Middle-earth: Shadow Of Mordor

mordor-610.jpg

Developer : Monolith Productions
Publisher : Warner Bros. Interactive Entertainment
Platforms : PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360, PC
Genre : Action-RPG
Release Date : October 7 2014

خب بازی به وسلیه ی Monolith Pro. در حال ساخته و قراره داستانی ما بین اتفاقات " Hobbit " و " The Lord of the Rings " رو روایت کنه .
توی این بازی ، گیمر نقش یک رنجر تنها به اسم Talion رو برعهده می گیره و با اون در سفر به قلب Mordor همراه میشه .
هدف سازنده به وجود اوردن یک کاوش مجذوب کننده ی نسل بعدی به وسیله ی دشمنان مختلف ، رویداد های جذاب و خط داستانی درگیر کننده ای خواهد بود که به وسیله ی انتخاب های گیمر برای هر فرد متفاوت از دیگری و دارای تجربه ی منحصر به فرد خواهد بود .
سازندگان در بازی سیستمی به نام " Nemesis " تعبیده کردن که برای هر دشمن یک هویت خاص مشخص می کنه . با توجه به این سیستم اگر شما با دشمنی وارد مبارزه بشید و اون از این نبرد جون سالم به در ببره ؛ به فعالیت خودش توی دنیای بازی ادامه می ده ، رشد و بهبود پیدا می کنه !

Last edited by a moderator:

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
سازنده ها اشاره نکردن بازی در چه سطحی OPEN WORLD هست ؟ یعنی اوپن ورد خطی یا کلا اپن ورد مثل WITCHER و اینا .
بعد راستی مدت زمان گیم پلی اعلام نشد ؟

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
سازنده ها اشاره نکردن بازی در چه سطحی OPEN WORLD هست ؟ یعنی اوپن ورد خطی یا کلا اپن ورد مثل WITCHER و اینا .

سلام یه چیزی مثل بتمن در حد ویچر ازادی عمل نداره :d

سازنده ها میگفتن بازی طولانیه مدت زمانش رو نمیدونم

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
منتقدها اشاره کردن که بازی به وسعت جهان بازهای دیگه نیست اما گیم پلی عمق کافی رو داره .
12 ساعت داستانی به طول می انجامه .
ضمنا دوستان توجه داشته باشن که اگر با داستان فیلم سری غریب باشن درک داستان سخت خواهد بود .

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
منتقدها اشاره کردن که بازی به وسعت جهان بازهای دیگه نیست اما گیم پلی عمق کافی رو داره .
12 ساعت داستانی به طول می انجامه .
ضمنا دوستان توجه داشته باشن که اگر با داستان فیلم سری غریب باشن درک داستان سخت خواهد بود .

البته تموم کردن کل ماموریت های جانبی طولانیه
--
به نظرت کسی پیدا میشه سگانه فوق العاده ارباب حلقه ها رو ندیده باشه ؟:d

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
من موندم چرا یه تبلیق کوچیک هم از بازی ندیدم بازی با این هم اپشن های زیبا خیلی باید سرو صدا کنه عجیبه نه به اون دیستنی که کم مونده بود تو شبکه سه تبلیق کنه نه به این .پاک قاطی کردم ..
بازی 8 مهر اماده دانلود از استور هست .
ولی امیدوارم گیم پلی بیشتر از 12 ساعت باشه اون شخصی که میگه گیم پلی 12 ساعته منبع موسق داره یا خودش گفته؟؟؟؟

arman405

کاربر سایت
Jun 29, 2007
216
ولی خدایی خیلی شبیه اساسین هست. نحوه رفتن تو بوته ها کشتن از ارتفاع و هایلایت کردن دشمن و ... آدم احساس نمیکنه یه چیز جدید رو داره تجربه میکنه.البته فقط تریلرها رو دیدم تا زمانی که بیاد نمیشه قضاوت کرد ولی یه جورایی احساس بازی اساسین رو میده دیگه :d

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
من موندم چرا یه تبلیق کوچیک هم از بازی ندیدم بازی با این هم اپشن های زیبا خیلی باید سرو صدا کنه عجیبه نه به اون دیستنی که کم مونده بود تو شبکه سه تبلیق کنه نه به این .پاک قاطی کردم ..
بازی 8 مهر اماده دانلود از استور هست .
ولی امیدوارم گیم پلی بیشتر از 12 ساعت باشه اون شخصی که میگه گیم پلی 12 ساعته منبع موسق داره یا خودش گفته؟؟؟؟
تبلیغ به اندازه مکفی داشته منتهی وقتی کسی به چیزی اهمیت نده، اگر تو جاهای مختلف هم تبلیغی ازش ببینه بازم به چشمش گیر نمیکنه.
ولی خدایی خیلی شبیه اساسین هست. نحوه رفتن تو بوته ها کشتن از ارتفاع و هایلایت کردن دشمن و ... آدم احساس نمیکنه یه چیز جدید رو داره تجربه میکنه.البته فقط تریلرها رو دیدم تا زمانی که بیاد نمیشه قضاوت کرد ولی یه جورایی احساس بازی اساسین رو میده دیگه :d

چون تا جایی که میدونم کسانی که روی انیمیشن های این بازی کار کردن قبلا روی اساسین کار کرده بودن.

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
کسی بازی رو گرفته ؟ ما رفتیم بگیریم تموم کرده بود :( (عجب شانسی داریما:|)

1 یا 2 روز دیگه بازم میاره میرم میگیرم :d

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
کسی بازی رو گرفته ؟ ما رفتیم بگیریم تموم کرده بود :( (عجب شانسی داریما:|)

1 یا 2 روز دیگه بازم میاره میرم میگیرم :d

شوخی بود دیگه ؟ :-/ :-"
من رفتم چند جا سوال کردم گفتن گرونه فعلا نمیاریم.:| :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر