کارتون های قدیمی

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
بچه ها وروجك و آقاي نجار رو فراموش كرديد ؟ :cheesygri

يه كارتوني نشون ميداد دو تا سگ عروسكي بودن كه آدم توشون بود ، يكيشون قهوه اي بود يكيشون كرمي ، من اونم خيلي دوست داشتم :cheesygri

نوشته شده توسط pandora tomorrow:
متاسفانه من عکس هات رو نمیبینم مصطفی جان

Attachments

• tentux-1.jpg
    tentux-1.jpg
    3.7 KB · مشاهده: 54

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
چ
طور هیچکی یادش نیست من باهاش زندگی میکردم یه سه تا کله پوک بودن محییط کارتونش خیلی ساده بود همش مثل پت و مت خرابکاری میکردن بعد وقت یکیشون سوتی میداد اون دو تای دیگه میگفتن "اوه"
فکر کنم همین اواخر یکیشو نشون داد.
میرفتن شکار خرگوش بعد سگشون میره جلو سگشون رو میزدند و سگه روحش میرفت و....
درسته؟

karizma

کاربر سایت
Apr 22, 2006
335
نام
karizma
نوشته شده توسط SUPERMHR:
چ
درسته؟

سه کله پوک خیلی باحال بود من یادم تا اونجایی که یادم هست یکیشون کلش طاس بود یکی هم کچل مگه نه؟

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
راستی چ.بین به مادرش رسید؟
39.gif
آره رسید و در کمال تعجب شبیه آدم بود مادرش:cheesygri من یادمه اون موقع 4 ابتدایی بودم و به طور عجیبی عاشقه مادره چوبین شدم:love::oops:همیشه هم آرزوم این بود که قسمت آخر رو دوباره نشون بده که نداد یا من ندیدم:(
امین تو منو یاده یه عشقه کهنه انداختی:(( البته وقتی میو میو پخش شد من عشقم رو فراموش کردم:rolleyes: دله دیگه

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
درسته؟

نه فکر نکنم این باشه چون تا اونایی که یادمه اونا سگ نداشتن
ببین این کارتون هیچ وقت سری کامل پخش نشد.محیطش دو بعدی و ساده بود و سه تا کاراکترها هم اصلا حرف نمیزدن فقط میگفتن "اوه" که در همین "اوه" هم ملیونها معنی مستتر بود:)

تو یکی از قسمت هاش میخواستن از یه رودخونه رد شن بعد از گفتمان بسیار به این نتیجه رسیدن که باید یه پل بسازن. بعدش شروع کردن به ساخت ولی پل رو کج ساخته بودن یعنی تا وسط اب میرفت بعد کج میشد دوباره برمیگشت به همین ور رودخونه که خودشون ایستاده بودن.

بعد ساخت یکیشون از رو پل رد میشد که بره اونور رود ولی چون پل کج بود دوباه برمیگشت همین ور پیش اون دوتای دیگه بعد اون دوتا بش میگفتن "اوه"

یعنی تو چرا هنوز اینوری:cheesygri

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
نوشته شده توسط Agent47:
ببین این کارتون هیچ وقت سری کامل پخش نشد.محیطش دو بعدی و ساده بود و سه تا کاراکترها هم اصلا حرف نمیزدن فقط میگفتن "اوه" که در همین "اوه" هم ملیونها معنی مستتر بود:)
این کارتون معروف بود به سه کله پوک بچه ها قبلا گفتن تو یکی از قسمتهاشم با ماشین یه مسافت میرفتن ماشینه خراب میشد و موقع تعمیر انقده قطعه اضافی از موتور در آوردن تا آخرش اطاق ماشین باقی موند و رو کولشون گرفتن رفتن
بچه ها زورو رو هم فراموش نکنید و رابر استرانگ البته اینا نسبتا جدید هستن. سری دوم چاق و لاغر رو هم دارن میسازن که عمرا مثه اولیه بشه ولی سعی شده عوامل یکی باشن.
سریه عروسکیه قلعه حیوانات رو یادتونه ایرانی بود من عاشقش بودم. راستی یه کارتون هم میداد که دو بعدی بود و همون اول خورشید رو میکوبیدن به زمین و مثه توپ بالا میومد و سره جاش قرار میگرفت که یه نخل بود و دو نفر که هر کدوم میخواست اون بالای نخل باشه.
فیلم سینمایی گربه پلیس رو کی یادشه؟
جزیره گنج رو هم که فراموش کردید من هم سری جدیدش رو دوست داشتم و هم سری قدیمش رو.
خانم هاویشام کی بود؟؟؟ من کارتنش یادمه همه چیزش داستانش و اینا ولی اسم فقط همین یادمه.
آدم بده تو کارتونه داینا کوچولو ها هم اسمش سانتوس بود. من دلم نمیاد تمومش کنم. یک کلام بگم تموم. کارگاه گجت

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
خانم هاویشام کی بود؟؟؟ من کارتنش یادمه همه چیزش داستانش و اینا ولی اسم فقط همین یادمه.

فکر کنم یکی از شخصیتهای داستان ارزوهای بزرگ اثر چارلز دیکنز بود که نامزدش درست شب عروسیش ولش کرده بود رفته بود و اون هم اتاقی رو که میز شام و بقیه ی وسایل مربوط به شب عروسیش توی اون قرار داشت سالها دست نخورده رها کرده بود تمام اتاق پر بود از تار عنکبوت و موش که روی میز شام وول میخوردن و درب این اتاق سالهای سال قفل بود.

راستی کسی میدونه این کمد اقای ووفی (اگه درست گفته باشم) قضیه اش چیه؟چون خواهرام بم میگن اطاقت مثل کمد اقای ووفیه منم هر چی میگم خوب این یارو کی هست میگن , بماند...

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
سلام به همه دوستان

اول یه تشکر کنم از اقا امین گل که یادی از گذشته ها کردند و یه حالی داند

من که این چند صفحه رو نگاه کردم از این چند تا ندیدم که کسی در موردشون صحبت کنه

هادی هودا که جالب بودش به خصوص اوازش
داستان های دانی که آخرش بودش کلی حال میکردم کارتون علمی بودش
نیلز که الان فکر کنم شبکه یک دوباره داره میزاره

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
نوشته شده توسط Police _ 110:
داستان های دانی که آخرش بودش کلی حال میکردم کارتون علمی بودش .
منم خیلی باهاش حال میکردم.
نوشته شده توسط Police _ 110:
آره.دقیقآ داشت اولین قسمتش رو دوباره نشون میداد که من رفتم روی کانال 1. همون جایی که داشت اردکها و ... رو اذیت میکرد.

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
سریه عروسکیه قلعه حیوانات رو یادتونه ایرانی بود من عاشقش بودم.

واي همون كرگدن و اينا رو ميگي ؟؟؟؟ من ميمردم واسه اون :p

فیلم سینمایی گربه پلیس رو کی یادشه؟

من يادمه ، هموني كه دستيارش يه كبوتره بود ديگه ؟ :cheesygri

كارتون نيلو و فلندي رو كي يادشه ؟

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
نوشته شده توسط Agent47:
بابا یعنی هیچکدومتون اون کارتونه که من چند صفحه قبل گفتم ندیده ?
اگه اینطوره که نصف عمرتون بر فناس :)
چطور هیچکی یادش نیست من باهاش زندگی میکردم یه سه تا کله پوک بودن محییط کارتونش خیلی ساده بود همش مثل پت و مت خرابکاری میکردن بعد وقت یکیشون سوتی میداد اون دو تای دیگه میگفتن "اوه"

راستی خوبه همه بیان شخصیتی رو که تو کارتونا خیلی خیلی دوس داشتن بگن.من که اون یارو تو سفرهای گالیور خدام بود
"من میدونم که موفق نمیشیم"

چرا من یادمه همون سه تا ابلهی رو میگی که روی دریاچه (دریاچه که نه چاله آب!) میخواستن پل بزنن دیگه! اینا شرف دارن به اون پت و مت من اعصابم کشش دیدن پت و مت رو نداره یه دفعه خونه یکی از فامیلامون یه سی دی ازینا گذاشته بود داشت نگاه میکرد ماهم بچه بودیم از سر اجبار نگاه میکردیم.. نمیتونی باور کنی از شدت بهم ریختگی اعصاب داشتم گریه میکردم.. چون واقعاً اشک آدم رو در میارن از حماقت...

MIB

کاربر سایت
Apr 7, 2006
95
نام
اهورا
چرا من یادمه همون سه تا ابلهی رو میگی که روی دریاچه (دریاچه که نه چاله آب!) میخواستن پل بزنن دیگه! اینا شرف دارن به اون پت و مت من اعصابم کشش دیدن پت و مت رو نداره یه دفعه خونه یکی از فامیلامون یه سی دی ازینا گذاشته بود داشت نگاه میکرد ماهم بچه بودیم از سر اجبار نگاه میکردیم.. نمیتونی باور کنی از شدت بهم ریختگی اعصاب داشتم گریه میکردم.. چون واقعاً اشک آدم رو در میارن از حماقت...
خب همینشون قشنگه. اتفاقا واقعا پت و مت خیلی بامزه و بانمک بودن. کاراشون از اول خوب پیش می رفت بعد آروم آروم همه چیرو خراب می کردن بعد که شیر تو شیر می شد. آخرش هم که کار درست می شد درست لحظه ی آخر خرابش می کردن باز خیلی حال می داد.
راستی وروجک و آقای نجار هم خیلی باحال بود. کلی باهاش حال می کردم.
و کارتونی که شاید خیلیا عاشقش بودن و یکی مثل خودم و اسم برده نشده: زیزی گولو بود. واقعا خیلی باحال بود و می شه گفت بهترین یا حداقل جز بهترین کارتونای می شه گفت حالا عروسکی همراه با واقعیت که خیلی قشنگ بود. نمی دونم چرا کسی یادش نیومد ولی من خیلی زیزی گولو رو دوست داشتم.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
آره رسید و در کمال تعجب شبیه آدم بود مادرش:cheesygrin: من یادمه اون موقع 4 ابتدایی بودم و به طور عجیبی عاشقه مادره چوبین شدم:love::oops:همیشه هم آرزوم این بود که قسمت آخر رو دوباره نشون بده که نداد یا من ندیدم:(
امین تو منو یاده یه عشقه کهنه انداختی:(( البته وقتی میو میو پخش شد من عشقم رو فراموش کردم:rolleyes: دله دی

من اخرش تو کف موندم و نفهمیدم که مادرش چه طور بهش رسید اگه داستان قسمت اخرش یادته بگو:)

در ضمن اون یارو رو نشون داد؟؟؟:razz:

خداییش با این نیلز خیلی حال کردم مخصوصا اون قسمتی که یه شهر از تو دریا اومد بیرون و نیلز اگه پول داشت میتونست کاری کنه که شهر دیگه تو اب نره ...
50.gif

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
آقا یه چیزی رو همه فراموش کردن

اونم چیزی نیست جز مدرسه موشها

واقعا کارتون عروسکی توپی بود ، مخصوصا شعراش

- من که از کپل خیلی خوشم میومد

کپل و نارنجی و بقیه :cheesygri

در ضمن کلاه قرمزی و پسر خاله هم عالی بودن
دیگه فکر نکنم کسی بوده باشه و کلاه قرمزی نگاه نکرده باشه

یادش بخیر :((

۞۩ محمد ۩۞

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
بالاخره یکی پیدا شد که اون کارتونه رو دیده:cheesygri

این همه گفتین از شخصیت مورد علاقه من "گوفی" حرفی نزدین که یعنی خدا تر از این بابا پیدا نمیشه البته همون طور که قبلا گفتم بعد از اون یارو تو گالیور

این لیست کساییه که من باهاشون زندگی میکردم و میکنم الان هم کارتون هاشون رو نگاه میکنم:

1-اون یارو "من میدونم که موفق نمیشیم"
2-گوفی
3-اون یارو که اسمش دودو بود توی کارتون بازرس و دودو
4- مورچه خوار که واقعا دوبله اش خدا بود. اتوبوس جهان گردی یادتونه؟
5-واکاشی زوما تو فوتبالیستها که دروازه بان تیم کاکرو اینا بود من چون خودم همیشه تو تیمهای مدرسه دروازهبان بودم باهاش هم ذات پنداری میکردم:razz:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر