HearthStone: Heroes of Warcraft

HearthstoneLogo.png

سبک بازی :
کارت
بازی بر روی پلتفرم های :
PC , iOS (iPod,iPhone), Mac , Android
منتشر خواهد شد.
سازنده بازی :
Blizzard Entertainment
منتشر کننده بازی :
Blizzard Entertainment
درجه سنی بازی :
esrb-t.png

لیست بازیکنان ایرانی

Hearthstone Players

[تریلر بازی]

[گیم پلی]
HearthStone یک کارت بازی مجانی در جهان وارکرفتِ که در اون بازیکنان میتونن در مقابل همدیگر یا هوش مصنوعی به صورت 1 به 1 بازی کنن و به رقابت بپردازن ، بازیکنان در طی جنگ هایی که انجام میدن کارت های مختلفی از قبیل جادو ها اصلحه ها یا موجودات جادویی بدست میارن و هدفشون این هست که بازیکن مقابل رو از پای در بیارن قبل از اینکه حریفشون این کار رو با اونها انجام بده ، این بازی برای این طراحی شده که بازیکن از یک بازی سریع و هیجان انگیز که کاملا" به استراتژی اون شخص ارتباط داره لذت ببره.

در حال حاظر بازی نزدیک به 400 کارت قابل دریافت داره و هر بازی کنی میتونه دسته کارت خودش رو جمع کنه و بسازه، علاوه بر جمع کردن کارتا بازیکنا میتونن با خرید بسته های کارتی که بلیزارد برای فروش قرار داده سریع تر به کارت های بیشتر و در عین حال زیباتر ( از نظر بصری ) برسن، تمامی این کارت ها ، شخصیت ها و مکان های بازی از سری داستان های وارکرفت گرفته شدن و بازیکن میتونه با انتخاب قهرمان مورد علاقش این بازی رو ادامه بده .

[کلاس ها و قهرمانان]

250px-Garrosh_Hellscream-f.png

Warrior : اساس کار warrior وارد کردن دمیج به حریف و به حداقل رسوندن دمیج وارده به خودشونه ... این موضوع رو از کارت های weapon ریز و درشتش هم میتونید متوجه بشید . (کارت weapon باعث میشه خود هیرو هم قدرت حمله پیدا کنه ... پس یک minion بیشتر ... ) . همچنین هیرو پاور warrior به خودش 2 Armor میده ... این یعنی 2 خون بیشتر = مسابقه طولانی تر = شانس warrior برای بدست گرفتن بازی بیشتر .
پس اگر کلاً با استراتژی های پیچیده حال نمیکنید و میخواهید فقط minion بزارید و دمیج بدید و سریع کار حریف رو یکسره کنید warrior انتخاب خوبیه .
warrior ها به دلیل داشتن basic deck نسبتاً قوی در اول بازی و همچنین داشتن حداقل spell کارت (که مانع گیج شدن بعضی از بازیکن ها میشه) میتونه انتخاب خیلی خوبی برای تازه وارد ها باشه .
(حتماً از minion های charge دار و Enrage دار استفاده کنید و داخل deck خودتون لااقل 1 نوع weapon بزارید)
250px-Thrall-f.png

Shaman : یکی از جالبناک ترین هیرو های بازی ... برای لذت بردن از shaman باید 2 چیز داشته باشید : شانس و مخ استراتژی .
مثل بازی wow ، قدرت shaman با مهارت بازیکنش رابطه مستقیم داره ... به عنوان مثال فرض کنید حریف shaman ـه : اگر بازیکن بویی از استراتژی نبرده باشه shaman تبدیل میشه به یک زنگ تفریح جالب ، اما اگر طرف پلیر باشه اونوقت shaman تبدیل به بدترین کابوستون میشه ... یعنی جوری لوله میکنه که انگشت به دهن بمونید (بر اساس تجربه )
shaman با داشتن کارت های overload ، windfury ، گروهی از weapon ها و Totem های خاصش یک کلاس قابل تأمل هست ...
این کلاس بر خلاف warrior که خیلی سر راست بود ، کلاس خاصی هست و به دلیل داشتن کارت های Overload دار زیاد به بازیکن های تازه وارد توصیه نمیشه ...

250px-Valeera_Sanguinar-f.png

Rogue : یکی از کلاس های رو اعصاب بازی (مخصوصاً اگر حریف pro باشه) . rogue هم مثل shaman نیازمند استراتژی دقیق هست ولی از نظر عملکرد بیشترین شباهت رو به warrior داره .
اساس کار rogue وارد کردن دمیج به حریف و خالی نگه داشتن زمین از minion های حریفه .
rogue ها با داشتن weapon ، کارت های combo دار و stealth دار به یک کلاس نسبتاً قدرتمند معروف شده .
کلاس rogue به دلیل داشتن basic deck ضعیف در اول بازی و کمبود minion های stealth دار ، به بازیکن های تازه وارد توصیه نمیشه .

250px-Uther_Lightbringer-f.png

Paladin: دقیقاً مثل بازی wow ، کلاس paladin یک کلاس خیلی قدرتمنده . paladin رو میشه ترکیب کلاس warrior و priest درنظر گرفت .
اساس کار پالادین قدرتمندتر کردن minion های خودشه (از نظر قدرت حمله) ... همچنین پالادین یک کلاس انعطاف پذیر و استراتژی پذیر هست .
paladin ها با داشتن کارت های Secret ، Divine Shield و انواع و اقسام Blessing یک کلاس فوق العاده قدرتمنده .
paladin به دلیل داشتن basic deck نسبتاً قوی و کارت های spell قدرتمند به بازیکن های تازه وارد توصیه میشه .

250px-Rexxar-f.png

Hunter : یکی دیگه از کلاس های قدرتمند بازی . hunter رو میشه ترکیب کلاس های mage و Rogue دونست .
اساس ار hunter وارد کردن بیشترین دمیج به حریف یا minion های حریفه .
Hunter مثل کلاس mage کارت های secret خوبی داره و مثل Rogue میتونه با کارت های stealth دار استراتژی های خوبی بریزه ، اما مهمترین ویژگیش اینه که کلاً با کارت های beast بازی میکنه و deck beast Mastery اون یکی از deck های قدرتمند بازیه .
hunter به دلیل داشتن کارت های secret و basic deck نسبتاً خوبش به بازیکن های تازه وارد توصیه میشه .

250px-Malfurion_Stormrage-f.png

Druid : انعطاف پذیر ترین هیرویی که میتونید تو بازی پیدا کنید . کلاس Druid مثل معجون میمونه ... یعنی نصف هیرو های بازی رو ریختن تو مخلوط کن ، حاصلش شده Druid .
این کلاس مثل واریور به خودش armor میده ، مثل میج کارت های spell قوی داره ، مثل rouge میتونه با خود هیروش حمله کنه ، مثل priest به خودش خون میده و... این انعطاف پذیری باعث میشه میلیون ها سبک استراتژی برای نابودی حریفتون پیدا کنید . نکته ی دیگه اینه که هیچ وقت به مانای druid اعتماد نکنید . druid بسته به شانس و شرایط تا 5 مانا اضافه تر میتونه داشته باشه .
این کلاس با استفاده از کارت های Choose One دار (که ماشالا همینطوری براش ریخته) میتونه بسته به موقعیتی که توش گیر کرده همیشه یک راه فراری پیدا کنه .خلاصه یک کلاس همه فن حریف .
همچنین این کلاس به دلیل داشتن basic deck قوی در اول بازی و انعطاف پذیر بودن زیادش به دوستان تازه وارد توصیه میشه .

250px-Guldan-f.png

Warlock : یک کلاس خاص . پلیری که میخواد با وارلاک بازی کنه باید 3 شرایط داشته باشه : حسابی ریسک پذیر باشه ، نترس باشه و از کم شدن جونش هول نشه ، سرعت عمل ، شانس و استراتژی داشته باشه .
اساس کار این کلاس خیلی سادست : نابودی حریف در کوتاهترین زمان ممکن .
وارلاک باز ها بر خلاف پالادین و پریست هیچ تعلق خاطری به کارت ها و minion های خودش نداره در واقع قربانی کردن یک اصل خیلی مهم در وارلاک هست ...
یعنی شما هر لحظه این ریسک رو بپذیرید که با بازی کردن یک کارت ، یکی از کارت های مهمتون رو از دست بدید ، یا با قربانی کردن minion های خودتون حریف رو هم نابود کنید .
در بازی با وارلاک این نکته رو به خاطر بسپارید که شما حتی الامکان باید حریف رو قبل از اینکه 7 مانا بگیره بفرستید دیار باقی یا لااقل 2/3 جونش رو پر پر کنید .
کلاس وارلاک (اگر پلیر قابلی داشته باشه) و demon deck خوبش یک کلاس مهار نشدنیه .
نکته ی مهم در بازی با وارلاک اینه که چون وارلاک کارت های دمیج دار زیاد داره (یعنی تو دست و بال یک وارلاک تا دلت بخواد کارت دمیج دهنده هست) حتماً از minion هایی که spell damage دارند یا spell damage میدن استفاده کنید (مثل Ancient Mage)
کلاس وارلاک به دلیل داشتن basic deck متوسط فقط به دسته ایی که در اول متنِ وارلاک اشاره کردم توصیه میشه .

250px-Jaina_Proudmoore-f.png

Mage : اولین هیرویی که بازی به شما معرفی میکنه و یکی از قوی ترین هیرو ها . همین اول کار بگم میج کلاسی هست که بازی با اون بر پایه ی spell های اونه و باید لااقل 2/3 deck اون spell باشه .
نکته ی جالب در مورد میج اینه که به نظر من برای هر موقعیتی یک spell داره . بنابراین شما هیچ وقت نمیتونید یک میج حرفه ایی رو گیر بندازید .
همچنین میج ها استاد کارت های secret هستند و استراتژی های بر پایه ی secret اون ها خیلی جالبه .
در مورد میج زیاد توضیح نمیدم چون خواه و ناخواه شما باید باهاش بازی کنید و خودتون باهاش آشنا میشید .
فقط توجه کنید که نکته ایی که در وارلاک گفتم ، در مورد میج هم صادقه (در مورد spell power) . همچنین در بازی با میج از کارت های Enrage دار به هیچ وجه غافل نشید .
mage با داشتن spell card های ریز و درشت و استراتژی پذیر بودن یک کلاس حرفه ایی محسوب میشه اما بازی کردن با اون به تازه کار ها هم توصیه میشه .

250px-Anduin_Wrynn-f.png

Priest : اساس کار پریست تقویت minion های خودش از نظر سلامتی و بیشتر دووم آوردن در بازیه . بنابرین بیشترین استفاده از کارت های Taunt رو پریست داره .
این کلاس شباهت زیادی با کلاس میج داره و با کلاس پالادین یک تفاوت داره : پالادین minion های خودش رو از نظر قدرت حمله قوی تر میکنه ، اما پریست از نظر دفاعی . پس پریست بیشتر روی دفاع خودش کار میکنه اما اگر استراتژی حمله ایی رو پیش بگیره اونوقت قدرت رو حس میکنید ...
پریست یک هیروی کاملاً انعطاف پذیر و قدرتمنده ... spell های جالب و قدرتمندی هم داره اما اصولاً بیشتر spell های اون برای تقویت خودش استفاده میشه .
نکته ی مهم در مورد پریست اینه که وقتی با یک priest بازی میکنید (یعنی وقتی حریف شما یک پریست باشه) و استراتژی Control رو در پیش گرفته باشه ، حریف شما هم توی deck شما شریکه ...
(یک مثال کوچیک میزنم : Mind Vision ، Mindgames ، Shadow Madness ، Thoughtsteal ) تازه از کابوس Mind Control دیگه اسم نمیبرم ...

لیست دوستانی که بازی می کنن :

نام انجمنBattle Tag
LORDArya#2746
nima_montanaimyboss#2687
mac mankianoosh#2829
s-arashArashSa#2243
sub zeroFierce#2649
miladdarrenDamon#2255
ir-dlAlirezaShoX#1298
Grey WardenGreyWarden#2415
mohsen67Rad#2443
lycan222Doodeind#2658
TraxexN0o0bsmoke#2210
J.JMaster#21779
Burning HawkAnim4lity#2436
OstagarOstagar#2219
Safety & PeaceARTEMIS#2744
.:Arth@s:.JackSparrow#2720
m.d.makanBrainBomber#2417
aiat_gamerDarkaiat#2332
kam110kamyR110#2415

Hearthstone_heroes.png
با تشکر از J.J بابت نوشتن کلاس ها

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: lockout21822

urahara07

کاربر سایت
Dec 3, 2015
362
سلام دوستان من تازه این بازیو نصب کردم زیاد سر درنمیارم اگه لطف کنین یه توضیحی به ما بدین...
مثلا..اینجا تو فروشگاه بازی چنتا کارت پک داریم همشونم یه شکلن یعنی فقط قیافه های کارت پکا متفاوتن.....
منه تازه وار از کودوم فرمانده استفاده کنممم....
من توی سرور اروپا بازی میکنم....گیم تگتونو بدین باهم دوست شیمو بازی کنیم

فرستاده شده از LG-D405ِ من با Tapatalk
----------------------------------
درباره دوست یابی ، درست اینه که شما بتل تگ اروپاتون رو بذارین ، اما اگر چند صفحه ای برید عقبتر . یکی دوستان زحمت کشیده بود همه رو لیست کرده بود
درباره پک خریدن ، فکر کنم با گوشی اصلا نشه پک خرید ، اگر هم بشه شما باید اول پک های اصلی بازی یعنی اون جلد چرمی های قهوه ای رو بخرید
گرچه مهمتر اینه که پولتون رو برا باز کردن وینگ ها جمع کنید . یعنی خط دوم Solo Adventures
اینکه کدوم رو اول باز کنید رو لطفا از بقیه دوستان بپرسید

arya.subzero

کاربر سایت
Dec 29, 2016
3
----------------------------------
درباره دوست یابی ، درست اینه که شما بتل تگ اروپاتون رو بذارین ، اما اگر چند صفحه ای برید عقبتر . یکی دوستان زحمت کشیده بود همه رو لیست کرده بود
درباره پک خریدن ، فکر کنم با گوشی اصلا نشه پک خرید ، اگر هم بشه شما باید اول پک های اصلی بازی یعنی اون جلد چرمی های قهوه ای رو بخرید
گرچه مهمتر اینه که پولتون رو برا باز کردن وینگ ها جمع کنید . یعنی خط دوم Solo Adventures
اینکه کدوم رو اول باز کنید رو لطفا از بقیه دوستان بپرسید
ممنون...
من توی کامپیوتر بازی میکنم
با گوشی پیام میدم چون راحتترم...
من توی توی کانپیوتر یه کارت پک خریدم به نام grand of turnoument ولی با اون قهوه تی چرمه فرقی نداشت...

shekib

کاربر سایت
Jul 6, 2011
824
نام
mohammad
ممنون...
من توی کامپیوتر بازی میکنم
با گوشی پیام میدم چون راحتترم...
من توی توی کانپیوتر یه کارت پک خریدم به نام grand of turnoument ولی با اون قهوه تی چرمه فرقی نداشت...
کل پک ها فرقشون تو گروه کارتاییه که میدن، اگه دنبال اینی که بدونی کارت x تو کدوم پک اگه به قسمت نوشته های کارتا دقت کنی یه طرح هک شده میبینی که نشون میده که با کدوم پک ممکنه اون رو آدم بگیره هرچند الان دیگه تو قسمت سرچ بازی هم میشه جدا کرد. این کارتای اکسپنشن هارو هم با داست میشه ساخت.
یکسری کارتا هم برای برای ادونچرها هستند که هیچ جوره نمیشه گرفتشون مگه ادونچرهارو باز کرد.
بین این که کدوم پک رو بخری پک کلاسیک و پک جدیدی که دادن توصیه میشه.

Sent from my LG-D405 using Tapatalk

• Like
Reactions: urahara07

arya.subzero

کاربر سایت
Dec 29, 2016
3
کل پک ها فرقشون تو گروه کارتاییه که میدن، اگه دنبال اینی که بدونی کارت x تو کدوم پک اگه به قسمت نوشته های کارتا دقت کنی یه طرح هک شده میبینی که نشون میده که با کدوم پک ممکنه اون رو آدم بگیره هرچند الان دیگه تو قسمت سرچ بازی هم میشه جدا کرد. این کارتای اکسپنشن هارو هم با داست میشه ساخت.
یکسری کارتا هم برای برای ادونچرها هستند که هیچ جوره نمیشه گرفتشون مگه ادونچرهارو باز کرد.
بین این که کدوم پک رو بخری پک کلاسیک و پک جدیدی که دادن توصیه میشه.

مرسئیی

فرستاده شده از LG-D405ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: shekib

NOBLE SAVAGE

کاربر سایت
Mar 31, 2014
9
سلام. با این دک رنولاک تا رنک 5 رفتم خواستم از دوستان با تجربه مثل urahara بپرسم که کارتی رو تغییر بدم یا نه. تو این فکر بودم ragnaros یا kabal courier یا shambler به دک اضافه کنم.
Snapshot_2016-12-31_020451.png Snapshot_2016-12-31_020535.png

آخرین ویرایش:
  • Like

Sobhanhz1999

کاربر سایت
Dec 31, 2016
8
سلام میخواستم بدون eu asia us رو تو سایت بتلنت نوشته؟همونی هم که اونجا نوشته یعنی تو بازی هم واسه همون منطقه هست؟ بعد میشه تغیر داد یا حتما باید واسه ساپورت میل بفرستی یکی توضیح میده راجع به همین منطقه هایی که توش بازی میکنیم و کجا نوشته ؟

Sobhanhz1999

کاربر سایت
Dec 31, 2016
8
سلام میخواستم بدونم eu asia us رو تو سایت بتلنت نوشته؟همونی هم که اونجا نوشته یعنی تو بازی هم واسه همون منطقه هست؟ بعد میشه تغیر داد یا حتما باید واسه ساپورت میل بفرستی یکی توضیح میده راجع به همین منطقه هایی که توش بازی میکنیم و کجا نوشته ؟

shekib

کاربر سایت
Jul 6, 2011
824
نام
mohammad
سلام میخواستم بدون eu asia us رو تو سایت بتلنت نوشته؟همونی هم که اونجا نوشته یعنی تو بازی هم واسه همون منطقه هست؟ بعد میشه تغیر داد یا حتما باید واسه ساپورت میل بفرستی یکی توضیح میده راجع به همین منطقه هایی که توش بازی میکنیم و کجا نوشته ؟
روی PC بالای Play تو بتل نت میتونی سروری که میخوای بازی کنی رو انتخاب کنی و بینشون راحت سوئیچ کنی.بچه های اینجا هم اکثرا اروپا یا آمریکا هستن.
و از هر سروری شروع کنی باید از صفر بری و نمیتونی پیشرفتت رو انتقال بدی به سرور دیگه.

• Like

urahara07

کاربر سایت
Dec 3, 2015
362
سلام. با این دک رنولاک تا رنک 5 رفتم خواستم از دوستان با تجربه مثل urahara بپرسم که کارتی رو تغییر بدم یا نه. تو این فکر بودم ragnaros یا kabal courier یا shambler به دک اضافه کنم.
View attachment 69964 View attachment 69965
دک من هم تقریبا همینه ، میخواستم بعدا 1 مطلب کامل بذارم اما چون پرسیدین منم چیزی که به ذهنم میرسه رو میگم/
تقریبا 23 تا کارت تو همه دکها مشترک هستن (اگه فرض کنیم کمبو لیروی رو میخوای)
من سعی کردم لیروی رو بذارم کنار اما نتیجه وحشتناک بود . پس ragnaros نه . چون یکی از حالت های استفاده از فایر لرد کنار گذاشتن لیروی هستش
ببین اینجوری به دک نگاه کن! مشکل اصلی کجاست ؟
1مشکل در برابر اگروها هست و 1 مشکل در برابر کنترل ها
اگروها:
پایرت شامن و پایرت روگ و پایرت واریور اگه دستشون خوب باشه میتونن تو مانا 5 قبل از اینکه رنو رو بندازی (اگه دستت باشه ! ) بازی رو تمام کنن!!
sunfury و defender for argus قبل از مانا 5 هیچ کمکی به شما نمیکنن چون اصلا کارتی رو زمین نداری که اینها تانتش کنن پس تو قسمت اگرو بیفایده هستن
بحث سر mind control tech هستش با مانا 3 . البته این کارت ضعیف نیست برای همین دکه و جواب هم میده اما بحث ما اینجا دفاع در برابر اگرو هستش . 1 ذره به شانس بستگی داره آیا حریف 4 تا کارت تو زمین داره ؟ اگه داره، کارتی که برا شما میکشه بازی رو به نفع شما عوض میکنه ؟ فکر نمیکنم . کارتهای روگ اکثرا جونشون 1 هستش و شامن احتمالا به شما 1 کارت با حمله 0 میده و مشکل دیگه اش اینه که کمبو نداره Mind C + Brann B مانا 6 هستش و بعیده این 2 تا دک تا اون موقع به شما زمان بدن . در واقع تا مانا 6 یا شما تونستید حمله وحشیانه شامن و روگ رو دفاع کنید و یا برا 6 به رنو رسیدید ، یه مقدار بعیده که که تو مانا 6 شما این کمبو رو جمع و جور کنید و این کمبو نجاتتون بده
شاید برابر جید شامن ( میدرنج) و دروید جواب بده اما جلو این وحشیا نه
بازم میگم mind control tech کاملا برای دک رنو لاک قابل دفاعه اما من استفاده از kabal courier رو بجاش ترجیح میدم ، چون بهت 1 شانس کوچیک میده که اگه دستت جالب نیست و doomsayer ، demonwrath یا hellfire برا جارو کردن زمین دستت نیست بازم بتونی بازی رو تو مانا 4 عوض کنی . این تفاوت mind control و kabal courier هستش . کابال این شانس رو داره که با جادویی که میده تو مانا 4 شما رو از باخت نجات بده
و درباره کمبو kabal courier +Brann B میتونه کاملا تاثیر گذار باشه مخصوصا اگه شما بخاطر بازی کردن جلوی دکهای اگرو کارتهای ریز بازی کرده باشین و از تب زدن ( همون هیرو پاور ) استفاده نکرده باشین ، چون دستتون خالی شده و این کمبو دوباره دست شما رو پر میکنه
soulfire هم 1 راه حل دردناکه اما گاهی شما رو رو در برابر اگرو ها نجات میده و گاهی هم کمبو لیروی رو کامل میکنه

کنترل ها :
ragnaros؟ خیلی قویه ! اما اگه همزمان با لرد جراکسوس استفاده اش کنید بالانس دک رو بهم میزنید . شما تا رنک 5 رفتین . اونجا بیشتر اگرو هست تا کنترل . چرا باید دستتون رو بطرف کنترل ببرید در حالی که قراره با اگروها روبرو بشید ؟
از طرف دیگه جید شامن با خودش هکس رو داره ، کنترل پریست انتومب و اون اسپل کشنده برای حمله بیشتر 5 . دراگون واریون ! خوب شاید جلوی این یکی بهتر باشه .گرچه پالا هم دک اگرو داره ، در مجموع فایرلرد در مقابل دو تا از دکهای کنترلی ممکنه به راحتی شکسته بشه کرچه دو تا کمبو محشر داره
firelord + faceless minipulator
firelord + faceless shambler
به هر حال اگه قصد استفاده از فایر لرد رو داری بهتره لرد جراکسوس رو بذاری کنار ( من به شخصه لرد جراکسوس رو ترجیح میدم )
ولی خوب 1 نکات ریزی هست sunfury و defender for argus رو هم میشه برا فایر لرد استفاده کرد هم برای لرد جراکسوس اما ندیدم faceless shambler تو دک لرد جراکسوس باشه . منطقی هم نیست .لرد کارت 6/6 داره و شما 1 کارت ریزتر میخوای که 2 تا 6/6 رو تانت کنه
دیدم که بجای defender for argus از senjin 3/5 استفاده بشه! راستش داره بنظر جالب میاد زود تر از دفندر به فریادت میرسه . شاید بد نباشه امتحانش کنید
---------------
باید برم
Eloise داره 1 دک خیلی جالب بازی میکنه
زوو رنو وارلوک؟! چقدر خلاقه این بچه !!
sIeS36.jpg
sIewYn.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: shekib and L.o.s

NOBLE SAVAGE

کاربر سایت
Mar 31, 2014
9
دک من هم تقریبا همینه ، میخواستم بعدا 1 مطلب کامل بذارم اما چون پرسیدین منم چیزی که به ذهنم میرسه رو میگم/
تقریبا 23 تا کارت تو همه دکها مشترک هستن (اگه فرض کنیم کمبو لیروی رو میخوای)
من سعی کردم لیروی رو بذارم کنار اما نتیجه وحشتناک بود . پس ragnaros نه . چون یکی از حالت های استفاده از فایر لرد کنار گذاشتن لیروی هستش
ببین اینجوری به دک نگاه کن! مشکل اصلی کجاست ؟
1مشکل در برابر اگروها هست و 1 مشکل در برابر کنترل ها
اگروها:
پایرت شامن و پایرت روگ و پایرت واریور اگه دستشون خوب باشه میتونن تو مانا 5 قبل از اینکه رنو رو بندازی (اگه دستت باشه ! ) بازی رو تمام کنن!!
sunfury و defender for argus قبل از مانا 5 هیچ کمکی به شما نمیکنن چون اصلا کارتی رو زمین نداری که اینها تانتش کنن پس تو قسمت اگرو بیفایده هستن
بحث سر mind control tech هستش با مانا 3 . البته این کارت ضعیف نیست برای همین دکه و جواب هم میده اما بحث ما اینجا دفاع در برابر اگرو هستش . 1 ذره به شانس بستگی داره آیا حریف 4 تا کارت تو زمین داره ؟ اگه داره، کارتی که برا شما میکشه بازی رو به نفع شما عوض میکنه ؟ فکر نمیکنم . کارتهای روگ اکثرا جونشون 1 هستش و شامن احتمالا به شما 1 کارت با حمله 0 میده و مشکل دیگه اش اینه که کمبو نداره Mind C + Brann B مانا 6 هستش و بعیده این 2 تا دک تا اون موقع به شما زمان بدن . در واقع تا مانا 6 یا شما تونستید حمله وحشیانه شامن و روگ رو دفاع کنید و یا برا 6 به رنو رسیدید ، یه مقدار بعیده که که تو مانا 6 شما این کمبو رو جمع و جور کنید و این کمبو نجاتتون بده
شاید برابر جید شامن ( میدرنج) و دروید جواب بده اما جلو این وحشیا نه
بازم میگم mind control tech کاملا برای دک رنو لاک قابل دفاعه اما من استفاده از kabal courier رو بجاش ترجیح میدم ، چون بهت 1 شانس کوچیک میده که اگه دستت جالب نیست و doomsayer ، demonwrath یا hellfire برا جارو کردن زمین دستت نیست بازم بتونی بازی رو تو عوض کنی . این تفاوت mind control و kabal courier هستش . کابال این شانس رو داره که با جادویی که میده تو مانا 4 شما رو از باخت نجات بده
و درباره کمبو kabal courier +Brann B میتونه کاملا تاثیر گذار باشه مخصوصا اگه شما بخاطر بازی کردن جلوی دکهای اگرو کارتهای ریز بازی کرده باشین و از تب زدن ( همون هیرو پاور ) استفاده نکرده باشین ، چون دستتون خالی شده و این کمبو دوباره دست شما رو پر میکنه
soulfire هم 1 راه حل دردناکه اما گاهی شما رو رو در برابر اگرو ها نجات میده و گاهی هم کمبو لیروی رو کامل میکنه

کنترل ها :
ragnaros؟ خیلی قویه ! اما اگه همزمان با لرد جراکسوس استفاده اش کنید بالانس دک رو بهم میزنید . شما تا رنک 5 رفتین . اونجا بیشتر اگرو هست تا کنترل . چرا باید دستتون رو بطرف کنترل ببرید در حالی که قراره باغ اگروها روبرو بشید ؟
از طرف دیگه جید شامن با خودش هکس رو داره ، کنترل پریست انتومب و اون اسپل کشنده برای حمله بیشتر 5 . دراگون واریون ! خوب شاید جلوی این یکی بهتر باشه .گرچه پالا هم دک اگرو داره ، در مجموع فایرلرد در مقابل دو تا از دکهای کنترلی ممکنه به راحتی شکسته بشه کرچه دو تا کمبو محشر داره
firelord + faceless minipulator
firelord + faceless shambler
به هر حال اگه قصد استفاده از فایر لرد رو داری بهتره لرد جراکسوس رو بذاری کنار ( من به شخصه لرد جراکسوس رو ترجیح میدم )
ولی خوب 1 نکات ریزی هست sunfury و defender for argus رو هم میشه برا فایر لرد استفاده کرد هم برای لرد جراکسوس اما ندیدم faceless shambler تو دک لرد جراکسوس باشه . منطقی هم نیست .لرد کارت 6/6 داره و شما 1 کارت ریزتر میخوای که 2 تا 6/6 رو تانت کنه
دیدم که بجای defender for argus از senjin 3/5 استفاده بشه! راستش داره بنظر جالب میاد زود تر از دفندر به فریادت میرسه . شاید بد نباشه امتحانش کنید
---------------
باید برم
Eloise داره 1 دک خیلی جالب بازی میکنه
زوو رنو وارلوک؟! چقدر خلاقه این بچه !!
sIeS36.jpg
sIewYn.jpg
urahara تشکر واسه توضیحات خوبت. با رنولاک جلو کنترل به غیر از jade druid اونم فقط موقعی که بازی زیاد طول بکشه مشکلی ندارم. مشکل فقط shaman هستش. از رنک 5 به پایین چیزی بجز shaman shit و pirate warrior نیست.حتی وقتی جلو شامان کنترل بازی رو به دست میگیرم بازم به lava burst و جادوهای مسخره شامان میبازم. فکر کنم اگه mind control رو با kabal courier و dark peddler رو با mistress of mixtures و جای argus کارت senjin بزارم بهتر باشه.
تا حالا استیریم Eloise رو ندیده بودم ، من بیشتر thijsnl,MaSsan,kripp رو نگاه میکنم. ولی دک زوو رنو وارلوک جالب بود.

• Like

Sobhanhz1999

کاربر سایت
Dec 31, 2016
8
و
روی PC بالای Play تو بتل نت میتونی سروری که میخوای بازی کنی رو انتخاب کنی و بینشون راحت سوئیچ کنی.بچه های اینجا هم اکثرا اروپا یا آمریکا هستن.
و از هر سروری شروع کنی باید از صفر بری و نمیتونی پیشرفتت رو انتقال بدی به سرور دیگه.

دقیقا میشه بگی کدوم قسمت من گزینه پلی نمیبینم ،اگه بخوام بدونم این اکانتی که دارم تو کدوم سرور هست چی باید کنم؟ بازی هم تو گوشیم نصبه

shekib

کاربر سایت
Jul 6, 2011
824
نام
mohammad
اون play روی PC بود تو Battle Net.
از تو بازی Logout کن بعدش جایی که ازت ایمیل و پسورد میخواد سرور رو هم زده و میتونی عوضش کنی. من خودم با گوشی بازی رو شروع نکردم ولی مطمئنم موقع ثبت‌نام ازت درباره ی سرور پرسیده که به احتمال زیاد ندیدیش و رو همون سروری که دیفالت بودش وارد شدی.
روی PC باید BATTLE NET رو نصب کنی (سرچ کنی میاردش) و از توی اون میتونی HS رو دانلود کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر