PlayStation Plus

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
حدودن 1650 قیمت خود کنسول هست .. 60 دلار هزینه یک سال پلاس که میشه 180 تومن + یه دونه بازی که اونم 200 بگیم .. میرسه تقریبن به دوملیون .
بعد واسه آنلاین بازی کردن هم بایستی یه فیل شکن خوب و بدون قطعی داشته باشی مثل اینکه که اون هم هوتوتو !
هنوز متقاعد نشدم برم رو ps4 .

Tripleamir

کاربر سایت
May 31, 2012
72
نام
Amir
حدودن 1650 قیمت خود کنسول هست .. 60 دلار هزینه یک سال پلاس که میشه 180 تومن + یه دونه بازی که اونم 200 بگیم .. میرسه تقریبن به دوملیون .
بعد واسه آنلاین بازی کردن هم بایستی یه فیل شکن خوب و بدون قطعی داشته باشی مثل اینکه که اون هم هوتوتو !
اشتباه ميكنى كه هنوز متقاعد نشدى عبدى جان خيلى تفاوت با ps3 زياده توش

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
^ يك سال پلاس 50$ـه
براى آنلاين بازى كردن هم نياز به چيز نيست فقط استور نياز داره.

E ! کی بود میگفت باید حتمن فیل شکن داشته باشی تا sign in بشی !
راستی هنوز اون گزینه هست که تخفیف میداد واسه آپدیت بازی ئی که رو ps3 داشتی و میخواستی بیاریش رو ps4 .. مثلا من فیفا 14 دیجیتالی گرفتم .. اونو میشد با 10 دلار ( اگه یادم نرفته باشه ) میتونستم ورِژن ps4 ش رو بگیرم .. هنوز هست اون ؟

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,235
نام
فراز
راستی هنوز اون گزینه هست که تخفیف میداد واسه آپدیت بازی ئی که رو ps3 داشتی و میخواستی بیاریش رو ps4 .. مثلا من فیفا 14 دیجیتالی گرفتم .. اونو میشد با 10 دلار ( اگه یادم نرفته باشه ) میتونستم ورِژن ps4 ش رو بگیرم .. هنوز هست اون ؟
اون 10 دلار برای یکسری بازی بود که جزوش فیفا نیست

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق

یه بار باید share کنی دفعه های بعدی نمیخواد دیگه با چیز پی ان شیر کنی

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan

دیجیتالی را نمیدانم

من BF4 فیزیکی که خریدم یک کد داشت که باید وارد میکردی و ۱۰ دلار میپرداختی و دیسک BF4 در دستگاه Ps4 قرار میدادی تا بازی را از اینترنت دجیتالی روی هارد کپی کنه ۳۸ گیگا بایت.
این کد تا آخر ماه مارس اعتبار دارد ۳۱/۰۳/۲۰۱۴

پدرام ps4

کاربر سایت
Dec 19, 2013
30
خسته نباشید بچه ها چند تا سوال داشتم اول اینکه برا مولتی زدن باید پلاس داشته باشی؟ دوم اینکه من که فقط مولتی میخوام و دانلود رایگان نمیخوام پلاس امریکا اروپا و امارات چه فرقی میکنه؟سوم اینکه استور چیه:D

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خسته نباشید بچه ها چند تا سوال داشتم اول اینکه برا مولتی زدن باید پلاس داشته باشی؟ دوم اینکه من که فقط مولتی میخوام و دانلود رایگان نمیخوام پلاس امریکا اروپا و امارات چه فرقی میکنه؟سوم اینکه استور چیه:D

اره باید حتما پلاس باشی
پلاس امریکا از همه ارزونتره و بازیهاشم روی ps4 با بقیه فرق نمیکنه
پلاس اروپا گرونتره و قبلا بهتر بوده
استور هم یه فروشگاه مجازی هست که ازش خرید میکنی و بازیهارو دانلود میکنی یا میری پلاس میشی

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب

ف یلتر شکن دیگه چیه عزیز؟ ما همه بازیهای آنلاین رو بدون Virtual Private Network بازی میکنیم! تنها بازی که من از VP براش استفاده کردم تا به حال Old Republic بوده که اونم یه فایل فیکس دانلود میشه براش مشکلت حل میشه

بعد الان باید بگم که سیستم پلاس بی نظیره! من از وقتی پلاس عضو شدم همش دارم از بازی مجانی لذت میبرم Vita یی که از روز خرید داشت خاک میخورد یک سره الان 4 تا بازی روش ریختم....کلی بازی هم با تخفیف میشه دانلود کرد(همین 4 روز پیش Persona رو به قیمت 13 پوند دانلود کردم)
از نظر من خیلی سرویس خوبی هستش، قیمتشم چیزی نیست که آدم بگه گرون در میاد، برای یکسال 40 پوند (50 یورو) بعد به ازاش حداقل ده تا بازی مجانی طول یه سال به آدم تعلق میگیره(ده برابر اون چیزی که پول میدیم سرویس دریافت میکنیم)

پدرام ps4

کاربر سایت
Dec 19, 2013
30
اره باید حتما پلاس باشی
پلاس امریکا از همه ارزونتره و بازیهاشم روی ps4 با بقیه فرق نمیکنه
پلاس اروپا گرونتره و قبلا بهتر بوده
استور هم یه فروشگاه مجازی هست که ازش خرید میکنی و بازیهارو دانلود میکنی یا میری پلاس میشی
ممنون که جوابه سوالامو میدی اخه من تا حالا تجربه کار با psnندارم
به نظر شما اکانته ukبسازم یاus چون من تویه یه سایت دیدم فرقه قیمتشون خیلی کم بود و کده کارتو پلاسو باید تو استور وارد کنی؟

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
کسی میدونه چرا وقتی با pc میخوام اکانتم رو پلاس کنم این پیغام رو میده؟

آیا باید حتما با خود کنسول کد را وارد کنم؟؟؟

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
یه سوال داشتم ps3plus وقتی یه چند ماه بازی تو پلاسش قرار میداد بعد چند ماه ور می داشت الان برا 4 هم همینه؟؟؟؟؟؟ اگه اینطوری باشه خیلی بده که مثلا بعد چند ماه driveclub ر وردارن؟؟؟؟؟؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
ممنون که جوابه سوالامو میدی اخه من تا حالا تجربه کار با psnندارم
به نظر شما اکانته ukبسازم یاus چون من تویه یه سایت دیدم فرقه قیمتشون خیلی کم بود و کده کارتو پلاسو باید تو استور وارد کنی؟
خواهش
فرقی نمیکنه فعلا ولی یو اس ارزونتره البته uk قبلا پلاسش بهتر بود ولی فعلا یکی هستن دیگه تصمیمی باخودتونه هم میتونید کد پلاس بخرید هم psn card بخرید و برید پلاس رو بخرید اره باید تو استور کد رو وارد کنید
دقت کنید باید ریجن کارت پلاس یا psn card با اکانتی که میسازید یکی باشه

- - -ویرایش - - -

یه سوال داشتم ps3plus وقتی یه چند ماه بازی تو پلاسش قرار میداد بعد چند ماه ور می داشت الان برا 4 هم همینه؟؟؟؟؟؟ اگه اینطوری باشه خیلی بده که مثلا بعد چند ماه driveclub ر وردارن؟؟؟؟؟؟
اره اینجوریه ولی فک نکنم به این زودیا عوض بشه

- - -ویرایش - - -

کسی میدونه چرا وقتی با pc میخوام اکانتم رو پلاس کنم این پیغام رو میده؟

آیا باید حتما با خود کنسول کد را وارد کنم؟؟؟

یه بار با کریو تست کن ببین اوکی میشه یا نع

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر