مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام دوستان وقت بخیر
ببخشید ps plus یک ماهه یعنی ۳۰ روز پلاس فعال میشه یا ۳۰ تا ۲۴ ساعت برات پلاس فعال میشه؟
یه چیز دیگه این که یه پلاس رو نمیشه روی دوتا اکانت فعال کرد؟
و اینکه یه ۱۰ دلار هدیه که سونی به کاربران میده رو چطور میشه گرفت؟
چه فرقی میکنه پلاس یک ماهس دیگه :D
یک ماه هم 30 روز نیست 31 روزه
پلاس رو یه اکانت خریداری میشه رو بقیه اکانتای کنسول میتونید شیرش کنید ولی اون اکانتای دیگه فقط قابلیت آنلاین بازی کردنو دارن نه چیز دیگه
هدیه ها هم بصورت رندوم هست

ss_mostafa_ss

کاربر سایت
Nov 1, 2017
24
چه فرقی میکنه پلاس یک ماهس دیگه :D
یک ماه هم 30 روز نیست 31 روزه
پلاس رو یه اکانت خریداری میشه رو بقیه اکانتای کنسول میتونید شیرش کنید ولی اون اکانتای دیگه فقط قابلیت آنلاین بازی کردنو دارن نه چیز دیگه
هدیه ها هم بصورت رندوم هست
ممنون
فقط شیر کنی رو اکانت دیگه، اطلاعات اکانت دیگه دچار تغییر نمیشه؟مثلا سیو بازی هاش.
و اینکه چطور شیر کنم؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
ممنون
فقط شیر کنی رو اکانت دیگه، اطلاعات اکانت دیگه دچار تغییر نمیشه؟مثلا سیو بازی هاش.
و اینکه چطور شیر کنم؟
اگه اکانت برا خودتون باشه و رو کنسول کس دیگه ای اکتیو نباشه پلاسو روش بخرید خودش رو کنسول شیر میشه

mybod

کاربر سایت
Jan 9, 2018
5
سلام
دو تا سؤال داشتم
يكي اينكه ps4 pro گرفتم تو دسته دكمه ps (كه باهاش كنسول روشن ميشه) يكم بد جا ميخوره نميدونم چي شد اينجوري شده بعد از دو ماه .
دوم اينكه بعضي ها ميگن فن برأي كنسول ضرر هم داره چون فن خود كنسول سريعتره و فن جانبي ضعيف باعث ميشه كنسول داغ تَر بشه
ممنون اگه راهنمايي كنين

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
دوستان یه Ps4 pro خریدم ریجن 2صدای فن دستگاه خیلی زیاده یه دفعه صدای فن میره بالا ولی چند دقیقه بعد میاد پایین همیشه نیست فقط چند دقیقه هست تو منو دستگاه هم چی نرماله ولی تو منو FIFAمیری صدای فن میره بالا ولی وقتی میره بازی صدای فن میاد پایین

PS4 FAT صدای فنش همش یکی بود ولی PRO تو منو بازی صدا میره بالا ولی تو بازی صدا فن میاد پایین ولی تو این ۲ روز تستش کردم نه هنگی نه مشکل خاصی به جز صدای فن تداشته به نظرتون طبیعی هست

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
349
دوستان یه Ps4 pro خریدم ریجن 2صدای فن دستگاه خیلی زیاده یه دفعه صدای فن میره بالا ولی چند دقیقه بعد میاد پایین همیشه نیست فقط چند دقیقه هست تو منو دستگاه هم چی نرماله ولی تو منو FIFAمیری صدای فن میره بالا ولی وقتی میره بازی صدای فن میاد پایین

PS4 FAT صدای فنش همش یکی بود ولی PRO تو منو بازی صدا میره بالا ولی تو بازی صدا فن میاد پایین ولی تو این ۲ روز تستش کردم نه هنگی نه مشکل خاصی به جز صدای فن تداشته به نظرتون طبیعی هست
بله طبيعي هست منم تازه گرفتم همينجوريه

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: SON OF HEAV3N

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,725
نام
Javad
دوستان یه مشکل Pro من پیدا کرده اونم اینه که وقتی کنسولو افقی میزارم دیگه دیسک هارو نمیخونه ولی عمودی میزارم راحت میخونه :|
کسی راه حلی داره ؟!
واسه کسی تا حالا پیش اومده ؟!
جالبه من تا حالا 4 تا بازی بیشتر تو درایوش نزاشتم حالا چرا اینطوری شده :|

christmas

کاربر سایت
Jan 31, 2013
364
نام
Dream
سلام
توي يكي از صفحه هاي اين تاپيك يه تعميركار معرفي كرده بودن
ميشناسه كسي؟
از اعضاي خود فرومه
من كنسولم مشكل داره ميشه راهنمايي كنين اگه تعميركار خوب ميشناسين

CWM

کاربر سایت
Sep 16, 2017
27

با سلام.

آقایی.کنسول شما به احتمال ۶۰ درصد مشکل سیلیکن داره و باید باز بشه و سرویس بشه و به طور کاملا صحیح با یک خمیر سلیکوت خوب بسته بشه.این کار به دست یک نفر که تا حالا ۲ یا ۳ بار کنسول پرو باز کرده آسونه و اگر تعمیر کار بخاد انجام بده حزینش نباید بیشتر از ۳۰ تا ۵۰ تمن بشه چون نیازی به هیچ گونه تعمیر و یا تعویضی نداره.و فقد یه خورده کارش زمانگیر هست.

توجه!!!...اگر به همین صورت ادامه بدید. ممکنه به علت گرمای زیاد سطح سیلیکنی سی پی یو به علت فاسله کم و یا چسپیدگی به سطح هیتسینک خراشیده بشه و یا سی پی یو و یا ماژول های رم کارت گرافیک از ریبال در بروند.که در صورتی که مسعله ریبال پیش بیاد کنسوال چراغ آبی میشه و به طور کامل از دست میره و احتمال درست شدن کنسول بعد از ریبال ۷۰ در صده اما خرجش بین ۱۷۰ تا ۲۰۰ هست.

هر سوال و یا مشکلی هست من در خدمتتانم.موفق باشید.

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
با سلام.

آقایی.کنسول شما به احتمال ۶۰ درصد مشکل سیلیکن داره و باید باز بشه و سرویس بشه و به طور کاملا صحیح با یک خمیر سلیکوت خوب بسته بشه.این کار به دست یک نفر که تا حالا ۲ یا ۳ بار کنسول پرو باز کرده آسونه و اگر تعمیر کار بخاد انجام بده حزینش نباید بیشتر از ۳۰ تا ۵۰ تمن بشه چون نیازی به هیچ گونه تعمیر و یا تعویضی نداره.و فقد یه خورده کارش زمانگیر هست.

توجه!!!...اگر به همین صورت ادامه بدید. ممکنه به علت گرمای زیاد سطح سیلیکنی سی پی یو به علت فاسله کم و یا چسپیدگی به سطح هیتسینک خراشیده بشه و یا سی پی یو و یا ماژول های رم کارت گرافیک از ریبال در بروند.که در صورتی که مسعله ریبال پیش بیاد کنسوال چراغ آبی میشه و به طور کامل از دست میره و احتمال درست شدن کنسول بعد از ریبال ۷۰ در صده اما خرجش بین ۱۷۰ تا ۲۰۰ هست.

هر سوال و یا مشکلی هست من در خدمتتانم.موفق باشید.

صدای فن‌‌ امروز خیلی بهتر شد اصلا بالا نرفت نمیدونم قضیه اش چی بود ولی بعد از ۲ روز خوب شد

اگه قضیه خمیر سیلکون باشه باید دستگاه مداوم صدا فنش بالا بره ولی موقعتیه فقط فقط تو منو فیفا صدا میداد

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
میخوام چند تا تجربه بهتون بگم که کنسول خریدید نترسید

۱ _اگه برا بار اول از پشت کنسول بوی سوختگی جزئی اومد نترسید این برا حرارتی که بار اول کنسول میبینه هیچی نیست

2_ اگه صدای فن بالا بره برا مدتی بازم نترسید هیچی نیست ولی اگه کلا بالا باشه قضیه فرق میکنه

۳_ نگران کنسول رفرش نباشید تو جعبه اگه رفرش باشه مینویسه قبل خرید به پلمب دستگاه و شماره سریال دقت کنید
4_ حساسیت الکی‌ به خرج ندید

• Like
Reactions: ATAR and dargon9090

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343
بلندگوی دسته ی شما هم هنگامی که میخواد ازش صدا در بیاد قطع وصلی پیدا میکنه ؟ مثلا تو بازی هورایزن وقتی میره تو حالت شناسایی اشیا ، برای آزمایش دکمه ی وسط دسته رو بزنید تو بخش نخست صدای بلندگو رو بذارید تا ته و به سمت پایین بیارید بشنوید که اینجوری میشه یا نه

Ps4game

کاربر سایت
Apr 19, 2017
21
سلام دوستان من یه PS4 دسته دو خریدم ولی بازیاش هیکیه و نمیشه آنلاین شد،میخواستم بدونم راهی هست که این اکانت هکی با بازیاشو پاک کنم بدون این که دستگاه بن بشه،چون می‌خوام بازی دیجیتالی قانونی بریزم.

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
سلام دوستان من یه PS4 دسته دو خریدم ولی بازیاش هیکیه و نمیشه آنلاین شد،میخواستم بدونم راهی هست که این اکانت هکی با بازیاشو پاک کنم بدون این که دستگاه بن بشه،چون می‌خوام بازی دیجیتالی قانونی بریزم.
شما آنلاین شو و نگران نباش.نهایتش هکیها میپره دیگه ولی واسه کنسول اتفاقی نمیفته.میتونی تو اکانت منیجمینت هم بری قسمت دیلت یوز و همشون رو پاک کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر