مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
اقا الان دیگه ایستاده هم بعد یک ربع حدودا تصویر میره و کنسول روشن میمونه و دوباره باید حدود بیست دقیقه صبر کرد تا تصویر بده
اول از همه کابلها رو از پشت ps4 بکش ، درگاه hdmi با پاور رو خوب با فوت خالی از گردوغبارش کن ، بپر یه کابل hd دیگه پیدا کن ، مهم نیس ورژنش چنده . ps4 رو مستقیم به برق بزن بدون رابط . افقیو عمودیش مهم نیس . ربطی به گرما هم نداره . اگر جواب نگرفتی باید پاور رو کلا از داخل ps4 در بیاری یه نگاه کلی بهش بندازی اگه بدون مشکل بود جا بزنی بعد روشن کنی ، اگه بازم به نتیجه نرسید اونجا مطمئنا مادربورد آسیب دیده .

سلام
سلام :D

سلام من داشتم با ps4 خودم بازی میکردم بعد سه تا سیدی پشت سر هم عوض کردم بعد یه صدا داد خاموش شد روشن میکنم تصویر نمیاد بعد دیگه با دکمه خاموش نمیشه رنگ چراغ دسته هم عوض شده زودم داغ میکنه لطفا کمکم کنید
سلام :-? احتمالا از درد جیغ زده بعد بیهوش شده :D آخه 3 بار پشت سر هم :|:D چند نفر به یه نفر ، خو بد گذاشتی عصبانیش کردی داغ کرده رنگ به رخسارش نمونده :D

همون کارایی که برای اتصالات توی پست بالایی گفتمو انجام بده . دیگه هم همچین کار زشتی نکن . آخه 3 بار :|

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: @mahmoud

.M.A.H.

کاربر سایت
Dec 13, 2009
893
نام
مهدي
دسته رو بزن به شارژ ، اگر فول شارژ نباشه لایت بار چشمک میزنه و اوکیه سیمت ، کنسولو کلا از برق بکش دوباره بزن به برق ، یه سوزن بردار بزن تو شیار دسته چند ثانیه نگه دار . اگر نشناخت پنجره رو باز کن جفت دسته هاتو بنداز تو کوچه :D
سلام

مشکل از دسته نیست
مشکل دستگاهه

چون 4 تا دستگاه هیچ کدوم مچ نمیشند با اون دستگاهه
ولی با دستگاه های دیگه دسته ها مشکل ندارند

کلا این دستگاه هیچ دسته رو قبول نمیکنه و مچ نمیشه
نه با سیم و نه با بلوتوثش

Ps4game

کاربر سایت
Apr 19, 2017
21
سلام دوستان
من وقتی می‌خوام fifa بازی کنم،تو بخش تمرین قبل از شروع بازی،یه کم لگ داره و کند عمل میکند و حتی تو بازی GTA v وقتی سوار ماشین میشم و گاز میدم بازی یکم کند عمل میکنه،به نظر شما این عادیه یا مشکلی داره دستگاهم؟ دستگاهم مدل slim هست.

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
سلام

مشکل از دسته نیست
مشکل دستگاهه

چون 4 تا دستگاه هیچ کدوم مچ نمیشند با اون دستگاهه
ولی با دستگاه های دیگه دسته ها مشکل ندارند

کلا این دستگاه هیچ دسته رو قبول نمیکنه و مچ نمیشه
نه با سیم و نه با بلوتوثش

اشکال سخت افزاری است
باید قطعه بلوتوتث کنسول عوض بشه .

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
629
سلام دوستان کنسول من دیشب داشتم روش دیتا میریختم هر چند لحظه ای یه صدای ترق میداد دیدید تلویزیون رو خاموش میکنید شب تو سکوت میخاد سرد شه یه تق تق میکنه اینم اونجوری بود تقریبا با این تفاوت که من تازه روشنش کرده بودم کنسول هم تازه گرفتم اسلیمه این مشکله خاصی هستش یا نه طبیعیه

• Like
Reactions: Aminemerick

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
سلام دوستان کنسول من دیشب داشتم روش دیتا میریختم هر چند لحظه ای یه صدای ترق میداد دیدید تلویزیون رو خاموش میکنید شب تو سکوت میخاد سرد شه یه تق تق میکنه اینم اونجوری بود تقریبا با این تفاوت که من تازه روشنش کرده بودم کنسول هم تازه گرفتم اسلیمه این مشکله خاصی هستش یا نه طبیعیه
زیاد حساس نشو رفیق این صداها طبیعیه دقیقا تی وی منم همیشه موقع روشن کردن یه همچین صدایی میده بخاطر سرد بودن هست کولر هم که روشنه دیگه بیشتر صدای بدنه هست که انبساط و انقباض باعث ایجادش میشه کنسول هم دقیقا همینطوره.

Inanc

DaYanc
کاربر سایت
Mar 28, 2014
356
نام
Alp
دوستان درود
من یه سوال برا پیش اومده ممنون میشم یکی راهنمایی کنه
اختلاف صدای فن اسلیم و سری ۱۲ چقدره؟
من یدونه سری۱۱ داشتم کلا صدای فنش خیلی زیاد بود و تو ذوقم میزد
کسی سری ۱۲ رو داره؟
تو یه سایتی خوندم اختلافشون فقط ۶ دسیبل هستش
سپاس

• Like
Reactions: sadegh93

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
دوستان درود
من یه سوال برا پیش اومده ممنون میشم یکی راهنمایی کنه
اختلاف صدای فن اسلیم و سری ۱۲ چقدره؟
من یدونه سری۱۱ داشتم کلا صدای فنش خیلی زیاد بود و تو ذوقم میزد
کسی سری ۱۲ رو داره؟
تو یه سایتی خوندم اختلافشون فقط ۶ دسیبل هستش
سپاس
داداش چقدر سخت میگیری
من قبلا 11 داشتم الان 12 هر دوتاش هم رو میز جلو صورتم در فاصله ی 50 تا 100 سانتی بوده ولی اصلا حتی یادم نمیاد صداهاشون چقدر بوده
فقط چیزی که یادم میاد از سری 11 وقتی میرفتی تو انچارتد صداش عجیب میشد برا همین میترسیدم زیاد انچارتد پشت سر هم بازی نمیکردم
ولی تو این 12 صدا در حد عادی بوده
البته چون همیشه یا صدا زیاده یا هدست تو گوش اصلا صدای کنسول رو متوجه نمیشم

Send from my Xperia Z5 using Tapatalk

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
چه تمرکزی روی کنسولتون دارین ،این داستان ها تو گروه های تلگرام و اینستا در مورد فن و خرابی و صدای تق تق و پخ پخ اینچیزا پر شده!
همون اول که ps4 عرضه شد یا به قولی سری اول خریدم چهار سال استفاده کردم خیلی هم باهاش بازی کردم یعنی در روز کم کمش 12ساعت روشن بود هیچ اتفاقی هم براش نیوفتاد فروختمش الانم خریدارش راضی هست
PROهم گرفتم هیچ مشکلی نداره به نظر من خیلی بیش از اندازه این بحث ها بزرگ شده وگرنه اگه صدای کامپیوتر منو موقع روشن شدن بشنوید میگید بمب اتم کار گذاشته !درسته کنسول زبون نداره ولی دلیل نمیشه صدا نده قرار نیست از توش موسیقی آروم پخش شه،هر صدایی رو پای خراب بودن کنسول نذارید

Inanc

DaYanc
کاربر سایت
Mar 28, 2014
356
نام
Alp
داداش چقدر سخت میگیری
من قبلا 11 داشتم الان 12 هر دوتاش هم رو میز جلو صورتم در فاصله ی 50 تا 100 سانتی بوده ولی اصلا حتی یادم نمیاد صداهاشون چقدر بوده
فقط چیزی که یادم میاد از سری 11 وقتی میرفتی تو انچارتد صداش عجیب میشد برا همین میترسیدم زیاد انچارتد پشت سر هم بازی نمیکردم
ولی تو این 12 صدا در حد عادی بوده
البته چون همیشه یا صدا زیاده یا هدست تو گوش اصلا صدای کنسول رو متوجه نمیشم

سپاس
اخه من عادت ندارم با صدای زیاد بازی یا هدست تو گوشم بازی کنم
بازم ممنون

• Like
Reactions: ahmadmdp

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
چه تمرکزی روی کنسولتون دارین ،این داستان ها تو گروه های تلگرام و اینستا در مورد فن و خرابی و صدای تق تق و پخ پخ اینچیزا پر شده!
همون اول که ps4 عرضه شد یا به قولی سری اول خریدم چهار سال استفاده کردم خیلی هم باهاش بازی کردم یعنی در روز کم کمش 12ساعت روشن بود هیچ اتفاقی هم براش نیوفتاد فروختمش الانم خریدارش راضی هست
PROهم گرفتم هیچ مشکلی نداره به نظر من خیلی بیش از اندازه این بحث ها بزرگ شده وگرنه اگه صدای کامپیوتر منو موقع روشن شدن بشنوید میگید بمب اتم کار گذاشته !درسته کنسول زبون نداره ولی دلیل نمیشه صدا نده قرار نیست از توش موسیقی آروم پخش شه،هر صدایی رو پای خراب بودن کنسول نذارید

به به امیر آقا دیروز دوست، امروز اشنا
شما که بازی نمیکنی برا چی pro خریدی
حالا ارزش داره بخریم ما هم؟
Vr چی؟
اون ارزش 2 تومن داره؟

آخرین ویرایش:

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
به به امیر آقا دیروز دوست، امروز اشنا
شما که بازی نمیکنی برا چی pro خریدی
حالا ارزش داره بخریم ما هم؟
Vr چی؟
اون ارزش 2 تومن داره؟

XD
PROرو برا VR گرفتمش چون دیدم پیکسل ها روی ps4 معمولی خیلی ضعیفه هر چند روی PROهم تفاوتی نداشت و بازم ضعیفه ! اینکه ارزش 2میلیون داره به خودت بر میگرده من 3 میلیون دادم نسخه Bundle گرفتم چندتا بازی هم براش خریدم به نظر خودم ارزشش رو داشت یک تجربه ی کاملا متفاوته کلا یادت میره کجا هستی،اوج توهمه

• Like
Reactions: ahmadmdp

kamil_ps3

کاربر سایت
Apr 11, 2008
405
نام
کامی
سلام
هر بار كه ps4 رو روشن ميكنم به مدت ١ ثانيهrebuild database ميشه.. كسي تا حالا همچين مشكلي داشته ؟ واسه كنسول مشكلي پيش نمياد ؟
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر