PlayStation Resogun

07026977561731936824.jpg

این بازی جزو بازیهای لانچ تایتله و توسط استودیو Housemarque توسعه داده شده است.
بازی به صورت دیجیتالی عرضه میشود.
سبک بازی Side-scrolling و یه دمو قابل بازی از این بازی در gamescom 2013 و Eurogamer Expo در دسترس قرار گرفت. بازی از تکنولوژی 3D بهره می برد.

دو ویدیو هم در این لینک از بازی و پشت صحنه آن منتشر شده است.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,024
نام
نیما
تاپیک نداشت تا الان ؟! :|

تا قبل از Infamous: SS این بهترین بازی PS4 برای منه ! Super Stardust HD یکی از بهترین بازیهای آرکید نسل گذشته بود ، بشدت برای زمانی که عصبی هستی خوبه ، یجورایی مثل آرام بخش عمل میکنه :d

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
اين Gif ـو ببينيد و در مقابل افكتاي اين بازي سر تعظيم فرود بياريد:praying:

http://a.pomf.se/3Pe9.gif

دقيق مطمئن نيستم ولي تا جايي كه ميدونم، اين موتوري كه ازش براي ساخت بازي استفاده كردن موتور به شدت قدرتمنديه و اين قابليتو داره كه در هر ثانيه تعداد چشم گيري از ذرات رو پردازش كنه كه براي چنين عنواني به شدت خارق العاده و غيرقابل باوره.
======================================
الان عددش رو به طور دقيق يادم نيست ولي ميدونم كه عدد وحشتناك چشم گيريه و برقو از سه فاز آدم ميپرونه:d

Resogun looks great with its sharp edges and its eye popping lighting effects. One of the coolest visual aspects is that the game's world is made up of little cubes. Its fully destructible environment has stray fire busting up walls and flooring. They all do this neat thing where they kind of disintegrate and fall downward
IGN
[...]after playing it a few times, it quickly became clear that this game has the potential to suck scores of hours from your life, just like the Housemarque arcade shooters that came before it.
we're really excited about is Housemarque's Resogun, the Finnish developer's "spritual sequel" to the Super Stardust games. It's an old-school shmup with a wraparound twist and some stunning voxel-based spectacle - all running at 1080p60, naturally, and free to PlayStation Plus subscribers at launch
When you rescue civilians that are scattered across the levels you gain more ammo for your special weapons. However, enemy ships will try to get to these people first, so you have to be fast. After fighting off waves of enemies for a few minutes a screen sized boss showed up and smashed my ship to pieces

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا
گرافیک Resogun واقعاً فوق العاده هست ! فقط چون زاویه بازی 2 بعدی (یا 2.5 بعدی ! :D) هست اینجا زیاد تحویلش نمیگیرن ! :D
DF کم پیش میاد در مورد همچین بازی هایی مطلب بذاره ، ولی در مورد Resogun یه مطلب داره و خیلی هم تعریف کرده.

we're hugely impressed with the game. Resogun ticks all the boxes in what we would want from a console exclusive - it's feels great to play, it's technologically groundbreaking, visually arresting and built from the ground up with the capabilities of the host hardware specifically in mind. Remember when Mark Cerny talked about GPU compute becoming more important a few years into the PS4 lifecycle? Resogun - a launch title - is already putting the Radeon graphics hardware through its paces with a range of effects that could only be done on a system built upon a surfeit of GPU power, a console like PlayStation 4
Resogun's aesthetic is almost entirely defined by its remarkable physics, and it's a match made in heaven with the compute-heavy skew of the PlayStation 4 hardware

آخرین ویرایش:

\\|NIMA|////

The provocateur
کاربر سایت
Oct 25, 2008
763
نام
nima
ما هم بازی رو پلات کردیم دوستان کمک خواستن واسه تروفی ها یه خبر بدن
بازی بشدت چسبید و پیشنهاد میشه به نسبت حجم کمش

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
74046738505383582217.jpg

---
بقیه ی دوستانی که PS4 گرفتن،هنوز این بازی رو امتحان نکردن؟ :d یکم بیان نظراتشون رو در مورد این بازی بگن ببینیم چطوره :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من اولین باری که بازی کردم خیلی مجذوب این سیستم particle هاش شدم ! واقعا عالی هست و بی نقص
به نظرم gameplay هم نواورنانه هست واقعا. به اضافه اینکه بازیش واقعا معتاد کنندس. به نظرم بهترین Indie هست که فعلا روی Ps4 موجوده !

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
این بازی فقط رکورد زنی هست یا مراحل دیگه هم داره؟؟؟
مثلا لوکیشنهاش عوض بشه؟
و سوال دبگه اینکه 3d هست با 3d tv امتحانش کنم؟؟؟؟

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
دقیقا Super Stardust ای که من اینقدر دوستش داشتم رو اومدن گرافیک بهتر دادن بهش و خیلی فوق العاده اش کردن....البته بازیش حس میکنم یکم سخت تر از Super Stardust شده(یا شایدم من نسبت به گذشته کند شدم)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
این بازی فقط رکورد زنی هست یا مراحل دیگه هم داره؟؟؟
مثلا لوکیشنهاش عوض بشه؟
و سوال دبگه اینکه 3d هست با 3d tv امتحانش کنم؟؟؟؟
چندتا مرحله داره
Leadboard که بخشه اصلی این تیپ بازیا هست. پلات هم داره.
3d نداره ...

دقیقا Super Stardust ای که من اینقدر دوستش داشتم رو اومدن گرافیک بهتر دادن بهش و خیلی فوق العاده اش کردن....البته بازیش حس میکنم یکم سخت تر از Super Stardust شده(یا شایدم من نسبت به گذشته کند شدم)
سیستم ذراتش خیلی قویه انصافا ! :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر