System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

Salarfrz02

کاربر سایت
Mar 9, 2018
4
دوستان من از دیروز هر راهی بگین امتحان‌کردم دیروز زفتم از سایت پلی استیش‌دانلود کردم آپدیت رو و ریختم تو فلش اما جواب نداد !!! دیروز فرمت رو fat۳۲ قرار دادم نشد اما امروز فرمت رو تو فلش xfat قرار دادم و پوشه ها رو درست کردم با حروف بزرگ بعد آپدیتی که از سایت دانلود کردم رو ریختم حجمش هم‌ ۴۸۰ هست این کار برای من جواب داد شمام امتحان‌کنید ۱۰۰% جواب میده

why.darkness

کاربر سایت
Jul 11, 2012
101
نام
کامبیز
این آپدیت‌ هم بیشتر برای کنترل کودکان هست ظاهرا! تنها چیزی که به درد می‌خوره همون حالت Supersampling رو نسخه Pro هست و اینکه امکان تغییر پس زمینه از روی USB فراهم شده. من نمی‌دونم سونی کی می‌خواد یه دستی به این رابط کاربریش بکشه.

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan

ps4-systemupdatemain-img.jpg

امروز سونی آپدیت شماره 52--- بروز رسانی5.50 دستگاه PS4 را برای دانلود کردن پخش کرد
لینک اصلی برای دانلود

توجه

Region دانلود با دستگاه باید یکی باشد

انجمن بازی سنتر و من هیچ گونه مسؤلیتی در مورد خرابی های بعد از بروز رسانی از قبیل بالا نیامدن کنسول روشن نشدن آن و رفتن برق در زمان آپدیت و ... نداریم و باید با ساپورت سونی تماس بگیرد .
-----------------------------------------

PS4 Recovery v X.XX
ریکاوری است حجم910 مگا بایت
برای فرمت کردن هارد دیسک و یا تعویض آن به کار میره

آموزش تعویض هارد دیسک و مسایل مربوط به آن

------------------------------------------------------------------
PS4 Firmware v X.XX Update
یا 357 مگا بایت آپدیت معمولی است
و ما با این بیشتر با این کار داریم

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////​

============================================

34382-3d86bc2783178e63dc9bf3c012b8a134.jpg

FOR EU Download Now'

PS4 Recovery v5.50 EU
http://deu01.ps4.update.playstation...8e6f0ae956c1bb1798ea86da051554d/PS4UPDATE.PUP

EU PS4 Firmware v5.50Update SYSTEM
http://deu01.ps4.update.playstation...abac7c4f978907e8a73f844936ad420/PS4UPDATE.PUP

34383-c7383439afd522b5a489b8320bb91757.jpg

FOR JAPON Download Now

JP PS4 Firmware v5.50 Update SYSTEM
http://djp01.ps4.update.playstation...abac7c4f978907e8a73f844936ad420/PS4UPDATE.PUP

================================

Asia Hong Kong

34384-ef2d3320ad27aeb9ad700da4e6195a3c.jpg

PS4 Recovery v5.50 SA
http://dsa01.ps4.update.playstation...8e6f0ae956c1bb1798ea86da051554d/PS4UPDATE.PUP
------------------------------
PS4 Firmware v5.50Update SYSTEM

http://dsa01.ps4.update.playstation...abac7c4f978907e8a73f844936ad420/PS4UPDATE.PUP

===================​

--------------------------------------------

app_icon_title.png
PS4 Remote PlayWindows PC / Mac

image.png

Using
icon_remotePlay.png
(PS4 Remote Play) program to control a PlayStation®4 system from a computer.
With this program on a PC or Mac, you can experience immersive PlayStation® games while you're connected remotely to a PS4 ™ system.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
دوستان من از دیروز هر راهی بگین امتحان‌کردم دیروز زفتم از سایت پلی استیش‌دانلود کردم آپدیت رو و ریختم تو فلش اما جواب نداد !!! دیروز فرمت رو fat۳۲ قرار دادم نشد اما امروز فرمت رو تو فلش xfat قرار دادم و پوشه ها رو درست کردم با حروف بزرگ بعد آپدیتی که از سایت دانلود کردم رو ریختم حجمش هم‌ ۴۸۰ هست این کار برای من جواب داد شمام امتحان‌کنید ۱۰۰% جواب میده

والا exFat که هیچی من حتی NTFS هم گذاشتم نشد، فایل ها درسته و حروف بزرگ و به کل فلش رو فرمت کرده بودم از نو !
احتمالا یه چند دقیقه ای از شانس تون از این حالت گند در اومدید

دوستانی که با فلش هم دانلود کردن و نشده،
حدس من اینه که به کل 438 مگ فایل خراب دانلود کردیم چون وقتی با فایرفاکس میزنی روی لینک مستقیم میره صفحه پیوندها ولی وقتی لینک رو میدی IDM یهو دانلود می کنه
اخه نمیشه که لینک ها نباید این مدلی متفاوت باشند

کسی اگر بتونه با هیلتر شکنی چیزی دانلود کنه یا رو خط اش هیلتر کش داشته باشه خبر بده خیلی خوب میشه
خودم تا شب نمیتونم امتحان کنم و گرنه می گفتم

Last edited by a moderator:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,533
دوستانی که با فلش هم دانلود کردن و نشده،
حدس من اینه که به کل 438 مگ فایل خراب دانلود کردیم چون وقتی با فایرفاکس میزنی روی لینک مستقیم میره صفحه پیوندها ولی وقتی لینک رو میدی IDM یهو دانلود می کنه
اخه نمیشه که لینک ها نباید این مدلی متفاوت باشند

کسی اگر بتونه با هیلتر شکنی چیزی دانلود کنه یا رو خط اش هیلتر کش داشته باشه خبر بده خیلی خوب میشه
خودم تا شب نمیتونم امتحان کنم و گرنه می گفتم
آخه ربطی نداره ، شما وقتی فایلو دانلود میکنی ، از خود کنسول هم مستقیم میگیره ، کنسول که شناسایی میکنش یعنی این فایل وجودش تایید شدس ، اگه فایلش zip یا rar باشه بله ، نه یک فایلی که فشرده نشدس . الان من شکم کردم به دانلودتون ، اون کاربر میگه ازسایت رسمی گرفتم بعد exfat کردم شده ! ، من فکر میکنم ریجن انتخابیشون از اول اشتباه بوده یا فلش مشکلی داشته برای انتقال صحیح فایل ، ربطی به فرمتش نداره .

Ali-one

کاربر سایت
Mar 8, 2018
10
آخه ربطی نداره ، شما وقتی فایلو دانلود میکنی ، از خود کنسول هم مستقیم میگیره ، کنسول که شناسایی میکنش یعنی این فایل وجودش تایید شدس ، اگه فایلش zip یا rar باشه بله ، نه یک فایلی که فشرده نشدس . الان من شکم کردم به دانلودتون ، اون کاربر میگه ازسایت رسمی گرفتم بعد exfat کردم شده ! ، من فکر میکنم ریجن انتخابیشون از اول اشتباه بوده یا فلش مشکلی داشته برای انتقال صحیح فایل ، ربطی به فرمتش نداره .
آره کلا مشکل اون آپدیته.. امیدوارم خوده سونی بفهمه این باگو باید منتظر شد فقط

hamed67vi

کاربر سایت
Oct 4, 2013
1
درود خدمت دوستان عزیز
بنده هم هنگام آپدیت به 5.50 با ارور su-30645-8 مواجه میشم از دیروز
تو یکی از فرومهای خارجی خوندم که فقط فایلو باید با اینترنت اکسپلورر دانلود کرد با خود مرورگر نه منیجر دانلود کرد
بعد با یه فلش fat32 آپدیت کرد
من هنوز امتحان نکردم.اما دوستان لطفا امتحان کنید و یه اطلاعی بدید
ولی همونطور که متوجه شدم از اپراتور هم میتونه باشه چون مشکل از فایل دانلود شده هستش.کسایی که غیر از ایرانسل استفاده میکنن با این ارور مواجه شدن؟

• Like
Reactions: Salarfrz02

Salarfrz02

کاربر سایت
Mar 9, 2018
4
دوستان‌ من احتمال میدم‌ این مشکل ربطی به کنسول نداره و از اینترنت ایران هست... من روشی‌که گفتمو روی پرو دوستمم هم امتحان کردم‌جواب داد نمیدونم امیدوارم کار کنه واسه شما هم...تنها کاری که کردم فرمت فلش رو xfat قرار دادم و دقت کنین اسم فلدر هارو بزرگ قرار بدین چون تو سایتای خارجی خیلی خیلی کم در حد ناچیز به این اشکال توجه شده بیشتر مشکل از داخل ایرانه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر