مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

mohamad1331

کاربر سایت
Apr 26, 2008
149
نام
mohamad reza
سلام دوستان
جديدا يه پرو و VR گرفتم
كه پرو به VR وصله و اونم به مانيتور وصله
الان داشتم بازي ميكردم يهو ديدم هر ١ دقيقه هي تصوير و صدا ميپره و دوباره مياد
ولي دستگاه خاموش روشن نميشه و بازي همونجوري نورمال ميمونه ولي فقط صدا و تصوير هي ميپره و چند لحظه بعد مياد
هيچ مشگل ديگه ايي هم نداره
دليل اين اتفاق از چيه ؟
ممنونم

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
990
نام
امیر حسین
دوستان.ps4 اسلیم 500 گیگ خریده دوستم.ولی بعد از یه تایم مشخص یهو کنسول به کل خاموش میشه. این مشکل رو خودش میگه وقتی بازی metro redux رو با دیسک بازی میکنه داره.یعنی داره بازی میکنه یهو کامل پلی استیشن خاموش میشه و turn off میشه.

میشه مشکل رو بگید؟

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
دوستان.ps4 اسلیم 500 گیگ خریده دوستم.ولی بعد از یه تایم مشخص یهو کنسول به کل خاموش میشه. این مشکل رو خودش میگه وقتی بازی metro redux رو با دیسک بازی میکنه داره.یعنی داره بازی میکنه یهو کامل پلی استیشن خاموش میشه و turn off میشه.

میشه مشکل رو بگید؟
این یه باگه برای مترو چند مورد دیگر هم دیده شده که روی اسلیم کنسول رو خاموش میکنه.

Sent from my SM-J120F using Tapatalk

• Like
Reactions: rezab

mohamad1331

کاربر سایت
Apr 26, 2008
149
نام
mohamad reza
سلام دوستان
جديدا يه پرو و VR گرفتم
كه پرو به VR وصله و اونم به مانيتور وصله
الان داشتم بازي ميكردم يهو ديدم هر ١ دقيقه هي تصوير و صدا ميپره و دوباره مياد
ولي دستگاه خاموش روشن نميشه و بازي همونجوري نورمال ميمونه ولي فقط صدا و تصوير هي ميپره و چند لحظه بعد مياد
هيچ مشگل ديگه ايي هم نداره
دليل اين اتفاق از چيه ؟
ممنونم
مشگلم حل شد
اداپتور مانيتور نيم سوز شده بود و يهو سوخت•_• با ٤٥ تومن تعويض شد

warning hossein

کاربر سایت
Jul 11, 2017
3
دوستان من تازه ps4 گرفتم با هارد یه ترابایت حالا خیلی بازی هم ریختم توش و هنوز دانلودشون نکردم اما وقتی میرم تو هارد که ببینم چقدر حجمم مونده کلا 540 گیگ رو نشون میده اما قبلا کل فضا 850 گیگ بود و میگفت کل فضایی که شما دارید اعم از فضای خالی و ... 850 گیگ هست اما الان 540 رو نشون میده و الان نمیدونم مشکلش از کجاست!!!

Uniq

کاربر سایت
Jul 19, 2015
80
دوستان من تازه ps4 گرفتم با هارد یه ترابایت حالا خیلی بازی هم ریختم توش و هنوز دانلودشون نکردم اما وقتی میرم تو هارد که ببینم چقدر حجمم مونده کلا 540 گیگ رو نشون میده اما قبلا کل فضا 850 گیگ بود و میگفت کل فضایی که شما دارید اعم از فضای خالی و ... 850 گیگ هست اما الان 540 رو نشون میده و الان نمیدونم مشکلش از کجاست!!!
وقتی شما یه بازی رو میذاری تو library و دانلود نمی کنی فضای مورد نیاز دیتاهای اون بازی رزرو می شن و جزو دیتاهای aplication تو قسمت Storage تنظیمات نشون داده میشن. اگر می خوای می تونی با delete application اون دیتاهارو پاک کنی.

• Like
Reactions: Alireza2545

amirzandi021

کاربر سایت
Jan 21, 2015
111
نام
علی
لطفا چرت و پرت نگید من پاک کردم اصلا فرقی نمیکنه معلوم نیست مشکل از چیه
دوست عزیز حتی اشتباه هم راهنماییت میکنن با لحن مناسب تری جواب بده این طرز حرف زدن درست نیست
این مشکلی که گفتی خیلیا از جمله خودم دارم هم میشه گفت باگه هم میشه گفت نیست چون با یک بار ری استارت کردن کنسول اون حجم کلی و مقدار باقی مونده رو دقیق نشون میده

amirzadafshar

کاربر سایت
Aug 29, 2014
53
دوست عزیز حتی اشتباه هم راهنماییت میکنن با لحن مناسب تری جواب بده این طرز حرف زدن درست نیست
این مشکلی که گفتی خیلیا از جمله خودم دارم هم میشه گفت باگه هم میشه گفت نیست چون با یک بار ری استارت کردن کنسول اون حجم کلی و مقدار باقی مونده رو دقیق نشون میده
بابت حرف اولتون چون بعضی ها الکی فقط میخوان یه چیزی بگن دقت به حرف نمیکنن ولی چشم
ری استارت هم کردم حتی کنسول هم از برق کشیدم ولی تغییری نکرده
لطفا راهنمایی کنید دیگه نه میتونم بازی های اکانت دیگه رو بزارم دانلود نه میتونم بازی بزارم دانلود

amirzandi021

کاربر سایت
Jan 21, 2015
111
نام
علی
بابت حرف اولتون چون بعضی ها الکی فقط میخوان یه چیزی بگن دقت به حرف نمیکنن ولی چشم
ری استارت هم کردم حتی کنسول هم از برق کشیدم ولی تغییری نکرده
لطفا راهنمایی کنید دیگه نه میتونم بازی های اکانت دیگه رو بزارم دانلود نه میتونم بازی بزارم دانلود
خیلی ممنون از شما
اما اگر با ری استارت کردن کنسول ، درست نشد شما کنسول رو خاموش کنید دکمه پاور روی کنسول رو به مدت 7 ثانیه نگه دارید تا صفحه بوت کنسول بالا بیاد حالا دسته رو با سیم به کنسول وصل کنید و روی گزینه rebuild database ضربدر بزنید تا کنسول باگ های موجود رو یه چک بکنه و در صورت توانایی رفع کنه
امیدوارم مشکلتون حل بشه

• Like
Reactions: shahriyar_pc

amirzadafshar

کاربر سایت
Aug 29, 2014
53
خیلی ممنون از شما
اما اگر با ری استارت کردن کنسول ، درست نشد شما کنسول رو خاموش کنید دکمه پاور روی کنسول رو به مدت 7 ثانیه نگه دارید تا صفحه بوت کنسول بالا بیاد حالا دسته رو با سیم به کنسول وصل کنید و روی گزینه rebuild database ضربدر بزنید تا کنسول باگ های موجود رو یه چک بکنه و در صورت توانایی رفع کنه
امیدوارم مشکلتون حل بشه
اکانت ها و دیتا ها پاک میشه ؟

amirzandi021

کاربر سایت
Jan 21, 2015
111
نام
علی
اکانت ها و دیتا ها پاک میشه ؟
به احتمال 99 درصد هیچ تغییری در اکانتها و دیتا ها بوجود نمیاره چون خودم چند بار این کار رو کردم دیتا هام که اصلا دست نخورده ولی اکانت یه دونه بیشتر نداشتم که اونم اتفاقی براش نیوفتاد البته اکانت هکی نبود. ولی برای یقین پیدا کردن لطفا این سوال رو در فروم
هر سوال و هر مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود] بپرسید تا دوستانی که اشراف کامل به این نکته دارن راهنمایی کنن

Amirkhafan2013

کاربر سایت
Jan 15, 2013
59
نام
امیررضا
سلام دوستان خوب هستید؟
لطفا لطفا اگر کسی بلده کمکم کنه!!!!
چراغ پاور پلی استیشنم یهویی بعد از چند روز که خواستم روشنش کنم بصورت چشمک زن آبی درومده و سفید نمیشه فک کنم اصطلاحش BLOD باشه
راه حلی وجود نداره:|؟
باید بندازم دور PS4 رو؟(چون تو سایتای خارجی چیزی پیدا نکردم )
لطفا کمک کنید

Uniq

کاربر سایت
Jul 19, 2015
80
لطفا چرت و پرت نگید من پاک کردم اصلا فرقی نمیکنه معلوم نیست مشکل از چیه
اولا که درست صحبت کن. طلبکار نیستی که اینجوری جواب میدی. نه سر پیازی و نه ته پیاز که میای راجع به پست جواب یه نفر دیگه کامنت بیخود میذاری.
من جوابت اون کاربرو دادم و علامه دهر نیستم که بدونم مشکل چیه . طبق توضیحاتی که داده راهنمایی کردم و اگه از جواب ناراضیی دلیل نمیشه با لحن بچگونه جواب بدی. چرت و پرت؟؟
پستت گزارش شد.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر