مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
کسی نیست راهنمایی کنه؟ کنسول رو باز کردم باتری CMOS رو هم درآوردم دوباره جا زدم شاید کمکی کنه ولی نکرد. هارد رو ویندوز راحت فرمت میشه درایو میسازی کار می کنه ممکنه مشکل ربطی به هارد داشته باشه؟
دسته رو ریست کن ببین جواب میده
پشت دسته یه سوراخ ریز هست

Mohsen.CR7

کاربر سایت
Nov 4, 2017
4
اینترنتو عوض کن +تلا اگر ایرانسلی با مخابراط وصل شو یا تا حد ممکن با کابل لن وصل کن یا اگر با گر ب الن هستی با وای فای
آخه تا یکی دو روز پیش هیچ مشکلی نداشت یدفه اینجوری شد. یعنی برم ی نت جدید بگیرم برا خونه ؟

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
آخه تا یکی دو روز پیش هیچ مشکلی نداشت یدفه اینجوری شد. یعنی برم ی نت جدید بگیرم برا خونه ؟
ببخشید دوست عزیز من جسارته من فک کردم تو ورود psnمشکل داری اشتباه گفتم دقیق بگو کدوم قسمت ساخت اکانت مشکل داری اگه خیلی گیری بیا پیوی من شماره بهت بدم تلفنی بگم

EnisA724

کاربر سایت
Nov 5, 2017
1
سلام دوستان یک مشکلی داشتم که میخاستم اگر کسی میدونه راهنماییم کنه که مشکل از کجاس...
دستگاه من یک ترا اسلیم هست و روز سوم وسط بازی یهو تصویر رفت و خاموش شد...
از اون موقع وقتی دستگاه رو روشن میکنی اون صدای بیپ میاد و ال ای دی های دستگاهم همون نور آبی طبیعی خودشون رو دارن ولی دستگاه اصلا تصویر نمیده و دستگاه بعد از حدود 8 ثانیه یهو خاموش میشه انگار که برقشو یهو قطع کنی و صدای تق هارد هم میاد (عین لپ تاپ که یهو برقشو قطع کنی)

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
سلام دوستان یک مشکلی داشتم که میخاستم اگر کسی میدونه راهنماییم کنه که مشکل از کجاس...
دستگاه من یک ترا اسلیم هست و روز سوم وسط بازی یهو تصویر رفت و خاموش شد...
از اون موقع وقتی دستگاه رو روشن میکنی اون صدای بیپ میاد و ال ای دی های دستگاهم همون نور آبی طبیعی خودشون رو دارن ولی دستگاه اصلا تصویر نمیده و دستگاه بعد از حدود 8 ثانیه یهو خاموش میشه انگار که برقشو یهو قطع کنی و صدای تق هارد هم میاد (عین لپ تاپ که یهو برقشو قطع کنی)
Blue light of death~X(

Mohsen.CR7

کاربر سایت
Nov 4, 2017
4
ببخشید دوست عزیز من جسارته من فک کردم تو ورود psnمشکل داری اشتباه گفتم دقیق بگو کدوم قسمت ساخت اکانت مشکل داری اگه خیلی گیری بیا پیوی من شماره بهت بدم تلفنی بگم
دوست عزیز من کنسولو تازه گرفتم و خیلی بهش وارد نبودم. فقط دیسک میزاشتم و بازی میکردم. تا اینکه فهمیدم با اکانت پلاس میشه آنلاین هم بازی کرد. سرچ کردم تا روش استفاده از اکانت پلاس رو یاد بگیرم و دیدم اولین لازمش ساخت یک اکانت امریکاس و فعال کردن PSN بعد چون یادم نبود اکانت اولیه رو که ساختم روی کدوم کشور گذاشتم اومدم ی اکانت جدید بسازم اما همون اول ساخت اکانت بعد از اینکه next و accept رو میزنم ارور CE-34481-0 رو میده و دیگه نمیتونم جلوتر بیام ~X(

why.darkness

کاربر سایت
Jul 11, 2012
101
نام
کامبیز
سلام داداش، شما پرو داشتی درسته؟
ببینید به هیچ عنوان اینطور نیست من ps4 ریجن 2 ژاپن دارم اما از ریجن 2 عربی بگیر تا ریجن all و حتی 3 بازی اجرا کردم بدون مشکل کلن اجرای دیسک و نصب dlc هیچ ارتباطی به ریجن دستگاه نداره شما پاسخ های همین تاپیک رو به اون فروشنده نشون بدید اگه واقعن ریگی به کفشش نباشه و از سر بی اطلاعی به شما اینجور گفته باید قبول کنه که دستگاه مشکل داره و پس بگیره
یادمه توی اون یکی تاپیک هم گفتید که صدای دستگاه به قدری زیاده که میخوان از خونه بیرونم کنن ! که همونجا گفتم این حجم از صدا غیر طبیعی هست ، با حساب کردن این مورد میشه نتیجه گرفت که کنسول شما مشکل داره کلن و فروشنده باید قبول کنه

Sent from my iPhone using Tapatalk

من چند تا دیسک دیگه رو جولوی چشماش بررسی کردم و همشون رو اجرا کرد و از لحاظ مشکل صدا هم الان دستگاه خیلی بهتر شده نمیدونم چرا روز اول صدا داشت الان خیلی نرم هست و ۲۴ ساعت بکوب داره کار میکنه بازی The Last of us رو هم تموم کردم واقعا عالیه هم دستگاه هم این بازی! شاهکار بود انصافا.

به هر حال بر اساس بررسی که صورت گرفت مشکل از دیسک بود چون فقط روی Slim کار میکرد و روی پرو جواب نداد. بعد اون خطا شماره ای که گفتم رو از فروم خود سونی هم بررسی کردم خطا خطای نرم افزاری هست نه سخت افزاری. تنها زمانی این خطا رو میده که امکان خوندن دیتا نباشه.

• Like
Reactions: Sony+

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
دوست عزیز من کنسولو تازه گرفتم و خیلی بهش وارد نبودم. فقط دیسک میزاشتم و بازی میکردم. تا اینکه فهمیدم با اکانت پلاس میشه آنلاین هم بازی کرد. سرچ کردم تا روش استفاده از اکانت پلاس رو یاد بگیرم و دیدم اولین لازمش ساخت یک اکانت امریکاس و فعال کردن PSN بعد چون یادم نبود اکانت اولیه رو که ساختم روی کدوم کشور گذاشتم اومدم ی اکانت جدید بسازم اما همون اول ساخت اکانت بعد از اینکه next و accept رو میزنم ارور CE-34481-0 رو میده و دیگه نمیتونم جلوتر بیام ~X(

خب پس شما در همون مرحله ی ساخت هستید، کلن اولین بار اذیت میکنه، من خودم یادمه سر همین قضیه مشکل داشتم، و با تغییر یکسری تنظیمات تونستم بار اول لاگین بشم، شما برای ساخت اکانت و لاگین شدن برای اولین بار از اینترنت دیگه استفاده کنید (به ویژه 3G/4g) به احتمال زیاد حل خواهد شد یا از طریق سایت اقدام به ساخت اکانت کنید ، و اینکه از همین ابتدا آدرس رو ایالتی قرار بدید که شامل مالیات نشه
دوم اینکه شما اگه در حال حاضر اکانت دارید می تونید به راحتی متوجه بشید آدرسش آمریکاست یا نه! و بعد تصمیم به ساخت اکانت جدید بگیرید
به هر حال بر اساس بررسی که صورت گرفت مشکل از دیسک بود چون فقط روی Slim کار میکرد و روی پرو جواب نداد. بعد اون خطا شماره ای که گفتم رو از فروم خود سونی هم بررسی کردم خطا خطای نرم افزاری هست نه سخت افزاری. تنها زمانی این خطا رو میده که امکان خوندن دیتا نباشه.

دوست عزیز هدف ما فقط راهنمایی هست وگرنه قصد ناامید کردن شما رو نداریم
امیدوارم همین طور که می گید باشه و مشکل فقط باگ نرم افزاری باشه و دیگه تکرار نشه و لذت ببرید از کنسول تون

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
من چند تا دیسک دیگه رو جولوی چشماش بررسی کردم و همشون رو اجرا کرد و از لحاظ مشکل صدا هم الان دستگاه خیلی بهتر شده نمیدونم چرا روز اول صدا داشت الان خیلی نرم هست و ۲۴ ساعت بکوب داره کار میکنه بازی The Last of us رو هم تموم کردم واقعا عالیه هم دستگاه هم این بازی! شاهکار بود انصافا.

داداش یا خیلی ساده ای یا خودت فروشنده ای میخوای جو بدی تو سایتا.
به خیر باشی ایشالا

• Like
Reactions: why.darkness

why.darkness

کاربر سایت
Jul 11, 2012
101
نام
کامبیز
داداش یا خیلی ساده ای یا خودت فروشنده ای میخوای جو بدی تو سایتا.
به خیر باشی ایشالا

نه برادر من نه فروشنده هستم نه ساده!
اولش منم همین فکرو کردم که دستگاه باید مشکل داشته باشه هم دستگاه رو بردم و هم دیسک رو ولی خب وقتی اون دیسک تو هیچکدوم از پرو ها کار نمیکنه به جز اسلیم یعنی همه پرو ها مشکل دارن؟! منطقی نیست مشکل رو به سخت افزار ربط بدیم٬ با توجه به اینکه خود من برنامه نویس و متخصص کامپیوتر هستم و با توجه به بررسی پاسخ‌های خود سونی اینطور به نتیجه رسیدم که مشکل از دیسک و دیتای اون هست. چون هر بلایی سر دستگاه آوردم روی هیچ دیسکی همچین خطایی نداد. احتمالا توی سکتور‌هاش و یا حتی توی نوع سریال داده‌های رمزنگاری شده یک سری موارد در پروها همخوانی نداشته باشه. به هر حال هدفم خیره :) این مشکل ممکنه برای خریداران پرو هم پیش بیاد نگران نباشن مشکل از دستگاه نیست ولی اگه قصد خرید پرو دارید حتما زمان برای تستش بگیرید و اولش شرط کنید که با توجه به مشکلات احتمالی حق تست رو دارید.

imanasgharpour

کاربر سایت
Mar 9, 2015
71
سلام.
به مشکل عجیب برام پیش اومده. دیروز غروب بعد از بازی کردن دستگا رو مثله همیشه خاموش کردم. شب موقع خواب که اومدم تو اتاقم متوجه شدم ک دسگا خاموش نشده بود ازون موقه و چراغش سفیدو چشمک زن بود و هیچ دکمه ای کار نمیکرد به ناچار سیمشو کشیدم. این مشکل طی این هفته 3 مین بار بود . و فبلا هرگز این مشکل رو نداشتم . امروز که خاستم بازی کنم وقتی روشن کردم متوجه شدم دسگا بالا نمیاد و پیش خودم گفتم حتما چون دیشب از برق کشیدمش میخاد ریبولد دیتابیس کنه تا اکی بشه . اما این اتفاق نیوفتاد و گف فایل خرابه . دوباره تست کردم از سیف مود . نشد ک نشد ده بار تست کردم . الان دیگه تو سیق مود فقط گزینه اخر هست و ارورش هم کلا اینه. CE-34788-0
الان مشکل اصلی من دیتا و سیوهام هست . فایل 900 مگابایتی رو دانلود کردم و میخام نصب کنم اما گفتم اینجا مطرح کنم شاید چاره ای بود برای سیو ها و دیتا هام. چون من تقریبا همه بازیام دیجیتالی بود. ببخشید طولانی شد. ممنون که کمک میکنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر