بازی زیبای Infestation Survivor Stories

سلام به دوستان خوب بازی سنتر .
امروز میخوام این بازی رو به شما معرفی کنم که خیلی قشنگه و پلیر ایرانی ( از جمله خودم ) داره :D
اسم بازی Infestation Survivor Stories هست که سبک MMO داره و بازی کاملا Survival horror هست .
تقریبا 2 تا سبکه خر تو خر :D
بازی همون WarZ خودمون هست و هم حجمش کم شده و هم فقط انلاین هست .
حتی کمپانیاشونم یکی هست .
بازی PVP و زامبی کشون هست :D:))

بازی به 2 صورت Premium و Trial هست . که هر کدام سرور های متفاوتی دارند .که همه ی بچه های ایرانی Trial دارند . و نکته : کسی که پریمیوم داره نمیتونه تو سرور Trial بازی کنه .
بازی یه جوری هست که اصلا پینگ رو بازی تاثیر نداره حتی رو کشتن زامبی و پلیر و پینگ هم خیلی عالی هست در سرور های اروپا .

بازی 4 تا رجین سرور داره که شامل اند از .
Russia (پینگش بد نیست عینه اروپاست )
Europe (پینگش به ایران عالیه )
South America ( پینگ داغون نسبت به ایران )
North America ( پینگ داغون )

داستان بازی :

وقتی شما کارکتر خود را میسازید و روی playgame کلیک میکنید و در داخل سرور میایید شما را در یک نا کجا اباد Spawn میکند و شما باید به سمت رفیقتون حرکت کنید . بازی اونجوری نیست که مثلا داری میری یه دفعه زامبی بپره جلوت زامبی ها فقط در دهکده ها و شهر ها هستن و در بعضی خیابان ها .
(هر جا کلبه و یا ماشین باشه حتما جلوترش زامبی هست )

شما در اول کار یه شکلات - باند - و بتری اب دارید و یک چراغ غوه که به کمک اون میتونید شب ها رو ببینید .
کارکتر شما چند تا چیز داره :
health
گشنگی
تشنگی
نفس

health : همان جون شما است که اگر از زامبی attack بخورید از اون کم میشود .

تشنگی : کارکتر شما در بلند مدت تشنش میشه و نیاز به اب داره ( که بتون میگم ابو باید از کجا گیر بیارید )
گشنگی : کارکتر شما در خیلی بلند مدت گشنش میشه که بتون میگم مواد غذایی کجا هستن .
نفس : وقتی شما میدوید یک خط بلند نارنجی دوره health میاد که خیلی بلنده و در حال دویدن از اون کم میشه و شما باید بایستید و نفس بگیرید .

ITEMS :

شما در اول بازی غیر از اون چیز هایی که گفتم دیگر چیزی ندارید . در نقشه با زدن کلید M نقشه ای باز میشود که درون یک نوشته هایی وجود دارد . که به انها روستا و شهر و یا دهکده میگویند
شهر خیلی خطرناک هست چون تقریبا پر زامبی است ولی دهکده های کوچیک زامبی های کمتر و راه مخفیانه ی بیشتری دارند .
حالا در این دهکده ها چی هست ؟؟؟؟
در این دهکده و شهر ها خونه ها و ساختمان هایی هست که در ان ها item هست مانند : کلاه - تفنگ - تیر - اب - attachmen های تفنگ - چماغ - چوب بیسبال - تبر و کل چیز دیگر که بستگی به شانست میتونه تو اون خونه ها باشه . مثلا شما با دوستت که تو گروهته رفتی غارت گری بعدش میخوای item هارو تقسیم کنی میای بغل دوستت وای میستی و کلید E رو نگه میداری و بعد باید اون هم این Trade رو accept کند و شما میتونید به اون Item بدید .

PVP :
بخش مهمی از بازی و اعصاب خرد کن pvp یا player vs player هست . که تو این بازی میتونید 3 تایی با رفیقاون بریزید سر پلیر غریبه اگر پلیر غریبه تفنگ داشته باشه و شما نداشته باشید برگه برنده دسته اونه ولی اگه جفتتون غول چماغ داشته باشید نبرد عادلانه است .
حالا ممکنه پلیر هم گروه داشته باشه .
وقتی شما پلیر را میکشید item ها و پول پلیر رو زمین میافتد و شما میتونید بر دارید .
و اگر پلیر شما رو بکشد دقیقا بر عکس میشه و شما ایتم هاتون می افتد .

سوالات :

اگر ابمون کم شه چی میشه ؟؟؟ کم کم از جونمون کم میشه .
اگر غذامون تموم شه چی میشه ؟؟؟ بازم کم کم میمیریم .
اگر بیمریم چی میشه ؟؟؟ شما باید 18 دقیقه صبر کنید تا دوباره زنده شوید .

بعضی از item ها استفاده ندارند تکلیف چیه ؟؟؟ تقریبا همه ی ایتم ها استفاده دارند در هر کاری ولی شما بعضی از ایتم هارو میتونید کرفت کنید .
چه جوری کرفت کنیم ؟؟؟ با زدن کلید I کیف شما یا Inventory شما باز میشود که با کلیک راست کردن روی ایتم و زدن USE میتونید کرفت کنید .
چه جوری INVITE بدیم ؟؟؟ با زدن کلید تب ( TAB ) و کلید راست کردن روی اسمتون میتونید به اون اینوایت بدید و اون نیر باید به زدن کلید تب روی اسم شما کلیک راست کند و اینوایت را ACCEPT کند .
چه جوزی دوستمونو پیدا کنید ؟؟؟با زدن کلید M اگر دوستتون در گروهتون باشد بعد از 10 ثانیه در مپ نشون داده میشوند .
دایره های قرمز روی مپ چی هست ؟؟؟ به اون دایره ها کمپ میگن که شما میتونید ITEM هاتونو به مصحول اونجا بدید ا براتون نگه داره دقیقا حکم بانک داره .

ترفند ها :

ترفند اول: GUN های خود را برای کشتن زامبی هدر نکنید و برای کشتم پلیر نگه دارید .
ترفند دوم :اگر پلیر دیدید و هیچی نداشتید غایم شود و سریع QUIT گیم را بزنید تا پلیر برود و 2باره وارد بازی شوید

نکته : شما در هر سروری در هر کجا باشید در سرور دیگر دقیقا همانجا هستید .
نکته2: اگر کنار زامبی بمیرید و یا دیسکانت شوید بعد از امدن 2باره شما را در جای امن می برد .

King222
MAHMOOD1377
Arashkk
MODASHNA
abyas
xolokiller
hadi256
shevase7en
oskol
FieldMarshal
sajjad44
noobsmoke
jd1378

برای هماهنگ شدن در بازی به این Ts بیاید .
ts2.mw2.ir:1003

لینک دانلود بازی :
https://www.infestationmmo.com/#getgame
بعد از ساخت اکانت trial لاچر بازی رو دانلود کنید و شروع کنید به دانلود کردن .

حجم بازی : 3گیگ

Infestation%202013-11-13%2010-55-27-41.jpg

Infestation%202013-11-13%2010-57-33-85.jpg

Infestation%202013-11-13%2010-58-50-17.jpg

Infestation%202013-11-13%2010-58-59-01.jpg

[video=aparat;uUNlc]http://www.aparat.com/v/uUNlc[/video]

اموزش Skills :
skill چیست؟؟ skill به چیزی گفته میشود که نوعی power هست که قدرات شمارو در زمینه های مختلف بیشتر از حد معمول میکنند و هر کدارم یه بدی و خصوصیتی دارند .
چه جوری skill بگیریم :با کشتن زامبی و گرفتن xP

وقتی که شما XP هاتون به حد ممکن برای خرید رسید در صفحه ی لابی در قسمت SKILLS میتونید SKILL هاتون افرایش بدید .

Infestation%202013-11-17%2017-19-49-01.jpg

هر کدام از SKILL ها یه قیمتی دارند . که از 100 تا شروع میشه به بالا .
و هر کدام خاصیتش زیر SKILL نوشته شده است .

تاپیک اپدیت میشه .
برای قرار گزاشتن به تیم اسپیک بیاید .

با تشکر از TheMehranKhan
فعلا

آخرین ویرایش:

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
عجب پلیر نامردی بود ! یه گله زامبی دنبالم بودن منم دیدم اون اونجایه رفتم بهش پناه بجویم با اسنایپش اول زامبی ها رو نفله کرد بعد منو منم که اون شاتگانوغذاهارو به زور بدست آورده بودم همشو از دست دادم خیلی نامردن بهش گفتم هیچی آیتم بدرد بخور ندارم ولی به حرف نکردو منو تیربار کرد. کسی از دوستان برا پیشروی در بازی می تونه بم کمک کنه ؟

vahidking

کاربر سایت
May 9, 2012
349
نام
مجید (وحید)
عجب پلیر نامردی بود ! یه گله زامبی دنبالم بودن منم دیدم اون اونجایه رفتم بهش پناه بجویم با اسنایپش اول زامبی ها رو نفله کرد بعد منو منم که اون شاتگانوغذاهارو به زور بدست آورده بودم همشو از دست دادم خیلی نامردن بهش گفتم هیچی آیتم بدرد بخور ندارم ولی به حرف نکردو منو تیربار کرد. کسی از دوستان برا پیشروی در بازی می تونه بم کمک کنه ؟

کی بازی میکنی داداش ؟

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
من فعلا هروقت بخوام برم گیم بزنم اول این میام بنی کلا تا شنبه که ناپلئون توتال وار دان بشه. شما بیشتر تو کدوم سروری ؟ Id تیم سپیکتون رو می زنم میگه اشتباهه .

7shevchenko7

کاربر سایت
Apr 28, 2012
156
نام
arian
دوستانی که این بازیو می کنن و می خوان دسته جمعی بازی کنیم به این IP :46.249.121.51 درteam speak بیان تا دوره هم باشیم و با هم بازی کنیم.
اومدین به من اونجا poke بدین
اسمم هم تو اونجا ShevaSe7en

اگه هنگام ورود به team speck .. error: This server is blacklisted. Refusing to connect داد این فایل رو dl کنید و در محل نصب تیم سپیک بریزید ( برنامه بسته باشه) بعد rus as admin کنید درست میشه.

آخرین ویرایش:

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
دوستانی که این بازیو می کنن و می خوان دسته جمعی بازی کنیم به این IP :46.249.121.51 درteam speak بیان تا دوره هم باشیم و با هم بازی کنیم.
اومدین به من اونجا poke بدین
اسمم هم تو اونجا ShevaSe7en
این ارور رو می ده وقتی مخوام بیام
This server is blacklisted. Refusing to connect.

Amir2$2

کاربر سایت
Oct 14, 2011
291
نام
CjCj قدیم :)
دوستان واقعا شرمدنده امتحانای مدرسه ی ما تموم شد . :D دیگه زیاد فعالیت میکنم

امروز اپدیت جدید دادنکه 58 مگ هست که یک درخت و چند تا باگ رو فیکس کردن . و درخت اضافه کردن .

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
ببینم تو بازی حتما باید تیر ها و اسلحه ها روی سر زامبی ها متمرکز باشه یا هرجایی که بزنیم قبوله ؟
چون من با تفنگی که آریان بهم داد به شکم زامبیه زدم مرد ولی الان با 4 تا تیر زامبیه نمرد .! هرچه هم با بیل زامبیرو زدم نمرد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر