مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام و خسته نباشید
دوستان من به مدت 3 4 ماه بود دستگاه رو که روشن میکردم چراغش آبی میشد و میموند همونجوری سفید نمیشد و تصویر نمیداد هی از برق میکشدیدم چند بار تا درست میشد ولی الان 1 هفتس خیییلی باید اینکارو بکنم تا بشه وقتی ام میشه همون تو منو صفحه کامل سیاه میشه و میپره مشکل چیه؟خرجش چقده؟
پالسه ابی اصولا نشانگره مشکلات سخت افزاری هست
باید ببیری چک کن

• Like
Reactions: arminbayati

arminbayati

کاربر سایت
Apr 7, 2010
121
نام
armin
دوستان من ps4 امو بردم یه جا بعد از دوروز گفت cpu اش سوخته ببر یه جا دیگه یجا دیگه گفت باید ریبال شه بدون نگاه کردن گفت نمیصرفه بدش بره حالا دادم یجا پایتخت روش کار کنه نظرتون چیه؟

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
دوستان من ps4 امو بردم یه جا بعد از دوروز گفت cpu اش سوخته ببر یه جا دیگه یجا دیگه گفت باید ریبال شه بدون نگاه کردن گفت نمیصرفه بدش بره حالا دادم یجا پایتخت روش کار کنه نظرتون چیه؟
متاسفانه دوستان تعمیر کار غیر مجاز و ناوارد ! زیاد شدن ! کنسول رو دست هرکسی ندید چون اگه باز کنه و یه اشتباه کنه و ببنده بهتون بده نه شما متوجه میشید و نه اون تعمیرکار قبول میکنه که خودش مشکل بدتری ایجاد کرده !

• Like
Reactions: arminbayati

arminbayati

کاربر سایت
Apr 7, 2010
121
نام
armin
متاسفانه دوستان تعمیر کار غیر مجاز و ناوارد ! زیاد شدن ! کنسول رو دست هرکسی ندید چون اگه باز کنه و یه اشتباه کنه و ببنده بهتون بده نه شما متوجه میشید و نه اون تعمیرکار قبول میکنه که خودش مشکل بدتری ایجاد کرده !
متاسفاااااانه همین بلا سرم اومد کنسولو بردم 2 جای دیگه چون باز شده بود قبولش نکردن فک کنم دوباره باید بخرم ولی نه الآن:(((((

rezahtc2

کاربر سایت
Feb 11, 2012
118
سلام خدمت دوستان
من ps4 داخل خونس ولی زیر خونمون که محل کارمه هستش
اونجا lcd زدم
الان همه چیز اوکیه
فقط چون یه مقدار فاصله هستش بین دستگاه و دسته،
یه مقدار تاخیر داره
لوازم جانبی یا راهی هست که بلوتوث دسته رو قویتر کنه؟

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
سلام خدمت دوستان
من ps4 داخل خونس ولی زیر خونمون که محل کارمه هستش
اونجا lcd زدم
الان همه چیز اوکیه
فقط چون یه مقدار فاصله هستش بین دستگاه و دسته،
یه مقدار تاخیر داره
لوازم جانبی یا راهی هست که بلوتوث دسته رو قویتر کنه؟
فکر نکنم تاخیر به فاصله دسته ربط داشته باشه.احتمالا لگ خود تی وی باشه.رو حالت گیم تست کن ببین چطوره.

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
سلام دوستان من به یه مشکل عجیب بر خوردم
R2 دسته من بعضی وقتا کار نمیکنه باید دسته رو یه تکون بدم تا کار کنه!! مشکل از کجاست؟؟؟

Sent from my SM-J120F using Tapatalk

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
سلام دوستان من به یه مشکل عجیب بر خوردم
R2 دسته من بعضی وقتا کار نمیکنه باید دسته رو یه تکون بدم تا کار کنه!! مشکل از کجاست؟؟؟

r2 شما گیر هم داره ؟ مثلا فشارش میدی یوهو گیر کنه ؟ اگر نه فلت دستتون قسمت R2 اش یا کثیف شده یا خراب

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
r2 شما گیر هم داره ؟ مثلا فشارش میدی یوهو گیر کنه ؟ اگر نه فلت دستتون قسمت R2 اش یا کثیف شده یا خراب
نه اصلا گیر نداره خیلی نرمه!
جالبیش اینه خوب و دقیق کار میکنه بعد از ۱۰ دقیقه بازی یهو r2 از کار میوفته باید دسته رو یه تکون بدم تا دوباره کار کنه!!
حالا این فلت چطور درست میشه؟

rezahtc2

کاربر سایت
Feb 11, 2012
118
فکر نکنم تاخیر به فاصله دسته ربط داشته باشه.احتمالا لگ خود تی وی باشه.رو حالت گیم تست کن ببین چطوره.

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk

منظورم اینه که وقتی دکمه ای میزنی یا اصلا عمل نمیکنه یا
باید چند بار بزنی تا عمل کنه

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
نه اصلا گیر نداره خیلی نرمه!
جالبیش اینه خوب و دقیق کار میکنه بعد از ۱۰ دقیقه بازی یهو r2 از کار میوفته باید دسته رو یه تکون بدم تا دوباره کار کنه!!
حالا این فلت چطور درست میشه؟

دسته باید باز شه فلتش عوض شه..شکل زیر.

;

البته فلت دستهای جدید شکلش با این متفاوته.

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
خیلی عجیبه من خیلی رو نگهداریش دقت کردم ولی خراب شد!؟
تعمیر کار مطمئن سراغ دارین؟

تعمیر کارهای طبقه 4 پاساژ لباف همشون حرفه این...شما از مغازهای اطرافش فلت رو تهیه میکنید...قیمتشم ارزونه ..کلا 6 7 هزار تومنه..بعد میدید تعمیرکارهای اونجا 15 دقیقه ای براتون تعویض میکنن.

• Like
Reactions: shahriyar_pc

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
دوستان ps4 من خود به خود eject میزنه هی بیپ بیپ صدا میده باید یه ذره ور برم با زیر دستگاه تا درست شه ( دستگام از این لمسی هاست ) راه حلی نداره درست شه بعضی وقتی ادم دیوانه میکنه وقتی شروع میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر