مشکلات و خرابیهای PS4/PS4 Pro

گفتگو در 'PlayStation 4' ایجاد شده توسط ashk@n, ‏Nov 17, 2013.

1. کاربر سایت

نام:
    سامان
    این ps4 من تو یسری بازیا صدای تراکتور میده مثلا تو فاینال فانتزی سری ۱۱۰۰ هست فک کنم طبیعیه ؟ چیزیش نشه ؟

Sent from my Gooshi using Tapatalk

2. کاربر سایت

کلید پاور رو نگه دارید با تلویزیون تو اتاقتون ک وصله بعد وارد سیف مود ک شدید دسته رو با کابل وصل کنید و گزینه ی دوم رو بزنین اسمشو یادم رفته !

hhoushmand این نوشته را Like کرده است.
  3. کاربر سایت

سلام دوستان من کلا یه دسته دیگه میخوام به کنسولم وصل کنم باید چیکار کنم با کابل هم وصل کردم ولی فقط وقتی دکمه رو نگه میدارم یه چندتا چشمک میزنه بعد خاموش میشه دسته اولم بهش وصل میشه ولی این نمیشه باید جیکار کنم ضمنا با کابل سینک هم کردمش ولی نمیدونم چرا قبول نمیکنه لطفا راهنماییم کنید

فرستاده شده از HUAWEI G750-U10ِ من با Tapatalk

4. کاربر سایت

با سلام و خسته نباشید
    من قبلاً ps4 داشتم و همچنین عینک VR
    به راحتی هم داشتم بازی میکردم
    اما ps4 را فروختم و ps4 pro خریدم و با دوتا مشکل بر خوردم که موندم چیکار کنم
    یکی اینکه وقتی VR را وصل میکنم دستگاه HDR را ساپورت نمی‌کنه و دوم اینکه داخل بازی حالا چه بازی VR و چه بازی معمولی هر چند دقیقه یکبار صفحه سیاه میشه
    ممنون میشم راهنمایی کنید چیکار کنم
    تلویزیون همه سونی ۹۳۰d هست و همچنین 4k و HDR رو همه ساپورت کامل میکنه

rezab این نوشته را Like کرده است.
  5. کاربر سایت

نام:
    Ali
    چند پست بالاتر جواب دادن دوستان در مورد سیاه شدن تصویر و کابل باید hdmi ورژن 2 باشه و نظر من اینه اگه کابلhdmi 2 ندارید چندتا کابل دیگه رو تست کنید شاید درست شد وگرنه ورژن 2 بخرید.

6. کاربر سایت

نام:
    PSN: iHamid4Wizard
    youtu.be/FhrjwShpJlM
    قبل ادرس https:// اضافه كنين
    كسي r2 يا l2 دستش خراب شده از اين راه بره درست ميشه مثلا من توي بتلفيلد ١ اسنايپرم شليك نميكرد يا تو گوست ماشين دنده نميداد r2 خراب شده بود كه الان درستش كردم واسه بقيه هم بزارين نرن ٢٠٠ تومن هزينه دسته كنن به مرور زمان خورده ميشه براي شمام پيش مياد التماس دعا iHamid4persian

J. Constantine این نوشته را Like کرده است.
  7. کاربر سایت

کلا من اینقدر دسته کنسلمو باز کردم و تقریبا تمام چیزهاشو خودم تغییر دادم با خیلی از ایرادات دسته کاملا آشنام..کسی سوالی در رابطه با دسته داشت بپرسه کمکش کنم.

J. Constantine این نوشته را Like کرده است.
  8. کاربر سایت

دسته کنسول که هنگ میکنه مشکلش چیه چند بارم ریستارتش کردم

فرستاده شده از HUAWEI G750-U10ِ من با Tapatalk

9. کاربر سایت

تا اونجا که من می دونم هیچ راهی برای درست کردن دسته شما نیست..از شانس بد شما دسته شما از کیفیت خوبی برخوردار نیست...دسته های تقلبی خیلی زیاد شده و بعضی هاشون این مشکل هنگ کردن مکرر رو دارن و راهی برای درست کردنشون من ندیدم به شخصه.

آخرین ویرایش: ‏Mar 10, 2017
    M.hadi.71 این نوشته را Like کرده است.
  10. xx xx

کاربر سایت

نام:
    Alireza Sh
    سلام وقت بخیر دوستان
    کنسول من وقتی با hdmi وصل میکنم تصویر داره ولی صدا نداره
    خروجی hdmi رو هم رو دستگاه تنظیم کردم
    کابلم هم عوض کردم
    TV رو با دستگاههای دیگه هم تست کردم درست بود
    کنسول رو هم با TV دیگه تست کردم درست بود با همون کابل
    rebuild database کردم درست نشد
    چیکار کنم........؟؟؟؟؟؟؟

من این مشکل رو با XBOX 360 هم داشتم که از تو تنطیمات DISPLAY DICOVERY رو غیر فعال کردم درست شد..

11. abt abt

کاربر سایت

نام:
    علی
    داداش این دسته من وقتی بازی میکنم خود به خود یه فرمان انالوگ سمت راست به سمت چپ میفرسته هر چند دقیقه یه بار ( یعنی من کاری ندارم با انالوگ راست ولی تو بازی انگار دادی سمت چپ ول کردی) مشکل خیلی حاده؟

12. کاربر سایت

سلام
    دوستان دستگاه من هر چند وقت یکبار شروع میکنه به خود به خود روشن شدن و گاها خود به خود خاموش شدن بعد یه مدت خوب میشه و دوباره...!!!
    جریان چیه!؟
    راه درمانی هست عایا!؟
    واسه کس دیگه ای هم این اتفاق افتاده اینجا!؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید

13. کاربر سایت

سلام
    یه مشکل اعصاب خرد کن دارم من با ps4
    من فقط فیفا 17 بازی میکنم اونم انلاین
    مشکلم اینه که هی کند میشه و دیلی داره تو بازی . انگار سرعت بازی رو low هست و به پای بازیکنا وزنه بستن و سنگین حرکت میکنن
    فکر میکردم واسه نته ولی افلاین هم تست کردم دیدم تقریبا کنده
    جالب ترش اینه که این مشکل یکی دو سه روز در میون پیش میاد مثلا پریروز مشکل کندی بود دیروز خوب بود باز امروز همینطور بود . علت چی میتونه باشه >؟
    5 ماه هم بیشتر نخریدم ps4 رو
    به تلویزیون میتونه ارتباط داشته باشه ؟
    خواهشا راهنمایی و راه حل بدید .

14. کاربر سایت

انالوگ سمت راستت مشکل پیدا کرده..باید عوض بشه ..توپ خونه یدوه نو برات میندازه خودشم لحیم میکنه برات 25 تومن..البته به هیچ وجه خودت نگیری لحیم کنی..این کار به مهارت و وسایل نیاز داره به همین سادگیها نیست کندن و لحیم کردنش.

اگر تو بازی انالوگت کند حرکت میکنه و در واقع گیر داره مقداری ، داخل انالوگ استیکت کثیف شده باید با اسپری ناهید یه پیس کوچولو بزنی داخلش( مخصوص بردها و قطعات الکتریکی )..فقط باید دقت کنی حتما یه دونه کوچولو بزنی داخلش..بعدم اگر اسپری زدی تا 1 2 ساعت به هیچ وجه دسترو روشن نکن..در ضمن حتما دقت کن موقع اسپری زدن به جاهای دیگه ترشح نکنه...اگر جاهای دیگه بریزه و دسترو زود روشن کنی احتمال سوختن اسپیکر دستت زیاده.

آخرین ویرایش: ‏Mar 11, 2017
  15. کاربر سایت

نام:
    Joel
    شما از کابل HDMI اصلی خود ps4 pro استفاده میکنی یا کابل دیگه ؟ من خودم کابل HDMI 2.0 4K 60 HZ HDR دارم که به قیمت 45 هزار تومن خریدم و رو دیوایسهای دیگه استفاده میکنم ولی روزی که تازه ps4 pro خریدم بهش وصل کردم همین مشکل قطع و وصلی تصویر هر از یکی دو دقیقه پیش اومد ! که فهمیدم کابل با کنسول سازگار نیست و کابل اصلی خودش که تو جعبه بود رو زدم و از اون وقت تا حالا یکبار هم قطع و وصل نشده ! در حالی که همین کابل رو ps4 معمولی مشکلی نداشت ! خلاصه در مورد کابل دقت کنید هر کابلی با کنسول سازگار نیست و ترجیحا اگر به هر دلیلی کابل کنسولتون خراب شد از کابل مارک سونی استفاده کنید .

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

این صفحه را به اشتراک بگذارید