مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Stalin_81

کاربر سایت
Jul 30, 2017
8
نام
محمد حسین
با سلام دوستان عزیز من مشکل پیدا کردم Ps4 من فته مشکل خوانده نشدن دیسکو پیدا کردم ولی دیسکو نمیندازه بیرون یعنی سالمه ورود و خروج دیسک اما دیسکو نمیخونه قبل 1 ساعتش بازی میکردم بعدش روشن کردم دیدم اینجوری شده 3تا دیسکو گذاشتم فک کردم اولی خرابه یا کثیفه بازم نمیخونه اون مقاله ک باید دستتو بزاری رو دکمه لمسی خاموش ک دوبار بیپ بده و خاموش بشه و بعد 3 دقیقه روشن کنمو امتحان کردم مشکلم حل نشد میزنم اینترنت چیزی پیدا نمیکنم چیکار کنم توروخدا جوابمو بدید

با سلام
دوستان من هر ديسك بازي كه توى ps4 ام ميزارم وقتى بيرون مياد پر از كثيفيو خط و خش هستش كه البته پاك ميشه و در خوندن ديسك مشكلى نداره . اما خوب خيلي شديد ديسك رو كثيف ميكنه
كسى اگه ميتونه كمك كنه
ممنون ميشم
فك ميكنم از كثيفيه لنز باشه كه اين بلوري هاي تميز كننده لنز رو من نديدم تو ايران
سلام داداش اون ورودی دیسک کثیف شده ببر تعمیرکار حرفه ای ک جوری تمیزش کنه گارانتیش نپره تو بش دست نزن

Last edited by a moderator:

*MOJTABA*

کاربر سایت
Feb 20, 2013
88
سلام دوستان.من تقریبا بعد ۲ ماه دیسک بتل ۴ رو گذاشتم تو دستگاه ولی بعد چند لحظه دیسک رو بیرون میده و نمیخونه ممنون میشم کمکم کنید.دستگام ps4 معمولیه و اخرین اپدیت انجام دادم و ضمن اینکه با بازی های دیگه مشکل ندارم و میخونه

Stalin_81

کاربر سایت
Jul 30, 2017
8
نام
محمد حسین
سلام دوستان.من تقریبا بعد ۲ ماه دیسک بتل ۴ رو گذاشتم تو دستگاه ولی بعد چند لحظه دیسک رو بیرون میده و نمیخونه ممنون میشم کمکم کنید.دستگام ps4 معمولیه و اخرین اپدیت انجام دادم و ضمن اینکه با بازی های دیگه مشکل ندارم و میخونه
منم همینطور فقط مال من 1 ماه پیش خریدم کنسولو معمولیه دیسکو نمیخونه این مشکل دیروز ایتجوری واسم ظاهر شد مشکل کجاست 3تا دیسکو امتحان کردم همینجوریه

tupac

کاربر سایت
Jan 22, 2008
485
سلام
دور فن دستگام بالا میره وقتی به اوج میرسه یه صدای سوت مانند میده بعد قطع میشه تا دوباره وقتی که دور فن بالا میره، میخواستم ببینم عادیه؟

rahimia

کاربر سایت
Aug 1, 2017
1
سلام دوستان.من کنسولم رو بوسیله یک تبدیل HDMI to VGA به مانیتور وصل کردم(مانیتورم 85hz) اما متاسفانه مانیتور هر چند لحظه تصویرش میره دوباره میاد.مبدلی هم که خریدم کابلیه و اگه خروجی برقشو وصل نکنم اصلا تصویر نمیده مانیتور.
به نظر شما برای حل این مشکل قطع و وصل تصویر چیکار کنم؟یه آداپتور قوی اگه بزنم به خروجی برق مبدل مشکل حل میشه؟؟

Stalin_81

کاربر سایت
Jul 30, 2017
8
نام
محمد حسین
ا سلام دوستان عزیز من مشکل پیدا کردم Ps4 من فته مشکل خوانده نشدن دیسکو پیدا کردم ولی دیسکو نمیندازه بیرون یعنی سالمه ورود و خروج دیسک اما دیسکو نمیخونه قبل 1 ساعتش بازی میکردم بعدش روشن کردم دیدم اینجوری شده 3تا دیسکو گذاشتم فک کردم اولی خرابه یا کثیفه بازم نمیخونه اون مقاله ک باید دستتو بزاری رو دکمه لمسی خاموش ک دوبار بیپ بده و خاموش بشه و بعد 3 دقیقه روشن کنمو امتحان کردم مشکلم حل نشد میزنم اینترنت چیزی پیدا نمیکنم چیکار کنم این متنو دارمدو بار میزارم ...دستگاه رو عمودی گذاشتم دیسکو گذاشتم ک خداروشکر دیسکو خوند و اجرا کرد اما بعد 5 دقیقه بازی از بازی پرید بیرون ی جوری ک دیسک رو نمیخونه و نمیتونه دیسکو بیرون بده قرقر میکنه و لبه ی دیسک بیرون مونده اگه خاموش کنم هم برمیگرده تو کنسول لطفا جواب بدید کمکککککک تو رو خدا جواب بدید دیگه دو بار دارم متنو میزارم

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
ا سلام دوستان عزیز من مشکل پیدا کردم Ps4 من فته مشکل خوانده نشدن دیسکو پیدا کردم ولی دیسکو نمیندازه بیرون یعنی سالمه ورود و خروج دیسک اما دیسکو نمیخونه قبل 1 ساعتش بازی میکردم بعدش روشن کردم دیدم اینجوری شده 3تا دیسکو گذاشتم فک کردم اولی خرابه یا کثیفه بازم نمیخونه اون مقاله ک باید دستتو بزاری رو دکمه لمسی خاموش ک دوبار بیپ بده و خاموش بشه و بعد 3 دقیقه روشن کنمو امتحان کردم مشکلم حل نشد میزنم اینترنت چیزی پیدا نمیکنم چیکار کنم این متنو دارمدو بار میزارم ...دستگاه رو عمودی گذاشتم دیسکو گذاشتم ک خداروشکر دیسکو خوند و اجرا کرد اما بعد 5 دقیقه بازی از بازی پرید بیرون ی جوری ک دیسک رو نمیخونه و نمیتونه دیسکو بیرون بده قرقر میکنه و لبه ی دیسک بیرون مونده اگه خاموش کنم هم برمیگرده تو کنسول لطفا جواب بدید کمکککککک تو رو خدا جواب بدید دیگه دو بار دارم متنو میزارم
برادر استالین:Dامیدوارم که مشکل از لنزت نباشه و فقط چنتا از رولهای دیسک eject خراب شده باشه هیچ جوری هم نمیتونی بفهمی باید ببری یه تعمیکار حتما نشون بدی فقط بدبختی اینه اینقدر جنسه این تعمیرکارهای عزیز درسته میترسم الکی دستگاهت رو باز کنن یا روش ایراد بزارن چاره ای نداری باید دلت رو بزنی به دریا.مدل فت این مسخره بازی ها رو داشت داداش خودم دستگاهش Auto eject داشت که با بدبختی ردش کرد رفت یکی دیگه سری 1206 خرید که تولید سری سوم بود به نظرم اگه درست نشد(که اینشاله بشه) ردش کن بره یه سری اسلیم بگیر حتی دسته دوم تمیز که واقعا عالی هست و کار میکنه با 1 یا 1100 میتونی کی تمیز یا نو بگیری الانم که فصل بازی هست اکثر سایتها کلی offer و off گذاشتن برو چک با خیال راحت دلت هم بزرگ باشه نترس من خودم 2 تا ps3 نسل قبل بدون هیچ دلیلی از دست دادم و خراب شد ولی باز رفتم اسلیم خریدم کلا سری اسلیم مرگ نداره تو هر دستگاهی بخوای حساب کنی.البته بازم نظر خودته اگه دوست داری نگهش دار و تعمیرش کن ولی من جای تو باشم ایرادش رو میگیرم سریع شبانه ردش میکنم بره کلا من اخلاقم اینطوریه دل چرکی میشم.

Stalin_81

کاربر سایت
Jul 30, 2017
8
نام
محمد حسین
برادر استالین:Dامیدوارم که مشکل از لنزت نباشه و فقط چنتا از رولهای دیسک eject خراب شده باشه هیچ جوری هم نمیتونی بفهمی باید ببری یه تعمیکار حتما نشون بدی فقط بدبختی اینه اینقدر جنسه این تعمیرکارهای عزیز درسته میترسم الکی دستگاهت رو باز کنن یا روش ایراد بزارن چاره ای نداری باید دلت رو بزنی به دریا.مدل فت این مسخره بازی ها رو داشت داداش خودم دستگاهش Auto eject داشت که با بدبختی ردش کرد رفت یکی دیگه سری 1206 خرید که تولید سری سوم بود به نظرم اگه درست نشد(که اینشاله بشه) ردش کن بره یه سری اسلیم بگیر حتی دسته دوم تمیز که واقعا عالی هست و کار میکنه با 1 یا 1100 میتونی کی تمیز یا نو بگیری الانم که فصل بازی هست اکثر سایتها کلی offer و off گذاشتن برو چک با خیال راحت دلت هم بزرگ باشه نترس من خودم 2 تا ps3 نسل قبل بدون هیچ دلیلی از دست دادم و خراب شد ولی باز رفتم اسلیم خریدم کلا سری اسلیم مرگ نداره تو هر دستگاهی بخوای حساب کنی.البته بازم نظر خودته اگه دوست داری نگهش دار و تعمیرش کن ولی من جای تو باشم ایرادش رو میگیرم سریع شبانه ردش میکنم بره کلا من اخلاقم اینطوریه دل چرکی میشم.
نه من عوضش نمیکنم ولی مشکلشو حل میکنم انشالله دوستان لطفا هم اگه میتونید بم پاسخ بدید یا اگه ی ای دی تعمیر کار سراغ دارید بفرستید

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
نه من عوضش نمیکنم ولی مشکلشو حل میکنم انشالله دوستان لطفا هم اگه میتونید بم پاسخ بدید یا اگه ی ای دی تعمیر کار سراغ دارید بفرستید
والا تعمیرکار که یه دونه تو جمهوری هست روبروی پاساژ المینیوم بقیه هم همه تو پاساژ لباف اگه نزدیک به آریا شهری که برو پاساژ یاران. مستقیم نمیتونم بگم خواستی تلفن pm بده.

Stalin_81

کاربر سایت
Jul 30, 2017
8
نام
محمد حسین
والا تعمیرکار که یه دونه تو جمهوری هست روبروی پاساژ المینیوم بقیه هم همه تو پاساژ لباف اگه نزدیک به آریا شهری که برو پاساژ یاران. مستقیم نمیتونم بگم خواستی تلفن pm بده.
بنده سوسنگردیم ...... خوزستان که اونا حتی ps1 بزور تعنیر میکنن باید برم اهواز 75 کیلو متر طی کنم. ...

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
دستگاه pro دارم تا داخل بازی میرم به طرز عجیبی دور فن میگیره! به محض اینکه از بازی بیام بیرون یا برم داخل منو صداش تموم میشه، کسی میدونه مشکل از چیه؟

• Like
Reactions: Stalin_81

Stalin_81

کاربر سایت
Jul 30, 2017
8
نام
محمد حسین
پی اس فورها مشکلات بدی دارند الان تازه خریدم دادم تعمیر کمی فن و درایور نوریشون مشکل داره xbox one s داشتم اصلا اینطوری نبود ن صدایی ن چیزی و با کیفیت 4K فروزا میزدم که نگو چی بود ولی حیفه بازیای انحصاریش خوب نیس

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر