مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
اره وارد safe mod میشه ولی خودش دستگاهو اپدیت میکنه بعد که ریست میشه نمیاد بالا
فکر میکنم یکبار باید دستگاه رو به حالت اولیه برگردونی( initiaise) بعد دوباره آپدیت کنی فکر میکنم مشکل از آپدیت باشه .ولی بزار دوستان هم نظرشون رو بگن شاید راه بهتری باشه.

Sent from my SM-J120F using Tapatalk

mybook

کاربر سایت
Jul 18, 2011
437
فکر میکنم یکبار باید دستگاه رو به حالت اولیه برگردونی( initiaise) بعد دوباره آپدیت کنی فکر میکنم مشکل از آپدیت باشه .ولی بزار دوستان هم نظرشون رو بگن شاید راه بهتری باشه.

نه با حالت ریست فکتوری هم زدم همون حالت renistall intializing ps4 دستگاهو اپدیت کرد ولی تا ریست میشه دیگه تصویر نمیاد بالا حتی هارد رو هم تعویض کردم نیومد بالا

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
نه با حالت ریست فکتوری هم زدم همون حالت renistall intializing ps4 دستگاهو اپدیت کرد ولی تا ریست میشه دیگه تصویر نمیاد بالا حتی هارد رو هم تعویض کردم نیومد بالا
هارد رو چطوری تعویض کردین؟

Old Hunter

کاربر سایت
Feb 9, 2017
46
درود بر دوستان یک led ultra hd lg 49 اینچ اچ دی ار ساپورت گرفتم به ps4 معمولی وصل کردم تو حالت عادی مشکلی نداره ول وقتی اچ دی ار رو فعال میکنم تو ps4 صفحه میاد میره راه حل شما چیست ممنون

kasramaq

کاربر سایت
Apr 10, 2017
3
سلام من يه ps4pro گرفتم حدود يك ماه هست. تا حالا دو بار روشنش كه كردم يه صفحه برفكي توي تي وي نشون داده كابل هم تعويض كردم ولي دو بار اين اتفاق افتاده كسي دليلش رو ميدونه؟

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
سلام من يه ps4pro گرفتم حدود يك ماه هست. تا حالا دو بار روشنش كه كردم يه صفحه برفكي توي تي وي نشون داده كابل هم تعويض كردم ولي دو بار اين اتفاق افتاده كسي دليلش رو ميدونه؟
کابل اصلی دستگاه رو استفاده کردید همینجور بوده ؟ چون با بعضی کابلها سازگار نیست . من روز اول یه کابل usb 2.0 پنجاه تومنی که باهاش روی پلی 4 بازی میکردم زدم بهش تصویر قطع و وصل شد و برفکی ولی کابل خودش رو که زدم دیگه یه بار هم اینطوری نشده ِ

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

kasramaq

کاربر سایت
Apr 10, 2017
3
کابل اصلی دستگاه رو استفاده کردید همینجور بوده ؟ چون با بعضی کابلها سازگار نیست . من روز اول یه کابل usb 2.0 پنجاه تومنی که باهاش روی پلی 4 بازی میکردم زدم بهش تصویر قطع و وصل شد و برفکی ولی کابل خودش رو که زدم دیگه یه بار هم اینطوری نشده ِ

Sent from my LG-H818 using Tapatalk
نه با دو تا كابل غير از كابل خودش كار كردم ولي هر دو كابل جنس گرون بودن و به نظر از كابل خودش با كيفيت تر هستن. يعني از كابل خودش استفاده كنم؟

لحظاتی قبل
نقل قول چندگانهپاسخ به این نوشته

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
نه با دو تا كابل غير از كابل خودش كار كردم ولي هر دو كابل جنس گرون بودن و به نظر از كابل خودش با كيفيت تر هستن. يعني از كابل خودش استفاده كنم؟

لحظاتی قبل
نقل قول چندگانهپاسخ به این نوشته
بله فقط از کابل خودر دستگاه استفاده کنید . با کابلهای متفرقه مشکل داره حتی اگر گرون باشه . من کابل خودم گرفتم 50 تومن مشکل داشت در حالی که با پلی4 معمولی به راحتی بازی میکردم .

kasramaq

کاربر سایت
Apr 10, 2017
3
بله فقط از کابل خودر دستگاه استفاده کنید . با کابلهای متفرقه مشکل داره حتی اگر گرون باشه . من کابل خودم گرفتم 50 تومن مشکل داشت در حالی که با پلی4 معمولی به راحتی بازی میکردم .
جالبه اگه دليلش اينه چرا فقط دو بار تو اين يك ماه كه بارها دستگاه كار كرده اتفاق افتاده!؟ يعني منظورم اينه كه اگه از كابله چرا هميشه مشكل نداره؟

mybook

کاربر سایت
Jul 18, 2011
437
هارد رو چطوری تعویض کردین؟

هارد رو در اوردم هارد جدید رو نصب کردم رفتم تویه سیف مود اون فایل 850 مگی ریکاوری رو قبلش رو فلش ریخته بودم و زده بودم به دستگاه بعد ددستگاهو روشن کردم و رفتم تو سیف مود از قسمت renistall intializing software اقدام به فرمت و نصب ریکاوری دستگاه کردم

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
سلام من یه مشکلی دارم هروقت میخوام بازی با PSX بریزم یکم دانلود میکنه ولی بعد یه مدت ارور میده
برای بازی های هکی ارور CE-37732-2 میداد
برای یک بازی که دمو بود pes 2017 هست ارور CE-35663-3 میداد
هکی که نمیتونم پاک کنم ولی این قانونی رو حذف کردم دوباره گذاشتم نشد
دوباره حذف کردم خاموش کردم روشن کردم گذاشتم نشد
راه حلی بلدید?

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
با سلام
برق دستگاه قطع و وصل شد
این ارور میده
imh7_1.jpg
[/URL][/IMG]
imh7_1.jpg
[/URL][/IMG] [URL=http://uupload.ir/] [/URL]
لطفا راهنمایی کنید
هر چی روشن و خاموش میکنم همینه

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
با سلام
برق دستگاه قطع و وصل شد
این ارور میده
imh7_1.jpg
[/URL][/IMG]
imh7_1.jpg
[/URL][/IMG]
لطفا راهنمایی کنید
هر چی روشن و خاموش میکنم همینه

جای نگرانی نیست دوست عزیز ، مشکل نرم افزاری هست ، به تنظیمات کارخانه برگردون از طریق Safe mode

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر