System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
سلام

روی منو رنگ ها غلیظ تر شده و آنتی آلایزینگ فعال و خیلی منو شفاف شده! داخل بازی ها هم طیف رنگ ها خیلی جالب و گرم شده! کیفیت بالاتر رفته ولی افت فریم ایجاد شده!

بعد از بررسی به این نتیجه رسیدم که افکت HDR روی ps4 های معمولی بصورت نرم افزاری شبیه سازی میشه و روی ps4 pro بصورت سخت افزاری! همین امر باعث شده روی ps4 معمولی داخل بازی ها افت فریم ایجاد بشه! ( بعلت پردازش بیشتر )
برای من هم بعد از فعال کردن HDR توی بازی GTA V بازی هنگ میکنه البته نمیشه با دو سه بار قطعی گفت اما خب بدون HDR مشکلی ندارم

rohallah_tavakoli

کاربر سایت
Mar 28, 2008
59
نام
روح الله
برای من هم بعد از فعال کردن HDR توی بازی GTA V بازی هنگ میکنه البته نمیشه با دو سه بار قطعی گفت اما خب بدون HDR مشکلی ندارم
کلا بار پردازشی رو زیاد میکنه! نمیدونم باگ نرم افزاریه یا کلا اینطوری شده! اصلا دیگه بازی کردن حال نمیده! روی 30 فریم قفل شده! بدبختی اینه چه HDR فعال باشه چه غبر فعال همینطوریه!

حالا نمیشه هم داونگرید کرد! باید منتظر پچ یا آبدیت های بعدی در ماه آینده باشیم! :(

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
هنوز پچ های بازی برای HDR عرضه نشده شماها چیرو میگید کیفیت بهتر شده ؟ چرا تلقین الکی میکنید ؟ بعد از فعال کردن HDR یکم کنتراست تصویر بیشتر میشه ...برای بازی های باید پچ hdr عرضه بشه تا تفاوت شکل بگیره...اونم فقط تو تلویزیون های HDR تفاوت احساس میشه تو TV های دیگه به غیر پر رنگ شدن رنگ تصویر ( افزایش کنتراست ) چیز دیگه ای نخواهید دید.

من که دیشب The last انلاین زدم همون 60 فریم بود...هیچ تغییری تو بازی ندیدم.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Sir Ryan Giggs

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
کلا بار پردازشی رو زیاد میکنه! نمیدونم باگ نرم افزاریه یا کلا اینطوری شده! اصلا دیگه بازی کردن حال نمیده! روی 30 فریم قفل شده! بدبختی اینه چه HDR فعال باشه چه غبر فعال همینطوریه!

حالا نمیشه هم داونگرید کرد! باید منتظر پچ یا آبدیت های بعدی در ماه آینده باشیم! :(
دوست عزیز چرا داری جو میدی مگه میشه با اپدیت تمام بازی ها رو 30 فریم قفل بشن من همون روزی که اپدیت اومد کنسول رو اپدیت کردم عملکرد سیستم خیلی زیاد بالا رفته نه هنگی وحود داره نه لگی نه کم شدن فضای هارد تازه استورم سرعتش خیلی رفته بالا دیگه مثل قبل همش نباید منتظر باشیم تا استور لود بشه سریع استور رو میاره بالا تمام بازیام هم رو همون فریم و حالتی که بودن هستن تازه گزینه hdr هم فعاله شما حتما هاردت مشکل پیدا کرده

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
سلام

روی منو رنگ ها غلیظ تر شده و آنتی آلایزینگ فعال و خیلی منو شفاف شده! داخل بازی ها هم طیف رنگ ها خیلی جالب و گرم شده! کیفیت بالاتر رفته ولی افت فریم ایجاد شده!

بعد از بررسی به این نتیجه رسیدم که افکت HDR روی ps4 های معمولی بصورت نرم افزاری شبیه سازی میشه و روی ps4 pro بصورت سخت افزاری! همین امر باعث شده روی ps4 معمولی داخل بازی ها افت فریم ایجاد بشه! ( بعلت پردازش بیشتر )

من هیچ افت فریمی تو هیچ بازی ندیدم
HDR هم فعاله

دوستان یه سوال ریجن دستگاه من ۳ هست اگه آپدیت ریجن یک رو بریزم مشکلی پیش میاد؟ و اگه مشکلی پیش نمیاد دکمه پیش فرض دایره تو ریجن ۳ با آپدیت ریجن یک به ضربدر تبدیل میشه ؟

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

بله مشکل پیش میاد
باید آپدیت مخصوص ریجن دستگاه رو دانلود کنید

• Like
Reactions: redman2

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
اقا قضیه چیه برای من اصلا اپدیت جدید نیومده ! اخرین اپدیت 3.55 هست الان هم که میرم رو چک کردن اپدیت میزنم میگه کنسول شما اخرین فریم وار اپدیت هست !

Sent from my LG-H818 using Tapatalk
منم همین مشکل رو دارم، یه نفر کمک کنه لطفا
دوستان منم دقیقا همین مشکل رو دارم اگه کسی راهی بلده بگه لطفا :-??

حدسم به اینه که یسری مشکلات داشته بعد یکی دو روز اول برداشتنش ! چون من دو روز بعد ریلیز ps4 رو روشن کردم و تو این دو روز اول انتشار اپدیت کلا دستگاه خاموش بود .
در هر حال من با همین 3.55 میمونم و با یو اس بی آپدیت نمیکنم تا هر وقت خود دستگاه پیام آپدیت داد با خود دستگاه آپدیت میکنم

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,786
سلام

شما تی وی مخصوص hdr دارید یا رویه تی وی های ال ای دی معمول تست کردید

این hdr روی تی وی های led هم جواب میده یا تی وی مخصوص hdr می خواد ؟

Last edited by a moderator:

James Sunderland

کاربر سایت
Apr 3, 2012
301
نام
ایمان
خودشون گفتن رو hdr جواب میده بنده hdr 4k دارم احساس میکنم نور ها خیلی بهتر شده مخصوصا رو انچارتد..فقط یه مشکلی هست اونم اینه که شما اگر تلوزیونت hdr باشه وارد حالت گیم مود بشی hdr و چند جلوه و اپشن دیگه خاموش میشه تا اینپوت لگت بیاد پایین اگرم حالت عادی بزاری اینپوت لگ حدودا 80 هست و بالاست.کسی راهی بلده که حالت عادی اینپوت لگ بیاد پایین؟

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
خودشون گفتن رو hdr جواب میده بنده hdr 4k دارم احساس میکنم نور ها خیلی بهتر شده مخصوصا رو انچارتد..فقط یه مشکلی هست اونم اینه که شما اگر تلوزیونت hdr باشه وارد حالت گیم مود بشی hdr و چند جلوه و اپشن دیگه خاموش میشه تا اینپوت لگت بیاد پایین اگرم حالت عادی بزاری اینپوت لگ حدودا 80 هست و بالاست.کسی راهی بلده که حالت عادی اینپوت لگ بیاد پایین؟

باید صبر کنید تا تلویزیون‌های جدیدتر و بهتر بیان که در کنار اون آپشن‌ها اینپوت لگِ پایینی هم داشته باشن :D

shayan_boss

کاربر سایت
Jul 18, 2009
425
منم تازه 4k hdr خریدم...حقیقتش وقتی picture mode رو روی hdr میزارم تغییر خاصی توی رنگ نمیبینم...من خودم روی game mode میزنم و imput lag روی 35 هست که قابل قبوله
میدونین کدوم تنظیمات imput lag رو زیاد میکنن؟

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
منم تازه 4k hdr خریدم...حقیقتش وقتی picture mode رو روی hdr میزارم تغییر خاصی توی رنگ نمیبینم...من خودم روی game mode میزنم و imput lag روی 35 هست که قابل قبوله
میدونین کدوم تنظیمات imput lag رو زیاد میکنن؟
مدل تلویزیونت چیه ؟

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
دوستان ببخشیدا اما بنده هم الان رو tv hdr مشکلی ندارم چطوری شما اینارو میگید
هنوز خبری نیست شما الکی جو میدی ای نرم افزاری ای افکتا فلان شده
من که چیزی نمیبینم بایزم ۳۰ فریم نشده!
خواهشا الکی نگید
دلیل این حرفهای غیر عقلانیتون رو نمیدونم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر