مشکلات و خرابیهای PS4/PS4 Pro

گفتگو در 'PlayStation 4' ایجاد شده توسط ashk@n, ‏Nov 17, 2013.

1. کاربر سایت

سلام.وقتی کنسول را خاموش کردم چراغ سفید روی کنسول چشمک می زد دسته هم چشمک میزد تصویر خاموش شد ولی فن و چراغ بعد از ۳ دقیقه خاموش شد قبلش کمی کندی در حرکت بین منوها داشت ممنون میشم راهنمایی کنید. با سپاس

2. کاربر سایت

سلام من از وقتی که بازی Killzone رو Ps4 اجرا کردم Ps4 بازی های رو لگ دا نشون میده مثلا بازی بی خط و خش بازم لگ خواستم بدونم مشکل Ps4 چیه من وقتی میزارم بازی که خریدمو میزارم وقتی میرم توش صدای تق تق میده بعد از۱۵ دقیقه تمام میشه مشکل Ps4 چیه

3. کاربر سایت

نام:
    مانی
    سلام دوستان
    من دیشب موقع بازی last of us re یک دفعه صفحه تلویزیون واسه ۲ ۳ ثانیه آبی شد بعد حس کردم یک لایه آبی روی بازی اومده از بازی خارج شدم دیدم رنگ صفحه درست شد ولی رنگ ال ای دی دسته از آبی به قرمز تغییر پیدا کرده بود.دستگاه رو خاموش کردم بعد از چند دقیقه روشن کردم همه چیز درست شده بود...مشکل چی بوده؟ممکنه جدی باشه و باز مشکلی پیش بیاد؟

4. کاربر سایت

سلام به همه
    من تقریبا نزدیک یه ماهه که ps4 pro گرفتم یه مشکل برام پیش اومده که موقع خاموش کردن یا رست مود کامل خاموش نشده برق قطع میشه و بعدا که روشن میکنی میره برا چک هارد و میگه دستگاه به صورت صحیح خاموش نشده همیشه هم اینطوری نمیشه تا الان سه بار اینطوری شده کسی میدونه مشکل از چیه؟

5. کاربر سایت

نام:
    مانی
    برای منم این مشکل پیش اومده و همینطور برای تمام دوستام که ps4 دارن توی نت هم سرچ کردم مثل اینکه طبیعی هست و مشکلی نیست چون در حالت رست مود که عملا کنسول روشن هست و داره کار میکنه وقتی هم خاموشه که هیچی ولی بازم اینجوری میشه در هر دو صورت وقتی از برق‌ میکشید البته نه همیشه

6. کاربر سایت

نام:
    ALI
    کاملا عادیه مشکلی نیست.

افت فریم در بعضی از بازی ها به علت سنگین بودن بازی رخ میده که چیز کاملا طبیعی هست.ولی مثلا اگه بازی قبل از کیلزون راحت اجرا میشد ولی بعد کیلزون مشکل دار شده پیشنهاد میشه کنسول برای احتیاط به یه متخصص نشون داده بشه
    صدای تق تق هم کاملا طبیعیه.

7. کاربر سایت

ممنون از راهنمایی دوست عزیز اما به نظرتون مشکل ایجاد نمیشه اخه خودش مینویسه ممکنه داده ها از بین بره یا دستگاه صدمه ببینه!

8. کاربر سایت

نام:
    مهـM3HR4Nـران
    دوستان سلام من چند روزی هست PS4 PRO گرفتم تا حالا دو بار موقع بازی Uncharted 4 یه دفعه بازی فریز کرده. الان دقیقا مشکل کنسوله یا بازی اگر کنسول مشکل داره ببرم عوضش کنم :-s

9. کاربر سایت

نام:
    مانی
    خواهش میکنم
    نه مشکلی پیش نمیاد این اتفاق واسه همه میوفته طبیعی هست

10. کاربر سایت

اخه من قبل بازی کیلزون هیچ تق تقی نمی کرد تازه من لست اف اس بدون هیچ افت فریم بازی می کردم من الان دارم Ghost Recon بازی می کنم میرم جاهای پر ساختمون و ادم بازی کند میشه اگه بازی دیجیتالی استفاده کنم مشکل حل میشه ?
    اگه بخام تعمیر کنم چند باید بدم

11. کاربر سایت

نام:
    ALI
    میگم که توی موقعیت ها و مکان های شلوغ افت فریم کاملا طبیعیه.
    اون صدای تق تق هم کاملا طبیعیه برا همه کنسول ها اینطوری میشه نگران نباشید.

12. کاربر سایت

سلام من اگه برای کنسول پلاس هکی بگیرم کنسول Ban نمیشه

13. کاربر سایت

نام:
    علی

احتمالش هست

Alisan7 این نوشته را Like کرده است.
  14. کاربر سایت

دوستان منps4 رو خواموش میکنم چراغش چشمک زن سفید رنگ میمونه مشکل چیه

15. کاربر سایت

داداش اگر کنسولتون اسلیمه طبیعیه من رو دو سه تا اسلیم امتحان کردم همش همینجوره
    یه لرزش خفیفی داره تصویر و کند میشه به اصطلاح لگ
    بیشتر هم برای کنسول یک ترابایت این اتفاق میوفته

این صفحه را به اشتراک بگذارید