پرونده عظیم بازی Shadow of the Colossus

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
سلام به همگی...
یه تراویا:
کسی تا حالا توی منوی بازی صبر کرده و وایسته تا ببینه چه اتفاقی می افته؟
واندر در آخرین عبادتگاهی که شما بازی رو ذخیره کردین، خسته و تنها نشسته:((دستاش رو روی زانوش گذاشته، و داره به کارهایی که کرده فک میکنه=((مثل اینکه بدجوری حالش گرفته ـست.
albums3268-picture49799.jpg

در همین حین دوربین روی آگرو میره و شما گشت و گذار آگرو رو توی مناطق مختلف خواهید دید، جالبیش اینه که اون صحنه ها دمو نیستش و همشون Real Time هستن...
خب اگه امتحان نکردین، همین الان وقتشه...راستی من روی نسخه کولکشن این کارو کردم و روی نسخه های کلاسیک بازی خبر ندارم، یعنی امتحان نکردم، اگه کسی از شما بچه ها رفته حتما ما رو هم با خبر کنه...

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
سلام به همگی...
یه تراویا:
کسی تا حالا توی منوی بازی صبر کرده و وایسته تا ببینه چه اتفاقی می افته؟
واندر در آخرین عبادتگاهی که شما بازی رو ذخیره کردین، خسته و تنها نشسته:((دستاش رو روی زانوش گذاشته، و داره به کارهایی که کرده فک میکنه=((مثل اینکه بدجوری حالش گرفته ـست.
در همین حین دوربین روی آگرو میره و شما گشت و گذار آگرو رو توی مناطق مختلف خواهید دید، جالبیش اینه که اون صحنه ها دمو نیستش و همشون Real Time هستن...
خب اگه امتحان نکردین، همین الان وقتشه...راستی من روی نسخه کولکشن این کارو کردم و روی نسخه های کلاسیک بازی خبر ندارم، یعنی امتحان نکردم، اگه کسی از شما بچه ها رفته حتما ما رو هم با خبر کنه...

اگه منظورت همون محل هاییه که تو دشت و بیابون اجازه میداد بازی رو سیو کنی باید بگم اره . من زمان PS2 دیده بودم .:d

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
اگه منظورت همون محل هاییه که تو دشت و بیابون اجازه میداد بازی رو سیو کنی باید بگم اره . من زمان PS2 دیده بودم .:d
پس بوده دیگه..خوبه.
جالبه، عجب کارهایی که روی این بازی انجام ندادن...راستی نسخه کولکشن رو پلات کردی یا نه؟

آرگون

کاربر سایت
Mar 14, 2013
18
یادمه اون زمان هیدئو کوجیما افسانه ای هم خیلی تحت تأثیر این بازی قرار گرفته بود بطوریکه بعدها در بازی کسلوانیا: ارباب سایه ها که کوجیما تو ساختش همکاری میکرد المانهایی از SOTC بوضوح قابل مشاهده است مثلا BOSSها و شیوه کشتن آنها
دوستان نظر خاصی ندارند؟

• Like
Reactions: Sega_genesis

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
یادمه اون زمان هیدئو کوجیما افسانه ای هم خیلی تحت تأثیر این بازی قرار گرفته بود بطوریکه بعدها در بازی کسلوانیا: ارباب سایه ها که کوجیما تو ساختش همکاری میکرد المانهایی از SOTC بوضوح قابل مشاهده است مثلا BOSSها و شیوه کشتن آنها
دوستان نظر خاصی ندارند؟
دقیقا، نه تنها کوجیما بلک همه بازیسازان و منتقدان تحت تاثیر قرارگرفتن، خیلی از استودیوها، مثلا یوبی سافت، ناتی داگ و ....

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
اینا رو زود تر مینوشتی من زمانی که ps2 داشتم نفهمیدم چه طوری و کجا این غول ها رو باید پیدا کنم.
کلا 3-4 تاش رو بیشتر پیدا نکردم که بکشم.

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
اینا رو زود تر مینوشتی من زمانی که ps2 داشتم نفهمیدم چه طوری و کجا این غول ها رو باید پیدا کنم.
کلا 3-4 تاش رو بیشتر پیدا نکردم که بکشم.
باید با استفاده شمشیرت مسیر رو پیدا میکردی یادش بخیر

• Like

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
|دو استاد بزرگ در کنار هم|
albums3268-picture50010.jpg
بچه ها چندوقت پیش بروس استرلی(کارگردان Tlou) اومده بود جای استاد فامیتو ادا و باهم داشتن صحبت میکردن...
توی توئیتر آقای ادا ایشون میگن ما داشتی در مورد tlou و ico صحبت میکردیم و بروس از من تشکر کرد و گفت که ما خیلی از بازیهات الهام گرفتیم و ...
هرچند که قبلا هم آقای استرلی این علاقه شون رو ابراز کرده بودن ولی ایندفعه شخصا رفتن جای استاد ادا و ..
مثل اینکه داشتن غذا میخوردن و مفصل صحبت میکردن...
دو تا از بهترین بازیسازهای مورد علاقه بنده...دو استاد بزرگوار:x
پ.ن: میگم کاشکی ازش میپرسید THE LAST GUARDIAN کی میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
من که خودم به شخصه خیلی زیاد منتظر The Last Guardian نیستم ... :-b

هنوز نیومده میدونم شاهکاره دیگه ای از استاده , از طرفی بازی انحصاریه و فقط واسه ی PS3 یا PS4 میاد !
واقعا حیفه همچین شاهکارایی واسه ی PC تبدیل نشن !!! :|

• Like

Dreamy

کاربر سایت
Aug 31, 2010
606
بچه ها چندروز پیش بروس استرلی(کارگردان Tlou) اومده بود جای استاد فامیتو ادا و باهم داشتن صحبت میکردن...
توی توئیتر آقای ادا ایشون میگن ما داشتی در مورد tlou و ico صحبت میکردیم و بروس از من تشکر کرد و گفت که ما خیلی از بازیهات الهام گرفتیم و ...
هرچند که قبلا هم آقای استرلی این علاقه شون رو ابراز کرده بودن ولی ایندفعه شخصا رفتن جای استاد ادا و ..
مثل اینکه داشتن غذا میخوردن و مفصل صحبت میکردن...
دو تا از بهترین بازیسازهای مورد علاقه بنده...دو استاد بزرگوار:x
پ.ن: میگم کاشکی ازش میپرسید THE LAST GUARDIAN کی میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

البته مربوط به چند روز پیش نیست و حداقل دو ماه قبل بود این قضیه رفتن Bruce به توکیو و ملاقاتش با Ueda.

powvex

کاربر سایت
Sep 18, 2010
103
بسیار بسیار لذت بردم از خوندن این مطالب، هرچند جسته گریخته.

من این بازی رو روی ps3 با 3D تموم کردم و خیلی از 3D بودن لذت بردم. از اونجایی که من یک گیمر Straight هستم (دنبال Achivement و اینجور چیزها نیستم، فقط یکراست بازی میکنم برای تموم کردن بازی)، خیلی چیزهایی رو که توی این مطلبها دیدم رو نمیدونستم و الان دوست داشتم دوباره برم ببینم. ولی افسوس، افسوس که بخاطر هارد 1 ترا جدیدی که روی دستگاه گذاشتم، کلی اطلاعاتم مثل Save ها رو از دست دادم.

امیدوارم در مورد بازیهای دیگه هم چنین مطالبی رو از شما ببینم.
موفق و پیروز باشید.

• Like

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی
از هواداران این عنوان حتی قبل از عرضه توی شهرم بودم. وقتی که بالاخره اومد تا صبح پاش نشستم. یادمه اوایل نمی‌دونستم نور شمشیر راهو هدایت می‌کنه و همین دنبال گشتن لذت بازی رو چند برابر کرد.
شاهکار PS2.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر