HearthStone: Heroes of Warcraft

HearthstoneLogo.png

سبک بازی :
کارت
بازی بر روی پلتفرم های :
PC , iOS (iPod,iPhone), Mac , Android
منتشر خواهد شد.
سازنده بازی :
Blizzard Entertainment
منتشر کننده بازی :
Blizzard Entertainment
درجه سنی بازی :
esrb-t.png

لیست بازیکنان ایرانی

Hearthstone Players

[تریلر بازی]

[گیم پلی]
HearthStone یک کارت بازی مجانی در جهان وارکرفتِ که در اون بازیکنان میتونن در مقابل همدیگر یا هوش مصنوعی به صورت 1 به 1 بازی کنن و به رقابت بپردازن ، بازیکنان در طی جنگ هایی که انجام میدن کارت های مختلفی از قبیل جادو ها اصلحه ها یا موجودات جادویی بدست میارن و هدفشون این هست که بازیکن مقابل رو از پای در بیارن قبل از اینکه حریفشون این کار رو با اونها انجام بده ، این بازی برای این طراحی شده که بازیکن از یک بازی سریع و هیجان انگیز که کاملا" به استراتژی اون شخص ارتباط داره لذت ببره.

در حال حاظر بازی نزدیک به 400 کارت قابل دریافت داره و هر بازی کنی میتونه دسته کارت خودش رو جمع کنه و بسازه، علاوه بر جمع کردن کارتا بازیکنا میتونن با خرید بسته های کارتی که بلیزارد برای فروش قرار داده سریع تر به کارت های بیشتر و در عین حال زیباتر ( از نظر بصری ) برسن، تمامی این کارت ها ، شخصیت ها و مکان های بازی از سری داستان های وارکرفت گرفته شدن و بازیکن میتونه با انتخاب قهرمان مورد علاقش این بازی رو ادامه بده .

[کلاس ها و قهرمانان]

250px-Garrosh_Hellscream-f.png

Warrior : اساس کار warrior وارد کردن دمیج به حریف و به حداقل رسوندن دمیج وارده به خودشونه ... این موضوع رو از کارت های weapon ریز و درشتش هم میتونید متوجه بشید . (کارت weapon باعث میشه خود هیرو هم قدرت حمله پیدا کنه ... پس یک minion بیشتر ... ) . همچنین هیرو پاور warrior به خودش 2 Armor میده ... این یعنی 2 خون بیشتر = مسابقه طولانی تر = شانس warrior برای بدست گرفتن بازی بیشتر .
پس اگر کلاً با استراتژی های پیچیده حال نمیکنید و میخواهید فقط minion بزارید و دمیج بدید و سریع کار حریف رو یکسره کنید warrior انتخاب خوبیه .
warrior ها به دلیل داشتن basic deck نسبتاً قوی در اول بازی و همچنین داشتن حداقل spell کارت (که مانع گیج شدن بعضی از بازیکن ها میشه) میتونه انتخاب خیلی خوبی برای تازه وارد ها باشه .
(حتماً از minion های charge دار و Enrage دار استفاده کنید و داخل deck خودتون لااقل 1 نوع weapon بزارید)
250px-Thrall-f.png

Shaman : یکی از جالبناک ترین هیرو های بازی ... برای لذت بردن از shaman باید 2 چیز داشته باشید : شانس و مخ استراتژی .
مثل بازی wow ، قدرت shaman با مهارت بازیکنش رابطه مستقیم داره ... به عنوان مثال فرض کنید حریف shaman ـه : اگر بازیکن بویی از استراتژی نبرده باشه shaman تبدیل میشه به یک زنگ تفریح جالب ، اما اگر طرف پلیر باشه اونوقت shaman تبدیل به بدترین کابوستون میشه ... یعنی جوری لوله میکنه که انگشت به دهن بمونید (بر اساس تجربه )
shaman با داشتن کارت های overload ، windfury ، گروهی از weapon ها و Totem های خاصش یک کلاس قابل تأمل هست ...
این کلاس بر خلاف warrior که خیلی سر راست بود ، کلاس خاصی هست و به دلیل داشتن کارت های Overload دار زیاد به بازیکن های تازه وارد توصیه نمیشه ...

250px-Valeera_Sanguinar-f.png

Rogue : یکی از کلاس های رو اعصاب بازی (مخصوصاً اگر حریف pro باشه) . rogue هم مثل shaman نیازمند استراتژی دقیق هست ولی از نظر عملکرد بیشترین شباهت رو به warrior داره .
اساس کار rogue وارد کردن دمیج به حریف و خالی نگه داشتن زمین از minion های حریفه .
rogue ها با داشتن weapon ، کارت های combo دار و stealth دار به یک کلاس نسبتاً قدرتمند معروف شده .
کلاس rogue به دلیل داشتن basic deck ضعیف در اول بازی و کمبود minion های stealth دار ، به بازیکن های تازه وارد توصیه نمیشه .

250px-Uther_Lightbringer-f.png

Paladin: دقیقاً مثل بازی wow ، کلاس paladin یک کلاس خیلی قدرتمنده . paladin رو میشه ترکیب کلاس warrior و priest درنظر گرفت .
اساس کار پالادین قدرتمندتر کردن minion های خودشه (از نظر قدرت حمله) ... همچنین پالادین یک کلاس انعطاف پذیر و استراتژی پذیر هست .
paladin ها با داشتن کارت های Secret ، Divine Shield و انواع و اقسام Blessing یک کلاس فوق العاده قدرتمنده .
paladin به دلیل داشتن basic deck نسبتاً قوی و کارت های spell قدرتمند به بازیکن های تازه وارد توصیه میشه .

250px-Rexxar-f.png

Hunter : یکی دیگه از کلاس های قدرتمند بازی . hunter رو میشه ترکیب کلاس های mage و Rogue دونست .
اساس ار hunter وارد کردن بیشترین دمیج به حریف یا minion های حریفه .
Hunter مثل کلاس mage کارت های secret خوبی داره و مثل Rogue میتونه با کارت های stealth دار استراتژی های خوبی بریزه ، اما مهمترین ویژگیش اینه که کلاً با کارت های beast بازی میکنه و deck beast Mastery اون یکی از deck های قدرتمند بازیه .
hunter به دلیل داشتن کارت های secret و basic deck نسبتاً خوبش به بازیکن های تازه وارد توصیه میشه .

250px-Malfurion_Stormrage-f.png

Druid : انعطاف پذیر ترین هیرویی که میتونید تو بازی پیدا کنید . کلاس Druid مثل معجون میمونه ... یعنی نصف هیرو های بازی رو ریختن تو مخلوط کن ، حاصلش شده Druid .
این کلاس مثل واریور به خودش armor میده ، مثل میج کارت های spell قوی داره ، مثل rouge میتونه با خود هیروش حمله کنه ، مثل priest به خودش خون میده و... این انعطاف پذیری باعث میشه میلیون ها سبک استراتژی برای نابودی حریفتون پیدا کنید . نکته ی دیگه اینه که هیچ وقت به مانای druid اعتماد نکنید . druid بسته به شانس و شرایط تا 5 مانا اضافه تر میتونه داشته باشه .
این کلاس با استفاده از کارت های Choose One دار (که ماشالا همینطوری براش ریخته) میتونه بسته به موقعیتی که توش گیر کرده همیشه یک راه فراری پیدا کنه .خلاصه یک کلاس همه فن حریف .
همچنین این کلاس به دلیل داشتن basic deck قوی در اول بازی و انعطاف پذیر بودن زیادش به دوستان تازه وارد توصیه میشه .

250px-Guldan-f.png

Warlock : یک کلاس خاص . پلیری که میخواد با وارلاک بازی کنه باید 3 شرایط داشته باشه : حسابی ریسک پذیر باشه ، نترس باشه و از کم شدن جونش هول نشه ، سرعت عمل ، شانس و استراتژی داشته باشه .
اساس کار این کلاس خیلی سادست : نابودی حریف در کوتاهترین زمان ممکن .
وارلاک باز ها بر خلاف پالادین و پریست هیچ تعلق خاطری به کارت ها و minion های خودش نداره در واقع قربانی کردن یک اصل خیلی مهم در وارلاک هست ...
یعنی شما هر لحظه این ریسک رو بپذیرید که با بازی کردن یک کارت ، یکی از کارت های مهمتون رو از دست بدید ، یا با قربانی کردن minion های خودتون حریف رو هم نابود کنید .
در بازی با وارلاک این نکته رو به خاطر بسپارید که شما حتی الامکان باید حریف رو قبل از اینکه 7 مانا بگیره بفرستید دیار باقی یا لااقل 2/3 جونش رو پر پر کنید .
کلاس وارلاک (اگر پلیر قابلی داشته باشه) و demon deck خوبش یک کلاس مهار نشدنیه .
نکته ی مهم در بازی با وارلاک اینه که چون وارلاک کارت های دمیج دار زیاد داره (یعنی تو دست و بال یک وارلاک تا دلت بخواد کارت دمیج دهنده هست) حتماً از minion هایی که spell damage دارند یا spell damage میدن استفاده کنید (مثل Ancient Mage)
کلاس وارلاک به دلیل داشتن basic deck متوسط فقط به دسته ایی که در اول متنِ وارلاک اشاره کردم توصیه میشه .

250px-Jaina_Proudmoore-f.png

Mage : اولین هیرویی که بازی به شما معرفی میکنه و یکی از قوی ترین هیرو ها . همین اول کار بگم میج کلاسی هست که بازی با اون بر پایه ی spell های اونه و باید لااقل 2/3 deck اون spell باشه .
نکته ی جالب در مورد میج اینه که به نظر من برای هر موقعیتی یک spell داره . بنابراین شما هیچ وقت نمیتونید یک میج حرفه ایی رو گیر بندازید .
همچنین میج ها استاد کارت های secret هستند و استراتژی های بر پایه ی secret اون ها خیلی جالبه .
در مورد میج زیاد توضیح نمیدم چون خواه و ناخواه شما باید باهاش بازی کنید و خودتون باهاش آشنا میشید .
فقط توجه کنید که نکته ایی که در وارلاک گفتم ، در مورد میج هم صادقه (در مورد spell power) . همچنین در بازی با میج از کارت های Enrage دار به هیچ وجه غافل نشید .
mage با داشتن spell card های ریز و درشت و استراتژی پذیر بودن یک کلاس حرفه ایی محسوب میشه اما بازی کردن با اون به تازه کار ها هم توصیه میشه .

250px-Anduin_Wrynn-f.png

Priest : اساس کار پریست تقویت minion های خودش از نظر سلامتی و بیشتر دووم آوردن در بازیه . بنابرین بیشترین استفاده از کارت های Taunt رو پریست داره .
این کلاس شباهت زیادی با کلاس میج داره و با کلاس پالادین یک تفاوت داره : پالادین minion های خودش رو از نظر قدرت حمله قوی تر میکنه ، اما پریست از نظر دفاعی . پس پریست بیشتر روی دفاع خودش کار میکنه اما اگر استراتژی حمله ایی رو پیش بگیره اونوقت قدرت رو حس میکنید ...
پریست یک هیروی کاملاً انعطاف پذیر و قدرتمنده ... spell های جالب و قدرتمندی هم داره اما اصولاً بیشتر spell های اون برای تقویت خودش استفاده میشه .
نکته ی مهم در مورد پریست اینه که وقتی با یک priest بازی میکنید (یعنی وقتی حریف شما یک پریست باشه) و استراتژی Control رو در پیش گرفته باشه ، حریف شما هم توی deck شما شریکه ...
(یک مثال کوچیک میزنم : Mind Vision ، Mindgames ، Shadow Madness ، Thoughtsteal ) تازه از کابوس Mind Control دیگه اسم نمیبرم ...

لیست دوستانی که بازی می کنن :

نام انجمنBattle Tag
LORDArya#2746
nima_montanaimyboss#2687
mac mankianoosh#2829
s-arashArashSa#2243
sub zeroFierce#2649
miladdarrenDamon#2255
ir-dlAlirezaShoX#1298
Grey WardenGreyWarden#2415
mohsen67Rad#2443
lycan222Doodeind#2658
TraxexN0o0bsmoke#2210
J.JMaster#21779
Burning HawkAnim4lity#2436
OstagarOstagar#2219
Safety & PeaceARTEMIS#2744
.:Arth@s:.JackSparrow#2720
m.d.makanBrainBomber#2417
aiat_gamerDarkaiat#2332
kam110kamyR110#2415

Hearthstone_heroes.png
با تشکر از J.J بابت نوشتن کلاس ها

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: lockout21822

sub zero

کاربر سایت
Mar 3, 2007
915
نام
Mohsen
سلام دوستان عزیز - کسی هست که Hearthstone بازی کارتی حدید بلیزارد رو بازی کنه ؟ خوشحال میشم دوستانی که بازی میکنن اینجا ID بگن تا باهم بازس کنیم :)
من هستم!
Fierce#2666
متاسفانه تا امروز این تاپیکو ندیده بودم ، خیلی وقته دارم دنبال یه نفر میگردم این بازی رو داشته باشه!:|

آخرین ویرایش:
  • Like

sub zero

کاربر سایت
Mar 3, 2007
915
نام
Mohsen
باو من هر کاری میکنم نمیتونم دان کنم یه راهنمایی میکنین ممنون
بتا کی داری؟
بتا کی رو تو بتل نت وارد میکنی بعد لینک دانلود میاد! (البته قرار بود تو این ماه open beta شه)
-----------------------------
امروز آپدیت جدبد اومد (حدودا 860 mb ) تغییرات خوبی انجام شده مخصوصا سیستم جدید ریتینگ.

• Like

.:Arth@s:.

کاربر سایت
Oct 18, 2011
897
نام
محمد
بتا کی داری؟
بتا کی رو تو بتل نت وارد میکنی بعد لینک دانلود میاد! (البته قرار بود تو این ماه open beta شه)
-----------------------------
امروز آپدیت جدبد اومد (حدودا 860 mb ) تغییرات خوبی انجام شده مخصوصا سیستم جدید ریتینگ.
مشکل همون بتا کی دیگه واسم نمیفرسته خیره سرم حالا یه بازی دارم رو اکانت

- - -ویرایش - - -

هورااااااا الان رفتم چک کردم دیدم 2 ماه پش واسم بتا کی فرستاده من ندیدم D: حجمه بازی چقدره بزارم واسه دان ؟

• Like

.:Arth@s:.

کاربر سایت
Oct 18, 2011
897
نام
محمد
یه چی 200 مگی دان کرد گفتم چه سبکه بعد دیدم app خوده بلیزه :|

- - -ویرایش - - -

سرعت دان خیلی پایینه به 500 بایت هم میرسه 8 کیلو بایت بالا تر نمیره :|

• Like

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
سلام،

برای من Beta Key اومده بوده، ندیدم. ولی یه نکته برای من حساس برانگیز شده اونم اینه که ، ادرس فرستنده ایمیل

Blizzard Entertainment <yishung.chiou@gmail.com>

این هستش. البته همه موارد بدون مشکل هستش ظاهرا. کد رو هم فرستاده.
به نظرتون وارد اکانتم بشم و سریالشو بزنم. یا قبول می کنه یا رد می کنه دیگه !!! یه کد 25 رقمی هستش.

نظرتون چیه ؟

• Like

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
سلام،

برای من Beta Key اومده بوده، ندیدم. ولی یه نکته برای من حساس برانگیز شده اونم اینه که ، ادرس فرستنده ایمیل

Blizzard Entertainment <yishung.chiou@gmail.com>

این هستش. البته همه موارد بدون مشکل هستش ظاهرا. کد رو هم فرستاده.
به نظرتون وارد اکانتم بشم و سریالشو بزنم. یا قبول می کنه یا رد می کنه دیگه !!! یه کد 25 رقمی هستش.

نظرتون چیه ؟

02880730137257038929.jpg

اگه قالب بندی ایمیل به این نحو باشه ، cdkey رو add کنید ، ببینید چی میشه . بعد از افزودن cdkey می تونید بازی رو با استفاده از کلاینت Battle.net دانلود کنید .

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر