مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,587
داداش منم اسلیم دارم
مشکلات شما برای منم هست
حتی از من صدا فن به وضوح به گوش میرسه
دوستان بازی ها روی دستگاه من به صورت 1080p اجرا نمیشن و بالا و پایین صفحه خط سیاه میندازه از توی منوی ستینگ هم روی 1080p گذاشتمش ولی بازم اینجوریه راهی برای حل این مشکل هست ؟
واقعا اسلیم انقدر مشکل داره؟
من و چنتا از دوستام فت قدیمی داریم به جز یک نفر که مشکل اتو اجکت پیدا کرد و با کور کردن مدار درستش کرد بقیه دستگاهها مثل شیر کار میکنن بدون افت فریم.دوتا رجین دو یک رجین یک و مال خودم رجین سه.
مثل اینکه اسلیم خیلی مد نظر سونی نبوده و بیشتر تمرکزش روی PRO بوده.
------------------------------
مشکل شما به خاطر تنظیم تلویزیون هستش با توجه به مدل تلویزیون نسبت تصویر رو ، روی 16:9 یا Full بگذارید.
موفق باشید...

• Like
Reactions: mohamad mehdi

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
دوستان تو بعضی بازیهای گرافیک بالا تصویر حالت چطور بگم دون دون داره طبیعیه؟مثلا صورت طرف انگار کک مک داره.عکسا رو نگاه کنید متوجه میشید چی میگم.

آخرین ویرایش:

mohamad mehdi

کاربر سایت
Jan 17, 2012
44
واقعا اسلیم انقدر مشکل داره؟
من و چنتا از دوستام فت قدیمی داریم به جز یک نفر که مشکل اتو اجکت پیدا کرد و با کور کردن مدار درستش کرد بقیه دستگاهها مثل شیر کار میکنن بدون افت فریم.دوتا رجین دو یک رجین یک و مال خودم رجین سه.
مثل اینکه اسلیم خیلی مد نظر سونی نبوده و بیشتر تمرکزش روی PRO بوده.
------------------------------
مشکل شما به خاطر تنظیم تلویزیون هستش با توجه به مدل تلویزیون نسبت تصویر رو ، روی 16:9 یا Full بگذارید.
موفق باشید...
داداش کور کردن مدار کنسول یعنی چی!؟
با این کار افت فریم نداشتن دیگه دوستتون!

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
داداش کور کردن مدار کنسول یعنی چی!؟
با این کار افت فریم نداشتن دیگه دوستتون!
اون راه حل در مورد اتو اجکت بود و به فریم ربطی نداره و فکر کنم منظورشون قطع مسیر کلید فیزیکی اجکت یا از کار انداختنش باشه.برا اجکت هم از حالت نرم افزاری استفاده کرده.

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,746
آقا بازی آخرین اپدیته ولی حس می کنم تو خارج از بازی هم اینطور است چی کار کنم کم شه
اگر فنهای دسگاتون به درستی کار میکنه و دمای فضای اتاق هم نرماله، مشکلتون قطعا به خود بازی برمیگرده و مشکل سخت افرازی ندارید

PLUNDER

کاربر سایت
Nov 23, 2013
43
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن من دیشب سرکار بودم صبح که اومد کنسول روشن کنم هیچ عکس العملی نشان نداد حتی چراغشم روشن نبود پریز تو برق بود ولی کنسول خاموش بود یک بازی هم برق رفت الان هرچی میزنم کنسول روشن نمیشه

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن من دیشب سرکار بودم صبح که اومد کنسول روشن کنم هیچ عکس العملی نشان نداد حتی چراغشم روشن نبود پریز تو برق بود ولی کنسول خاموش بود یک بازی هم برق رفت الان هرچی میزنم کنسول روشن نمیشه
سلام مدل کنسولتون چی هست؟

Sent from my SM-J120F using Tapatalk

RohFa

کاربر سایت
Jun 11, 2017
261
سلام دوستان وقتی کنسول روشن کردم و حجم باقی مونده هارد دیدم از حجم هارد در حال کم شدنه و کنسول لگ میشه
مشکلی برای هارد پیش اومده ؟ راه حل درست کردنش چیه وقتی کنسول ریستارت میکنم درست میشه ولی بازم این مشکل هست

• Like
Reactions: arash_sard

hamidvictor

کاربر سایت
Apr 13, 2011
65
سلام دوستان ps4 من مدل 1216 اینکه وسط بازی فیفا سرعت بازیکنا کم میشه (لگ) من فقط وقتی به تلویزیون lg یکی از دوستان وصل کرده بودم این اتفاق میفتاد...
بعد از اپدیت اخری داخل منو هم وقتی نت وصله به شدت تیک داره !!!!!

arash_sard

کاربر سایت
Mar 31, 2013
246
سلام دوستان وقتی کنسول روشن کردم و حجم باقی مونده هارد دیدم از حجم هارد در حال کم شدنه و کنسول لگ میشه
مشکلی برای هارد پیش اومده ؟ راه حل درست کردنش چیه وقتی کنسول ریستارت میکنم درست میشه ولی بازم این مشکل هست
این مشکل برای من حدود یک ماه یا مثلا دو هفته یه بار پیش میاد . حتما کنسول رو خاموش روشن کنید درست میشه . با ری استارت مشکلش حل نمیشه . چیزی حاد و جدی نیست . چند نفر هم قبلا این مشکل رو داشتن که با خاموش روشن کردن حل میشه . بیشتر زمانی برای من پیش میاد که اینترنتم رو از نو کانکت میکنم با کنسول .

• Like
Reactions: RohFa

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
درود دوستان
من همچین مشکلی دارم
باگه یا نه؟
احساس میکنم از وقتی کنسولو آپدیت کردم اینطوری شده
یه بازی هم داشتم حجمش 40 گیگ بود اونم پاک کردم ولی فرقی نکرد تازه بجای اینکه که به هارد اضاف بشه ازش کم شد!
5ayb_photo_2017-06-21_00-39-48.jpg

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
درود دوستان
من همچین مشکلی دارم
باگه یا نه؟
احساس میکنم از وقتی کنسولو آپدیت کردم اینطوری شده
یه بازی هم داشتم حجمش 40 گیگ بود اونم پاک کردم ولی فرقی نکرد تازه بجای اینکه که به هارد اضاف بشه ازش کم شد!
5ayb_photo_2017-06-21_00-39-48.jpg
احتمالا چیزی تو Download Listت داشتی که جایگزین قبلی کرده !

• Like
Reactions: Behnams923

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر