NINTENDO DIRECT

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat

بسیار هم عالی، من تا چند روز دیگه Wii U دار می شم ولی کلی دپ زدم دیدم این بازی 5 دسامبر تو اورپا میاد! واقعا این نینتندو یه کارایی می کنه آدم به عقلشون شک می کنه. آخه چی مرضیه این همه بعد از آمریکا release میشه؟

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
خبر های جدید برای smash bros wii u : (همه خبرها نیست)

stage های جدیدی برای smash bros wii u رو نمایی شد که در تصویر زیر لیست آن موجود هست :

smash-stages.png

یه قابلیت جدید هم هست که Music ها رو هم در stage ها و هم menu میتونید به صورت دلخواه تنظیم کنید
Smash Bros. Wii U - My Music overview and screenshots - Nintendo Everything

تصاویری از دو کاراکتر secret دیگر !
Smash Bros. Wii U/3DS - screenshots of another two "secret" characters - Nintendo Everything

کنترلرهایی که توسط این بازی بازی پشتیبانی میشوند :

Wii U GamePad

If you are playing alone, you can play using only the Wii U GamePad screen.

Wii Remote Plus

You can play by holding it sideways. You can use a normal Wii Remote as well.

Wii Remote Plus + Nunchuk

Wii Remote Plus + Classic Controller Pro

The game supports the Classic Controller as well.

Wii U Pro Controller

Nintendo GameCube Controller
اطلاعات بیشتر :
Smash Bros. Wii U - controllers overview - Nintendo Everything

8 نفره ی local !!!!! (البته فکر کنم هر استیجی این قابلیت رو نداره که 8 نفر رو ساپورت کنه !)

entry10-2.jpg

لیست از 50 ویژگی smash bros برای wii u

Nintendo unveils over 50 features and other details for Smash Bros. Wii U - Nintendo Everything

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
فردا Nintendo Direct قرار هست به نمایش در بیاد.
تمرکزش هم بر روی هر دو پلتفرم های Nintendo و بازی هایی هست که قراره تا پایان سال و بعد از اون منتشر بشن.
شاید New 3DS هم تایید شد برای آمریکا
اپدیت:
Soraya saga ریتوییت کرد.به احتمال زیاد xenoblade رو قرار هست نشون بدن.
کامیا هم که ازش در رابطه با حضور P+ پرسیدن با شکلک جواب داده,به احتمال زیاد تایید اپدیت جدید TW101 هست برای این که از Mii بتونید استفاده کنید.

آخرین ویرایش:

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
New 3ds برای اروپا برای پیش خرید گذاشته شده.
امیدوارم زودتر برای آمریکاشم بیاد. حیف پولشو ندارم. ولی خیلی دلم میخواد یکی بگیرم.

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
من تا قبل از این nintendo direct ها رو به اون صورت دنبال نمیکردم ولی نظرهای مردم رو در مورد ND فردا میخوندم مثل اینکه آخرین nintendo direct که جهانی بوده :d (داخل ژاپن،آمریکا و اروپا همزمان پخش شده) برای فوریه بوده،ایواتا هم فردا هست و میگن احتمالش هست حتی بازی جدید معرفی کنن.......
+
final fantasy explorers + bravely second رو برا غرب تایید کنن من دیگه چیزی نمیخوام :| :d

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004

یک سایتی ادعا کرده که این ها تصاویر نسخه Wii U هستن,حجم بازی هم نزدیک به ۱۸ گیگ اعلام شده.
شاید توی نینندو دایرکت امروز چیزی ازش ببینیم.

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
Watchdogs نیومدنش برای Wii U بهتر از اومدنشه
چون من بعید بدونم نصف خرج پورتشم در بیاد!!!!
به احتمال زیاد تیمی که پورتش کرده مثل تیمی که AC4 رو پورت کرد خیلی کوچیک هست,قیمت بازی هم که ۶۰ دلار هست,جمعا ۱۰۰۰ نسخه بفروشه کافیه

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
من تا قبل از این nintendo direct ها رو به اون صورت دنبال نمیکردم ولی نظرهای مردم رو در مورد ND فردا میخوندم مثل اینکه آخرین nintendo direct که جهانی بوده :d (داخل ژاپن،آمریکا و اروپا همزمان پخش شده) برای فوریه بوده،ایواتا هم فردا هست و میگن احتمالش هست حتی بازی جدید معرفی کنن.......
+
final fantasy explorers + bravely second رو برا غرب تایید کنن من دیگه چیزی نمیخوام :| :d

Bravely Default که واقعا فوق العاده بود !
یکی از بهترین بازیهایی بود که تا حالا بازی کردم و بر خلاف یه سری ها که میگن نیمه ی دوم بازی کِسل کننده میشه من با تک تک لحظاتش حال کردم ! هنوز که هنوزه دارم آهنگاش رو گوش میدم :(
در این شکی نیست که Bravely Second برای غرب تایید میشه در نهایت . همون Bravely Default هم تو غرب خیلی فروش خوبی داشت .
اما خو از قدیم گفتن هر چی زودتر تایید بشه بهتره ... :D

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
شروع شد و همون اول کار Legend of Zelda: Majora's Mask رو برای 3DS معرفی کردن :| :d
ویرایش:
تموم شد :d
به جز زلدا code name steam هم بازی خیلی خوبی به نظر میرسه،شبیه fire emblem و advance wars هست با این فرق که نیروهارو بصورت کامل خودتون کنترل میکنید :| (شبیه استراتژی همزمان و حتی اکشن سوم شخص :| )
بقیه بازی های 3ds هم همون هایی بودن ک هقبلا معرفی شده بودن،nes remix,persona q و ....

برای Wii U هم یه بازی کربی معرفی شد و Xenoblade X و Spaltoon هم نمایش داشتن.
وسط direct اروپا هم دیگه نتونستم ویدئو رو ببینم :d نمیدونم بازی های wii u چجوری بودن :|
الان تریلر Xenoblade Vhronicles X رو دیدم،خیلی عالی به نظر میرسه :| یکی از بهترین های سال بعد میشه 100%........
wii u از کجا پیدا کنیم؟ :d

آخرین ویرایش:

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
منم الان داشتم میدیدم دایرکتو.
این splatoon زودتر بیاد. خیلی باحاله.
کاپیتان تود هم که جای خود دارد:d
ولی من هنوزم نفهمیدم این آمیبوها به چه دردی میخورن. هنوز چیزی ندیدم که بخواد ترغیبم کنه یکیشونو بگیرم.

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
ولی من هنوزم نفهمیدم این آمیبوها به چه دردی میخورن.
توی Super Smash Bros هر کدومشون رو شخصی سازی می کنید در بازی,بعد باید باهاشون تمرین کنید تا بتونن در کنارتون مبارزه کنن.یا حتی می تونید در مقابلش بجنگید و خودتون تمرین کنید.
سبک مبارزاتش هم بستگی داره به سبک مبارزه هر شخص
توی Hyrule Warriors می تونید باهاشون سلاح های جدید آزادا کنید.
توی Mario Kart 8 می تونید باهاشون کاستوم های جدید آزاد کنید.
هر بازی به طوری خاصی از Amiibo بهره می بره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر