PlayStation Plus

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,815
نام
مرتضی
بازیای پلاس ژانویه ریجن 2

24th December: DmC Devil May Cry
24th December: Borderlands 2
24th December: Soul Sacrifice
24th December: Blazblue Continuum Shift Extend
8th January: Don’t Starve

دوتا اولی پلی3
دوتا دومی ویتا
آخری پلی4

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
دوستان یه فروشگاه خوب برای خرید پلاس معرفی کنید که مال اروپا رو داشته باشه آخه دی سی نداره
پخ کنید لطفا که تبلیغ نباشه
ممنون

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
دوستان یه فروشگاه خوب برای خرید پلاس معرفی کنید که مال اروپا رو داشته باشه آخه دی سی نداره
پخ کنید لطفا که تبلیغ نباشه
ممنون

یکی از بچه ها توی بازارسنتر هم کارت پوندی میفروشه هم یورو هم دلار امارات....بری بگردی پیداش میکنی...من ازش همین دیروز دو تا پوندی گرفتم.(قیمت هاش هم خوبه)

mostafa33

کاربر سایت
May 21, 2012
16
نام
مصطفی رستمی
یکی از بچه ها توی بازارسنتر هم کارت پوندی میفروشه هم یورو هم دلار امارات....بری بگردی پیداش میکنی...من ازش همین دیروز دو تا پوندی گرفتم.(قیمت هاش هم خوبه)

میشه id ایشون رو برام پیام کنی ؟
ممنون

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,976
نام
رضا
سلام.دوستان من یه مشکلی داشتم تو وارد کردن کد پلاس و اونم اینکه وقتی کد رو میزنم و گزینه Next رو اوکی میکنم اطلاعاتی در مورد شماره کارت و این حرفا میخواد.کسی میدونه باید چیکار کنم!!:-/

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,230
نام
فراز
سلام.دوستان من یه مشکلی داشتم تو وارد کردن کد پلاس و اونم اینکه وقتی کد رو میزنم و گزینه Next رو اوکی میکنم اطلاعاتی در مورد شماره کارت و این حرفا میخواد.کسی میدونه باید چیکار کنم!!:-/
عزیز اونی که تو خودشه به درد ایران نمیخوره چون ویزا کارت میخواد باید یک دونه جدا بخری

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
از پلاسی که اول روی کنسول هست استفاده میکنی ؟‌ اونی که روی دستگاه Free گذاشتن برای استفاده کردنش باید کارت اعتباری داشته باشی در غیر اینصورت نمیشه ازش استفاده کرد

عزیز اونی که تو خودشه به درد ایران نمیخوره چون ویزا کارت میخواد باید یک دونه جدا بخری
نمیشد یک دقیقه دیرتر پیام میدادی ؟
:d

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,230
نام
فراز
از پلاسی که اول روی کنسول هست استفاده میکنی ؟‌ اونی که روی دستگاه Free گذاشتن برای استفاده کردنش باید کارت اعتباری داشته باشی در غیر اینصورت نمیشه ازش استفاده کرد

نمیشد یک دقیقه دیرتر پیام میدادی ؟
:d
شما هم داشتی میزدی اشکالی نداره ۲تا شد دیگه>:)

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
بعد هم سونی میاد اکانتمون رو از بیخ و بون بن میکنه ! :|

نترس عزیزم من الان ۶ ماه دارم با همین کریدیت کارت fake روی x360 استفاده میکنم از تمامه امکاناتشم استفاده کردم
منظورم از fake همون مجازی هم هست که قانونی هم هست نه اینکه بخوای کلاه sony رو برداری:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر