Middle-earth: Shadow Of Mordor

mordor-610.jpg

Developer : Monolith Productions
Publisher : Warner Bros. Interactive Entertainment
Platforms : PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360, PC
Genre : Action-RPG
Release Date : October 7 2014

خب بازی به وسلیه ی Monolith Pro. در حال ساخته و قراره داستانی ما بین اتفاقات " Hobbit " و " The Lord of the Rings " رو روایت کنه .
توی این بازی ، گیمر نقش یک رنجر تنها به اسم Talion رو برعهده می گیره و با اون در سفر به قلب Mordor همراه میشه .
هدف سازنده به وجود اوردن یک کاوش مجذوب کننده ی نسل بعدی به وسیله ی دشمنان مختلف ، رویداد های جذاب و خط داستانی درگیر کننده ای خواهد بود که به وسیله ی انتخاب های گیمر برای هر فرد متفاوت از دیگری و دارای تجربه ی منحصر به فرد خواهد بود .
سازندگان در بازی سیستمی به نام " Nemesis " تعبیده کردن که برای هر دشمن یک هویت خاص مشخص می کنه . با توجه به این سیستم اگر شما با دشمنی وارد مبارزه بشید و اون از این نبرد جون سالم به در ببره ؛ به فعالیت خودش توی دنیای بازی ادامه می ده ، رشد و بهبود پیدا می کنه !

Last edited by a moderator:

گیم وان

کاربر سایت
Oct 1, 2014
321
نام
ادریس
البته قصد فروش ندارم مخصوصاً بازي هاي open world رو
ديجيتالي هم منصرف شدم از خريدش چون تخفيف رو برداشتن و با هزينه ي ترافيك نمي صرفه،
بازي رو به فروشنده اي كه مشتري اش هستم، گفتم برام گير بياره
تا چند روز آينده تجربه اش مي كنم ..

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
خوبه بعدا هم میتونی بفروش اگه خوشت نیاد

- - -ویرایش - - -

البته قصد فروش ندارم مخصوصاً بازي هاي open world رو
ديجيتالي هم منصرف شدم از خريدش چون تخفيف رو برداشتن و با هزينه ي ترافيك نمي صرفه،
بازي رو به فروشنده اي كه مشتري اش هستم، گفتم برام گير بياره
تا چند روز آينده تجربه اش مي كنم ..

خوبه بعدا هم میتونی بفروش اگه خوشت نیاد

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
بچه ها یک آپدیت 9 گیگی اومده برام داستان چیه؟میترسم 9گیگ دانلود کنم الکی باشه کسی چیزی میدونه؟
The Bright Lordـه، برای بازی کردنش هم باید یا Season pass داشته باشید یا خود DLC رو بخرید.
اگه هیچ کدوم رو ندارید دانلود نکنید آپدیت رو

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
سلام
متأسفانه فروشنده بد قولي كرد و گفت اصلاً نسخه ي فيزيكي رو نمي تونه گير بياره نيست!
از طرفي هم كه ديجيتالي بخوام بخرم 70 تومن ضرر هست بدون اون تخفيف كه حذف شد
بخاطر همين مجبورم فعلاً بيخيال بازي بشم، حالا اگه يه روزي قيمت تو استور همون 30 دلار شد، مي خرمش

گیم وان

کاربر سایت
Oct 1, 2014
321
نام
ادریس
سلام
متأسفانه فروشنده بد قولي كرد و گفت اصلاً نسخه ي فيزيكي رو نمي تونه گير بياره نيست!
از طرفي هم كه ديجيتالي بخوام بخرم 70 تومن ضرر هست بدون اون تخفيف كه حذف شد
بخاطر همين مجبورم فعلاً بيخيال بازي بشم، حالا اگه يه روزي قيمت تو استور همون 30 دلار شد، مي خرمش

صبر کن حتما قیمت میاد پایین توی استور ولی خوب تخفیف خورده بود اون موقع

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
صبر کن حتما قیمت میاد پایین توی استور ولی خوب تخفیف خورده بود اون موقع

آره مي دونم
بخاطر همين اعصابم بهم ريخته! فروشنده بهم قول داده بود گير مياره ، من هم پيش خودم گفتم چه كاريه كه ديجيتالي بخرم با اين هزينه ي ترافيك اينترنتي ،
يعني اگه اون 30 دلار رو نديده بودم خيلي راحت حاضر بودم 50 دلار اعتبار بگيرم و بازي رو بخرم ، ولي خب مي دونيد كه چه حسي الآن دارم!

آخرین ویرایش:

m2r164

کاربر سایت
Nov 22, 2012
29
آره مي دونم
بخاطر همين اعصابم بهم ريخته! فروشنده بهم قول داده بود گير مياره ، من هم پيش خودم گفتم چه كاريه كه ديجيتالي بخرم با اين هزينه ي ترافيك اينترنتي ،
يعني اگه اون 30 دلار رو نديده بودم خيلي راحت حاضر بودم 50 دلار اعتبار بگيرم و بازي رو بخرم ، ولي خب مي دونيد كه چه حسي الآن دارم!

عزیز اینترنت پر از بازی هست
همین بازی سنتر کلی فروشنده شادو هست یا تو سایت دیوار قیمت ها هم مناسب بنظرم
حتما بازی رو بگیر و امتحان کن حتی ارشیو لذتی که کشتن ارک ها داره کم نظیره

m2r164

کاربر سایت
Nov 22, 2012
29
دوستان در یکی از مراحل تیر کمان گفته پنچ تا اوروک را با فایر ارو fire arrow بکشید
هر کاری می کنم نمیشمره- یعنی میکشم اما حساب نمیکنه - تیر کمان شارژ میشه و تیر پرتاب می کنم اما حساب نمی کنه - البیه اورک یا اووروک ها هم میمیرند اما حساب نمیکنه
کجای کار ایراد داره ؟؟
تو اینترنت هم چیزی پیدا نکردم
بازیم آپدیت هست
دو تا تیر کمان و یک عدد جنجر باقی مونده از مراحل
البته بعضی از شکار ها هم باقی مونده تا مراحلم کاملا تموم بشوند
بازی خوبی هست الوده که بشی نمی تونی ولش کنی

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
دوستان من تازه بازی را گرفتم.

این آپدیتش حجمش نزدیک 9 گیگ هستش و موندم دانلودش کنم یا نه.

کلا این آپدیتش ارزش دانلود کردن داره؟ یعنی چیز خاصی به بازی اضافه میکنه یا چه مشکلاتی را برطرف میکنه؟ چون حجمش واقعا زیاده.

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
دوستان در یکی از مراحل تیر کمان گفته پنچ تا اوروک را با فایر ارو fire arrow بکشید
هر کاری می کنم نمیشمره- یعنی میکشم اما حساب نمیکنه - تیر کمان شارژ میشه و تیر پرتاب می کنم اما حساب نمی کنه - البیه اورک یا اووروک ها هم میمیرند اما حساب نمیکنه
کجای کار ایراد داره ؟؟
تو اینترنت هم چیزی پیدا نکردم
بازیم آپدیت هست
دو تا تیر کمان و یک عدد جنجر باقی مونده از مراحل
البته بعضی از شکار ها هم باقی مونده تا مراحلم کاملا تموم بشوند
بازی خوبی هست الوده که بشی نمی تونی ولش کنی
ببین شما اول باید آپگرید های مربوط به تیر آتیشی تیر کمون رو بگیری بعد وقتی که استرایک گرفتی (اون عدد مربوط به کمبو قرمز هست) شروع کنی به تیر زدن اول کل تیر رو تا آخر نگه می داری بعد می نویسه برا fire arrow باید R1 بزنی.

- - -ویرایش - - -

دوستان من تازه بازی را گرفتم.

این آپدیتش حجمش نزدیک 9 گیگ هستش و موندم دانلودش کنم یا نه.

کلا این آپدیتش ارزش دانلود کردن داره؟ یعنی چیز خاصی به بازی اضافه میکنه یا چه مشکلاتی را برطرف میکنه؟ چون حجمش واقعا زیاده.
آپدیت data مربوط به DLC های بازی رو اضافه می کنه برا شما که تازه خریدی Photo mode رو اضافه می کنه یک سری باگ ها رو درست می کنه، اگه مشکل نت نداری بد نیست آپدیت بکنی کلا.

شوکی

کاربر سایت
May 11, 2013
65
سلام دوستان
من تو این بازی
بعد از کشتن بلک هند دیگه نمی تونم مرحله اصلی رو ادامه بدم یعنی وقتی میرم رو اونجایی که تو نقشه مشخص شده برا مرحله اصلی میگه باید با فست تراول برم همونجایی که بلک هند رو کشتم اونجا یه دروازه هست اونجا رو میگه اما میرم اونجا نمیشه تمام مراحل فرعی بازی رو هم تموم کردم ولی باز هم نمیتونم بازی کنم
لطفا کسانی که این بازی رو انجام دادن راهنمایی کنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر