PlayStation Resogun

07026977561731936824.jpg

این بازی جزو بازیهای لانچ تایتله و توسط استودیو Housemarque توسعه داده شده است.
بازی به صورت دیجیتالی عرضه میشود.
سبک بازی Side-scrolling و یه دمو قابل بازی از این بازی در gamescom 2013 و Eurogamer Expo در دسترس قرار گرفت. بازی از تکنولوژی 3D بهره می برد.

دو ویدیو هم در این لینک از بازی و پشت صحنه آن منتشر شده است.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,917
نام
نـــــــویـــــــــد
بازي Season Pass داره به قيمت 7.99$ كه DLC بعدي رو هم كه معلوم نيست كي بياد رو شامل ميشه
قيمت همين DLC كه الان اومده 4.99$ هستش من SP رو خريدم رفت به پاس زحماتشون :d

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
15$ اما اگه پلاس باشي مجانيه
فوق العادست اين بازي در يك كلام

آقا عجب آپديتيه خدايي ، اين شيپ ساختنش دنياييه واسه خودش خيلي جالبتر ازون چيزيه كه فكر ميكردم
اون ٢تا تروفي كه ميگه بووست يا اگيليتي رو 0 كن خيلي ستمه ، فكر كنم اگيليتي 0 كنم كلا نشه تكون خورد :d
اما Overdrive چون استفاده اي ندارم راحت بود
امشب يا فردا هم شبم DLC مياد تروفي هاشو ديدم خيلي جالب بودن ، قشنگ ميشوننت پاي بازي

این بازی همیشه جزو فری های پلاسه؟
نرم پلاس بگیرم فرداش پولی شه:|

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
پلاس اروپا رو الان میدونم نیست! :d
پلاس آمریکا نمیدونم هنوز هست یا نه! یه چک بکن حتما استور رو! :d

8 دلار سیزن پس! :-? روش فکر میکنیم! :d

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
خدا لعنتشون کنه:|
واسه کسایی که بازی رو رایگان بازی میکردن چه اتفاقی می افته؟:|
مشکلی پیش نمیاد! کسی که پلاس باشه و بازی رو بگیره، تا وقتی که پلاس هست میتونه بازی کنه! پلاسشم تموم شد و تمدیدش کنه،دوباره میتونه بازیش کنه! :d
ولی رزوگان ارزش خرید رو داره! :d
اما صبر کن، به نظر میرسه توی ماهی که میاد یه تخفیفی برای پلاس بخوره:-" :d
طبق همون شایعه ای که بازی های پلاس ماه بعد رو میگفت(فکر کنم استور آسیا بود)میگن معمولا بازی هایی که تخفیف میخوره،چیزای مشترکی هم داره! :d یکی از بازی های تخفیفی هم،همین رزوگان بود:-"

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
اصلا دلیل دادن این به اصطلاح DLC برا این بازی چی بوده ؟
مثلا گرفتن چهار تا تروفی تکراری چه لطفی برا گیمر داره ؟
واقعا به شعور کسی که پیشنهاد این افزونه رو برا بازی داد باید شک کرد :d

اتفاقا" اپديت خيلي خوبيه ! خيلي از ايده هاي عالي رو در بازي پياده كرده خصوصا" ساخت سفينه!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,917
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستان حتما اين DLC رو بگيريد هر ٢ Modeـه بازي فوق العادن مخصوصا Demolition كه يه چيز كاملا متفاوته

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
انصافا یکی از بهترین DLCهایی بوده که تا حالا خریدم البته برای بازی های Arcade. اون بخش مجانیش که به کنار و تروفی های سخت و خفنی هم داره اما این Demolition اصلا بدجور دلبری می کنی و حیف که تروفی هاش از Survival کمتر هست و سخت سختش رو گرفتم. اما در کل مچکریم :D

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
444
بازی 400 مگ بود 600 مگ آپدیت اومده! (حدس میزنم Heroes هم به بازی اضافه شده اما بعد از خرید منوهاش باز میشن)
آپدیت کردم... حس میکنم سفینه ها پلیگانی شدن که شبیه به سفینه های ساخته شده بقیه دربیاد (شده یا اشتباه میکنم ؟) انگار قبلا ظاهر سه سفینه اصلی یکم فرق داشت (تصویرشون که موقع انتخاب تغییر کرده ولی تو بازیو مطمئن نیستم)

فکر میکردم Heroes مجانیه :( امیدوارم برای پلاس مجانی بشه...

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
بازی 400 مگ بود 600 مگ آپدیت اومده! (حدس میزنم Heroes هم به بازی اضافه شده اما بعد از خرید منوهاش باز میشن)
آپدیت کردم... حس میکنم سفینه ها پلیگانی شدن که شبیه به سفینه های ساخته شده بقیه دربیاد (شده یا اشتباه میکنم ؟) انگار قبلا ظاهر سه سفینه اصلی یکم فرق داشت (تصویرشون که موقع انتخاب تغییر کرده ولی تو بازیو مطمئن نیستم)

فکر میکردم Heroes مجانیه :( امیدوارم برای پلاس مجانی بشه...
Heroes رو دیگه مجانی نمیکنند! :d خود بازی رو مجانی کردن که هم ملت بیان سراغ خرید پلاس! و هم اینکه مشتری جذب کنند و با Resogun آشنا بشن! :d
حالا که بر هر 2 هدف رسیدن،وقت برداشت محصول میباشد! و با DLC، منتظر ملت هستن! :d بازی خوب دادن ملت،مجانی هم بوده! ملت هم خوششون اومده،مطمئنا خیلی ها پول خرج DLCـها بازی میکنند! :d

---
IGN هم به DLC امتیاز 8.5 داده! :d

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,917
نام
نـــــــویـــــــــد
خدايي اين بازي ارزش 5$ يا 8$ خرج كردن رو داره خيلي خوش ساخت بوده
اين DLCها فراتر از انتظار بودن واقعا

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
444
Heroes رو دیگه مجانی نمیکنند! :d خود بازی رو مجانی کردن که هم ملت بیان سراغ خرید پلاس! و هم اینکه مشتری جذب کنند و با Resogun آشنا بشن! :d
حالا که بر هر 2 هدف رسیدن،وقت برداشت محصول میباشد! و با DLC، منتظر ملت هستن! :d بازی خوب دادن ملت،مجانی هم بوده! ملت هم خوششون اومده،مطمئنا خیلی ها پول خرج DLCـها بازی میکنند! :d

---
IGN هم به DLC امتیاز 8.5 داده! :d

آره, فعلا نمی کنن, اما منظورم در آینده بود, انسان به امید زندست :) شاید تا سال دیگه مجانی شد,
خودش که بازی خیلی خوبی بود, صبر میکنم دی ال سی بعدیم معرفی شه, ببینیم ارزش 8 دلارو داره یا نه :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر