پرونده عظیم بازی Shadow of the Colossus

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
خوب داداش خودت که داری میگی برنده بهتربن جوایز و گیرنده بهترین نقدها در سال "2006" شده الان سال 2018 هستیم! دنیای دیجیتال پیشرفتش به ماه و بروز هست منهم گفتم این بازی برای دوره خودش با توجه به سبک وسیاق بازیهای اون روزها شاید انقلابی بوده اما الان استاندارد های بازیها و انتظارات گیمر ها خیلی فرق کردن اینکه بیایی یک بازی دوازده سال پیش رو برداری و فقط با بروز کردن گرافیک بیرون بدی مسلما نمیتونه خیلیها رو راضی کنه. بنز کلاس 230E که سال 1976 عرضه شد بهترین و انقلابی ترین خودرو شهری زمان خودش بود و پرفروش ترین مدل شرکت بنز با بیشترین سال‌های تولید برای یک مدل بوده بطوریکه بر سر آرامگاه بنیان گذار مرسدس یک مدل سنگی 230 رو گذاشتن امروزه کسانی این مدل رو باز سازی کامل میکنن و برای علاقه مندان بیرون میدن آیا اینکه این مدل زمان خودش بهترین بوده و یکعده بخاطر خاطرات و حس نوستالژیکی که بهش دارن بابتش پول میدن باعث میشه بتونیم بگیم در حد یک بنز کلاس E 2018 هست و قراره همه راننده ها باهاش حال کنند! در پایان هم مشخصه که من فقط نظر شخصیم رو گفتم اینکه میگم بعلت ابتدایی بودن و سادگی بیش از حد و همچنین باگ هایی که داره ازش لذت نبردم توهین به بازی نیست.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

من حرف شما رو به حساب رفاقت و مزاح میزارم

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
شوکه شدم مقاله به اون عظمت رو ادیت شده و دلیت شده یافتم. حسین واندا کجاست؟
دقیقا منم شش سال پیش داشتم اینجا مقاله رو میخوندم، دقیقا همون موقعی که رو ps2 زدمش تازه. چی شد اون مقاله؟؟؟؟؟؟؟؟ یکی از کامل ترین مقالات تاریخ گیم ژورنالیسم ایران بود قشنگ

Sepehr_T

کاربر سایت
Jun 29, 2021
61
امکان داره یک بار دیگه مقاله رو بخونیم حسین جان؟
شوکه شدم مقاله به اون عظمت رو ادیت شده و دلیت شده یافتم. حسین واندا کجاست؟
دقیقا منم شش سال پیش داشتم اینجا مقاله رو میخوندم، دقیقا همون موقعی که رو ps2 زدمش تازه. چی شد اون مقاله؟؟؟؟؟؟؟؟ یکی از کامل ترین مقالات تاریخ گیم ژورنالیسم ایران بود قشنگ
دوستان کسی این مقاله رو نداره؟چرا حذفش کرده این دوستمون؟؟
اشتباه نکنم تاریخچه ویرایش کامنت ها تو حافظه انجمن ذخیره میشه و مسئولین سایت میتونن دستکم اونو برای کسانی که خواهانش هستن بصورت خصوصی ارسال کنن.

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
اسم این بازی شاهکار کل صنعت گیم رو تاپیک دیدم و خیلی خوشحال شدم
ولی پست اول پاک شده متاسفانه
حیف

این بازی یه بازی بینظیر و شاهکاره
که هیچوقت تکرار نمیشه
از عجایب sony و playstation هست واقعا

ab5b5c6a-cb4d-11e5-912b-135ad20628d1.jpg

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
983
نام
Esmaiel
دلمون برای دو تا از بچه های فعال این تاپیک و کلا کامیونیتی Team ICO تنگ شده اساسی . امیدوارم حالشون خوب باشه
وحید عزیز @Dreamy و حسین @Wąnda
خوشحال میشم اگه جایه دیگه قابلیت برقراری ارتباط باهاشون هست (مثل توییتر یا امثالهم) و این پست رو دیدن . امکانش فراهم بشه

XPgame.net

⛩ XPgame ⛩ فروشگاه دیجیتال
کاربر سایت
Mar 28, 2021
80
نام
XPgame
خوب داداش خودت که داری میگی برنده بهتربن جوایز و گیرنده بهترین نقدها در سال "2006" شده الان سال 2018 هستیم! دنیای دیجیتال پیشرفتش به ماه و بروز هست منهم گفتم این بازی برای دوره خودش با توجه به سبک وسیاق بازیهای اون روزها شاید انقلابی بوده اما الان استاندارد های بازیها و انتظارات گیمر ها خیلی فرق کردن اینکه بیایی یک بازی دوازده سال پیش رو برداری و فقط با بروز کردن گرافیک بیرون بدی مسلما نمیتونه خیلیها رو راضی کنه. بنز کلاس 230E که سال 1976 عرضه شد بهترین و انقلابی ترین خودرو شهری زمان خودش بود و پرفروش ترین مدل شرکت بنز با بیشترین سال‌های تولید برای یک مدل بوده بطوریکه بر سر آرامگاه بنیان گذار مرسدس یک مدل سنگی 230 رو گذاشتن امروزه کسانی این مدل رو باز سازی کامل میکنن و برای علاقه مندان بیرون میدن آیا اینکه این مدل زمان خودش بهترین بوده و یکعده بخاطر خاطرات و حس نوستالژیکی که بهش دارن بابتش پول میدن باعث میشه بتونیم بگیم در حد یک بنز کلاس E 2018 هست و قراره همه راننده ها باهاش حال کنند! در پایان هم مشخصه که من فقط نظر شخصیم رو گفتم اینکه میگم بعلت ابتدایی بودن و سادگی بیش از حد و همچنین باگ هایی که داره ازش لذت نبردم توهین به بازی نیست.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
مخالفم، این بازی در هر زمانی هنوز خودش رو نگه میداره و یک اثر به شدت زیباست! سلیقه رو با نظر تکنیکی یکی نکنیم! شما خوشت نیومد و نمیاد اوکیه دلیلی بر بد بودن اثر در 2018 یا 2030 نمیشه بعضی اثار هرچقدر ازشون بگذره باز هم خوبن! هرچند که اثرهایی هم داریم که خیلی تاثیرگذار بودن در سال خودشون اما بعدا حتی متوجه نمیشیم چرا چون دیگه استاندارد ها چیده شده اما این اثر کاملا متفاوته و در هر زمانی خودش رو از اکثر اثار جدا میکنه.

• Poker Face
Reactions: Sepi_60

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر