PlayStation Plus

Darkkahn

کاربر سایت
Sep 30, 2006
888
شخصی در Reddit ادعا کرده که سایت Playstation اشتباهاً بازی‌های ماه آینده (Oct 2018) رو زودتر از موعد اعلام کرده:
Diablo 3: Eternal Collection و Gravity Rush Remastered
foc_piggurk.jpg

• Like
Reactions: Ludens

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
دوستان سلام.من یه 3سالی هست آنلاین نشدم :Dبه سرم زده bo4 رو بخرم:-"
فقط از اونجایی که به شدت دور افتادم و نمیدونم چی به چی هست یه جوانمرد بیاد جمیعا حساب کنه با پول پلاس 3ماهه و خرید بازی چقدر برام خرج برمیداره که یه حساب کتابی بکنم ممنون از شما

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
دوستان سلام.من یه 3سالی هست آنلاین نشدم :Dبه سرم زده bo4 رو بخرم:-"
فقط از اونجایی که به شدت دور افتادم و نمیدونم چی به چی هست یه جوانمرد بیاد جمیعا حساب کنه با پول پلاس 3ماهه و خرید بازی چقدر برام خرج برمیداره که یه حساب کتابی بکنم ممنون از شما
قیمت پلاس/گیفتو باید مستقیم از فروشنده‌ها بگیرید حداقل تا جایی که من دیدم هیچ‌جا قیمت به‌روز نیست و هر لحظه تغییر میکنه
دو-سه روز پیش پلاس سه ماهه ۳۸۵ قیمت خورده بود الان بالای ۴۵۰ باید باشه
خود بازی هم دوروبر ۱،۱۰۰ درمیاد اگه بخواید دیسک بگیرید تا موقع اومدنش احتمالا خیلی بالاترم میره
نظر منو میخواید نگیرید سری کالاف خیلی وقته نابود شده و به شخصه رایگانم باشه حاضر نیستم بازی کنم ( bo3 چند وقت پیش برای پلاس رایگان شده بود)
بازیای خیلی بهتری هم هستن که منتشر شدن یا قراره بشن
باز تصمیم با خودتونه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: nimaprince and x-x

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
قیمت پلاس/گیفتو باید مستقیم از فروشنده‌ها بگیرید حداقل تا جایی که من دیدم هیچ‌جا قیمت به‌روز نیست و هر لحظه تغییر میکنه
دو-سه روز پیش پلاس سه ماهه ۳۸۵ قیمت خورده بود الان بالای ۴۵۰ باید باشه
خود بازی هم دوروبر ۱،۱۰۰ درمیاد اگه بخواید دیسک بگیرید تا موقع اومدنش احتمالا خیلی بالاترم میره
نظر منو میخواید نگیرید سری کالاف خیلی وقته نابود شده و به شخصه رایگانم باشه حاضر نیستم بازی کنم ( bo3 چند وقت پیش برای پلاس رایگان شده بود)
بازیای خیلی بهتری هم هستن که منتشر شدن یا قراره بشن
باز تصمیم با خودتونه
ممنونم دوست عزیز.پس با این حساب 1.5 در میاد.
bo3 الان رایگان نیست،اگر بود میرفتم سراغش،
شما مشخصه گیمر حرفه ای هستی و سلیقت هم همینطور هست اما من شخصا دنبال یه چیز کاملا فان هستم صرفا،نه یک چیز چلنجینگ که البته با این قیمت همون فان هم نمی ارزه اصلا،
فکر کنم باید به فکر اکانت روس pc باشم.دیروز قیمت گرفتم میگفتن 600 ،هزینه آنلاین اضافی هم نداره اما مشکلی هست، لپتاپ که در حد همون اجرای دوتا2 هست سری 750m یه ایراد دیگه همداره فکر کنم زبان بازی کلا روسی باشه که اینم یه مشکله.اصلا نمی دونم دیگه چیکار کنم

• Like
Reactions: Ostad fariborz

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
‍ بازی‌های رایگان ماه اکتبر

Friday the 13th: The Game (PS4)
Laser League (PS4)
Knowledge is Power (PS Plus bonus – PlayLink)
Master Reboot (PS3)
The Bridge (PS3, PS4, PS Vita)
Rocketbirds 2: Evolution (PS Vita, PS4)
2064: Read Only Memories (PS Vita, PS4)
.
شخصا زیاد راضی نیستم 8-|

آخرین ویرایش:

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
‍ بازی‌های رایگان ماه اکتبر

Friday the 13th: The Game (PS4)
Laser League (PS4)
Knowledge is Power (PS Plus bonus – PlayLink)
Master Reboot (PS3)
The Bridge (PS3, PS4, PS Vita)
Rocketbirds 2: Evolution (PS Vita, PS4)
2064: Read Only Memories (PS Vita, PS4)
.
شخصا زیاد راضی نیستم 8-|
آره منم کمی سرچ کردم دیدم همین هاست
اصلاً روی هیچ کدوم از پلتفرم ها خوب نیست :( :(

• Like
Reactions: emad-360

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
آره منم کمی سرچ کردم دیدم همین هاست
اصلاً روی هیچ کدوم از پلتفرم ها خوب نیست :( :(

با این وضع دلار دیگه سخت بشه بازی خرید ، من که چشمم به بازی های پلاسه :( حالا تک و توک هم یه بازی میخریم ، وقتی یه ماه اینجوری داغونه خیلی تو مخه ~X(

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
با این وضع دلار دیگه سخت بشه بازی خرید ، من که چشمم به بازی های پلاسه :( حالا تک و توک هم یه بازی میخریم ، وقتی یه ماه اینجوری داغونه خیلی تو مخه ~X(
من پلاسم 9 روز دیگه تمامه
با این وضع دلار هم دیگه زورم نمیرسه شارژش کنم
بعد فکر کنم 7 -8 سال 9 روز دیگه دسترسیم قطع میشه
واقعا وضعیت مسخره شده :(

• Like

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
من پلاسم 9 روز دیگه تمامه
با این وضع دلار هم دیگه زورم نمیرسه شارژش کنم
بعد فکر کنم 7 -8 سال 9 روز دیگه دسترسیم قطع میشه
واقعا وضعیت مسخره شده :(

اخ اخ درک ات میکنم ، منم ۲ ماه پیش یکساله خریدم ، البته اشتراکی با یکی از دوستان ، اوون موقع گیفت ۶۰ دلاری ۵۰۰ تومن بود الان ....واقعا وضعیت برای گیمرا نا امید کننده است ، من خودم بصورت حرفه ای نزدیک ۲۰ تا ۲۵ ساله دارم گیم بازی میکنم ، هیچوقت حال و روز امون اینجوری نبوده :(

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
875
نام
نويد
دوستان من از یکی شنیدم میگفت دیگه پلاس رو نمیه اشتراکی زد و فقط رو یه کنسول و یه اکانت میاد درسته یا هنوز مثل قبله؟

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
دوستان من از یکی شنیدم میگفت دیگه پلاس رو نمیه اشتراکی زد و فقط رو یه کنسول و یه اکانت میاد درسته یا هنوز مثل قبله؟
.
خدمتت عرض کنم ، همین الان برای خود من و یکی از دوستان پلاس و چندتا بازی به اشتراک هست ، من نشنیدم سونی چیزی بگه راجع به این موضوع ، بدون مشکل داریم استفاده میکنیم...

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
اخ اخ درک ات میکنم ، منم ۲ ماه پیش یکساله خریدم ، البته اشتراکی با یکی از دوستان ، اوون موقع گیفت ۶۰ دلاری ۵۰۰ تومن بود الان ....واقعا وضعیت برای گیمرا نا امید کننده است ، من خودم بصورت حرفه ای نزدیک ۲۰ تا ۲۵ ساله دارم گیم بازی میکنم ، هیچوقت حال و روز امون اینجوری نبوده :(
.
خدمتت عرض کنم ، همین الان برای خود من و یکی از دوستان پلاس و چندتا بازی به اشتراک هست ، من نشنیدم سونی چیزی بگه راجع به این موضوع ، بدون مشکل داریم استفاده میکنیم...
چه دوست خوبی داری:>

• Like

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
دوستان انگار سونی بازی های ماه نوامبر رو جلو جلو معرفی کرده ، فقط بازی های ps4 رو :|
.
Bulletstorm: Full Clip Edition
Yakuza Kiwami

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: masoud101

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر