مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام دوستان

بعد اپدیت ۵ نمیدونم چرا ps4 بعضی وقتی هنگ میکنه برای کسی اینجوری شده؟
منظورتون از هنگ كردن چيه؟ كامل فريز ميكنه يا تيك ميزنه و كند عمل ميكنه؟ اگه مشكل دومو داريد هارد دستگاهو يكم خالي كنيد

Saeed PM

کاربر سایت
Jun 16, 2009
438
نام
سعید
سلام بازی تایتان فال ۲ رو با خود پی اس دانلود کردم قسمت اول دانلود تموم شد بازی رو اجرا کردم کمپین رو میزنم ی دمو نشون میده بعد میره تو لودینگ گیر میکنه رو صفحه لودینگ میمونه هیچ اتفاقی نمیافته بعد باید از منو بازی رو ببندم بخشای دیگه هم که قفله باید دانلود تموم شه مشکل از چیه؟ بزارم دانلود تموم شه درست میشه؟

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
751
سلام دوستان بلاخره بعد چند سال انتظار دیروز یه ps4 pro گرفتم.من اتاقم نوسان برق و خلاصه برق رفتگی زیاد لطفا یه محافظ برق عالی معرفی کنید که خیالم راحت باشه بدبخت نشم

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
سلام دوستان بلاخره بعد چند سال انتظار دیروز یه ps4 pro گرفتم.من اتاقم نوسان برق و خلاصه برق رفتگی زیاد لطفا یه محافظ برق عالی معرفی کنید که خیالم راحت باشه بدبخت نشم
محافظ برق کار خاصی نمیکنه فقط نمیزاره برق زیاد تر از 240(مثال) بهش برسه برای جلو گیری از نوسان برق بهتره با اداره برق تماس بگیرید و مشکلتون رو بگید واستون حلش میکنند

• Like
Reactions: ps3_360_wii

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,003
نام
Ali
اگر اشتباه نكنم استابيلايزر ميتونه به شما كمك كنه ، ديجي هم داره ولي باز هم با يه متخصص مشورت كنيد ببينيد چند ولتش رو نياز داريد
هرچند درنهايت بايد مشكل اصلي رو برطرف كنيد چون اين دستگاه ها فقط در مورد نوسانات كمك كننده هست نه قطع و وصل هاي مكرر

• Like
Reactions: ps3_360_wii

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
در مورد قطعی مکرر برق محافظ هیچکاری نمیتونه بکنه و باید ups بخرید

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
کسی نبود ی راهنمایی کنه
اگه اشتباه نكنم سوالتون رو توي تاپيك ديگه پرسيده بوديد و جوابتون رو داده بودم
بعد از تكميل دانلود ميتونيد بازي كنيد اجراي بازي قبل از تكميل دانلود توي اكثر بازيا بصورت دكوريه و فقط از داخل بازي صفحه دانلود رو ميبينيد بايد بازيو كامل دانلود كنيد

• Like
Reactions: Saeed PM

mmf66

کاربر سایت
Jul 22, 2010
146
سلام دوستان یک سوال
اسلیم 2016a با 2116a تفاوتی هم دارن با هم مثلا امکان داره در بورد هم تفاوتی کرده باشه یا فقط تولیدش جدیدتره ?

goodi

کاربر سایت
Jun 18, 2011
132
نام
محمد
سلام دوستان.پلی من امروز اومدم بازی کنم دیسک نمیگیره هر کاری کردم کار نمیده خاموش روشن.۳۰ ثانیه دکمه پاور بگیری.دیسک اصلا وارد دستگاه نمیشه.راه کاری داره ایا ؟

سلام دوستان.پلی من امروز اومدم بازی کنم دیسک نمیگیره هر کاری کردم کار نمیده خاموش روشن.۳۰ ثانیه دکمه پاور بگیری.دیسک اصلا وارد دستگاه نمیشه.راه کاری داره ایا ؟
مشکلم حل شد یه پیچ هست زیر قاب سمت راست دستگاه اونو پیچوندم طبق عقربه های ساعت پلی روشن کردم درس شد.

Last edited by a moderator:

Pouriafv

کاربر سایت
Oct 25, 2017
1
سلام اقا دستگاه من وسط بازی کردن یهو خاموش میشه یعنی اول تصویر میپره بعد ۳تا بوق میزنه و خاموش میشه بعدشم که روشن میکنم مثه وقتی میشه ک یهو برق دستگاه قطع شده و اینا فقط هم تو بازی مورتال کومبت اینجور میشه وقتی که کومبو بزنی یا فن اکس ری چیکار باید کرد

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
751
سلام.راستش یه دستگاه ps4pro گرفتم .نو نو گرفتم و دست دوم نیست اما موقعی که بازی میکنم اون قسمتی که هوا از دستگاه خارج میشه انگار بوی سوختنی میده مثل اینکه یه قطعه از دستگاه سوخته باشه حالا یا من خیلی حساسم یا اینکه این موضوع طبیعی هستش ممنون میشم راهنمای کنید

omid.akbarzadeh

کاربر سایت
Oct 26, 2017
8
سلام
من کنسولم یکروز با دسته اش روشن نشد. با کابل هم روشن نشد. ولی با دکمه اش روشن شد. هرکاری کردم درست نشد. آپدیت های معمولی و حتی reinstall 900MB هم کردم. الان ورژن 5 شده و میاد تو صفحه آبی که میگه دسته رو با کابل وصل کن دکمه PS رو بزن ولی باز وارد نمیشه. دسته های من و کابلم روی یک کنسول دیگه کار می کنه. دوتا دسته و یه کابل دیگه رو کنسول خودم تست کردم کار نکرد باز.

Mr shahab2

کاربر سایت
Oct 28, 2017
1
سلام دوستان من 4 روزه کنسول خریدم حالا وقتی گوشم رو به سمت راست کنسول از طرف خودم میچسبونم یه صدای خیلی کم ززززززززز از فن میاد بنظرتون طبیعیه؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام دوستان من 4 روزه کنسول خریدم حالا وقتی گوشم رو به سمت راست کنسول از طرف خودم میچسبونم یه صدای خیلی کم ززززززززز از فن میاد بنظرتون طبیعیه؟
بازی سنگین بخواید با کنسول اجرا کنید صدای تراکتور هم میده
طبیعیه
سلام میخوام کنسول ریست فکتوری کنم
راهی نیست دیتاها پاک نشه یا بک آپ گرفت؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
تنها راه اینه هارد وصل کنید دیتاهارو منتقل کنید رو هارد که برای اینکارم هارد باید فرمت بشه اموزشش تو نت هست
برای سیوا هم میتونید فلش وصل کنید بریزید روش هم میتونید تو could آپلودشون کنید

• Like
Reactions: SleepyTurtel

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر