هر سوال و مطلبی راجع به لوازم جانبی PS3

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
تبدیل hdmi به vga رو یکی لینک میده ببینم چجوریاس ، میخوام رو مانیتور بازی کنم !
قیمت
سلام..
داخل گوگل سرچ کن زیاده....

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان میخواستم بدونمPS4 Sony Headset Gold Wireless روی ps3 کپیخور rogero 4.55 کار میکنه?
و اینکه ایا اصل و کپی داره یا همش اصله ، اگه داره از کجا بفهمیم اصله?
سلام..
بله کار میکنه...همگی اصل هستن و جنس درجه 2 یا تقلبی نداره...

M.Reza.B

کاربر سایت
Dec 20, 2010
1
نام
محمد رضا بهرامی
سلام دوستان

بعد مدتها ps3 رو روشن کردم که بازی کنم اما دسته نمیدونم چی به سرش اومده ، سر خود کار میکنه یه کلید رو که میزنی چهار تا کار خودش انجام میده

زیر و رو کردم اینترنت رو که سر دربیارم چیه داستان، متاسفانه به جایی نرسیدم فقط میدونم خیلیا این مشکل رو داشتن ولی اکثرا این جواب رو بهشون دادن که زیاد بازی کردن احتمالا دستشون عرق کرده کثیف شده و داخل دسته رفته، ولی مشکل من اینه که از همون سالی که خریدم تا حالا فقط UNCHARTED 2 رو همون اوایل چند بار بازی کردم ، در همون حد روشن شده و دسته اینقدری تو دستم نبوده که از عرق کردن دست به این روز بی افته ... خواستم باز کنم دسته رو ولی گفتم قبلش اینجا عنوان کنم شاید راه حل بهتری پیدا شه ....

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید باید چه کار کنم ... :crying1:

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
سلام دوستان

بعد مدتها ps3 رو روشن کردم که بازی کنم اما دسته نمیدونم چی به سرش اومده ، سر خود کار میکنه یه کلید رو که میزنی چهار تا کار خودش انجام میده

زیر و رو کردم اینترنت رو که سر دربیارم چیه داستان، متاسفانه به جایی نرسیدم فقط میدونم خیلیا این مشکل رو داشتن ولی اکثرا این جواب رو بهشون دادن که زیاد بازی کردن احتمالا دستشون عرق کرده کثیف شده و داخل دسته رفته، ولی مشکل من اینه که از همون سالی که خریدم تا حالا فقط UNCHARTED 2 رو همون اوایل چند بار بازی کردم ، در همون حد روشن شده و دسته اینقدری تو دستم نبوده که از عرق کردن دست به این روز بی افته ... خواستم باز کنم دسته رو ولی گفتم قبلش اینجا عنوان کنم شاید راه حل بهتری پیدا شه ....

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید باید چه کار کنم ... :crying1:

سلام...
100% تضمینی
http://forum.bazicenter.com/thread74993/

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
خواستم بدونم امکانش هست از dual shock 3 روی پلی استیشن 2 اسفاده کرد؟ من با کابل یو اس بی امتحان کردم نشد

نه نمیشه این سیستمش فرق میکنه با پلی2 و تا جای که من خبر دارم خیر نمیشه

MoeinCasillas

کاربر سایت
Nov 26, 2014
22
نام
Moein
من Pulse Elite رو خریدم ولی از هر دیوایسی تونستم صدا بگیرم به جزء PS3 !. چیکار باید بکنم صدا از هدست پخش شه آخه ؟؟؟! ربطی به آپدیت کنسولم نداره؟ .کنسولم مدل فت و آپدیت ۳.۵۵ هست. یکی کمکم کنه لطفا؛

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
من Pulse Elite رو خریدم ولی از هر دیوایسی تونستم صدا بگیرم به جزء PS3 !. چیکار باید بکنم صدا از هدست پخش شه آخه ؟؟؟! ربطی به آپدیت کنسولم نداره؟ .کنسولم مدل فت و آپدیت ۳.۵۵ هست. یکی کمکم کنه لطفا؛

داداش به 4.7 آپدیت کن. چطور این همه مدت رو 3.55 دووم آوردی؟ :-o

MoeinCasillas

کاربر سایت
Nov 26, 2014
22
نام
Moein
داداش به 4.7 آپدیت کن. چطور این همه مدت رو 3.55 دووم آوردی؟ :-o

مشکل بخاطر أپدیت هست یعنی ؟!. راحت فقط گاه گاهی برای فیکس بعضی بازی ها اذیت شدم، آخه نمیتونم آپدیت کنم حدود ۲۰۰ تا بازی کامل و و دارم که برا ۳.۵۵ فیکس شدن :(:( ٬ راه دیگه ای نداره ؟ مثلا؛ اون قسمت مربوط به هدست رو بشه دانلود کرد؟ اگه باشه لینک بدین دعا گو تون میشم. خیلی ظلمه ۴۵۰ت پول هدست بدی نتونی از استفاده کنی :(:((:(

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
مشکل بخاطر أپدیت هست یعنی ؟!. راحت فقط گاه گاهی برای فیکس بعضی بازی ها اذیت شدم، آخه نمیتونم آپدیت کنم حدود ۲۰۰ تا بازی کامل و و دارم که برا ۳.۵۵ فیکس شدن :(:( ٬ راه دیگه ای نداره ؟ مثلا؛ اون قسمت مربوط به هدست رو بشه دانلود کرد؟ اگه باشه لینک بدین دعا گو تون میشم. خیلی ظلمه ۴۵۰ت پول هدست بدی نتونی از استفاده کنی :(:((:(

کنسولت کپی خور هست. من OFW 4.7 رو گفتم. در مورد کپی خور نمیدونم ولی در اورجینالها باید از فریمورهای جدید استفاده بشه. احتمال زیاد مال فریمور باشه

sasanhariri

کاربر سایت
Mar 25, 2015
7
سلام و خسته نباشید
من یه هدست وایرلس برای ps3 میخوام
PULSE Wireless Stereo Headset

PS3 Wireless Stereo Headset

این دو مدل چه فرقی با هم دارن ؟
آیا مدل دیگه ای پیشنهاد میکنید ؟
و قیمت حدودی دست دومش را میخواستم
مدل پلاس دست دوم را 200 هزار تومن فروشنده می خواد بفروشه
اون مدل نو هست 230 تومن
من هیچ اطلاعاتی در مورد هدست ندارم
ممنون از رسیدگیتون

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
سلام و خسته نباشید
من یه هدست وایرلس برای ps3 میخوام
PULSE Wireless Stereo Headset

PS3 Wireless Stereo Headset

این دو مدل چه فرقی با هم دارن ؟
آیا مدل دیگه ای پیشنهاد میکنید ؟
و قیمت حدودی دست دومش را میخواستم
مدل پلاس دست دوم را 200 هزار تومن فروشنده می خواد بفروشه
اون مدل نو هست 230 تومن
من هیچ اطلاعاتی در مورد هدست ندارم
ممنون از رسیدگیتون

تفاوتش توی این دو تا لینک هست

PULSE wireless stereo headset | PS3™ Accessories - PlayStation®

PULSE wireless stereo headset - Elite Edition | PS3™ Accessories - PlayStation®

به نظر من گلد رو بگیر. خیلی هدست خوبی هست

http://www.playstation.com/en-us/explore/accessories/audio/gold-wireless-stereo-headset/

sasanhariri

کاربر سایت
Mar 25, 2015
7
آقا دستتون درد نکنه برای جواب
یه سوال دیگه هم داشتم
برای اینکه صدای دالبی خوب داشته باشم و فقط برای پلی استیشن نباشه و از تلویزیون smart هم بتونم صدای دالبی بگیرم آیا مدلی موجود هست ؟

من علاوه بر پلی استیشن خیلی فیلم میبینم و برای اون ها هم میخوام

gold wireless stereo headset ( قابلیت 7.1 کاناله بودن این هدست فقط هنگام استفاده با PS4 و PS3 فعال می‌شود.)

بقیه مدل ها هم فقط با کنسول بازی قابلیت دالبی دارن ؟
انگار مدل های زیر به نرم افزار هم احتیاج دارن (نمی خوام دست و پا گیر باشه )
LOGITECH G430
Razer Kraken 7.1 Virtual 7.1 Surround Sound USB Gaming Headset

واقعا ممنون از راهنماییتون

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر