مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

bahramikia

کاربر سایت
Jul 2, 2013
15
سلام دوستان
من میخام کنسول بخرم و ظاهرا ps4 معمولی بهتر از اسلیمش هست
الان بین ps4 و xbox one s شک دارم ممنون میشم نقاط قوت و ضعف هرکدوم رو بگید
مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری خاصی دارن یا نه؟
درضمن شنیدم که وقتی با ps4 زیاد بازی میکنی هنگ و داغ میکنه،درسته؟
از نظر قیمت بازی ها و غیره کدوم بهتره؟

ahmad ps4 online

کاربر سایت
Apr 2, 2016
145
نام
ahmad
داداش گلم ببین وقتی که دمایcpu پی اس فور بالا میره اونجوری که میگن هنگ نمی کنه حتی داخل بازیم باشی باز تو بازی هنگ نمی کنه فقط تو بازی هستی و از تو بازی میای تو منو یکم گیر داره اولش ولی درست میشه منم کنسولم همین طور بود ولی با یه فن که لپ تاپو روش میزارن درست شد و زیاد گرم نمی شد.
از نظر بازی بستگی به خودت داره مثلا انچارتد و گاد اف وار برای پی اس فور هست ولی برای ایک باکس نیست یا گیرز اف وار فقط برای ایکس باکس هست.از نظر کیفیت و سخت افزار به نظر شخصی خودم من پی اس فور رو ترجیح میدم چون ایکس باکسم دیدم پسر عموم داشته،حالا اونم به نظر خودت بستگی داره.
سلام دوستان
من میخام کنسول بخرم و ظاهرا ps4 معمولی بهتر از اسلیمش هست
الان بین ps4 و xbox one s شک دارم ممنون میشم نقاط قوت و ضعف هرکدوم رو بگید
مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری خاصی دارن یا نه؟
درضمن شنیدم که وقتی با ps4 زیاد بازی میکنی هنگ و داغ میکنه،درسته؟
از نظر قیمت بازی ها و غیره کدوم بهتره؟

از نظر اسلیم یا معمولی بودن،معمولی بهتره اونم بستگی به خودت داره.
درسته اسلیم مصرف برقش کمتره مگه می خواد تو یه سال چقد پول برق معمولی بیا.
مثلا فقط برای کنسول در سال 100تومن قبض برق میاد شما در نظر بگیر مصرف برق معمولی۳۰درصد بیشتر از اسلیمه خب تو این ۳۶۵ روزفقط۳۰ تومن پول برق بیشتر میاد.

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: bahramikia

bahramikia

کاربر سایت
Jul 2, 2013
15
از نظر اسلیم یا معمولی بودن،معمولی بهتره اونم بستگی به خودت داره.
درسته اسلیم مصرف برقش کمتره مگه می خواد تو یه سال چقد پول برق معمولی بیا.
مثلا فقط برای کنسول در سال 100تومن قبض برق میاد شما در نظر بگیر مصرف برق معمولی۳۰درصد بیشتر از اسلیمه خب تو این ۳۶۵ روزفقط۳۰ تومن پول برق بیشتر میاد.

ممنون دوست عزیز بابت توضیحاتتون
یه سوال دیگه داشتم ps4 هارد اکسترنال میخوره؟ و نسبت به حجم بازی ها 1ترا کاربردی تره یا 500 گیگ؟

ahmad ps4 online

کاربر سایت
Apr 2, 2016
145
نام
ahmad
ممنون دوست عزیز بابت توضیحاتتون
یه سوال دیگه داشتم ps4 هارد اکسترنال میخوره؟ و نسبت به حجم بازی ها 1ترا کاربردی تره یا 500 گیگ؟
خیر اکسترنال نمی خوره ولی هارد می شه عوض کرد.
یه سوال شما بازی دیجیتالی میخرین یا فیزیکی¿¿¿¿

سلام خدمت دوستان عزیز انجمن بسیار خوب بازی سنتر
من از ps3 که قبلا داشتم دو تا دسته موو خریده بودم که می خواستم برای ps4 استفاده کنم . دسته اول رو که با کابل وصل کردم ps4 به راحتی شناخت اما زمانی که دسته موو دومی رو وصل می کنم با اینکه در قسمت bluetooth device کنترل رو می شناسه اما عملا کنترلر موو روشن نمی شه وقتی با کابل به ps4 وصل می کنم چراغ در حال شارژ روشن می شود اما وقتی دکمه ps رو میزنم چراغ چشمک زن می شه و دوباره به حالت چراغ شارژ در میاد وقتی هم که از شارژ می کشم بیرون چراغ موو ثابت می شه اما موو روشن نیست و کار نمی کنه لطفا من رو راهنمایی بفرمایید
موقعی که کنترلر رو روشن می کنید اون دسته خاموشه¿¿¿

• Like
Reactions: bahramikia

ahmad ps4 online

کاربر سایت
Apr 2, 2016
145
نام
ahmad
هنوز کنسول نخریدم بگم کدوم:happ:
ولی هرکدوم که از نظر اقصادی مناسب تر باشه و مشکل نداشته باشه
ببین من تا تابستون فصل قبل حتی یه cd نخریدم البته که دیجیتالی ارزون تره ولی امسال بجز بازی رینبو۶ بقیه رو می خوام فیزیکی بخرم.که اون جوریم۵۰۰گیگابایت به سرم زیادی هست چون وقتی که این بازیو تموم کنم و سی دی شو بفروشم دیتاشو حذف می کنم.مگه من می خوام چند تا بازی روش بندازم.ولی نظر منو می خوایps4بگیر چون پسر عمومم ایکس باکسشو فروخت ویه پی اس فور ریجن یک گرفت.اگه می خوای کنسولو اک بگیری از جای مطمئن خرید کن که گولت نزنن فکر کنم قیمت بازار۱۰۳۰ یا۴۰ باشه ولی سایت دجی کالا ۱۳۵۰ هست منم وایسادم تا دلار پایین بکشه و یکم پول دستم بیاد می خوام ریجن۳ژاپن بگیرم.اینم ایدی منsir-ahmad1379

هنوز کنسول نخریدم بگم کدوم:happ:
ولی هرکدوم که از نظر اقصادی مناسب تر باشه و مشکل نداشته باشه
ببین من تا تابستون فصل قبل حتی یه cd نخریدم البته که دیجیتالی ارزون تره ولی امسال بجز بازی رینبو۶ بقیه رو می خوام فیزیکی بخرم.که اون جوریم۵۰۰گیگابایت به سرم زیادی هست چون وقتی که این بازیو تموم کنم و سی دی شو بفروشم دیتاشو حذف می کنم.مگه من می خوام چند تا بازی روش بندازم.ولی نظر منو می خوایps4بگیر چون پسر عمومم ایکس باکسشو فروخت ویه پی اس فور ریجن یک گرفت.اگه می خوای کنسولو اک بگیری از جای مطمئن خرید کن که گولت نزنن فکر کنم قیمت بازار۱۰۳۰ یا۴۰ باشه ولی سایت دجی کالا ۱۳۵۰ هست منم وایسادم تا دلار پایین بکشه و یکم پول دستم بیاد می خوام ریجن۳ژاپن بگیرم.اینم ایدی منsir-ahmad1379

ashrafin314AA

کاربر سایت
Jan 26, 2017
7
سلام دوستان من دیروز مدل 1216b رو خریدم الان ک روشنش میکنم وارد منو یا بازی میشم چراغ روی کنسول رنگش سفیده میخاستم بدونم مشکلش از چیه . وقتی تو مغازه تست کردم ابی بود رنگش . اینم بگم کابل ac power درست جا نمیره پشت دستگاه و خیلی شله جوری ک با کوچکترین حرکت در میاد با انبردست فشار دادم رو سرش ک بهتر شد .الان فقط مشکلم اینه ک چراغ رو کنسول موقع بازی یا توی منو رنگش سفیده . این حالت به دستگاه اسیب نمیرسونه ؟ مشکل از کجاست؟ خاهشا جواب بدین بدجور حیرونم . با تشکر

• Like
Reactions: Mahdi444

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
چرا حالا ریجن 3؟

سلام دوستان من دیروز مدل 1216b رو خریدم الان ک روشنش میکنم وارد منو یا بازی میشم چراغ روی کنسول رنگش سفیده میخاستم بدونم مشکلش از چیه . وقتی تو مغازه تست کردم ابی بود رنگش . اینم بگم کابل ac power درست جا نمیره پشت دستگاه و خیلی شله جوری ک با کوچکترین حرکت در میاد با انبردست فشار دادم رو سرش ک بهتر شد .الان فقط مشکلم اینه ک چراغ رو کنسول موقع بازی یا توی منو رنگش سفیده . این حالت به دستگاه اسیب نمیرسونه ؟ مشکل از کجاست؟ خاهشا جواب بدین بدجور حیرونم . با تشکر
نه چراغ که مشکل نداره موقع روشن شدن آبیه توی رست مد نارنجیه توی منو و در حال بازی سفیده.

• Like
Reactions: arya2121

bralock

کاربر سایت
Feb 2, 2017
1
با سلام
من دیروز ps4 ام دیگه تصویر نمیداد تمامه تست های نرم افزاری و انجام دادم ولی جواب نداد حتی داخل safe mode هم تصویر نمیداد بردمش تمیرگاه امروز زنگ زدن گفتن نرم افزاری نیست (واقعا کلی زحمت کشیدن :| ) و باید دستگاه بمونه و از این حرفا، منم رفتم کنسول گرفتم
دوستان میدونید مشکل از کجا هست؟
من خودم فک میکنیم از مادگی hdmi هست که باید تعویض شه ولی خوب دقیقا نمیدونم
کمک کنید ممنون میشم ♥

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
ممنون ک جواب دادی. یه سوال داشتم چجوری وارد sefe mode میشه ؟
خاهچ. تو این اسکرین شات توضیح دادع.
e6a9a676281e929958db15a847c4a28c.jpg

M.hadi.71

کاربر سایت
Oct 10, 2016
102
دوستان من از وقتی ps4 مو آپدیت کردم دسته کنسولم یهویی قفل میکنه و باید دسته رو خاموش و دوباره روشن کنم بعدش تا یه مدتی خوبه بعد دوباره قفل میکنه قبلش اینجوری نبود وقتی آپدیت کردم اینجوری شد باید چیکار کنم؟

فرستاده شده از HUAWEI G750-U10ِ من با Tapatalk

mehdimmz

کاربر سایت
Oct 2, 2016
122
با سلام
چند وقت پیش با ذسته کنسول مشکل پیدا کردم دسته با کابل وصل میکنم به ps4 و چراغ زرد روشن میشه و خاموش میشه وقتی دکمه ps رو میزنم فقط چشمک میزنه ولی وصل نمیشه هارد کنسول رو عوض کردم فریمور از اول نصب کردم rebuild database کردم restore default setting کردم ولی فایده ای نداشت در ضمن توی safe mode دسته با کابل کار میکنه و اینکه نزدیک 10 - 15 تا دسته امتحان کردم درست نشد دسته ها رو هم با سوزن ریست کردم ولی بازم چشمک میزنه راه حلی هست ؟ کنسول از سری های جدید 1216 میباشد
با تشکر

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
با سلام
چند وقت پیش با ذسته کنسول مشکل پیدا کردم دسته با کابل وصل میکنم به ps4 و چراغ زرد روشن میشه و خاموش میشه وقتی دکمه ps رو میزنم فقط چشمک میزنه ولی وصل نمیشه هارد کنسول رو عوض کردم فریمور از اول نصب کردم rebuild database کردم restore default setting کردم ولی فایده ای نداشت در ضمن توی safe mode دسته با کابل کار میکنه و اینکه نزدیک 10 - 15 تا دسته امتحان کردم درست نشد دسته ها رو هم با سوزن ریست کردم ولی بازم چشمک میزنه راه حلی هست ؟ کنسول از سری های جدید 1216 میباشد
با تشکر
ا
از روش
Remote Play for PC
امتحان کن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر