God Of War 2

A.Z.P.Z

کاربر سایت
Jun 23, 2009
143
ببخشید دوستان اونجایی که یه پیرمرد هست ظاهرا که باید باهاش مبارزه بکنید بعدش چند تا از این ادم ها هم از هر طرف میریزند اونجا چه جوری باید اون رو بکشم را ه حل چیه ؟:blushing:
البته زییاد نرفتم جلو !!!

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
ببخشید دوستان اونجایی که یه پیرمرد هست ظاهرا که باید باهاش مبارزه بکنید بعدش چند تا از این ادم ها هم از هر طرف میریزند اونجا چه جوری باید اون رو بکشم را ه حل چیه ؟
البته زییاد نرفتم جلو !!!
اگه منظورت زئوس هست که نه نباید بکشیش.باید وایسی کتک بخوری!البته غیر از اینکار هم کاری ازت بر نمیاد.

mohammad6599

کاربر سایت
Jul 15, 2009
17
سلام من اونجایی که با اون جنگجویی که نامرئی هست توی یک سالنی که کفش پر آب هست میجنگم آخرش که باید آنالوگ رو به چپ و راست بچرخونم هر کاری میکنم میمیرم آیا روش خاصی داره لطف راهنمایی کنید؟

oxford

کاربر سایت
May 11, 2009
246
نام
حمید
مهم

بچه ها من یه چیت کد پیدا کردم ولی هر چی امتحان میکنم کار نمیکنه
دکمه های L1L2L3 را بزنید سپس دکمه مربع و دایره را همزمان فشار دهید

تمامی این مراحل قبل از تصویر sony computer entertainment present باید زده شود
اگر دکمه ها را درست بزنید نوشته قرمز میشود

hu016865

کاربر سایت
Aug 27, 2009
24
سلام.
آقا من یه مشکلی با این بازی god of war2 پیدا کردم.
قسمت یک رو برادرم تا ته رفت و تموم شد قسمت 2 رو انجام دادیم تا اونجایی که کریتوس میرسه به یه پل نیمه شکسته که زیرش اگاری یه پرنده مخفی شده.تو سایت خوندم که وقتی اینجا میرسی باید یه دمو نشونت بده و ... ولی من وقتی اینجا میام هیچ اتفاقی نمی افته .
گفتیم حتما dvd ناقصه از دوستمون که تا ته این بازی رو رفته بود یه دی وی دی گرفتیم ادامه دادیم البته با سیو آخری خودمون باز هم همونجوری شد و روی پل شکسته می مونیم و هیچ جایی دیگه هم نیست.
dvd دوستمون رو مطمئنیم که درسته چون خودش با هموین دی وی دی سیو بعد از این قسمت رو داره و میشه از این به بعدش رو بری .
گفتیم شاید مشکل از سیو ما باشه واسه همین کل سیو رو پاک کردیم و بازی رو با دی وی دی دوستومن تا همین جا اومدیم ولی بازم رو پل گیر می افتیم و نه دمو میاد نه چیز دیگه ای هر کاری می کنیم جلو تر نمیره.
اگه دی وی دی دوستمون هم خرابه چرا با سیو بعد از این مرحله کار می کنه ؟
تو سایت دیده بودم که گفتن دی وی دی های خراب روی این قسمتگیر می کنه ولی مال ما اصلا گیر نمی کنه فقط نمیشه جلو رفت شاید هم یه راهی داره که ما بلد نیستیم.
در هر صورت کسی تونست کمک کنه ممنون میشم.
در ضمن وقتی دکمه های L1 L2 L3 دایره و مربع رو میگیریم نوشته ها قرمز میشن ولی تصویر تغییری نمی کنه آِیا کابل خاصی داره ؟

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
سلام.
آقا من یه مشکلی با این بازی god of war2 پیدا کردم.
قسمت یک رو برادرم تا ته رفت و تموم شد قسمت 2 رو انجام دادیم تا اونجایی که کریتوس میرسه به یه پل نیمه شکسته که زیرش اگاری یه پرنده مخفی شده.تو سایت خوندم که وقتی اینجا میرسی باید یه دمو نشونت بده و ... ولی من وقتی اینجا میام هیچ اتفاقی نمی افته .
گفتیم حتما dvd ناقصه از دوستمون که تا ته این بازی رو رفته بود یه دی وی دی گرفتیم ادامه دادیم البته با سیو آخری خودمون باز هم همونجوری شد و روی پل شکسته می مونیم و هیچ جایی دیگه هم نیست.
dvd دوستمون رو مطمئنیم که درسته چون خودش با هموین دی وی دی سیو بعد از این قسمت رو داره و میشه از این به بعدش رو بری .
گفتیم شاید مشکل از سیو ما باشه واسه همین کل سیو رو پاک کردیم و بازی رو با دی وی دی دوستومن تا همین جا اومدیم ولی بازم رو پل گیر می افتیم و نه دمو میاد نه چیز دیگه ای هر کاری می کنیم جلو تر نمیره.
اگه دی وی دی دوستمون هم خرابه چرا با سیو بعد از این مرحله کار می کنه ؟
تو سایت دیده بودم که گفتن دی وی دی های خراب روی این قسمتگیر می کنه ولی مال ما اصلا گیر نمی کنه فقط نمیشه جلو رفت شاید هم یه راهی داره که ما بلد نیستیم.
در هر صورت کسی تونست کمک کنه ممنون میشم.
در ضمن وقتی دکمه های L1 L2 L3 دایره و مربع رو میگیریم نوشته ها قرمز میشن ولی تصویر تغییری نمی کنه آِیا کابل خاصی داره ؟
دوست عزیز شما تا ته پل میرید؟
و اینکه از کدهای گیم شارک استفاده می کنید؟

hu016865

کاربر سایت
Aug 27, 2009
24
یه پل شکسته است . بله ته پل که میرسی پرنده زیر پل مخفی میشه.
کدهای گیم شارک ؟
راستش من خیلی تو این سیستم وارد نیستم.
ما بازی رو از اول شروع کردیم و به این مرحله رسیدیم از سیو خاص یا طرفند ویژه ای استفاده نکردیم.
فقط نمی دونم اگه روی پل برسیم ایا باید اتفاقی بیفته یا نه ؟
چون ابتدای پل یه سیو داره و یه شکستگی و بعد از شکستگی یه نصفه پل دیگه است که دیگه بقیه نداره .

arthas

کاربر سایت
Jan 24, 2006
414
نام
آرشام
یه پل شکسته است . بله ته پل که میرسی پرنده زیر پل مخفی میشه.
کدهای گیم شارک ؟
راستش من خیلی تو این سیستم وارد نیستم.
ما بازی رو از اول شروع کردیم و به این مرحله رسیدیم از سیو خاص یا طرفند ویژه ای استفاده نکردیم.
فقط نمی دونم اگه روی پل برسیم ایا باید اتفاقی بیفته یا نه ؟
چون ابتدای پل یه سیو داره و یه شکستگی و بعد از شکستگی یه نصفه پل دیگه است که دیگه بقیه نداره .
عزيز تا اونجايي كه من مي دونم ديسك GOW شما ناقصه بايد بري كاملش رو بگيري ...
من خودمم گرفتار همچين مشكلي بودم ...
اگه ديسك كامل باشه اون پرنده مياد بالاي پل و با كريتوس درگير مي شه ...
:smile:

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
سلام.یه راهنمایی میخواستم.تو اون مرحله که یه مجستمه عقاب وسط یه دایره هستش و همه جای اتاق یخ زده اونجا باید چیکار کنم!!
برو رو سقف از طریق دیوار یا از اون قدرت اطلس استفاده کن بعد بقیش رو خودت میفهمی.

pmnr

کاربر سایت
Apr 4, 2010
38
دوستان من تو ی این مرحله گیر کردم دو تا در هست که نمیتونم از اولیش رد شم...یه سکو هست که در اولو باز میکنه با یه دستگیره که در دوم رو باز میکنه...نمیتونم از در اول رد شم ابزاری هم در دسترس نیست؟؟!!!:-o
اینم از عکس مرحله که خودم گرفتم

http://www.up.egyup.com/images/91240837702022307850.jpg

• Like
Reactions: Sega_genesis

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
دوستان من تو ی این مرحله گیر کردم دو تا در هست که نمیتونم از اولیش رد شم...یه سکو هست که در اولو باز میکنه با یه دستگیره که در دوم رو باز میکنه...نمیتونم از در اول رد شم ابزاری هم در دسترس نیست؟؟!!!:-o
اینم از عکس مرحله که خودم گرفتم

http://www.up.egyup.com/images/91240837702022307850.jpg

میری اتاق پشتی همه ی جنازه هایی که آویزونن رو میزنی یکیشون میوفته رو زمین
برش میداری میذاری اونجا !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر