System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
اونایی که تست کردن بگن میشه هارد اکسترنال بازی نصب کرد به صورت مستقیم که دیگه psx نخایم استفاده کنیم...

Sent from my iPhone using Tapatalk
یعنی اپدیتها رو کپی می کنی داخل هارد اکسترنال و تمام.

• Like
Reactions: maxlife

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
423
نام
حامد
فکر کنم مثل اکس باکس وان بشه.یعنی بازی ها رو که داخل هارد کنسول هست رو به هارد اکسترنال و بر عکس انتقال داد.همین طور امکان نصب و دانلود به صورت مستقیم روی هارد اکسترنال هم فراهم میشه.اگر اشتباه میکنم تصحیح بفرمایید...

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
میشه کلا بازی ها رو با هارد اکسترنال اجرا کرد یعنی ؟ علاوه بر رسختن دیتا به صورت مستقیم؟

نه نمیشه بازی روی هارد اکسترنال اجرا کرد فقط میشه از هارد برای نصب و انتقال دیتا بازی استفاده کرد

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
نه نمیشه بازی روی هارد اکسترنال اجرا کرد فقط میشه از هارد برای نصب و انتقال دیتا بازی استفاده کرد
ببخشيد من متوجه نشدم. وقتى بازى روى هارد اكسترنال نصب هست، درنتيجه از روى هارد هم اجرا ميشه ديگه؟ مثلا نسل قبل من فلش وصل كرده بودم به اكس باكس و بازى ها رو روى اون نصب ميكردم(اواخر نسل بعضى بازى ها نياز به نصب فايلهايى بود) ، اما مشكلى كه وجود داشت بازى هايى كه روى هارد خود كنسول نصب نبودند لودينگ هاى طولانى تر و سرعت نصب پايين ترى داشتند.

• Like
Reactions: maxlife

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
خب یه چند ساعتی هست که بتا رو ریختم
سرعت کلی خیلی خوبه لگ یا چیزی ندیدم
این قابلیت گذاشتن عکس دلخواه هم خیلی خوبه عکس النا که خودم شات گرفتم گذاشتم
در مورد هارد اکسترنال بازی مستقیم روش نصب و اجرا میشه ولی همچنان باید با psx بازی ریخته بشه دقیقا مثل وان میمونه با این تفاوت که NTFS ساپورت نمیکنه

maxlife

کاربر سایت
Oct 29, 2016
81
نام
ارش
منم فکر نکنم بشه از روی هارد مستقیم بازی کرد همون اگه بشه از روی هارد انتقال داد خودش نعمت بزرگی هست

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
سرعت کابل usb خیلی کمه نسبت به کابل sata که هارد داخل کنسول بهش وصل شده حتی اگه قابلیت نصب بازی روی هارد اکسترنال هم بزاره بازم بدرد نمیخوره چون لودینگ بازی خیلی طول میکشه هم ممکنه باعث کاهش فریم بازی هم بشه

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,152
نام
حامد
منم فکر نکنم بشه از روی هارد مستقیم بازی کرد همون اگه بشه از روی هارد انتقال داد خودش نعمت بزرگی هست

سلام
ببخشید من متوجه نشدم
اگر قرار که از رو هارد بازی اجرا نشه و باز هم به psx نیاز باشه، پس الان چه مزیتی شکل گرفته؟ :|

• Like
Reactions: mohsen2012

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر