مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

babak_mi

کاربر سایت
Jan 6, 2017
1
سلام دوستان
بچه ها من یه مشکل خیلی عجیب دارم با ps4 . از 2 هفته پیش که بازی fifa 17 رو گرفتم هر وقت میخوام بازی کنم وسط بازی افت فریم دارم قشنگم تو ذوق میزنه . بازی بردم عوض کنم ولی اونجا امتحان کرد اصلا افت فریم نداشت .پرسیدم که مشکل از دستگاهه گفتن نه افت فریم ربطی به دستگاه نداره . همه آپدیت های بازی و دستگاهم دانلود کردم ولی بازم همونطوری :(
الانم نمیدونم قضیه چیه ! خواهشا اگه کسی میدونه مشکل چیه بهم بگه برم درستش کنم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Mahdi444

mhtx1999

کاربر سایت
Dec 6, 2016
15
سلام دوستان
بچه ها من یه مشکل خیلی عجیب دارم با ps4 . از 2 هفته پیش که بازی fifa 17 رو گرفتم هر وقت میخوام بازی کنم وسط بازی افت فریم دارم قشنگم تو ذوق میزنه . بازی بردم عوض کنم ولی اونجا امتحان کرد اصلا افت فریم نداشت .پرسیدم که مشکل از دستگاهه گفتن نه افت فریم ربطی به دستگاه نداره . همه آپدیت های بازی و دستگاهم دانلود کردم ولی بازم همونطوری :(
الانم نمیدونم قضیه چیه ! خواهشا اگه کسی میدونه مشکل چیه بهم بگه برم درستش کنم
سلام بر داداش گلم.تا جایی ک میدونم یبار rebuild database بزن,اگه باز درست نشد ریست کلی بزن انشالله که درست میشه.اگه نشد مشکل سخت افزاریه,دستگاه رو ببر پیش یه تعمیرکار نشون بده ولی این دوکار رو حتما انجام بده انشالله اوکی میشه

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
سلام دوستان
من یه مشکلی برای دسته پلی استیشن 4 پیش اومده وقتی روی R3 میزنم یا انالوگ سمت راست رو به چپ یا راست میبرم به صورت رندوم کار دگمه R2 رو انجام میده باید چیکار کنم؟
ریست هم کردم دسته رو از طریق دگمه ریز پشت دسته ولی جواب نداده اینم بگم که این مشکل همیشگی نیست رندوم پیش میاد وقتی هم پیش میاد چندبار دسته رو خاموش روشن میکنم و دستگاه رو خاموش روشن میکنم یکهو درست میشه
اضلا نمیدونم مشکل ار کجاست یه راهنمایی بکنین من رو

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
Tapatalk Cloud - Downlaoad File VID_20170109_215006.mp4
آقا سلام. من همونیم که از صدای کنسول روی بعضی از دیسک ها گله داشتم... این ویدئو رو ببینین... البته وقتی یکم جابجا کردم کنسول رو این صدای بلندی که میشنوین خیلی کم شد در حدی که وقتی خواستم ویدئو ظبط کنم اون صدا رو نمیشد شنید توی ویدئو ولی خودم میشنوم (صدای فن منظورم نیست یه صدای مزاحم شبیه اینکه یه چیزی مثلا گیر کرده یا چنین چیزی همینطور یع مقدار کمی لرزش) صدای کمی هستش که باز وقتی یه کارتونی چیزی‌میزارم زیر یه طرف کنسول و یکم باز زیرشو صاف و کج میکنم باز کمتر میشه ولی کامل قطع نمیشه یا خیلی سخت کاملا قطع میشه... الان این مشکله یا طبیعیه :(
اینم بگم که این صدا روی همه‌ی بازیا نیست مثلا روی رینبو و فیفا نبود روی پروجکت کارز و کیلزون هست...

• Like
Reactions: ClaP TraP

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
فامیل من مثلا داره بازی میکنه . سیدی از دستگاه خارج میشه . مشکل از سیدی هم نیست .
یک هفته خوبه . چند روز بده .
میشه بگید جریانش چیه ؟
لنزش مشکل داره باید چیکار کنه .
چون من فکر کنم لنزش خراب شده بود رفت عوض کرد .

کلا میشه در این مورد راهنمایی کنید؟

M.hadi.71

کاربر سایت
Oct 10, 2016
102
دوستان من یک ps4 خریدم ولی دستش چرا نمیدونم اینقدر زود شارژ خالی میکنه ینی اگه فول باشه یک و نیم ساعته شارژش تموم میشه مشکل از دستست؟ اگه یه دسته رو عوض کنم درست میشه؟

فرستاده شده از HUAWEI G750-U10ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: Mahdi444

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
دوستان من یک ps4 خریدم ولی دستش چرا نمیدونم اینقدر زود شارژ خالی میکنه ینی اگه فول باشه یک و نیم ساعته شارژش تموم میشه مشکل از دستست؟ اگه یه دسته رو عوض کنم درست میشه؟

فرستاده شده از HUAWEI G750-U10ِ من با Tapatalk
فکر میکنم که دسته باید حدود هفت ساعت جواب بده ینی من اینطور خوندم دسته‌ی خودمم همینقدراس باتری یدکی اگه تونستید از مغازه ای نمایندگی ای جایی پیدا کنید تعویض کنید تعویضش خیلی سخت نیست

• Like
Reactions: M.hadi.71

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
دوستان یه سوال
من یه ماه پیش کنسولو گرفتم از حدود دو هفته پیش یهو وسط بازی یا توی منو تصویر قاطی میکنه رنگاش میشه مثله حالت safe mode توی ویندوز بعضی وقتا چن ثانیس بعضی وقتا یه رب میمونه از کابل اچ دی نیس عوض کردم ولی کلافم کرده یه بار کلا دو ساعت نمیشه یه بار هم دو مین یه بار اینجوری میشه یه راهنمایی بکنید

brokensword

کاربر سایت
Jan 11, 2012
371
نام
کاوه
فامیل من مثلا داره بازی میکنه . سیدی از دستگاه خارج میشه . مشکل از سیدی هم نیست .
یک هفته خوبه . چند روز بده .
میشه بگید جریانش چیه ؟
لنزش مشکل داره باید چیکار کنه .
چون من فکر کنم لنزش خراب شده بود رفت عوض کرد .

کلا میشه در این مورد راهنمایی کنید؟

این مشگل مال دکمه ایجکت کنسول و مال سریهای اول کنسول ps4 هستش.
مال منم این مشگلو داشت باید اون پلاستیک زیر دکمه ایجکت همون پلاستیکی که جای پایه کنسول هم هست و زیر دکمه ایجکت هستش رو در بیاری و اون زایده ای که بهش وصله رو ببری و توی اون جایی که در اوردی پلاستیک رو فوت کنی چند بار تا تمام گردو خاک توی اون محفظه پاک بشه بعد یه کاغذ رو ریز کن و یه صورت فشرده بزار توی اون محفظه و پلاستیک رو هم بزار روش بعد قبل از اینکه کنسول رو روشن کنی یه مقدار روی دکمه ایجکت فشار بیار البته زیاد نباید فشار بدی بعد دکمه پاور رو بزن ولی دستگاه به برق وصل نکن بزار برق داخل دستگاه تخلیه بشه.بعد دستگاه بزن به برق و روشنش کن احتمال زیاد مشگلت حل میشه من هم همین کارو کردم.فقط دقت کن این راه حل فقط برای سریهای اول کنسول هستش که دکمه های پاور و ایجکتش لمسی هستش.
موفق باشید.

• Like
Reactions: danielo

esPUNKape

کاربر سایت
Jan 14, 2014
183
نام
Rummithrael.
کنسول مشکل رفع خوانش درایو پیدا کرده، از این حالتا که صدای قرچ قرچ روی بعضی بازیا میاد ... و روی ی تک بازی مثلا برای من روی Dishonored 2 مشکل ایجاد کرده و حتی روی سیو بازی هم مشکل ایجاد کرده و اخرین سیو لوود نمیشه.

حالا میخواستم ببینم همچین مشکلی امکان رفع یا تعمیر داره ؟ مثلا راهی برای پاک شدن هد درایو هس یا باید خود درایو رو تعمیر یا تعویض کرد .

ممنون.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
کنسول مشکل رفع خوانش درایو پیدا کرده، از این حالتا که صدای قرچ قرچ روی بعضی بازیا میاد ... و روی ی تک بازی مثلا برای من روی Dishonored 2 مشکل ایجاد کرده و حتی روی سیو بازی هم مشکل ایجاد کرده و اخرین سیو لوود نمیشه.

حالا میخواستم ببینم همچین مشکلی امکان رفع یا تعمیر داره ؟ مثلا راهی برای پاک شدن هد درایو هس یا باید خود درایو رو تعمیر یا تعویض کرد .

ممنون.

منظور از درایور چی است ؟ هارد دیسک یا بلوری درایور ؟

mhtx1999

کاربر سایت
Dec 6, 2016
15
با سلام.دوستان من جدیدا وقتی تو بازی هستم و میرم تو منو مثل قبلا دور فن زیاد نمیشه,تو بازیهای (fifa17) و (watch dogs 2).آیا فن مشکل پیدا کرده؟در ضمن دور فن تو بازی نیستم کمه ولی میرم تو بازی متوسط میشه و بعد از یکی دو ساعت بازی وقتی که باز بازی میام بیررن و بازیو میبندم دور فن باز در همون حالت که تو بازی بودم کار میکنه وکم نمییشه.مشکل از کجاست بنظرتون؟

amirali_nd

کاربر سایت
Dec 31, 2016
13

ممنون.

واسه منم اين صدا رو ميده. دليلش چيه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

ashkan2002

کاربر سایت
Jan 24, 2017
4
سلام خدمت دوستان عزیز انجمن بسیار خوب بازی سنتر
من از ps3 که قبلا داشتم دو تا دسته موو خریده بودم که می خواستم برای ps4 استفاده کنم . دسته اول رو که با کابل وصل کردم ps4 به راحتی شناخت اما زمانی که دسته موو دومی رو وصل می کنم با اینکه در قسمت bluetooth device کنترل رو می شناسه اما عملا کنترلر موو روشن نمی شه وقتی با کابل به ps4 وصل می کنم چراغ در حال شارژ روشن می شود اما وقتی دکمه ps رو میزنم چراغ چشمک زن می شه و دوباره به حالت چراغ شارژ در میاد وقتی هم که از شارژ می کشم بیرون چراغ موو ثابت می شه اما موو روشن نیست و کار نمی کنه لطفا من رو راهنمایی بفرمایید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر