مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Farshad_ps4

کاربر سایت
Dec 3, 2016
5
سلام دوستان من ٢هفتس ps4 گرفتم ديروز خواستم دستگارو روشن كنم ديدم با دسته روشن نميشه دستگارو دستي روشن كردم بالا اومد ولي دسته ها وصل نميشن ،رويه ps4 ديگه امتحان كردم كار كرد رو لب تاپ هم امتحان كردم كار كرد كابلشم سالمه تست شد مشكل از كجاس دكمه ps رو ميزنم چند بار چراغ سفيد خاموش روشن ميشه فقط

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,366
نام
علی
سلام دوستان من ٢هفتس ps4 گرفتم ديروز خواستم دستگارو روشن كنم ديدم با دسته روشن نميشه دستگارو دستي روشن كردم بالا اومد ولي دسته ها وصل نميشن ،رويه ps4 ديگه امتحان كردم كار كرد رو لب تاپ هم امتحان كردم كار كرد كابلشم سالمه تست شد مشكل از كجاس دكمه ps رو ميزنم چند بار چراغ سفيد خاموش روشن ميشه فقط
مشکل از کجاست و نمیدونم ولی 2 تا راه حل داره:
1- دسته رو با کابل وصل کن به کنسول و دکمه ی PS رو بزن وقتی که دستگاه روشن هست!
2- دسته رو ریست کن. برای این کار پشت دسته کنار پسچ بالا سمت راست یک سوراخ هست که انتهاش یه دکمه هست. با یک سوزن( حواست باشه خلال دندونی چیزی نکنی که بشکنه بمونه اون تو!) اون دکمرو فشار بده بعد باز با کابل وصل کن دکمه ی PSو بزن وقتی دستگاه روشنه ببین حل میشه یا نه!

• Like
Reactions: ps3_360_wii

Farshad_ps4

کاربر سایت
Dec 3, 2016
5
مشکل از کجاست و نمیدونم ولی 2 تا راه حل داره:
1- دسته رو با کابل وصل کن به کنسول و دکمه ی PS رو بزن وقتی که دستگاه روشن هست!
2- دسته رو ریست کن. برای این کار پشت دسته کنار پسچ بالا سمت راست یک سوراخ هست که انتهاش یه دکمه هست. با یک سوزن( حواست باشه خلال دندونی چیزی نکنی که بشکنه بمونه اون تو!) اون دکمرو فشار بده بعد باز با کابل وصل کن دکمه ی PSو بزن وقتی دستگاه روشنه ببین حل میشه یا نه!
چند بار اين كارارو كردم ولي هيچ فرقي نكرد به فروشنده هم زنگ زدم گفت كابلو عوض كن امتحان كن اين كارم كردم درست نشد

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
يكي كمك كنه ٢ روزه بازي نكردم
باید کابل اصلی دستگاه باشه .
دستت رو روی دکمه پاور بگیر تا 2 تا بوق بزنه و دستگاه کاملا خاموش شه
دستهرو ریست کن .با اون سوراخی که پشتش داره

بعدش دسته رو با سیم وصل کن و دکمه هوم رو بزن
درست میشه

• Like
Reactions: J. Constantine

Farshad_ps4

کاربر سایت
Dec 3, 2016
5
باید کابل اصلی دستگاه باشه .
دستت رو روی دکمه پاور بگیر تا 2 تا بوق بزنه و دستگاه کاملا خاموش شه
دستهرو ریست کن .با اون سوراخی که پشتش داره

بعدش دسته رو با سیم وصل کن و دکمه هوم رو بزن
درست میشه
اينم امتحان كردم وصل نشد اصلا چيز عجيبي شده معلوم نيس چرا اينجوري شده راهنمايي ديگه اي هست كه بكنين؟

كنسول رو هم كه از برق ميكشم دوباره ميزنم تو برق دستگاه روشن نميشه يه ١٠ دقيقه صبر ميكنم بعد كه دكمه دستگاه رو ميزنم روشن ميشه طبيعيه يا نه؟

Last edited by a moderator:

mamadtala171

کاربر سایت
Nov 17, 2016
13
اينم امتحان كردم وصل نشد اصلا چيز عجيبي شده معلوم نيس چرا اينجوري شده راهنمايي ديگه اي هست كه بكنين؟

كنسول رو هم كه از برق ميكشم دوباره ميزنم تو برق دستگاه روشن نميشه يه ١٠ دقيقه صبر ميكنم بعد كه دكمه دستگاه رو ميزنم روشن ميشه طبيعيه يا نه؟
ببر جایی که خریدی ببین چیکار میکنه به منم بگو

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
سلام دوستان من یه ps4 گرفتم بعد از نیم ساعت داغ میکنه و از پشتش باد گرم میاد مشکل داره؟؟
اون باد از فن هست دیگه
دورو برش نباید با جیزی پوشونده شده باشه و دمای اتاق و جریان هوا مناسب باشه

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,366
نام
علی
دوستان من دیشب کنسولو گزاشتم رو Rest Mode برای اینکه یه بازی انتقال بده و الان که دکمه ی دسترو میزنم هی تصویر میپره! تصویر منو هم نیست فقط یه تصویر سیاه یه لحظه میاد و میپره باز! چراغ روی دستگاه سفید میشه ولی تصویر ندارم هی میپره! روی Safe Mode هم نمیره! یعنی بوق دومی که بایدو میزنه ولی باز همون پرش تصویر هست! مدل دستگاه 1216B هست. یه جا خوندم نوشته بود بدون هارد روشنش کنی اکی میشه اونو امتحان کردم نشد! دوباره هاردشو بستم روش! مشکل از کجاست دوستان؟ تشکر

آخرین ویرایش:

mhtx1999

کاربر سایت
Dec 6, 2016
15
دوستان من دیروز دستگاه روشن کردم همه چی عادی و معمولی بود (منظورم سرعت بالا اومدن منو کاربری و روشن شدن دستگاست)، رفتم بخش نتورک کانکت اینترنتتو زدم بعد ک وصل شد رفتم تو منو دیدم موقع جابجایی برنامه ها تو منو لگ میزنه.بعد رفتم قسمت hard disk management ی مقدار با تأخیر محاسبه رو انجام داد و دیدم رفته رفته داره از فضای خالی هاردم کم میشه1gig 1gig . صبر کردم دیدم تا 150 گیگ کم شد دستگاه ریستارت زدم منو بالا اومد بدون مشکل و لگ رفتم قسمت مدیریت هارد دیدم همون تا 150 گیگ ک کم شده بود بهم نشون داد،بعد رفتم نتو کانکت زدم دوباره فضای خالی قبلا ک هاردم داشتو نشون دادو(170 گیگ) درست شد.بعد از اون دوبار ک ب نت وصل شدم مشکلی نبود. در ضمن دستگاه رو یک ماهه خریدم ک تا حالا مشکل خاصی نداشته و هاردم صدای خاصی نمیده ک مثلا مشکل از هارد باشه(فقط در صورتی ک گوشتو بزاری قسمت هارد ی صدای خیلی ریز میده ،باید زیاد توجه کنی تا صداشو بشنوی،ک فک میکنم طبیعی باشه).ممنون میشم بگید مشکل کجاست.مدل دستگاه 1216-500gig-frimware 4.6

آخرین ویرایش:

mhtx1999

کاربر سایت
Dec 6, 2016
15
اگه دوباره اتفاق افتاد شروع خراب شدن هارده
کلا هارد ها اینطورین شاید کاری میکردی که خرابش کرده باشه
ن والا کار خاصی نکردم ک بخاطر اون باشه،اگه اینطور حساب کنیم یکبار مصرف حساب میشه دیگه،یه تومن هزینه کردم برا یه کنسول یکبار مصرف

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,366
نام
علی
دوستان من دیشب کنسولو گزاشتم رو Rest Mode برای اینکه یه بازی انتقال بده و الان که دکمه ی دسترو میزنم هی تصویر میپره! تصویر منو هم نیست فقط یه تصویر سیاه یه لحظه میاد و میپره باز! چراغ روی دستگاه سفید میشه ولی تصویر ندارم هی میپره! روی Safe Mode هم نمیره! یعنی بوق دومی که بایدو میزنه ولی باز همون پرش تصویر هست! مدل دستگاه 1216B هست. یه جا خوندم نوشته بود بدون هارد روشنش کنی اکی میشه اونو امتحان کردم نشد! دوباره هاردشو بستم روش! مشکل از کجاست دوستان؟ تشکر
حل شد مشکل با راهنمایی یکی از دوستان همین سایت! مانیتورم قاطی کرده بود!:| باید خاموش روشن میکردم! با دکمه خاموش روشن کردم و درست نشد بعد از پشت مانیتو فیش برقشو کشیدم بیرون و دوباره زدم جا و درست شد! تشکر از دوستان و امیدوارم این برای دیگر دوستانی که احتمال داره با این مشکل برخورد کنن مفید باشه.

mamadtala171

کاربر سایت
Nov 17, 2016
13
خب اگه دوباره اتفاق نیافتاد عیبی ندار ولی اگه دوباره شد هارد باید عوض کنی
200 تومن بهترین هاردو میتونی پیدا کنی هیتاچی انتی شوک هم داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر