مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

arash_1996

کاربر سایت
Sep 18, 2014
101
نام
آرش
درود بی پایان،
دوستان من یه مشکلی با سیستمم دارم،
وقتی که دو شاخه رو از برق در میارم،و بعد از چند ساعت به کنسول وصل میکنم،کنسول روشن نمیشه مجبورم چند ثانیه دکمه ی پاور رو نگه دارم،علت چیه دوستان؟

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,434
نام
علی
درود بی پایان،
دوستان من یه مشکلی با سیستمم دارم،
وقتی که دو شاخه رو از برق در میارم،و بعد از چند ساعت به کنسول وصل میکنم،کنسول روشن نمیشه مجبورم چند ثانیه دکمه ی پاور رو نگه دارم،علت چیه دوستان؟
دوشاخه رو از برق خارج نکنید. یک محافظ تهیه کنید و بعد از استفاده بزارید توی برق باشه! به توصیه ی دوستان میگم چون بودند کسانی که کنسولشون آسیب دیده به دلیل همین کار!

• Like
Reactions: arash_1996

mhtx1999

کاربر سایت
Dec 6, 2016
15
سلام و درود.دوستان جدیدا وقتی مولتی تسک میکنم موقع جابجایی از اینور که بازیم در حال اجراست به اونور منو یه مقدار عکس های ایکون هام دیر لود میشن,کسی هست که اینطور باشه یا فقط کنسول من اینطوره؟؟با تشکر

amirali_nd

کاربر سایت
Dec 31, 2016
13
سلام و درود.دوستان جدیدا وقتی مولتی تسک میکنم موقع جابجایی از اینور که بازیم در حال اجراست به اونور منو یه مقدار عکس های ایکون هام دیر لود میشن,کسی هست که اینطور باشه یا فقط کنسول من اینطوره؟؟با تشکر
به خاطر سرعت پايينه اينترنته

Sent from my iPhone using Tapatalk

دوستان من یه مشکلی با دیسک بازی ها دارم. وقتس دیسک رو میزارم توی کنسول موقع اجرا از این قسمتی که توی عکس مشخص کردم یه صدایی میاد شبیه اینکه یه چیزی گیر کرده به دیسک، صداش زیاد نیست یه صدای خفیفه ولی شنیده میشه از صدای خود کنسول بیشتره... وقتی یکم زیرشو صاف و کج میکنم صدا تقریبن برطرف میشه ولی اگه گوشمو بزارم روی کنسول هنوز شنیده میشه کنسول رو عمودی هم گذاشتم باز اتفاقی نیوفتاد... وقتی صدا میاد دستمو که یه مقدار روی اون آرم پلی‌استیشن که بالای جای هارد کنسول هست فشار میدم باز صدا تقریبا برطرف میشه... مشکل چیه؟
379e09a2e1a62b29ece2d874074e9215.jpg
سطح زير كنسول بايد صاف و تميز باشه. تا حدي صداها طبيعيه

الان چند ساعت فيفا بازي كردم ولي خاموش نشد. نميدونم چيه داستان

خاموش شد واسه من دوباره وسط بازي

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Mahdi444

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
سطح زير كنسول بايد صاف و تميز باشه. تا حدي صداها طبيعيه

روی اون قسمت مشخص شده وقتی دستمو میزارم یه مقدار خیلی خیلی کمی لرزش اضافی هم هستش اونم طبیعیه؟ و اینم بگم که این صدا توی همه‌ی بازی ها نیست مثلا توی کیلزون و کالاف بلک 3 هست ولی توی فیفا 16 یا بتل 1 نیست...

amirali_nd

کاربر سایت
Dec 31, 2016
13
روی اون قسمت مشخص شده وقتی دستمو میزارم یه مقدار خیلی خیلی کمی لرزش اضافی هم هستش اونم طبیعیه؟ و اینم بگم که این صدا توی همه‌ی بازی ها نیست مثلا توی کیلزون و کالاف بلک 3 هست ولی توی فیفا 16 یا بتل 1 نیست...
ديسك كه كار ميكنه هم لرزش داره هم صدا. مشكلي نداره

• Like
Reactions: Mahdi444

abolfazl79

کاربر سایت
Apr 9, 2014
33
دوستان سلامی دوباره
داشتم بتلفیلد4 مولتی پلیر بازی میکردم یدفه کنسول خاموش شد و چراغ محافظ برق قرمز شد بعد چند ثانیه دوباره سبز شد فقط کنسول خاموش شده بود تلویزیون روشن بود بعدش کنسولو روشن کردم یه ارور بود چن تا چراغ رنگی توش بود گفته بود دستگاهو از برق نکشین و از منو خاموش کنین منم اوکی زدم رفتش قسمتی که دیتا رو ریکاوری میکنه هیچی بعدش کنسول بالا اومد یه 40 دقیقه بازی کردم خاموشش کردم بنظر شما مشکل از چی بوده؟

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
دوستان سلامی دوباره
داشتم بتلفیلد4 مولتی پلیر بازی میکردم یدفه کنسول خاموش شد و چراغ محافظ برق قرمز شد بعد چند ثانیه دوباره سبز شد فقط کنسول خاموش شده بود تلویزیون روشن بود بعدش کنسولو روشن کردم یه ارور بود چن تا چراغ رنگی توش بود گفته بود دستگاهو از برق نکشین و از منو خاموش کنین منم اوکی زدم رفتش قسمتی که دیتا رو ریکاوری میکنه هیچی بعدش کنسول بالا اومد یه 40 دقیقه بازی کردم خاموشش کردم بنظر شما مشکل از چی بوده؟
دستگاه سونی توی خودش یه محافظ داره که اگر نوسنات برق شد یوهو دستگاه خاموش و روشن نشه..در واقع وقتی خاموش میشه دستگاه یوهویی معمولا 1 2 دقیقه طول میکشه تا دوباره روشن بشه...چیزه خاصی نیست طبیعیه...ولی نوسنات برق برای دستگاه بسیار مخربه.

abolfazl79

کاربر سایت
Apr 9, 2014
33
اخه نوسان برق؟ تلویزیون که روشن بود هیچیش نشد !!!

تازه بعد اینکه خاموش شد دستگاه محافظ برق برقو چن ثانیه قطع کرد دوباره وصل کرد منم کنسولو همون موقع روشن کردم کل این فرایند خاموش شدن ناگهانی و روشن شدن توسط من 10 ثانیه طول نکشید ولی بعد روشن شدن رفتش توی محیطی که گفته بود کنسولو از منو خاموش کنین با اروری که شکل چراغ ها روش بود بعدش ضبدر رو زدم شروع کرد به درست کردن اطلاعات از 70 درصد و بعدش کنسول بالا اومد

نگرانم کنسول خراب باشه

Last edited by a moderator:

mhtx1999

کاربر سایت
Dec 6, 2016
15
نگران نباش داداش هیچ مشکلی نداره,کلا وقتایی ک ps4 هنگام بازی کردن بطور ناگهانی خاموش میشه ,بعد از روشن کردن دستگاه هارد اطلاعات رو چک میکنه.

amirali_nd

کاربر سایت
Dec 31, 2016
13
بچه ها مشكل خاموش شدن ناگهاني ps4 من فعلا برطرف شد. من با مانيتور بازي ميكنم. با استفاده از تبديل. اين تبديله خيلي داغ مي شد. از ٢ روز قبل چند ساعت با تلويزيون بازي كردم بعدش هم اين تبديله رو از برق جدا كردم وقتي خاموشه كه الكي داغ نكنه. مشكل فعلا حل شده

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
بچه ها مشكل خاموش شدن ناگهاني ps4 من فعلا برطرف شد. من با مانيتور بازي ميكنم. با استفاده از تبديل. اين تبديله خيلي داغ مي شد. از ٢ روز قبل چند ساعت با تلويزيون بازي كردم بعدش هم اين تبديله رو از برق جدا كردم وقتي خاموشه كه الكي داغ نكنه. مشكل فعلا حل شده

دوست عزیز مدل تبدیلت چیه؟ من 3-4 نوع پیدا کردم تو نت یکی 17 تومن یکی 25 یکی 65 یکی 95 ؟ کدومش جواب میده رو مانیتور؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر