FAQ نهایی PS4

KaQaZ_S

کاربر سایت
Sep 13, 2010
255
نام
amir
راهی هست موقع ریلیز تو اروپا بشه از ترکیه تهیشش کرد؟

- - -ویرایش - - -

راهی هست موقع ریلیز تو اروپا بشه از ترکیه تهیشش کرد؟

tintin

کاربر سایت
Oct 7, 2013
36
این هدست برای چت سوتی اگه wired باشه سیمش چند متره؟ خدا کنه لازم نباشه تو دهن tv بریم:|

دوست عزیز هدست به دسته وصل میشه دیگه نیازی به چسبیدن به تلویزیون نیستش
مگه همینجور نیست؟؟؟؟؟؟

- - -ویرایش - - -

این هدست برای چت سوتی اگه wired باشه سیمش چند متره؟ خدا کنه لازم نباشه تو دهن tv بریم:|

دوست عزیز هدست به دسته وصل میشه دیگه نیازی به چسبیدن به تلویزیون نیستش
مگه همینجور نیست؟؟؟؟؟؟

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
دوستان از ویتا میشه به عنوان یه دسته استفاده کرد؟یا باید دسته دوم هم علاوه بر ویتا خریداری کرد!؟

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

navid000

کاربر سایت
Mar 15, 2013
3
سلام دوستان یک سئوال داشتم
چه تفاوتی هست بین ریجن 1 و 2 ps4 هست؟
اگر من ریجن 2 بخرم ولی psn id ریجن امریکا باشه نمی تونم از ان psn id استفاده کنم اگر می شود واحد پولش همون دلار هست یا یورو؟

rouzbeh_ziafati

کاربر سایت
Nov 2, 2007
175
توی ظاهز با هم هیچ فرقی ندارن
تنها فرقشون توی منوی کنسول هست که توی این ریجن 1 دکمه تایید کردن X هست ولی توی ریجن3 دکمه تایید O هست

من شنیدم جای دو تا دکمه در ریجن 3 با ریجن 2و1 باهم فرق داره ، پس اینطور که شما میگی شکل دسته ها برای هر سه ریجن یکی هست

SonyComputer

کاربر سایت
Nov 9, 2008
112
نام
Д Ł ì
من شنیدم جای دو تا دکمه در ریجن 3 با ریجن 2و1 باهم فرق داره ، پس اینطور که شما میگی شکل دسته ها برای هر سه ریجن یکی هست
کدوم بزرگ واری (خ...) همچین حرفی زده که تو شکل ظاهری جایه ضربدرو با دایره دیده...60 درصد سوالهای بخش حس4 شده تفاوت ریجن 3 با بقیه ریجنها
آقا آقاااا آقاااااااا ریجن 3 فقط تو حالت نرم افزاری نه سخت افزاری تو منوش با تایید داره وارد منو میشید وبا تایید ضربدر خارج...
تو بازی هم که با ریجن های دیگه هیچ فرقی نداره ...یعنی هر دکمه ای سر جایه خودشه از ریجن 1 بگیر تا 4...
آخ اخ خخ اخخ اخ من نمی دونم کدوم بزرگی این قفل منطقی رو باب کرد اگه پیداش کنم پیرشو در میارم.
دیگه نبینم کسی بگه O , X و ریجن 3...نه واسه اینکه خودم 3 دارم...اصلاً

آخرین ویرایش:

hafez2014

کاربر سایت
Nov 19, 2014
8
نام
حافظ
يه چيزي بچه ها در باره هدفون. فك كنم تا تقريبا 4 5 متري بيشتر جواب نميده و دور بشي پارازيت ميدمبرا من همين جوري بوده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر