Middle-earth: Shadow Of Mordor

mordor-610.jpg

Developer : Monolith Productions
Publisher : Warner Bros. Interactive Entertainment
Platforms : PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360, PC
Genre : Action-RPG
Release Date : October 7 2014

خب بازی به وسلیه ی Monolith Pro. در حال ساخته و قراره داستانی ما بین اتفاقات " Hobbit " و " The Lord of the Rings " رو روایت کنه .
توی این بازی ، گیمر نقش یک رنجر تنها به اسم Talion رو برعهده می گیره و با اون در سفر به قلب Mordor همراه میشه .
هدف سازنده به وجود اوردن یک کاوش مجذوب کننده ی نسل بعدی به وسیله ی دشمنان مختلف ، رویداد های جذاب و خط داستانی درگیر کننده ای خواهد بود که به وسیله ی انتخاب های گیمر برای هر فرد متفاوت از دیگری و دارای تجربه ی منحصر به فرد خواهد بود .
سازندگان در بازی سیستمی به نام " Nemesis " تعبیده کردن که برای هر دشمن یک هویت خاص مشخص می کنه . با توجه به این سیستم اگر شما با دشمنی وارد مبارزه بشید و اون از این نبرد جون سالم به در ببره ؛ به فعالیت خودش توی دنیای بازی ادامه می ده ، رشد و بهبود پیدا می کنه !

Last edited by a moderator:

xXKinGStaRXx

کاربر سایت
Aug 21, 2012
534
نام
Ali
فکر میکردم این بازی چیز خاصی نیست ولی با دیدن امتیازات به این بازی امیدوارم شدم :d

پ.ن:به لیست خریدها اضافه شد!:d:bighug:

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
درباره گرافیک چیزی نگفته رفیق؟
در مورد گرافیک کلا حرف زدن سایتا .و وارد جزییات نشدن تا اونجایی که من دیدم .
اما همه توی جلوه های بصری خیر کننده و زیبا اشتراک دارن . کلا به نظرم گرافیک هنری خیلی بیشتر از فنی هست .

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
در مورد گرافیک کلا حرف زدن سایتا .و وارد جزییات نشدن تا اونجایی که من دیدم .
اما همه توی جلوه های بصری خیر کننده و زیبا اشتراک دارن . کلا به نظرم گرافیک هنری خیلی بیشتر از فنی هست .

دیگه خیالمون کامل راحت شد :bighug:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
فقط کسایی که پیش خرید کنن اون مرحله اضافی رو میگیرن! و البته + یه لباس مخصوص و یه چلنج مخصوص!
Pre-order Middle-earth™: Shadow of Mordor™ Legion Edition now and get access to The Legion Edition missions, The Dark Ranger character skin, and Test of Power Challenge Mode as a bonus
بازی هم 26 گیگه!

آخرین ویرایش:

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
پست شیطانی :d666
دیوانه کنندس حقیقتا از اون اتمسفرهای هست که خیلی دوست دارم .حتما اولین الویت خرید هست هر چی بگم کمه تریلر ببنید میفهمید چیه خداست .
یه عزیز بگه که تاریخ رسمی دانلود دیجتالی کی هست ممنون .

آخرین ویرایش:

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
دیوانه کنندس حقیقتا از اون اتمسفرهای هست که خیلی دوست دارم .حتما اولین الویت خرید هست هر چی بگم کمه تریلر ببنید میفهمید چیه خداست .
یه عزیز بگه که تاریخ رسمی دانلود دیجتالی کی هست ممنون .

اره اینی که من گذاشتم خیلی خفن بود :-"

یا رو xone اجرا میشد یا pc :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر