Middle-earth: Shadow Of Mordor

mordor-610.jpg

Developer : Monolith Productions
Publisher : Warner Bros. Interactive Entertainment
Platforms : PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360, PC
Genre : Action-RPG
Release Date : October 7 2014

خب بازی به وسلیه ی Monolith Pro. در حال ساخته و قراره داستانی ما بین اتفاقات " Hobbit " و " The Lord of the Rings " رو روایت کنه .
توی این بازی ، گیمر نقش یک رنجر تنها به اسم Talion رو برعهده می گیره و با اون در سفر به قلب Mordor همراه میشه .
هدف سازنده به وجود اوردن یک کاوش مجذوب کننده ی نسل بعدی به وسیله ی دشمنان مختلف ، رویداد های جذاب و خط داستانی درگیر کننده ای خواهد بود که به وسیله ی انتخاب های گیمر برای هر فرد متفاوت از دیگری و دارای تجربه ی منحصر به فرد خواهد بود .
سازندگان در بازی سیستمی به نام " Nemesis " تعبیده کردن که برای هر دشمن یک هویت خاص مشخص می کنه . با توجه به این سیستم اگر شما با دشمنی وارد مبارزه بشید و اون از این نبرد جون سالم به در ببره ؛ به فعالیت خودش توی دنیای بازی ادامه می ده ، رشد و بهبود پیدا می کنه !

Last edited by a moderator:

Luminer

کاربر سایت
Apr 18, 2014
133
نام
mostafa
سیستم باس هاش اسمش چی بود؟ خیلی جالب طراحی کردن اگر خسته کننده نشه:d
Nemesis System تا اونجایی که من شنیدم فقط برای کنسولای جدید و pcه مثل اینکه کنسولای نسل قدیم کششو نداشتن

اینم کست صداگذاری بازی :

• (Troy Baker - Talion (The Last of Us, Batman: Arkham Origins, BioShock Infinite, Batman: Arkham City
• (Nolan North * Black Hand (Uncharted series, Batman: Arkham Origins
• (Alastair Duncan - Wraith (Mass Effect series, Uncharted 3: Drake's Deception
• (Laura Bailey * Ioreth (Halo 4, Batman: Arkham Origins, The Last of Us
• (Liam O'Brien * Gollum (Infamous: Second Son, Grand Theft Auto V, The Last of Us

Sountrack بازی رو هم Garry Schyman که آهنگساز bioshock infinite هم بوده و براش bafta برده ، قراره بسازه
نویسنده داستان اصلی بازی هم christian catamessa هستش که RDR راک استارو تو کارنامش داره

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
آخ آخ :D ! تروی بیکر صداگذار شخصیت تالیون ـه
اینم یه ویدیوئه جدید از بازی.گرافیکش بنظرم نسبت به5 ماه پیش افزایش یافته یا شایدم اون تریلری که من دیدم مال کنسولای نسل7 بوده .
کلا شدیدا با بازیش حال کردم !
لینک ویدیو
Nemesis System
برای کسانی که مثل خودم جریان اینو نمیدونن باید بگم که یه سیستمیه که بسته به نبرد شما دشمنان حالات متفاوتی برای جنگ با شما استفاده میکنند و حتی آپگرید های گوناگونی میشوند.
مثلا اگه تو یک جنگ چندتا دشمنو زخمی کنید ( یا یه خط خیلی بد رو صورتشون بندازید :D ) و اونا زنده بمونن شاید بعدا تو یه نبرد دیگه همون دشمنو ببینید ! سازنده ها میخوان کاری کنند که
دشمنا یونیک باشند و از خودشون هویت داشته باشن و دوبازیکن تجربه متفاوتی رو نسبت به هم دیگه از مبارزه کردن با دشمنان بازی داشته باشند .
کلا چیز جالبی میزنه :D منم خیلی از بازیش خوشم اومده :D

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دیشب داشتم Game Informer میخوندم که راجب SoM و سیستم Nemesis چیزای جالبی نوشته بودند . ظاهرا بازی تو نمایشگاه playable بوده . این دوست نویسندمون ( نویسنده گیم اینفورمر ) خواسته این سیستمو تست کنه . رفته به یه کمپ رسیده با استفاده از قدرت های تالیون یه بشکه ایو ترکونده و چند تا دشمن بخاطر آتیش و ... آسیب دیدن و زخمی شدند و کلا knock-out شدند . تا میاد بقیه رو بکشه از یکی از دشمنا شکست میخوره و میمیره. حالا بخاطر قضایای بازی ( که راجب داستانش نوشته بود و منم اسپویل نمیکنم ) تالیون از یکم عقب تر از کمپ زنده میشه . وقتی دوباره میره به کمپ میبینه اونایی که کشتنش rankـشون بالاتر رفته و اون کسایی که بخاطر انفجار آسیب دیدن الان از آتیش میترسن :D ! ( فقط باید بگم holy hell :D ) بعد این تو این کمپه ماموریت داشته که رئیس اورک ها رو بکشه بعد این رئیسه ظاهرا از کمپ با گروهش میره بیرون و در همین حالت یک اورکی هم تالیونو تعقیب میکرده( که نویسنده میگه ردیابی این اورکه عالی بوده و از اول بازی منو تعقیب میکرده ) که تالیون اینو میگیره ولی نمیکشه و متهد خودش میکنه و میتونه الان بفرستتش ماموریت . میتونه یه راست بفرستتش سراغ اون رئیسه که خب خودکشی محسوب میشه ، یا اینکه بفرسته تو کمپ و فرمانده ها و ... ها رو بکشه یا به اتهاد در بیاره . اینجوری دیگه موقعی که رئیسه رو میخواد بکشه تنها نیست و باقی ماجرا :D ! و در آخر نویسنده گفته :
i wish i didn't have to wait until October to finish infiltrating Sauron's ranks , because i've got a lot of UruK left to bend to my will
منم با این نظر آخرشون هم عقیده ـم با این تفاوت که من اصلا بازیش نکردم :-" :D
برای دانلود مجله گیم اینفورمر به این تاپیک بروید
پ.ن : صاحب تاپیک که ظاهرا ماهی 2 بار میاد سایت :| این پست اول به عهده شخصی که 24/7 تو فرومه سپرده بشه چقدر خوب میشه :-" ( یا حتی ناظمای عزیز :| فقط پست اول آپ باشه :| )

آخرین ویرایش:

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,164
نام
Ehsan
به درخواست خود شروین (Fenris Wolf) این پستش رو اینجا کپی می‌کنم.
دیشب داشتم Game Informer میخوندم که راجب SoM و سیستم Nemesis چیزای جالبی نوشته بودند . ظاهرا بازی تو نمایشگاه playable بوده . این دوست نویسندمون ( نویسنده گیم اینفورمر ) خواسته این سیستمو تست کنه . رفته به یه کمپ رسیده با استفاده از قدرت های تالیون یه بشکه ایو ترکونده و چند تا دشمن بخاطر آتیش و ... آسیب دیدن و زخمی شدند و کلا knock-out شدند . تا میاد بقیه رو بکشه از یکی از دشمنا شکست میخوره و میمیره. حالا بخاطر قضایای بازی ( که راجب داستانش نوشته بود و منم اسپویل نمیکنم ) تالیون از یکم عقب تر از کمپ زنده میشه . وقتی دوباره میره به کمپ میبینه اونایی که کشتنش rankـشون بالاتر رفته و اون کسایی که بخاطر انفجار آسیب دیدن الان از آتیش میترسن :biggrin1: ! ( فقط باید بگم holy hell :biggrin1: ) بعد این تو این کمپه ماموریت داشته که رئیس اورک ها رو بکشه بعد این رئیسه ظاهرا از کمپ با گروهش میره بیرون و در همین حالت یک اورکی هم تالیونو تعقیب میکرده( که نویسنده میگه ردیابی این اورکه عالی بوده و از اول بازی منو تعقیب میکرده ) که تالیون اینو میگیره ولی نمیکشه و متهد خودش میکنه و میتونه الان بفرستتش ماموریت . میتونه یه راست بفرستتش سراغ اون رئیسه که خب خودکشی محسوب میشه ، یا اینکه بفرسته تو کمپ و فرمانده ها و ... ها رو بکشه یا به اتهاد در بیاره . اینجوری دیگه موقعی که رئیسه رو میخواد بکشه تنها نیست و باقی ماجرا :biggrin1: ! و در آخر نویسنده گفته :

منم با این نظر آخرشون هم عقیده ـم با این تفاوت که من اصلا بازیش نکردم :-" :biggrin1:
برای دانلود مجله گیم اینفورمر به این تاپیک بروید
پ.ن : صاحب تاپیک که ظاهرا ماهی 2 بار میاد سایت :| این پست اول به عهده شخصی که 24/7 تو فرومه سپرده بشه چقدر خوب میشه :-" ( یا حتی ناظمای عزیز :| فقط پست اول آپ باشه :| )

Luminer

کاربر سایت
Apr 18, 2014
133
نام
mostafa
mesom5.22610.jpg

عرضه بازی هم یک هفته جلو افتاد
Warner Bros. has announced an earlier release date for Middle-earth: Shadow of Mordor It will now be out on September 30 for Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, PlayStation 3, and PC

マスター.ミラー

کاربر سایت
Mar 11, 2009
594
نام
محمدرضا
این تریلر آخر رو (The Bright Lord) نبینین.
!!!!HUGE FUC*ING SPOILER
هویت Wraith رو لو میده.
Celebrimbor
کسی که حلقه ها رو درست کرد.

آخرین ویرایش:

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
روح کله بریمبور برای چی زنده است؟

یکی این بازی رو برای من توضیح میده؟ من شدیداً فن سرزمین میانه هستم و رو خاندان فئانور حساسیت دارم، روح کله بریمبور چرا زنده است؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر