مشکلات و خرابیهای PS4/PS4 Pro

گفتگو در 'PlayStation 4' ایجاد شده توسط ashk@n, ‏Nov 17, 2013.

1. J. Constantine

کاربر سایت

نام:
    علی
    دوستان من بازیه FFXII رو گرفته بودم هرکاری میکردم توی نصب ارور Cannot Install میداد! Rebuild Database و پاک کردن و دوباره نصب کردنو با خود نت بجای PSX دانلود کردنو همه ی اینارو امتحان کردم نشد که نشد! یه سرچ توی نت زدم دیدم یکی گفته از صفحه ی اصلی بازیو پاک کن درسته میشه!منم گفتم همه ی راهارو که رفتم اینم برم و در کمال ناباوری درست شد!!! بازیرو از صفحه ی اصلی کنسول با دکمه ی OPTIONS پاک کنید تا دیگه در نصب بعدی این ارور رو نده!

2. mohamada

کاربر سایت

نام:
    محمد
    سلام دوستان
    PS4 من دیشب فراموش کردم خاموش کنم و تا ساعت 2 ظهر روشن بوده
    الان وقتی روشن میکنم حدودا بعد 5 دقیقه یهو یا هی تصویر میپره دوباره میاد یا صدای باری خش دار میشه و دستگاه خاموش میشه!!
    بعضی وقتا هم تصویر میپره و دستگاه روشن میمونه ولی دیگه خاموش نمیشه و باید از برق بکشم
    کسی اطلاعی داره از این مشکل؟!

3. mohsen2012

کاربر سایت

نام:
    mohsen
    دستگاه اگر یعد یک مدت بیکار بمونه اوتوماتیک میره رو ریست مود.مال شما همین طور روشن بوده؟

mohamada این نوشته را Like کرده است.
  4. voldmort

کاربر سایت

نام:
    ali
    اون لود شدنشه و پیش میاد گاها
    واسه شما دقیقا سر چه چیزی اینجور شده نمیدونم
    ولی واس من وقتی برق بره و درواقع یهو خاموش بشه این مدلی روشن میشه(چندساله!)

5. mohamad mehdi

کاربر سایت

سلام دوست عزیز
    من یه بار بابام یهو کنسولا از برق کشید وسط بازی
    الان بعضی وقتا که بازیم تموم میشه خاموش میکنم کنسولا اینجوری میشه

6. Paradise Lost

کاربر سایت

دوستان یک مشکل جدید با دسته ps4 برام پیش اومده، دیشب داشتم درایو کلاب بازی میکردم، دیدم هر چقدر رو R2 فشار میدم ماشین اصلا بزرو راه میره، اصلا نمیشه بازی کرد باهاش، قبلا اینجوری نبود، تموم مسابقه ها رو ستاره میگرفتم، الان از اخر اول میشم، تو بازی بلاد هم بعضی مواقع باید چند با R2 رو با زور فشار بدم تا ضربات سنگین رو بزنه...مشکل از چیه؟

7. shahriyar_pc

کاربر سایت

سلام
    مشکل تریگر های دسته خیلی رایجه توی همین فروم بچرخین به افرادی بر میخورین مثل من!
    یا ریبون لیطات دسته مشکل داره که با تعویض درست میشه یا مشکل از ایسی هست که شاید با ریبال کردن درست شه ولی احتمااش کمه.
    دسته شما سری فته؟
    باز دوستان اگر اطلاعات تکمیلی داشتن میگن

Sent from my SM-J120F using Tapatalk

Paradise Lost این نوشته را Like کرده است.
  8. Paradise Lost

کاربر سایت

دسته مشکل داشته باشه؟ اره همون نسخه اولیه ps4 هست! عجیبه واقعا خیلی مزخرفه اگر اینطوری باشه |||||||||||||||||||: دسته ایکس باکس 360 4 ساله دارم هنوز عین روز اول داره کار میکنه، دسته ایکس باکس وان یک ساله دارم یک ترابایت بازی روش بازی کردم همچین مشکلاتی نداره واقعا خیلی مزخرفه رو این دسته شاید بزور 4-5 تا بازی رو انجام داده باشم، خدایی خیلی زوره اگر مشکل سخت افزاری باشه ||||||||:

9. shahriyar_pc

کاربر سایت

دقیقا من هم مثل شما شدم ولی آخر سر قبول کردم و رفتم یه سری اسلیم خریدم تازه ببشتر از موبایلم حواسم بهش بود تا آسیب نبینه ! به شارژ موبایل وصل نکردم دکمه ها رو آروم فشار میدادم و ... ولی قسمتم شد
    حالا شما یه خورده باهاش ور برو شاید درست شد
    ریستش کن و خاموش روشن و تمیز کاری و ...
    انشالله سخت افزاری نباشه

10. Paradise Lost

کاربر سایت

راهی هست بتونم دسته وان رو بهش وصل کنم؟

11. zilyzal

zilyzal 「真島吾朗」
    Gold User

فکر نکنم بشه همینجوری وصل کرد فقط با مبدل میشه که اونم ارزششو نداره
    حتی دسته ps3 هم نمیشه وصل کرد
    بهتره یه دسته اسلیم بگیری مشکلت حل بشه بازم قبلش ببر بیرون شاید بتونن همونو درستش کنن
    دسته فت کلا کیفیتش همینه خیلیا این مشکلو دارن البته برای منم سری فت هست و با اینکه خیلی وحشیانه ازش استفاده میکنم ولی هنوز چیزیش نشده :D

shahriyar_pc و Paradise Lost این نوشته را Like کرده اند.
  12. Paradise Lost

کاربر سایت

اون از امنیت حسابهاش، اون از کیفیت سرور هاش، اون از وضع اپدیت دادنش، اون از مدیریت استورش با اون تخفیفاتش، اینم از دستش:| ps3 خوب بود به قران، این نسل اینقدر به مایکرو بخاطر چند پیکسل پرید این شد اخرش:|

13. shahriyar_pc

کاربر سایت

تبلیغ یه تبدیل رو تو کانال های تلگرامی دیده بودم سیصدو خورده ای پولش بود میگفتن هرچیزی رو به هرچیزی وصل میکنه!

14. "amin"

کاربر سایت

سلام خسته نباشید یه سوال داشتم تقریبا دو هفته میشه ps4 slim 1 terabyte خریدم بعد دو روز هست که بازی هام Gta v و watch dogs 2 جفتشون هم توی گیم پلی ماشین روندن کم میارن منظورم اینه که کند میشه البته نه همیشه مثلا وقتی که توی محیط شلوغ با ماشین میرم کند میشه و وقتی که یبار کند شد احتمالا هر جا برم با ماشین بازم کند میشه گاهی کند شدن فقط در حد یه لگ کوچیک هست و گاهی هم در حد اسلوموشن دو سه ثانیه ای شایدم بیشتر البته یه نکته شاید الان بگید کمتر بازی کن ولی اگه بخوام میانگین بگم که روزی چقدر بازی کردم توی این دو هفته میشه روزی یه ساعت
    بنظرتون الان سیستم من مشکل داره یا خیر؟؟؟
    ممنون میشم جواب بدید دوستان خیلی ممنون

15. mohamada

کاربر سایت

نام:
    محمد
    مشکل اینجاست الان دستگاه من قابل استفاده نیست!!
    بعضی وقتا دستگاه رو روشن میکنم رو اون چراغ ابی چشمک زن میمونه و روشن نمیشه تا از برق درارمش خاموش نمیشه
    یا بعضی وقتا روشن میشه بعد 5 دقیقه یهو تصویر میره ولی کنسول روشنه و دیگه خاموش نمیشه تا از برق درارمش
    اصلا معلوم نیست چشه؟!
    کسی نظری نداره؟!