PlayStation Trine 2: Complete Story

درود

بازی Trine 2: Complete Story معرفی شد.
قبلاً چندتا خبر خونده بودم که در حد شایعه و قطعی نبود اما امروز بلاخره چند تا تصویر از بازی نشان دادند.
بازی انحصاری PlayStation 4 ـه و فضای بازی هم به این شکل معرفی شده:
Trine 2: Complete Story is a sidescrolling game of action, puzzles and platforming. You play as the Thief, the Wizard and the Knight, known as the Three Heroes, who make their way through dangers untold in a fantastical fairytale world. The game features an exciting adventure full of action, including physics-based puzzles using fire, water, gravity and magic; wicked goblins as the heroes adversaries; and a magical environment full of wonder
طبق گفته سازنده، بازی به صورت 3D با رزولوشن 1080p و با فریم ریت 60 اجرا میشه!
بازی دارای 20 مرحله است.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
بازی دو سال پیش واسه pc عرضه شده :d
واسه ps3 360 هم فکر کنم عرضه شد
اونی که شما میگی trine 2 خالی بودش. این جدید هست و اگه اشتباه نکنم تابستون رو استیم هم عرضه شد و در حال حاضر هم فقط برای PS4 منتشر شده که سه بعدی هم ساپورت می کنه و از سیستم لمسی دسته هم استفاده می کنه. کلا بهینه سازی شده برای این کنسول و منتظر مجانی شدنش برای پلاس می مونم :D

™MaMaD

کاربر سایت
Aug 7, 2007
545
نام
MaMaD
اونی که شما میگی trine 2 خالی بودش. این جدید هست و اگه اشتباه نکنم تابستون رو استیم هم عرضه شد و در حال حاضر هم فقط برای PS4 منتشر شده که سه بعدی هم ساپورت می کنه و از سیستم لمسی دسته هم استفاده می کنه. کلا بهینه سازی شده برای این کنسول و منتظر مجانی شدنش برای پلاس می مونم :D
نسخه complate story دقیقا همون بازیه اما با تمام DLC هاش یه چیزی مثل نسخه های goty edition بازی ها،یا skyrim legendary edition یه نسخه با تمام dlc ها اما با قیمت ارزون تر، در کل هدف خاصی نداشتم فقط خواستم دوستان بدونند اگه بازی نکردند دوست دارند این عنوان رو امتحان کنند میتونند رو کنسول های نسل حاضر بازی کنند.عنوان فوق العاده ای هست :bighug: اما اینکه از امکانات dualshock 4 استفاده میکنه چیز جالبی باید باشه:d

آخرین ویرایش:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
نسخه complate story دقیقا همون بازیه اما با تمام DLC هاش یه چیزی مثل نسخه های goty edition بازی ها،یا skyrim legendary edition یه نسخه با تمام dlc ها اما با قیمت ارزون تر، در کل هدف خاصی نداشتم فقط خواستم دوستان بدونند اگه بازی نکردند دوست دارند این عنوان رو امتحان کنند میتونند رو کنسول های نسل حاضر بازی کنند.عنوان فوق العاده ای هست :bighug: اما اینکه از امکانات dualshock 4 استفاده میکنه چیز جالبی باید باشه:d
میدونم اما این DLCها روی PSN عرضه نشده بود و فکر می کنم روی لایو هم نیومده بود و در واقع تابستون این نسخه هم برای استیم همون طور که گفتم اومد و خوب حتما میدونی چندین مرحله با حال و هوای جدید هم داره :D

من خودم از قدیم عاشق این بودم و نسخه اولش هم شاهکار بودش مخصوصا مرحله آخرش. این رو هم ایشالله اگه شد تجربه می کنیم:D

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
اقا کسی بازی رو تو ps4 گرفته ؟
عاشق محیط و اتمسفر بازیم ...با این حال ارزش داره 20 دلار حرومش کنم یا نه؟:d
راسی امکان داره رو پلاس بیاد؟

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
اقا کسی بازی رو تو ps4 گرفته ؟
عاشق محیط و اتمسفر بازیم ...با این حال ارزش داره 20 دلار حرومش کنم یا نه؟:d
راسی امکان داره رو پلاس بیاد؟

من خریدمش برای Co-op بازی کردنش.....خودم زیاد خوشم نیومد یکمی خسته کننده است، بعضی اوقاتم اعصاب خورد کن میشه...به نظرم ارزشش رو نداشت.

A.A

کاربر سایت
Dec 8, 2006
670
بالاخره رو پلاس مجانی شد ! همون روز دانلودش کردم !
میتونم بگم 3D ش فوق العادست !
مناظرش خیلی زیبا و رویایی هستن ! من بازی رو ول کردم فقط نشستم مناظرش رو 3D نگاه میکنم !:d
سابقا با ps3 بازی سه بعدی بازی میکردم بعضی جاها رو خوب سه بادی نمیکر د و تار میشد . اما این بازی اینجوری نیست !

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
جا داره که پیش بینی 6 ماه پیش خودم تو همین تاپیک هم یه نیم نگاهی بندازم :D ایشالله تو تابستون شاهد انتشار Knack هم باشیم برای پلاس :D

بعد Knack چی میاد....:D....مشکوک میزنی...تو سونی کار نمیکنی!!!;-)

My PSN Id: Abadan-Game

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر