System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
یه سوال مهم !!

تو بحث HDR مشکلات زیادی تو PRO بود ، اینکه قابلیت HDR بصورت ON یا OFF نبود و به صورت اتوماتیک و OFF بود ، حالا گزینه HDR تفاوتی کرده یا نه ؟؟؟

چون من مشکل اساسی با این موضوع داشتم ، PS4 معمولی رو میزنم تلوزیون HDR فعال میشد ولی PRO رو به همون تلوزیون میزنم میگه HDR پشتیبانی نمیشه !!!

ما نمیتونیم اون آپدیت بتای شما رو نصب کنیم ؟
من کنسول معمولی دارم با تلویزیون معمولی تا حالا HDR تست نکردم
شما همین الانم ثبتنام کنی ایمیل بتا برات میاد راحت میتونی بریزی

اقا ما اومدیم بگیم بسی خوشحال شدیم که میشه از هارد اکسترنال استفاده کرد که یه دفعه فهمیدیم وقتی هارد فرمت بشه دیگه حتی نمیشه ازش به عنوان هارد اکسترنال رو pc استفاده کرد:|
این که خیلی خیلی مسخرس:| چرا سونی داره اینکار میکنه میترسه بازیاش هک بشه؟:| خب کنسول که هک نشه بازی هک شده به چه دردی میخوره؟:|

ولی دوستان یک نرم افزار اومده برا کنسول وان که میشه از هارد اکسترنال که با کنسول فرمت شده از pc هم استفاده کرد که نحوه کارش اینه محتوا رو سویچ میکنه اینطوری که اگه بخوایی از هارد برا کنسول استفاده کنی سویچ میشه رو اون حالت اگه بخوایی رو pc هم استفاده کنی سویچ میکنه رو حالت pc....بهتره امیدوار باشیم صدا کاربرا دربیاد و سونی تا یه ماهه دیگه این ویژگی رو درستش کنه یا تا ماهه دیگه یه گروهی این نرم افزار رو برا ps4 هم بسازه:D
اون برنامه چیز شاخی نیست همون MBR رو تغییر میده
مشکل اینه طریقه نصب بازیا رو هارد با چیزی که ما از نت دانلود میکنیم فرق داره که اونو نمیشه کاریش کرد
منظورم اینه که بشه از دیتای نصب شده رو هارد اکسترنال بکاپ گرفت و روی یه دستگاه دیگه که بازی رو تو لیست دانلود داره نصب کرد . به جای دانلود کردن
خیر این امکان نیست

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: mehran

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
اقا من بالاخره نفهمیدم میشه بدون psx از طریق هارد اکسترنال دیتا انتقال داد به PS4 یا فقط میشه از هارد به عنوان حافظه ی خارجی استفاذه کرد ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

اگه قرار باشه مثل Xone باشه این آپدیت، پس باید همینطوری باشه که بشه دیتاهارو راحت از هارد به دستگاه انتقال داد

ا
خیر این امکان نیست

داداش متن خبرشو داری بهم بدی؟

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
اگه قرار باشه مثل Xone باشه این آپدیت، پس باید همینطوری باشه که بشه دیتاهارو راحت از هارد به دستگاه انتقال داد
والا رو وان هم ساده نیست پیر آدم درمیاد بازی ای که از کامپیوتر ریختی رو هارد بریزی رو کنسول
داداش متن خبرشو داری بهم بدی؟
متن چه خبری ؟
چون فقط گزینه move داره نه کپی حتی اگه اجازه بده دیتا رو روی کنسول دیگه ای بریزی بازی خودت پاک میشه

Sent from my Gooshi using Tapatalk

• Like
Reactions: aliahmadi2

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
والا رو وان هم ساده نیست پیر آدم درمیاد بازی ای که از کامپیوتر ریختی رو هارد بریزی رو کنسول

متن چه خبری ؟
چون فقط گزینه move داره نه کپی حتی اگه اجازه بده دیتا رو روی کنسول دیگه ای بریزی بازی خودت پاک میشه

آها شما برای نسخه بتا ثبت نام کردی؟ :D فقط Move داره؟ :| این به چه دردی میخوره آخه؟

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
اقا من بالاخره نفهمیدم میشه بدون psx از طریق هارد اکسترنال دیتا انتقال داد به PS4 یا فقط میشه از هارد به عنوان حافظه ی خارجی استفاذه کرد ؟

مثل اینکه نمیشه دیتا رو انتقال داد

maxlife

کاربر سایت
Oct 29, 2016
81
نام
ارش
منم همین جور فک میکنم فقط میشه به عنوان هارد جانبی استفاده کرد و‌نمیشه دیتا انتقال داد اخه واقعا کی این کارو میکنه توی دنیا به جز ما ایرانیا که اونم بخاطر سرعت مزخرف نت ما هست مسلما بقیه کشورارهیچ نیازی به این اپشن برای انتقال دیتا از هارد به کنسول ندارن

• Like
Reactions: mehdipahlavi

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,835
نام
نریمان
من بتا رو گرفتم. مهم ترین قابلیتش برای من امکان استفاده از تصاویر شخصی برای Background هست:

به علاوه رنگ های جدید برای تم های قبلی هم اضافه شده:

بخش نوتیفیکیشن ها هم به کل تغییر کرده و بخش بندی سمت چپ صفحه خذف شده:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
اون برنامه چیز شاخی نیست همون MBR رو تغییر میده
مشکل اینه طریقه نصب بازیا رو هارد با چیزی که ما از نت دانلود میکنیم فرق داره که اونو نمیشه کاریش کرد

خیر این امکان نیست
من با طریقه نصب بازی کاری ندارم فقط امیدوارم نرم افزاری بسازن که بشه از هارد اکسترنال هم رو pc و هم رو کنسول استفاده بشه اگه نشه مجبورم با وجود این که یه هارد یک ترا دارم برم یه هارد 500 گیگ اکسترنال حالا چه نو چه دسته دوم گیر بیارم اختصاصش بدم به کنسول:|

mehdipahlavi

کاربر سایت
May 31, 2014
94

خیر امکان این کار وجود نداره.

منظورم اینه که بشه از دیتای نصب شده رو هارد اکسترنال بکاپ گرفت و روی یه دستگاه دیگه که بازی رو تو لیست دانلود داره نصب کرد . به جای دانلود کردن
شدنی نیست این کار
اگه به عکس هایی که گذاشتم دقت کنین قابلیت انتقال دیتا وجود داره(نه کپی) اگه امکان کپی کردن وجود داشت ممکن بشه این کار کرد!!!

من با طریقه نصب بازی کاری ندارم فقط امیدوارم نرم افزاری بسازن که بشه از هارد اکسترنال هم رو pc و هم رو کنسول استفاده بشه اگه نشه مجبورم با وجود این که یه هارد یک ترا دارم برم یه هارد 500 گیگ اکسترنال حالا چه نو چه دسته دوم گیر بیارم اختصاصش بدم به کنسول:|
این سیاست شرکت احتمالا که چنین کاری نمی کنه. وگرنه فکر نمی کنم انجام چنین کاری سخت باشه براشون.

• Like
Reactions: mehran

jarrah

کاربر سایت
Dec 10, 2013
189
من کنسول معمولی دارم با تلویزیون معمولی تا حالا HDR تست نکردم
شما همین الانم ثبتنام کنی ایمیل بتا برات میاد راحت میتونی بریزی
من دیروز ثبت نام کردم ولی هنوز لینک دانلود برام نیومده !!!

اگه ریجن دستگاهت 2 هست میتونی لینکش رو برامون بذاری ؟

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
من دیروز ثبت نام کردم ولی هنوز لینک دانلود برام نیومده !!!

اگه ریجن دستگاهت 2 هست میتونی لینکش رو برامون بذاری ؟
آپدیت ریجن ها فرقی نداره
این لینکو از سایت خارجی گرفتم ولی فک کنم اگه کد بتا نداشته باشی اجازه نده بریزی تست کن ببین میشه یا نه
MEGA

• Like
Reactions: jarrah

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر