سرعت دان و اپ استریم مهم

usarock

کاربر سایت
Jul 28, 2013
269
سرعت دانلود بالا اپ تو
خب قبلا تاپیک زدم بعضی از دوستان هی میگن زنگ بزنیم چی بگیم به شرکت وغیره؟
اول یه مرورگر مثل فایر فاکس باز کنید تو ادرس بار بزنید.اینو
192.168.1.1
اینتر کنید یه کادر ظاهر میشه یوزر و پسورد میخواد جفتشو بزنید
admin
admin
مثل این عکس مشخصات مودم میاد تو قسمت Device Info دانستریم و اپ استریمتون ببندید عکسشو با با عکس سرعت دانلود بذارید بدون برش عکس کامل بذارید.
وایرلس مودمتون هست میشه دیتا ریت.عدد جلوی مثلا
data rate:6024
یه عکس نمونه کنسول مودم اپ شده رو 2 مگ سرعت دان تا 250 کیلو میره سرعتش کمه برا نمونه گذاشتم کنسول مودمو ببنید
اپ استریمش هم افتضاح هست حداقل رو 1 مگ باید باشه .عکس نمونه زیر
http://www.8pic.ir/images/90025142766279402696.jpg
تمام سرویس ها ی که ما میگیرم از شرکت هامون شیر هست برا بالا رفتن سرعت باید دان استریممون رو رو مگ ببندن.بسته به سرعتی که میگیریم
قبل از تهیه سرویس طی کنید دان استریمتون رو چند میبندن و اپ استریمو رو چند و سرعت دانلود تا چند میره اوکی.کامل بخونید

من خودم 128 نامحدود داشتم و دانستریمم 3 مگ بود یعنی 3074 بود و اپ استریمم رو 1 مگ یعنی 1024 بودش .
سرعت دانلودم تا 500 کیلو میرفتش.
عکسش اینم ببنید
25059633166139448732.jpg

زنگ بزنید به شرکتاتون بگید دان استریمتون تو کنسول مودم بالا ببرن.اگه 512 کیلوبایت گرفتید باید رو7 مگ اپ کنن میشه 7 هزار خورده ای .
اصطلاحات به شرکت بگید میشه up to7 mb
یا بگید اپ کنید رو 7 مگ .یا ببنید رو 7 مگ دان استریممون رو.
اپ استریمتون رو هم باید رو 2 مگ یعنی 2 هزار خورده ای اپ کنن.حداقل

اگه گفتن خط نمیکشه زر میزنن خط میکشه 100 مگ سرعت نتم بدن خط میکشه بگید شما سرعت بدید ببنیم میکشه یانه
در ضمن چک کنید نویز نداشته باشه خطتتون.
اگه دان استریمتون بالا گذاشتن رو 7 مگ سرعت دانلودتون تو منیجر تا 2مگ دانلود نرفت کم بود مثلا 100 کیلو بود از نرم ا فزارشون تو شرکت سرعت محدود یا کم کردن. اوکی اصطلاحا ن نرم افزار های اکانتینگشون
بگید سرویس شیر هست سرعت دانلودمون کمه تو پیج باز کردن مشکل داریم وویدو نمیتونیم ببنیم و غیره. اوکی

حداقل 5 بار زنگ بزنید هر بار به یه کارشناس بگید اگه زیاد شد که شد اگه نکردن سرعتتون بالا نرفت جمع اوری بزنید برید از جای دیگه بگرید.
ایمیل هم هم بدید به شرکتاتون.
اونایی که مخابراتن بعضی مناطق زیاد میکنه بعضی جا ها نه.
دقت کردید 512 نامحدودشون میگیرید تو سرعت دان تا 90 کیلو میره ولی حجمیش تا 400 کیلو به بالا هم میره.
این به دان استریم و اپ استریم بر میگیرده اوکی دو زاریتون افتاد.
یه نمونه سرعت دانلود سرویس شیر اپ شده یعنی اپستریم که توضیح دادم اپ شده 6 مگ سرعت .رو 6 مگ بستن دانستریم رو اپ استریم رو رو 2 مگ
29896257961973050757.jpg

بالای 1.5 مگ دان میده

مهم:D دی کیت اگه شرکتتون گفت بگرید قبول نکنید چون گرون هست
مهم:سرویس های حجمی نگرید چون باعث میشه شرکت ازتون هزینه زیاد بگیره عده ای گول دانلود رایگان شبانشو میخورن که بدرد نمیخوره.
چند تا شرکت معرفی میکنم.
رسانه تهران:سایت
شبکه رسانه تهران - سرویس دهنده اینترنت پرسرعت
پتیاک :سایت
سرویسها. اینترنت پر سرعت اختصاصی. تعرفه سرویس ها
افق: سایت
Ofoghnet - Internet Service Provider - افق نت
پیش گامان :سایت
پیشگامان توسعه ارتباطات | تعرفه سرویسهای اینترنت
های وب:سایت
های وب - تعرفه سرویس ها
شهرداد:سایت

:: Shahrad Network ::

- - -ویرایش - - -

هر سایت تاپیک زدم کم تر از 10 صفحه نرفته بچه ها تاپیک های دیگه هم بخوایید میزنم براتون
الان تو سرویس شیر تنها راه بالا بردن سرعت با لا بردن دان استریم و اپ استریم کنسول مودم هست.اگه بالا بردن براتون سرعت دانلودتون کم بود از نرم افزارهای اکانتینگشون کم و محدود کردن سرعتتون رو

imanrezaei78

کاربر سایت
Aug 15, 2013
25
نام
ایمان رضایی
سرعت دانلود بالا اپ تو خب قبلا تاپیک زدم بعضی از دوستان هی میگن زنگ بزنیم چی بگیم به شرکت وغیره؟ اول یه مرورگر مثل فایر فاکس باز کنید تو ادرس بار بزنید.اینو 192.168.1.1 اینتر کنید یه کادر ظاهر میشه یوزر و پسورد میخواد جفتشو بزنید admin admin مثل این عکس مشخصات مودم میاد تو قسمت Device Info دانستریم و اپ استریمتون ببندید عکسشو با با عکس سرعت دانلود بذارید بدون برش عکس کامل بذارید. وایرلس مودمتون هست میشه دیتا ریت.عدد جلوی مثلا data rate:6024 یه عکس نمونه کنسول مودم اپ شده رو 2 مگ سرعت دان تا 250 کیلو میره سرعتش کمه برا نمونه گذاشتم کنسول مودمو ببنید اپ استریمش هم افتضاح هست حداقل رو 1 مگ باید باشه .عکس نمونه زیر http://www.8pic.ir/images/90025142766279402696.jpg تمام سرویس ها ی که ما میگیرم از شرکت هامون شیر هست برا بالا رفتن سرعت باید دان استریممون رو رو مگ ببندن.بسته به سرعتی که میگیریم قبل از تهیه سرویس طی کنید دان استریمتون رو چند میبندن و اپ استریمو رو چند و سرعت دانلود تا چند میره اوکی.کامل بخونید من خودم 128 نامحدود داشتم و دانستریمم 3 مگ بود یعنی 3074 بود و اپ استریمم رو 1 مگ یعنی 1024 بودش . سرعت دانلودم تا 500 کیلو میرفتش. عکسش اینم ببنید
25059633166139448732.jpg
زنگ بزنید به شرکتاتون بگید دان استریمتون تو کنسول مودم بالا ببرن.اگه 512 کیلوبایت گرفتید باید رو7 مگ اپ کنن میشه 7 هزار خورده ای . اصطلاحات به شرکت بگید میشه up to7 mb یا بگید اپ کنید رو 7 مگ .یا ببنید رو 7 مگ دان استریممون رو. اپ استریمتون رو هم باید رو 2 مگ یعنی 2 هزار خورده ای اپ کنن.حداقل اگه گفتن خط نمیکشه زر میزنن خط میکشه 100 مگ سرعت نتم بدن خط میکشه بگید شما سرعت بدید ببنیم میکشه یانه در ضمن چک کنید نویز نداشته باشه خطتتون. اگه دان استریمتون بالا گذاشتن رو 7 مگ سرعت دانلودتون تو منیجر تا 2مگ دانلود نرفت کم بود مثلا 100 کیلو بود از نرم ا فزارشون تو شرکت سرعت محدود یا کم کردن. اوکی اصطلاحا ن نرم افزار های اکانتینگشون بگید سرویس شیر هست سرعت دانلودمون کمه تو پیج باز کردن مشکل داریم وویدو نمیتونیم ببنیم و غیره. اوکی حداقل 5 بار زنگ بزنید هر بار به یه کارشناس بگید اگه زیاد شد که شد اگه نکردن سرعتتون بالا نرفت جمع اوری بزنید برید از جای دیگه بگرید. ایمیل هم هم بدید به شرکتاتون. اونایی که مخابراتن بعضی مناطق زیاد میکنه بعضی جا ها نه. دقت کردید 512 نامحدودشون میگیرید تو سرعت دان تا 90 کیلو میره ولی حجمیش تا 400 کیلو به بالا هم میره. این به دان استریم و اپ استریم بر میگیرده اوکی دو زاریتون افتاد. یه نمونه سرعت دانلود سرویس شیر اپ شده یعنی اپستریم که توضیح دادم اپ شده 6 مگ سرعت .رو 6 مگ بستن دانستریم رو اپ استریم رو رو 2 مگ
29896257961973050757.jpg
بالای 1.5 مگ دان میده مهم:D دی کیت اگه شرکتتون گفت بگرید قبول نکنید چون گرون هست مهم:سرویس های حجمی نگرید چون باعث میشه شرکت ازتون هزینه زیاد بگیره عده ای گول دانلود رایگان شبانشو میخورن که بدرد نمیخوره. چند تا شرکت معرفی میکنم. رسانه تهران:سایت شبکه رسانه تهران - سرویس دهنده اینترنت پرسرعت پتیاک :سایت سرویسها. اینترنت پر سرعت اختصاصی. تعرفه سرویس ها افق: سایت Ofoghnet - Internet Service Provider - افق نت پیش گامان :سایت پیشگامان توسعه ارتباطات | تعرفه سرویسهای اینترنت های وب:سایت های وب - تعرفه سرویس ها شهرداد:سایت :: Shahrad Network :: - - -ویرایش - - - هر سایت تاپیک زدم کم تر از 10 صفحه نرفته بچه ها تاپیک های دیگه هم بخوایید میزنم براتون الان تو سرویس شیر تنها راه بالا بردن سرعت با لا بردن دان استریم و اپ استریم کنسول مودم هست.اگه بالا بردن براتون سرعت دانلودتون کم بود از نرم افزارهای اکانتینگشون کم و محدود کردن سرعتتون رو
بهترین تاپیک زدی خیلی عالی بود دان استریم و اپ استریم بالا خیلی مهمه

usarock

کاربر سایت
Jul 28, 2013
269

usarock

کاربر سایت
Jul 28, 2013
269
داداش یه نگاه به این بکن ببین وضعیتش چطوره؟
http://ups.night-skin.com/up-92-08/vbnvnvbn.jpg
ممنون

خب باید عکس کامل بدون برش بذاری.
عکس سرعت دانلودتو بذار ببینم سرعت دانلتو رو عکس کامل مثل من بذار. نبرش.
بعد بگو چه سرویسی از چه شرکتی ؟نامحدود؟
مودمت وایرلس هست درسته
دیتا ریت میشه مال شما 6144 هست یعنی 6 مگ بستن
اپ استریمت کمه رو 382 کیلو هست در واقع افتضاح هست باید تعادل داشته باشه
حداقل رو 1 مگ با شه هزار خورده ای مثلا رو 1024

- - -ویرایش - - -

داداش یه نگاه به این بکن ببین وضعیتش چطوره؟
http://ups.night-skin.com/up-92-08/vbnvnvbn.jpg
ممنون.
نت ۴مگ نامحدود دارم ۱گیگ دانلود میکنه با سرعت ۳۰۰
از ۱گیگ به بعد سرعت میاد رو ۱۲۰-۱۱۰ :|

سرت کلاه گذاشتن چه شرکتی هستی؟

تا 2 مگ باید دان بده
تو نرم افزار اکانتینگشون کم کردن سرعتت رو

behroozuac

عضو جدید
Aug 29, 2013
68
خب باید عکس کامل بدون برش بذاری.
عکس سرعت دانلودتو بذار ببینم سرعت دانلتو رو عکس کامل مثل من بذار. نبرش.
بعد بگو چه سرویسی از چه شرکتی ؟نامحدود؟
مودمت وایرلس هست درسته
دیتا ریت میشه مال شما 6144 هست یعنی 6 مگ بستن
اپ استریمت کمه رو 382 کیلو هست در واقع افتضاح هست باید تعادل داشته باشه
حداقل رو 1 مگ با شه هزار خورده ای مثلا رو 1024

- - -ویرایش - - -

سرت کلاه گذاشتن چه شرکتی هستی؟

تا 2 مگ باید دان بده
تو نرم افزار اکانتینگشون کم کردن سرعتت رو

بیا داداش این عکس مودمه
http://www.8pic.ir/images/75056274117869434362.jpg
از آسیاتک نت گرفتم.مودم معمولیه وایرلس نیست.نتم هم نامحدود ۴مگ با حداقل تبادل ۵۰ گیگ که این ۵۰ گیگو تقسیم میکنن تو این ۳۰ روز.مثلا روزی ۱.۵ گبگ دانلود میکنی با سرعت بالا(۳۰۰کیلو) بعد سرعت سقوط میکنه رو ۱۰۰-۱۲۰
اینم عکس سرعت دانلود که هنوز از اون ۱.۵ گیگ سرعت بالا استفاده میشه:
http://www.8pic.ir/images/02244379422276614189.jpg
تنها من نیستم که اینطوریما ۹۰٪ کاربرای آسیاتک اینه وظعیتشون.کاری هم نمشه کرد زنگم میزنی حرف از شر و قانونو این چیزا میزنن.من فقط دنبال این قانونشونم ببینم این تنظیم مقررات رادیویی چه قانون و حدودی برای این ispها نوشته.باور کن حرف از آپ استیرم هم بزنم میگن ما تعهدی در قبالش نداریم.
بعد برای این نرم افزار اکانتینگ که میگی سرعتو کم کردن من زنگ بزنم به خود آسیاتک یا isp که تو شهرمونه؟

آخرین ویرایش:

usarock

کاربر سایت
Jul 28, 2013
269
بیا داداش این عکس مودمه
http://www.8pic.ir/images/75056274117869434362.jpg
از آسیاتک نت گرفتم.مودم معمولیه وایرلس نیست.نتم هم نامحدود ۴مگ با حداقل تبادل ۵۰ گیگ که این ۵۰ گیگو تقسیم میکنن تو این ۳۰ روز.مثلا روزی ۱.۵ گبگ دانلود میکنی با سرعت بالا(۳۰۰کیلو) بعد سرعت سقوط میکنه رو ۱۰۰-۱۲۰
اینم عکس سرعت دانلود که هنوز از اون ۱.۵ گیگ سرعت بالا استفاده میشه:
http://www.8pic.ir/images/02244379422276614189.jpg
تنها من نیستم که اینطوریما ۹۰٪ کاربرای آسیاتک اینه وظعیتشون.کاری هم نمشه کرد زنگم میزنی حرف از شر و قانونو این چیزا میزنن.من فقط دنبال این قانونشونم ببینم این تنظیم مقررات رادیویی چه قانون و حدودی برای این ispها نوشته.باور کن حرف از آپ استیرم هم بزنم میگن ما تعهدی در قبالش نداریم.
بعد برای این نرم افزار اکانتینگ که میگی سرعتو کم کردن من زنگ بزنم به خود آسیاتک یا isp که تو شهرمونه؟

ببین نرم افزار اکانتینگ خب یعنی نرم افزاری که تو شرکت اسیا تک با هاش کار میکنن ببین میتونی بپرسی اسم نرم افزارشون چی هس؟
اره زنگ بزن اسیا تک دیگه.
isp شهرتون کدوم؟؟نمایندگی اسیا تک شهرتون میگی؟به اونم زنگ بزن اره
الان 128 نامحدود من تا 500 کیلو دان میرفت سرعتش دیدی عکس پست اولمو؟
سرت کلاه گذاشته برو. از یه شرکت دیگه بگیر
این شرکت ها ببین کدومش بهت میدن
این شرکت سرعت دان 40 مگ بر ثانیه میده
تعرفه خدمات ADSL2+‎‎ ‎|‎ ‎ماکس نت‏
بچه ها این شرکت های که معرفی کردم ازشون بگرید
چند تا شرکت معرفی میکنم.
های وب - تعرفه سرویس ها

behroozuac

عضو جدید
Aug 29, 2013
68
ببین نرم افزار اکانتینگ خب یعنی نرم افزاری که تو شرکت اسیا تک با هاش کار میکنن ببین میتونی بپرسی اسم نرم افزارشون چی هس؟
اره زنگ بزن اسیا تک دیگه.
isp شهرتون کدوم؟؟نمایندگی اسیا تک شهرتون میگی؟به اونم زنگ بزن اره
الان 128 نامحدود من تا 500 کیلو دان میرفت سرعتش دیدی عکس پست اولمو؟
سرت کلاه گذاشته برو. از یه شرکت دیگه بگیر
این شرکت ها ببین کدومش بهت میدن
این شرکت سرعت دان 40 مگ بر ثانیه میده
تعرفه خدمات ADSL2+‎‎ ‎|‎ ‎ماکس نت‏
بچه ها این شرکت های که معرفی کردم ازشون بگرید
چند تا شرکت معرفی میکنم.
های وب - تعرفه سرویس ها

داداش اینا به کنار من میخوام یه زنگ بزنم به آسیاتک اگه به احتمال زیاد حرف share ۱به ۸ رو وسط کشید چی بگم چطور ربطش بدم به آپ استریم

usarock

کاربر سایت
Jul 28, 2013
269
داداش اینا به کنار من میخوام یه زنگ بزنم به آسیاتک اگه به احتمال زیاد حرف share ۱به ۸ رو وسط کشید چی بگم چطور ربطش بدم به آپ استریم

خب خودت بگو میدونی سرویس شیر هست ولی بگو سرعت پیج باز کردن کمه بگو فقط نوشته ها میاد عکس ها اصلا نمیاد ویدو نمیتونم ببینم
سرعت دانلودم پایینه مشکل دارم
از نرم افزار اکانتینگتون سرعت دانلود ببرید بالا و غیره

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,396
نام
مهدی یوسفی اصیل
مگه کشکه زنگ بزنیم بگیم downstream یا up رو ببرن بالا
سرعت نت به همین بستگی داره دیگه طرف برام با اینها سرعت تعیین میکنه همین جوری زنگ بزنیم بگیم ببر بالا
خدایی جالبه این حرفات

usarock

کاربر سایت
Jul 28, 2013
269
مگه کشکه زنگ بزنیم بگیم downstream یا up رو ببرن بالا
سرعت نت به همین بستگی داره دیگه طرف برام با اینها سرعت تعیین میکنه همین جوری زنگ بزنیم بگیم ببر بالا
خدایی جالبه این حرفات

تو کلا تو باغ نیستی
اصلا اسم نرم افزار اکانتینگ شرکتت میدونی چیه؟
میدونی در ارز 1 دیقه سرعتو میتونن کلی بالا ببرن؟حالیت هست اصلا چیزی؟

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,396
نام
مهدی یوسفی اصیل
تو کلا تو باغ نیستی
اصلا اسم نرم افزار اکانتینگ شرکتت میدونی چیه؟
میدونی در ارز 1 دیقه سرعتو میتونن کلی بالا ببرن؟حالیت هست اصلا چیزی؟

باشه آقا ما تو باغ نیستیم شما تو باغ باش بهت خوش بگذره
این چیزهایی که میگی من زمانی که دیپلم گرفتم خودم دنبالش بودم برای راه اندازی شرکت ISP

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
داداش خوبی؟ فک کردی l.a زندگی میکنی ؟
زنگ بزنیم بگیم سرعت کمه اونا هم میگن باشه باشه برو الان زیاد میکنیم
شما کلا خیلی دوست داری تاپیک بزنی ... این که فعالیت کنی خوبه اما دیگه هر چیزی رو نمیشه تاپیک کرد
موفق باشی به هر حال

\\|NIMA|////

The provocateur
کاربر سایت
Oct 25, 2008
763
نام
nima
تو راه اندازی؟
من خودم به کل ماهواریی میدونم اصلا نمیدونی تاپیک درباره چیه تو کلا
مجوز داری برا ماهواریی بیا تجهیزات بهت بدم با اموزش راه اندازی اختصاصی را بنداز برا خودت مجوز داری؟

- - -ویرایش - - -

مسعود چی میگی؟
مثل یه سری ها یی میگن زنگ بزنیم چی بگیم؟
زنگ بزن بگو بیا سرشو بخور
چی میخوایی بگی؟
گفتم که
تو نرم افزار سرعت کم زیاد میکنن به همین را حتی؟
نه l.a نی
تو ایران میشه هر سرعت بالای داد مشکلی نیست
شرکت ها دزدی میکنن عزیزم
ادم از طرز صحبت کردنت میفهمه شعور چقد بالاس اطلاعات غلط که داری تازه میای به مردم بد و بیراه هم میگی دمت گرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر