PlayStation Plus

Dark0047

کاربر سایت
May 12, 2013
46
سلام بچه ها لطف کنید کمکم کنید یه ps4 خریدم توش ps plus 30 days trial بود کد رو که وارد مبکنم یگه تایید کن تایید رو که میزنم میگه اطلاعات credit card بزن مشکل اینه که من credit cardندارم .اگه من ps plus یک ساله بخرم بازم میگه credit card واردکن یا بدون نیاز به credit card شارژمیشه ؟

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
سلام بچه ها لطف کنید کمکم کنید یه ps4 خریدم توش ps plus 30 days trial بود کد رو که وارد مبکنم یگه تایید کن تایید رو که میزنم میگه اطلاعات credit card بزن مشکل اینه که من credit cardندارم .اگه من ps plus یک ساله بخرم بازم میگه credit card واردکن یا بدون نیاز به credit card شارژمیشه ؟

دوست عزیز برای ۳۰ روز و ۱۵ روز باید کریدیت کارت داشته باشین اگر ندارین این کد بی مصرفه برایتان

اگر کارت یک ساله بخرین دیگر مشکل داشتن کریدت کارت ندارین و به صرفه تر از اینه که هر ماه پول از کریدیت کارت برداشته بشه

موفق بشی

EZIO-sh

کاربر سایت
Aug 15, 2012
266
نام
shayan
سلام.دوستان چه رابطه ای بین ریجن بازی و اکانتمون هست؟من دستگام ریجنش یکه.تا الانم اکانت نساختم.الان موندم اکانت اروپا بسازم یا آمریکا.موندم بینم بجز رابطه ی بین پلاس و پی اس ان کارتی که میخریم باید مخصوص اون اکانت باشه چه رابطه ای با بازی و ریجنش داره؟اصلامنو راهنمایی کنید.ریجن دستگاه 1.کارت ده دلاری تو دستگاه مسلما یک.اکانت هم ندارم.بازی هم هوز نخریدم.حالا بگید اکانت کجا بسازم بهتره بازی هام رو کدوم ریجن بخرم واسه همیشه بهتره و....

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
به احتمال 90% برای اروپا هم میزارن:-" فبریه نشد، مارچ دیگه 99%ـه :-"
(البته اینجا بخش PS4ـه :-" )

همین الان اینجا رو دیدم :
http://forum.bazicenter.com/thread22347/page97/
منتظرش باش پس :d
---
حالا خودمم یه سؤال دارم :d
اکانت اصلی من کویته، تا حالا هم براش پلاس نگرفتم! :d
به نظرتون حالا بخوام پلاس بگیرم،رو یه اکانت دیگه ی ریجن 2(مثلا انگلیس) پلاس بشم،یا روی همین خودش؟ :d
کلا غیر از آواتارهایی که مجانی میده،فرق دیگه ای هم میکنه ؟
آواتارها برام مهم نیست،بازی ها و قیمت و مولتی زدن و ... مهم میباشد :d

و اینکه فعلا خبری نیست کی قراره سری اول بازی های PS4 برداشته بشه؟ :-"

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
به احتمال 90% برای اروپا هم میزارن:-" فبریه نشد، مارچ دیگه 99%ـه :-"
(البته اینجا بخش PS4ـه :-" )

همین الان اینجا رو دیدم :
http://forum.bazicenter.com/thread22347/page97/
منتظرش باش پس :d
---
حالا خودمم یه سؤال دارم :d
اکانت اصلی من کویته، تا حالا هم براش پلاس نگرفتم! :d
به نظرتون حالا بخوام پلاس بگیرم،رو یه اکانت دیگه ی ریجن 2(مثلا انگلیس) پلاس بشم،یا روی همین خودش؟ :d
کلا غیر از آواتارهایی که مجانی میده،فرق دیگه ای هم میکنه ؟
آواتارها برام مهم نیست،بازی ها و قیمت و مولتی زدن و ... مهم میباشد :d

و اینکه فعلا خبری نیست کی قراره سری اول بازی های PS4 برداشته بشه؟ :-"

من به شخصه استور uk را ترجیح میدم اما اگه ویتا داری و می خوای از بازیهایی که برای ویتا هم میاد استفاده کنی حتما باید روی اکانت کویت بگیری

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
خب دوستان بازیه ماه بعد ps4 هم برای ریجن 2مشخص شد که احتمال زیاد برا ریجن 1 هم همینه واین بازی چیزی نیست جز:d:
OUT LAST

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر