System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
دوستان من 3 صفحه پیش جزء اولین نفرات بودم آپدیت رو خیلی راحت لیکش رو از کنسول با PSXDownloadHelper گرفتم و با IDM یکضرب بدون توقف دانلود و با همون برنامه PSXDownloadHelper به کنسول منتقل و نصب شد
هیچی اررور و مشکلی نبود
خیلی سریع هم انجام شد
کنسول ریجن 1 و معمولی از سری های اول PS4 هستش
حجمش هم 438 مگابایت بود

• Like
Reactions: rezab

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
آخه ربطی نداره ، شما وقتی فایلو دانلود میکنی ، از خود کنسول هم مستقیم میگیره ، کنسول که شناسایی میکنش یعنی این فایل وجودش تایید شدس ، اگه فایلش zip یا rar باشه بله ، نه یک فایلی که فشرده نشدس . الان من شکم کردم به دانلودتون ، اون کاربر میگه ازسایت رسمی گرفتم بعد exfat کردم شده ! ، من فکر میکنم ریجن انتخابیشون از اول اشتباه بوده یا فلش مشکلی داشته برای انتقال صحیح فایل ، ربطی به فرمتش نداره .

من هيچ اصراري به درست بودن حرفم ندارم ولي گفتم شايد از اين دسته گل هاي جديد اينترنت مون باشه
ريجن كه درست بوده اينو بعد ده سال ديگه حواسم هست همون exFAT و بزرگي حروف و ... رو هم درست زدم و با دو تا فلش مختلف هم تست كردم حتي چند باري هم به كل فرمت كردم فلش رو

به هيچ عنوان فايل رو توي فلش نمي شناسه

دوستان من 3 صفحه پیش جزء اولین نفرات بودم آپدیت رو خیلی راحت لیکش رو از کنسول با PSXDownloadHelper گرفتم و با IDM یکضرب بدون توقف دانلود و با همون برنامه PSXDownloadHelper به کنسول منتقل و نصب شد
هیچی اررور و مشکلی نبود
خیلی سریع هم انجام شد
کنسول ریجن 1 و معمولی از سری های اول PS4 هستش
حجمش هم 438 مگابایت بود

والا من با همون PSX هم زدم و فايل هارو جايگذاري كردم و ... باز هم نشد و همون خطاي اول

sahba-89

کاربر سایت
Mar 10, 2018
2
درود خدمت دوستان عزیز
بنده هم هنگام آپدیت به 5.50 با ارور su-30645-8 مواجه میشم از دیروز
تو یکی از فرومهای خارجی خوندم که فقط فایلو باید با اینترنت اکسپلورر دانلود کرد با خود مرورگر نه منیجر دانلود کرد
بعد با یه فلش fat32 آپدیت کرد
من هنوز امتحان نکردم.اما دوستان لطفا امتحان کنید و یه اطلاعی بدید
ولی همونطور که متوجه شدم از اپراتور هم میتونه باشه چون مشکل از فایل دانلود شده هستش.کسایی که غیر از ایرانسل استفاده میکنن با این ارور مواجه شدن؟
دوستان سلام من امروز با اين مشكل مواجه شدم و آپديت رو نميتونستم دانلود كنم هم از safe mode هم با فلش هم در حالت عادي واقعا اعصابم خورد شد تا اينكه اين كامنت دوستمون رو خوندم و نظرم به حرفش جلب شد كه گفت غير از ايرانسلي ها هم كسي مشكل داره!؟!؟
به سرعت دنبال يه اپراتور يا اينترنت ديگه رفتم و مشكلم حل شد !!! باور نكردني اما واقعي !!! به نت همراه اول وصل شدم و از طريق خود ps network نه safe mode زدم و بدون مشكل شروع به دانلود كرد!!! اميدوارم مشكل همه حل بشه
صرفا به خاطر اين كامنت هم ثبت نام كردم كه بهتون اطلاع بدم

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
دوستان سلام من امروز با اين مشكل مواجه شدم و آپديت رو نميتونستم دانلود كنم هم از safe mode هم با فلش هم در حالت عادي واقعا اعصابم خورد شد تا اينكه اين كامنت دوستمون رو خوندم و نظرم به حرفش جلب شد كه گفت غير از ايرانسلي ها هم كسي مشكل داره!؟!؟
به سرعت دنبال يه اپراتور يا اينترنت ديگه رفتم و مشكلم حل شد !!! باور نكردني اما واقعي !!! به نت همراه اول وصل شدم و از طريق خود ps network نه safe mode زدم و بدون مشكل شروع به دانلود كرد!!! اميدوارم مشكل همه حل بشه
صرفا به خاطر اين كامنت هم ثبت نام كردم كه بهتون اطلاع بدم

منم ایرانسلی ام و فکر کنم مشکل دقیقا از این سمت کوفتی باشه

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
منم ایرانسلی ام و فکر کنم مشکل دقیقا از این سمت کوفتی باشه
ایرانسل که کلا به گند کشیده شده. هر چی دانلود می کنم باهاش خراب دانلود میشه یا ارور می ده وسطش. هر چی!
فقط بلدن بچاپن اما ایرادات شبکشونو که ماه ها هست کار دست مصرف کننده داره می ده مردن که رفع کنن. فقط الکی سیم کارت می فروشن یوزر زیاد می کنن
بدون فراهم کردن شرایط حداقلی کیفیت قابل قبول. بالای 100 گیگ فقط اپدیت رینبو گرفتم.همش تکراری و همش خراب بود. کلش!

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
دوستان یه چیز عجیب
از دیشب با PC میخواهم یه سری آپدیت بازی رو دانلود کنم و در عین ناباوری میبینم که با V P N فقط میشه گرفتشون
و حالت عادی دانلود نمیکنه
انگار فیلتر شده !!!
اینترنت من آسیاتک هستش
واقعاً شورش رو در آوردن دیگه با این اینترنت های مضخرف و بی کیفیت و دستکاری شده !!!!!!!!!

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
ایرانسل که کلا به گند کشیده شده. هر چی دانلود می کنم باهاش خراب دانلود میشه یا ارور می ده وسطش. هر چی!
فقط بلدن بچاپن اما ایرادات شبکشونو که ماه ها هست کار دست مصرف کننده داره می ده مردن که رفع کنن. فقط الکی سیم کارت می فروشن یوزر زیاد می کنن
بدون فراهم کردن شرایط حداقلی کیفیت قابل قبول. بالای 100 گیگ فقط اپدیت رینبو گرفتم.همش تکراری و همش خراب بود. کلش!

من که اخر مجبور شدم به توصیه یکی از دوستان اول فایل اپدیت رو با همراه اول گرفتم بعد 20 مگ رفتم رو ایرانسل
داغون بودنش که مشخصه خصوصاً این چند وقت که نمیدونم مشکل از طرف PC من بود یا چیز دیگه چون هی فایل هام خراب میشد و تک کانکشنه
ایرانسل من هم که هی قطع میشه

دوستان یه چیز عجیب
از دیشب با PC میخواهم یه سری آپدیت بازی رو دانلود کنم و در عین ناباوری میبینم که با V P N فقط میشه گرفتشون
و حالت عادی دانلود نمیکنه
انگار فیلتر شده !!!
اینترنت من آسیاتک هستش
واقعاً شورش رو در آوردن دیگه با این اینترنت های مضخرف و بی کیفیت و دستکاری شده !!!!!!!!!

داداش اینو که چندین روزه داریم می گیم

لینک هایی که با ic شروع میشن عیلر شدن باید دست بجنبونیم بدتر نشه و گرنه هیچی gs2 ها هم بسته میشه

• Like
Reactions: The Hound

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
من با ایرانسل اپدیت رینبو و سیستم رو دان کردم مشکل نداشت

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,486
نام
Farhad
من با ایرانسل اپدیت رینبو و سیستم رو دان کردم مشکل نداشت
دوست عزیز میگم سرعت ایرانسل رو کنسولتون ججوری؟رو مال من خیلی خیلی ضعیفه طوری ک تو ۳ ساعت فقط ۶گیگ میگیره قبلا ۲۰گیگ میگرفت نمیدونم از ایرانسل یا کنسول؟:-??

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
دوست عزیز میگم سرعت ایرانسل رو کنسولتون ججوری؟رو مال من خیلی خیلی ضعیفه طوری ک تو ۳ ساعت فقط ۶گیگ میگیره قبلا ۲۰گیگ میگرفت نمیدونم از ایرانسل یا کنسول؟:-??
با ۴G که دانلود میکنم سرعت کم میده در حد نیم مگابایت ولی وقتی 3G میزنم سرعت میره رو ۲ مگ البته تهران نیستم کلا جنوبم

• Like
Reactions: porfesor

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,338
نام
مهدی
دوستان این supersampling که در قسمت video output setting اضافه شده فقط کاربردش روی تی وی های 2k هست
روی تی وی های 4k عمل نمیکنه؟

Locker

کاربر سایت
Aug 29, 2009
346
سلام

من حالت supersampling رو با بازی FIFA 18 در مانیتور 1080p امتحان کردم. باید بگم کیفیت بالا رفته و شبیه Xbox one X شده.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: rezab

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر