Middle-earth: Shadow Of Mordor

mordor-610.jpg

Developer : Monolith Productions
Publisher : Warner Bros. Interactive Entertainment
Platforms : PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360, PC
Genre : Action-RPG
Release Date : October 7 2014

خب بازی به وسلیه ی Monolith Pro. در حال ساخته و قراره داستانی ما بین اتفاقات " Hobbit " و " The Lord of the Rings " رو روایت کنه .
توی این بازی ، گیمر نقش یک رنجر تنها به اسم Talion رو برعهده می گیره و با اون در سفر به قلب Mordor همراه میشه .
هدف سازنده به وجود اوردن یک کاوش مجذوب کننده ی نسل بعدی به وسیله ی دشمنان مختلف ، رویداد های جذاب و خط داستانی درگیر کننده ای خواهد بود که به وسیله ی انتخاب های گیمر برای هر فرد متفاوت از دیگری و دارای تجربه ی منحصر به فرد خواهد بود .
سازندگان در بازی سیستمی به نام " Nemesis " تعبیده کردن که برای هر دشمن یک هویت خاص مشخص می کنه . با توجه به این سیستم اگر شما با دشمنی وارد مبارزه بشید و اون از این نبرد جون سالم به در ببره ؛ به فعالیت خودش توی دنیای بازی ادامه می ده ، رشد و بهبود پیدا می کنه !

Last edited by a moderator:

m2r164

کاربر سایت
Nov 22, 2012
29
از دوستان کسی دی ال سی های بازی رو انجام داده ؟؟
کدام بیشتر ارزش مند هستند؟؟
LORD OF THE HUNT
BRIGHT LORD

اگه کسی بازی رو انجام داده لطفا بگه
و از لحاظ زمانی و گیم پلیش و کلا توضیح بده که ارزش خرید رو داره یا نه؟
همنطور اگر دی ال سی رو بخریم این اباس و شنل ها رو هم میشه رایگان گرفت؟؟

-

- - -ویرایش - - -

دوستان لطف کنند راهنمایی بفرمایید برای کشتن این گراگ ها غول های بزرگ
(همه اپگرید ها رو گرفتم و تمام مراحل بازی تمام شده فقط مراحل شکار باقی مونده )
گاهی این غول ها رو میکشم اما حساب نمیشه
حتما باید بروم بالای سرشون و نمیشه با تیر کمان اینها انگاری تمام کرد کارشون رو
همینطور هر موقع ظرف های آب رو تو بازی زهر میریزم این کاپیتان ها نمی خورند و تروفی نمیده

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من به تازگی بازیو خریدم. یکم رفتم. تا قسمتی که از 4 تا وارچیف 1ی رو کشتم.

بازی حس می کنم خیلی تکراری خواهد شد. البته خیلی حال میده ولی خیلی حس فوق العاده ای بهم دست نداده سرش.
اواسط تغریبا
امشب هم رفتم مرحله ای رو که رد پای گالوم رو دنبال می کنیم میریم به یک غاری که دم درش یک موجود خیلی غول پیکر هست و بعد از اینکه عنبر مورد نظر رو برمیداریم از تو غار موجود میاد اونجا بعد بهمون یاد میده تلپورت کنیم و فرار کنیم.اون قسمت کلا دکمه های حرکتیم کار نمی کنه. حالا واستادم تا آپدیت شه. امیدوارم حل شه.

راستی اگه فقط main mission بریم تا چند درصد بازی تموم میشه؟

دوستان من دیدم ۸.۳ گیگ اپدیت داره! چیه مگه؟؟؟

Last edited by a moderator:

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
من به تازگی بازیو خریدم. یکم رفتم. تا قسمتی که از 4 تا وارچیف 1ی رو کشتم.

بازی حس می کنم خیلی تکراری خواهد شد. البته خیلی حال میده ولی خیلی حس فوق العاده ای بهم دست نداده سرش.
اواسط تغریبا
امشب هم رفتم مرحله ای رو که رد پای گالوم رو دنبال می کنیم میریم به یک غاری که دم درش یک موجود خیلی غول پیکر هست و بعد از اینکه عنبر مورد نظر رو برمیداریم از تو غار موجود میاد اونجا بعد بهمون یاد میده تلپورت کنیم و فرار کنیم.اون قسمت کلا دکمه های حرکتیم کار نمی کنه. حالا واستادم تا آپدیت شه. امیدوارم حل شه.

راستی اگه فقط main mission بریم تا چند درصد بازی تموم میشه؟

دوستان من دیدم ۸.۳ گیگ اپدیت داره! چیه مگه؟؟؟
اول پیشنهاد میکنم آپدیت کنی و بعد به نظرم جلوتر بری و قدرت های بیشتری رو آپگرید کنی حسابی حال میکنی با بازی
شک نکن

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
اول پیشنهاد میکنم آپدیت کنی و بعد به نظرم جلوتر بری و قدرت های بیشتری رو آپگرید کنی حسابی حال میکنی با بازی
شک نکن

بازی گیم پلی جالبی داره ولی چیزی ک خیلی رو اعصابمه از بازی محیط خشکشه‌. یجوریه ک اصن بهت لذتیو نمیده که با اشتیاق بقیشو بری. ولی اپگرید هاش خیلی خفنه جدی

دوستان یک سوال مهم. چجوری وارچیف بکشم. ۱ وار چیف کشتم و باید ۳ تا دیگه بکشم. دقیقا نمیدونم باید چیکار کنم‌. اخه مکانشون نا معلومه

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
بازی گیم پلی جالبی داره ولی چیزی ک خیلی رو اعصابمه از بازی محیط خشکشه‌. یجوریه ک اصن بهت لذتیو نمیده که با اشتیاق بقیشو بری. ولی اپگرید هاش خیلی خفنه جدی

دوستان یک سوال مهم. چجوری وارچیف بکشم. ۱ وار چیف کشتم و باید ۳ تا دیگه بکشم. دقیقا نمیدونم باید چیکار کنم‌. اخه مکانشون نا معلومه

باید از یکی از بادی گارد هاش اعتراف بگیری. بعد که فهمیدی کجاست، بهتره اول افرادشو تصاحب کنی، وگرنه وقتی میری سراغش باید با اونا هم بجنگی.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
من امروز يكي از دوستام داشت روي PC بازي مي كرد

دقيقا" حس كردم بازي مخلوط ايه از BATMAN ARKHAM CITY + FARCRY 3 + AC !
يعني هيچ چيز خاصي از خودش نداشت جز داستان اش و كاراكترهاش ! كمبو زدنش كه كپي بتمن بود بالا پايين رفتنش AC بود و سيستم حيوانات و FORTRESS هاش هم كه FC3 بود :|

نميخوام ترول كنم و اين رو هم مي گم كه اين يه نظر شخصيه ولي در اين موندم كه چه مدلي اين همه جايزه برد در صورتي كه هيچ رگ و ريشه ايي از خودش نداره و ORIGINAL نيست

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
دوستان تروقی که باید همه outcast mission ها رو بریم واسه من باگ داره انگار. دوتا مونده و کل نقشه رو هم گشتم ولی نمیده. تو نت که گشتم چند نفر هم این مشکل رو داشتن. کسی راه حلی داره؟

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
من امروز يكي از دوستام داشت روي PC بازي مي كرد

دقيقا" حس كردم بازي مخلوط ايه از BATMAN ARKHAM CITY + FARCRY 3 + AC !
يعني هيچ چيز خاصي از خودش نداشت جز داستان اش و كاراكترهاش ! كمبو زدنش كه كپي بتمن بود بالا پايين رفتنش AC بود و سيستم حيوانات و FORTRESS هاش هم كه FC3 بود :|

نميخوام ترول كنم و اين رو هم مي گم كه اين يه نظر شخصيه ولي در اين موندم كه چه مدلي اين همه جايزه برد در صورتي كه هيچ رگ و ريشه ايي از خودش نداره و ORIGINAL نيست
خب وقتی کسی یه کار خوبی میکنه چرا ازش الگو نگیریم ؟ ... به نظر من این بازی به خوبی از بازی های دیگه الگو گرفته و به خوبی پیاده کرده و شده اینی که هست و کلی جایزه گرفته

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
خب وقتی کسی یه کار خوبی میکنه چرا ازش الگو نگیریم ؟ ... به نظر من این بازی به خوبی از بازی های دیگه الگو گرفته و به خوبی پیاده کرده و شده اینی که هست و کلی جایزه گرفته

ببين رفيق هر چيزي حد و حدودي داره و مسلما" خوب يه سري چيزها چه بخوايم چه نخوايم تكرار ميشه مثلا" شاخصه هايي هست توي open world ها كه تكرار ميشن
ولي ديگه برداشتن يه سري شاخصه از يه سري بازي و چپوندنشون جاي ديگه افتضاحه خصوصا اين كه همونها رو بذاري جاي ديگه با كمترين تفاوتي خوب اين اشكال داره
شايد فان و خوب باشه اما من اصلا" فاز منتقدين رو نميدونم چيه كه بايد اين همه بهش توجه كنن

Above

کاربر سایت
Aug 11, 2008
144
نام
سینا
درود ، به نظر من بازیه بسیار خوبیه فقط من یک مشکل باهاش دارم و اون این هستش که بسیار سخته ، شاید فقط برای من اینطوریه اما هر چقدر اورک میکشم ، جاش یکی دیگه سبز میشه و وقتی هم که سعی میکنم یک وارچیف رو به هلاکت برسونم 270 تا نوچه داره و 50 هزار تا اورک بی خانمان از ناکجا آباد سر میرسن و این رنجر رو به مبارزه میطلبن ، دوستان حرفه ای لطفأ در صورت امکان راهنمایی بفرمایید اینها رو چطور باید نابود کرد .
البته اگر منم حوصلم سر رفت و احساس کردم سختی بازی بیش از حد غیر منطقی و ویژگی های دشمنان بسیار اغراق آمیز هستش شاید بیام و بگم بازی افتضاحه .
مرسی .

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
ببين رفيق هر چيزي حد و حدودي داره و مسلما" خوب يه سري چيزها چه بخوايم چه نخوايم تكرار ميشه مثلا" شاخصه هايي هست توي open world ها كه تكرار ميشن
ولي ديگه برداشتن يه سري شاخصه از يه سري بازي و چپوندنشون جاي ديگه افتضاحه خصوصا اين كه همونها رو بذاري جاي ديگه با كمترين تفاوتي خوب اين اشكال داره
شايد فان و خوب باشه اما من اصلا" فاز منتقدين رو نميدونم چيه كه بايد اين همه بهش توجه كنن
شما حین بازی کردن دوستت سیستم nemesis بازی رو هم دیدی؟
بیس و کلیت نوآوری بازی همین سیستمه که هم عمق زیادی به مبارزات میده و هم از توش یه لیستی از مبارزات در میاد که تا دهها ساعت سرگرمت می کنه.

منتقدام متای 84 به بازی دادن نه 90 یا 95:d و در همین حد حقش بود .....
در کل یه کم خودتون بازی کنید فرقش با بازیهای دیگه براتون اشکار میشه ازادی عمل از این نوع در کنار سیستم nemesis خیلی بازی رو زیبا کرده

.

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
شما حین بازی کردن دوستت سیستم nemesis بازی رو هم دیدی؟
بیس و کلیت نوآوری بازی همین سیستمه که هم عمق زیادی به مبارزات میده و هم از توش یه لیستی از مبارزات در میاد که تا دهها ساعت سرگرمت می کنه.

منتقدام متای 84 به بازی دادن نه 90 یا 95:d و در همین حد حقش بود .....
در کل یه کم خودتون بازی کنید فرقش با بازیهای دیگه براتون اشکار میشه ازادی عمل از این نوع در کنار سیستم nemesis خیلی بازی رو زیبا کرده

.

اتفاقا" هم خودم از سيستم نمسيس خبر داشتم هم توي سيستم دوستم ديدم !
درسته كه سيستم جالبه اما mind blowing نيست درسته كه از خودشون بود اين سيستم ولي چيز يونيك ايي دست كم از نظر من نيست فقط يه شاخصه خوبه ولي ماهيت گيم پلي مشكل داشت چونه همش از اينو اون جمع اوري شده بود من بيشتر انتظار يه چيزي در حد DA داشتم كه فرضا" فضاي باز خيلي بزرگي باشه و مثلا" بايد توش كيلومتر ها بري تا يه سري ابجكتيو پيدا كني ولي دست كم اون ناحيه ايي كه دوستم داشت بازي ميكرد چيز خاصي من نديدم شايد جلوتر بهتر ميشد ولي مشخص بود سيستم همون چيزيه كه ديگرون دارن

حتي روش هاي دور زدن بازي هم همون چيزايي بود كه توي اونايي كه از روشون كپي برداري كرده بود ميشد اجرا كرد
مثلا" كشتن با تير و كمان الفي مشابه همون زير و رو كردن بيس توي FC3 با يه اسنايپر قوي بود يا در رفتن از دست دشمن ها وقتي مي ديدي حريف شون نميشي توي B:AC
ديگه تا اين حد تشابه مشكل داره

بحث اصلي من هم متا نيست بحث من جايزه هايي كه برده خصوصا" اين كه بعد DA دومين بازي بزرگ سال پيش از لحاظ كسب جايزه بود

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
اتفاقا" هم خودم از سيستم نمسيس خبر داشتم هم توي سيستم دوستم ديدم !
درسته كه سيستم جالبه اما mind blowing نيست درسته كه از خودشون بود اين سيستم ولي چيز يونيك ايي دست كم از نظر من نيست فقط يه شاخصه خوبه ولي ماهيت گيم پلي مشكل داشت چونه همش از اينو اون جمع اوري شده بود من بيشتر انتظار يه چيزي در حد DA داشتم كه فرضا" فضاي باز خيلي بزرگي باشه و مثلا" بايد توش كيلومتر ها بري تا يه سري ابجكتيو پيدا كني ولي دست كم اون ناحيه ايي كه دوستم داشت بازي ميكرد چيز خاصي من نديدم شايد جلوتر بهتر ميشد ولي مشخص بود سيستم همون چيزيه كه ديگرون دارن

حتي روش هاي دور زدن بازي هم همون چيزايي بود كه توي اونايي كه از روشون كپي برداري كرده بود ميشد اجرا كرد
مثلا" كشتن با تير و كمان الفي مشابه همون زير و رو كردن بيس توي FC3 با يه اسنايپر قوي بود يا در رفتن از دست دشمن ها وقتي مي ديدي حريف شون نميشي توي B:AC
ديگه تا اين حد تشابه مشكل داره

بحث اصلي من هم متا نيست بحث من جايزه هايي كه برده خصوصا" اين كه بعد DA دومين بازي بزرگ سال پيش از لحاظ كسب جايزه بود
این هم نظریست:dولی به نظر من همین که بتونی المانهای بازیهای دیگه رو بگیری و چند تا نکته هم بهش اضافه کنی و یه ترکیب بالانس و متعادل ازش بیرون بدی برای موفقیت کافیه و اصلا به معنای مشکل داشتن نیس:d.......البته کاملا مشخص که این نوع ارایه نمیتونه در حد یه بازی مولف و نواورانه گل بکنه ولی حداقل تو سبک و فرم خودش موفق و راضی کننده عمل می کنه

اینم بگم بودن خیلی از بازیهای دیگه که متاها و جوایز خیلی بیشتر از این بازی هم گرفتن ولی خیلی از مواردشون کپی بوده

درنهایت به نظر من درسته بازی ایده جدید انقلابی نداشت(که البته سیستم نمسیس تا حد زیادی انقلابی بود) ولی گیم پلی مشکلی نداشت و یکدست و شیک بود........در مودر جوایز هم که گفتین بالاخره سال قبل کلا سال قحطی بود:dوگرنه اگه همین dragon age میافتاد واسه امسال از لحاظ goty شاید سوم هم نمیشد:d

.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر