PlayStation Resogun

07026977561731936824.jpg

این بازی جزو بازیهای لانچ تایتله و توسط استودیو Housemarque توسعه داده شده است.
بازی به صورت دیجیتالی عرضه میشود.
سبک بازی Side-scrolling و یه دمو قابل بازی از این بازی در gamescom 2013 و Eurogamer Expo در دسترس قرار گرفت. بازی از تکنولوژی 3D بهره می برد.

دو ویدیو هم در این لینک از بازی و پشت صحنه آن منتشر شده است.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,902
نام
نـــــــویـــــــــد
وااي چقدر عالي و بي نقصه اين بازي ، جلوه هاي بصري بي نظيره ، به شدت خوشگله :d
يكي از بهترين coopهاي عمرمه ، با مجيد كاملا عشق كرديم با اين بازي ! خدا شاهده جفتمون داشتيم ميمرديم از خواب من كه چشمام باز نميشد صبحم ٧ بايد بيدار شم اما يه Phase رفتيم خوابمون پريد :d
من موندم اين همه ذرات معلق در هوا چجوري مثل هلو پردازش ميشن :d بهترين بازي رايگان تمام عمرم !!
Coop بيش از ٢نفر هم داره ؟!
فقط داستان اين Humanهارو نفهميديم ، چندبار خيلي بي دايل مردن !!

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
وااي چقدر عالي و بي نقصه اين بازي ، جلوه هاي بصري بي نظيره ، به شدت خوشگله :d
يكي از بهترين coopهاي عمرمه ، با مجيد كاملا عشق كرديم با اين بازي ! خدا شاهده جفتمون داشتيم ميمرديم از خواب من كه چشمام باز نميشد صبحم ٧ بايد بيدار شم اما يه Phase رفتيم خوابمون پريد :d
من موندم اين همه ذرات معلق در هوا چجوري مثل هلو پردازش ميشن :d بهترين بازي رايگان تمام عمرم !!

co-op که واقعا عالیه ولی به هیچ دردی نمیخوره :d
چون اکه درجه سختیه Veteran رو co-op بری Master باز نمیشه یاید سینگل بریش

اون Humanها هم بی‎دلیل نمیمیرن ، خیلی وقتها شما اون سفینه سبزها رو نمیزنی تا Human آزاد بشه ، وقتی اون سفینه‎ها از تصویر خاج بشن Human مربوط به اونا میمیره
یا زمانی که شما یک Human رو داری حمل میکنی در صورت ترکیدن خودت اونم میترکه :d

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
بعضی Human ها که مشخصه نوید چجوری باید نجاتشون بدی :D یه خط سبزی رو تشکیل میدن باید اونارو بزنی.

ولی بعضی از Human ها وقتی آزاد میشن که اون امتیاز بالای صفحه از یه مقداری بالاتر باشه و حواست باید باشه اون صفر نشه. اگه کم باشه میمیرن.

بعضی از Human ها هم آزاد شدنشون به این صورته که چند تا دشمن رو باید به ترتیب بزنی. ترتیبش هم با یه هاله سبز رنگ دورش مشخص میشه. مثلا اول یه کدوم از دشمن ها که هاله سبز رنگ دارن رو میزنی بعد یکی دیگه شون سبز میشه باید اونو بزنی و به همین ترتیب :D حالا اگه این وسط یکیو اشتباه بزنی طرف میمیره :D

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
بعضی Human ها که مشخصه نوید چجوری باید نجاتشون بدی :D یه خط سبزی رو تشکیل میدن باید اونارو بزنی.

ولی بعضی از Human ها وقتی آزاد میشن که اون امتیاز بالای صفحه از یه مقداری بالاتر باشه و حواست باید باشه اون صفر نشه. اگه کم باشه میمیرن.

بعضی از Human ها هم آزاد شدنشون به این صورته که چند تا دشمن رو باید به ترتیب بزنی. ترتیبش هم با یه هاله سبز رنگ دورش مشخص میشه. مثلا اول یه کدوم از دشمن ها که هاله سبز رنگ دارن رو میزنی بعد یکی دیگه شون سبز میشه باید اونو بزنی و به همین ترتیب :D حالا اگه این وسط یکیو اشتباه بزنی طرف میمیره :D
اگر موقعی که Human رو گرفتی و داری می‌بری، سفینه ـت منفجر بشه هم Human می‌میره.
اگر همین طوری تیرت بخوره به Human چیزیش نمی‌شه و فقط پرت می‌شه سمت جلو ولی اگر زیاد پرت بشه و بیوفته تو دره باز هم می‌میره.
اگر زیاد رو زمین بمونه هم یکی از این موجودات دشمن میاد می‌گیرتش و می‌میره.
کلا خیلی می‌میره :D

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
البته می تونی قبل از اینکه منفجر بشی Human پرتش کنی اون وقت نمیمیره.البته اون زمان اون قدر درگیر دشمن ها هستی نمی تونی این کار بکنی
بهترین سفینه هم nemesis هست چون bost اش سریع پر میشه

Sent from my HUAWEI G610-U20 using Tapatalk

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,902
نام
نـــــــویـــــــــد
البته می تونی قبل از اینکه منفجر بشی Human پرتش کنی اون وقت نمیمیره.البته اون زمان اون قدر درگیر دشمن ها هستی نمی تونی این کار بکنی
بهترین سفینه هم nemesis هست چون bost اش سریع پر میشه

Sent from my HUAWEI G610-U20 using Tapatalk

آره Nemesis عاليه ، تيرهاشم خيلي باحاله هوشمنده تعقيب ميكنه دشمن هارو :d

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
اگر موقعی که Human رو گرفتی و داری می‌بری، سفینه ـت منفجر بشه هم Human می‌میره.
اگر همین طوری تیرت بخوره به Human چیزیش نمی‌شه و فقط پرت می‌شه سمت جلو ولی اگر زیاد پرت بشه و بیوفته تو دره باز هم می‌میره.
اگر زیاد رو زمین بمونه هم یکی از این موجودات دشمن میاد می‌گیرتش و می‌میره.
کلا خیلی می‌میره :D
اینارو که عمه منم میدونه :D کلا اون آزاد شدن بعضی Human هارو توضیح دادم که خیلیا نمیدونن چطوریه :D

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
بازی رو امروز پلات کردم.... وای وای ک چ ب روزم اومد
به معنای واقعی کلمه نابود شدم
چشم و چال و گوش مغز و اعصاب و روح و روانم نابود شد

بیشتر تروفی ها رو با پسرخاله ی عزیز همین Sobhan_23 گرفتم ...

مرحله ی ۵ رو روی Vetren پیر شدم تا تمومش کردم... کابوس بود

دیگه حالم ازین بازی بهم میخوره :D

Sent From HTC One S Using Tapatalk 4

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,902
نام
نـــــــویـــــــــد
خب شكر خدا 15X راحت تر از اوني بود كه فكر ميكردم و اينم پلات شد :d
فوق العاده بازي لذتبخشي بود ، پر از هيجان ! سرعت عملت رو به شدت مييرد بالا و بايد تو ميلي ثانيه تصميم ميگرفتي :d
از نظر بصري هم واقعا كم نظير بود

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
ندیدم کسی خبرش بزاره :d
[h=1]Resogun: New Modes, Ship Editor, and More Coming This Month[/h]http://blog.us.playstation.com/2014/06/09/resogun-new-modes-ship-editor-and-more-coming-this-month/#sf3225029

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر