ipad air & ipad mini 2

Arya1380

کاربر سایت
Apr 30, 2014
108
نام
Arya
نه تا حالا مشکل خاصی نداشته و حتی ی خش هم روی صفحه نیافتاده.ارتفاعش حدوداً ۳۰ سانتی متر بوده ممکنه بعداً چیزیش بشه؟

Arya1380

کاربر سایت
Apr 30, 2014
108
نام
Arya
نه تا حالا مشکل خاصی نداشته و حتی ی خش هم روی صفحه نیافتاده.ارتفاعش حدوداً ۳۰ سانتی متر بوده ممکنه بعداً چیزیش بشه؟

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
از دوستانی که MINI رتینا و AIR رو دارن کدوم واسه کتاب خوندن مناسب تره بنظرتوم یه IPAD 4 کارمو راه میندازه یا کیفیتش با اینا خیلی فرق میکنه؟؟؟

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
از دوستانی که MINI رتینا و AIR رو دارن کدوم واسه کتاب خوندن مناسب تره بنظرتوم یه IPAD 4 کارمو راه میندازه یا کیفیتش با اینا خیلی فرق میکنه؟؟؟
برای کتاب خوندن بهتر هست که یک کتاب خوان بگیرید,تبلت به درد کتاب خوندن نمی خوره.
بین Air و Mini 2 هم زیاد اختلافی تو صفحه نمایششون نیست.

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
دوست عزيز من زياد كتاب هاى فرمت Epub رو روى آيپد ميخونم ، براى دوسال گذشته يه آيپد 3 داشتم، و روى اون ميخوندم، جديدا يه آيپد ميني رتينا گرفتم،
به دليل تراكم بالا تر آيپد ميني رتينا نسبت به بقيه آيپدهاى بزرگتر ، تكست و نوشته ها واضح تر هستن، اگه قصد دارى خيلى كتاب بخونى، پيشنهاد من آىپد ميني رتيناست.

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
دوست عزيز من زياد كتاب هاى فرمت Epub رو روى آيپد ميخونم ، براى دوسال گذشته يه آيپد 3 داشتم، و روى اون ميخوندم، جديدا يه آيپد ميني رتينا گرفتم،
به دليل تراكم بالا تر آيپد ميني رتينا نسبت به بقيه آيپدهاى بزرگتر ، تكست و نوشته ها واضح تر هستن، اگه قصد دارى خيلى كتاب بخونى، پيشنهاد من آىپد ميني رتيناست.

ممنون
سایزش چطور ۸ نسبت به ۱۰ کوچیک نیست؟

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
ممنون
سایزش چطور ۸ نسبت به ۱۰ کوچیک نیست؟

مطمعنا كوچيكتر هست ولى نه اونقدر كه تو ذوق بزنه و اصلا حس نميكنى، من خودم عادت داشتم به '10 ولى بعد از 4-5 روز به ميني عادت كردم، تنها حالتى كه خيلى متوجه تفاوتشون ميشى اينه كه كنار هم بزارى و مقايسه كني .

Sent from my iPad using Tapatalk

Arya1380

کاربر سایت
Apr 30, 2014
108
نام
Arya
دوستان من ایپد ایرم از ارتفاع ۳۰-۳۵. سانتی افتاد زمین ولی خط و خش نیفتاد ممکنه بعداً چیزیش بشه؟ یا از داخل چیزیش شده باشه؟

nzone

کاربر سایت
Jun 5, 2011
204
نام
Ali
دوستان من ایپد ایرم از ارتفاع ۳۰-۳۵. سانتی افتاد زمین ولی خط و خش نیفتاد ممکنه بعداً چیزیش بشه؟ یا از داخل چیزیش شده باشه؟
اینقدر حساس نباش!!!
من یه آیپاد دارم که چند بار از روی عصبانیت پرتش کردم روی زمین.
همه جاشم فرو رفتگی داره اما مثل یه مرد هنوز داره کار میکنه
اگه آیپدت کار میکنه مطمین باش سالمه و هیچیش نیست
خیالت راحت

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق

چی میگی خخخ
بیا ایپد منو ببین چپ و راست و بالا پایین قلپ ورداشته تو رفتگی برامدگی و .. هیچیش هم نیست.
تازه باتریش بهتر هم شده خخخ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر