System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
اقا من بک اپ بگیرم از کنسول شامل کل محتویاتش میشه؟ یوزرهارم بک اپ میگیره؟
یوزرهارم میریزه ولی برا فعال کردن بازیا پسوورد اکانت رو میخواد اگه طرف پسوورد رو عوض کرده باشه بازیات میپره

Sent from my Gooshi using Tapatalk

• Like
Reactions: mahabad

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
یه سوال مهم !!

تو بحث HDR مشکلات زیادی تو PRO بود ، اینکه قابلیت HDR بصورت ON یا OFF نبود و به صورت اتوماتیک و OFF بود ، حالا گزینه HDR تفاوتی کرده یا نه ؟؟؟

چون من مشکل اساسی با این موضوع داشتم ، PS4 معمولی رو میزنم تلوزیون HDR فعال میشد ولی PRO رو به همون تلوزیون میزنم میگه HDR پشتیبانی نمیشه !!!

ما نمیتونیم اون آپدیت بتای شما رو نصب کنیم ؟
سلام
شما داخل سیتینگ تلوزیون ultra deep colour رو روو ON گذاشتی باز این مشکلو داری؟

jarrah

کاربر سایت
Dec 10, 2013
189
سلام
شما داخل سیتینگ تلوزیون ultra deep colour رو روو ON گذاشتی باز این مشکلو داری؟
آره بابا ، به شرکت الجی ایمیل زدم و گفت وقتی شما با کنسول ps4 معمولی مشکلی برای hdr نداری معنیش این هست که کنسول ps4 pro شما نیاز به آپدیت نرم افزاری داره .
ترفندهای زیادی هم بکار بردم ، SAFE MODE ,HDCP , و سایر حرکت ها .

خلاصه تلوزیون "55 4K و کنسول هم PRO ولی بدون HDR !!!!!!!!!!!!!

• Like
Reactions: t33

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
آره بابا ، به شرکت الجی ایمیل زدم و گفت وقتی شما با کنسول ps4 معمولی مشکلی برای hdr نداری معنیش این هست که کنسول ps4 pro شما نیاز به آپدیت نرم افزاری داره .

من ps4 دارم و تی وی 4 کی سونی وقتی وارد هر بازی که قابلیت hdr داره میشوم ( دفعه اول ) خودش پیغام میده تلویزیون شما قابلیت hdr داره میخواهید فعال بشه منم راحت فعالش میکنم و مثل بنز کار میکنه

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود

مدل تی وی ال جی که داری چیه؟ اخه هفته دیگه میخوام lg 49 uh8500 رو بگیرم برا pro باهاش به مشکل نخورم مثل شما؟

imankgb

کاربر سایت
Aug 1, 2013
10
نام
ایمان
منم موقع دانلود آپدیت PES 2017 الان با این مشکل رو به رو شدم یعنی خدا ازشون نگذره که یه سرگرمی ساده هم از ما میخوان بگیرن...به اینا باشه همه باید بزنیم تو سرمون عزاداری کنیم تا خوششون بیاد
من با سیم کارت(همراه اول)تست کردم بدون مشکل اپیدت کرد اما اینترنتی رو که از داتک گرفتم مشکل داره.

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
دوستان با توجه به این که تمام اپدیت های بزرگ سونی چهارشنبه ماه میلادی میاد پس باید یکم ماه مارس منتظر اپدیت سونی باشیم البته طولانی ترین پروسه بتا 35 روز بوده که اگه بخواد مثل اون باشه باید هشتم ماه مارس منتظرش باشیم:D
ولی یکم ماه مارس خیلی منطقیه بیشتر کاربرا reddit هم همین احتمال رو دادن:D

Lesners

کاربر سایت
Mar 20, 2013
440
دوستان با توجه به این که تمام اپدیت های بزرگ سونی چهارشنبه ماه میلادی میاد پس باید یکم ماه مارس منتظر اپدیت سونی باشیم البته طولانی ترین پروسه بتا 35 روز بوده که اگه بخواد مثل اون باشه باید هشتم ماه مارس منتظرش باشیم:D
ولی یکم ماه مارس خیلی منطقیه بیشتر کاربرا reddit هم همین احتمال رو دادن:D
دقیقا اپدیت کی قراره عرضه بشه ؟

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
دقیقا اپدیت کی قراره عرضه بشه ؟

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
تاریخ دقیق رو والا من بخش سونی کار نمیکنم بدونم:D
ولی همونطور که گفتم سونی اپدیت های بزرگش رو همیشه چهارشنبه میلادی میده بیرون که میشه 1 مارس.همیشه هم یک روز قبلش تو رسانه ها اعلام میکنه که اپدیت قراره فردا بیاد...ولی حداکثر تاخیری که بتونه بخوره این اپدیت 8 مارس هست بین این دو بازه اپدیت نمیاد یا یکم یا هشتم(حالا شایدم اومد:D)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر