مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
سلام خدمت دوستان دیروز یه دستگاه ریجن 3 خریدم واقعیتش ظاهر دستگاه نه خیلی بده نه خیلی خوب دستگاه موقع اجرای بازی به شدت صدا میده با گوشی تست گرفتم 65-68 دسیبل صدا میده .حالا شاید این اعداد درست نباشن ولی اینطور بگم که این پلی 4 در مقایسه با صدای فن پلی 3 فت (موقعی که دمای دستگاه پلی 3 به 80 درجه میرسید و به بالاترین دور فن میرسید) اینقد صدا نمیداد .باطری دسته هم حدود 1 ساعته کامل شارژ شد ولی تقریبا بعد یک ساعت نصف باطری رفت به نظرتون دستگاه و باطری دسته ایراد دارن یا عادیه؟اگه یکی زودتر جواب بده ممنون میشم چون تا امروز بعد از ظهر میتونم دستگاه رو پس بدم

اگر کنسول توی محیط بستس صدا دادنش طبیعیه
بعضی از بازیهای سنگین هم دور فن رو بالا میبرن مثل Uncharted 4
ولی اگر کنسول توی محیط بازیه و توی همه ی بازیها به شدت صدا میده عادی نیست

دسته هم بسته به بازی باید از 7 تا 9 ساعت کار بده، اینکه توی 1ساعت نصفش رفته طبیعی نیست

• Like
Reactions: vb.mohsen2

vb.mohsen2

کاربر سایت
Sep 30, 2010
153
اقا تشکر نه تو محیط بسته که نیست تو منوی بازی اینا صدای خیلی کمی میده تقریبا در حد یه pc نو ولی توی خود بازی ها مثلا تو blak ops 3 بازی که بالا میاد وحشتناک در حد یه جنگنده اف 4 صدا میده که ادم فکر میکنه الان فن منفجر میشه project cars و drive club هم همنیجورین ولی فقط موقع خود بازی نه تو منوی بازیا .کلا صداش از صدای ps fat زیاد تره . دسته هم فکر کنم یکم بیشتر باید تست کنم .چون من فکر میکردم مثل ps3 10-15 ساعت نگه میداره .موندم والله چیکار کنم ؟لطفا راهنمایی بفرمایید دوستان

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,429
نام
علی
اقا تشکر نه تو محیط بسته که نیست تو منوی بازی اینا صدای خیلی کمی میده تقریبا در حد یه pc نو ولی توی خود بازی ها مثلا تو blak ops 3 بازی که بالا میاد وحشتناک در حد یه جنگنده اف 4 صدا میده که ادم فکر میکنه الان فن منفجر میشه project cars و drive club هم همنیجورین ولی فقط موقع خود بازی نه تو منوی بازیا .کلا صداش از صدای ps fat زیاد تره . دسته هم فکر کنم یکم بیشتر باید تست کنم .چون من فکر میکردم مثل ps3 10-15 ساعت نگه میداره .موندم والله چیکار کنم ؟لطفا راهنمایی بفرمایید دوستان
اگر واقعا به اندازه ی PS3 فت صدا میده ببر پس بده!!! من خودم داشتم PS3 فت و صدای فنش انقدر زیاد بود که یه روز وسط بازی آقام دره اتاقمو باز کرد گفت صدا چیه؟!!! ایراد داره انقدر صدا بده!!! من تقریبا 1 ساله که PS4و دارم و اتاقمم خیلی گرمه ولی توی اوج گرما هم صدای فن انقدری که میگی نبوده حتی وقتی ویچر بازی میکیردم و توی مپ اینور اونور میرفتم! البته مدل دستگاه من 1216 هست! حالا نمیدونم شاید اینی که داری مدلش پایینتر باشه و این صدای فن عادی باشه که بازم به نظرم نیست! توی منو که هیچ باری روی دستگاه نیست و مشخصه که صدای فنش در نمیاد! در کل من جات بودم میبردم پسش میدادم!!!

• Like
Reactions: hrm

Nathan Drake14

کاربر سایت
May 19, 2016
309
سلام دوستان
نمیدونم چرا وقتی اپدیت بازیها رو میزنم دانلود بعد pause میکنم بعدا دوباره میام ادامه دانلود میزنم از اول شروع میکنه دانلودو انگار که هیچی دان نکرده

مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Sleepy

کاربر سایت
Nov 22, 2016
13
سلام دوستان
نمیدونم چرا وقتی اپدیت بازیها رو میزنم دانلود بعد pause میکنم بعدا دوباره میام ادامه دانلود میزنم از اول شروع میکنه دانلودو انگار که هیچی دان نکرده

مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این مشکل رو منم با آپدیت یکسری بازی ها دارم
راه حلش هم فکر کنم همون psx download helper و دانلود از طریق PC هستش

javid_hector

کاربر سایت
Oct 29, 2016
3
سلام دوستان دیشب واسه اولین بار در حین بازی(MGS ) کنسول خواموش شد دیگه با دسته روشن نشد بعد چند دقیقه با خود کنسول روشن کردم فک کنم هارد و چک کرد ( 0%تا100% ) بعد روشن شد مشکل چیه ب نظرتون ؟

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
Last edited by a moderator:

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
معمولا چند ساعت با دستگاه کار میکنی؟
میگن بیشتر تو بازی last of us remaster خیلی فشار میاره به دستگاه
دقیقا چند وقت کنسول رو گرفتی
بیشترینش تا ۱۲ ساعت باش کار کردم . اینها همش شایعه است با پلی اس ۳- ۶ بار بازیش تمام کردم دیگه حوصله بازی با پی اس ۴ را ندارم . همان روز اول که آمد گرفتم .

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
دوستان من هاردم تقریبا پر شده و 15 گیگ بیشتر جا نداره . به تازگی تو بعضی بازیهای سنگین یکم لگ میزنه . به نظرتون از هارده ؟ هارد رو عوض نکردم و مال خود دستگاست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر