PlayStation Plus

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام دوستان
من اگه بخوام پلاس یک ماهه رو از خود استور پلی استیشن بخرم احتیاج به کردیت کارت دارم یا با موجودی والت میتونم بخرم و فعالش کنم؟
مرسی
با خود والت میتونید بخرید ولی اگه دلیل خاصی برای خرید یک ماهه ندارید یک‌ساله بگیرید چون یک ماه و سه ماه از نظر قیمت اصلا به صرفه نیستن و یک‌ساله خیلی ارزون‌تر درمیاد

InfeR

کاربر سایت
Feb 27, 2014
278
نام
Abolfazl
مسخره بازی اماراتی ها باعث شد Heavy rain به کسایی که پلاس امارات داشتن نرسه :|
کلا هوی رین تو استور امارات موجود نیست(فروشش تو امارات ممنوعه) و به همین دلیل این ماه فقط Aboslver شده بازی رایگان پلاس امارات ...
حداقل یه چی دیگه رایگان میکردن نامردا :/

tempest

کاربر سایت
May 18, 2012
144
نام
parham
چند روزه پلاسم تموم شده ، یادمه پارسال یک ساله گرفته بودم ۱۹۵ تومن . الان داشتم قیمت هارو نگاه میکردم که دوباره شارژ کنم دیدم ۳ ماهه ۲۲۰ :D

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
مسخره بازی اماراتی ها باعث شد Heavy rain به کسایی که پلاس امارات داشتن نرسه
کلا هوی رین تو استور امارات موجود نیست(فروشش تو امارات ممنوعه) و به همین دلیل این ماه فقط Aboslver شده بازی رایگان پلاس امارات ...
حداقل یه چی دیگه رایگان میکردن نامردا :/
بغير اون دوتا بازي dg
هم فري هست

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,725
نام
Javad
چند روزه پلاسم تموم شده ، یادمه پارسال یک ساله گرفته بودم ۱۹۵ تومن . الان داشتم قیمت هارو نگاه میکردم که دوباره شارژ کنم دیدم ۳ ماهه ۲۲۰ :D
من دوساله 315 شارژ کرده بودم :|
الان 100$ US حدودا 680 تا 720 ایناست !

InfeR

کاربر سایت
Feb 27, 2014
278
نام
Abolfazl
بغير اون دوتا بازي dg
هم فري هست
اره جدیدا Nex Machina رو اضافه کردن.
اون موقع که پست دادم فقط Absolver فری بود(Space Overlords کراس پلی ویتا و ps4ه و واسه پلاس آمریکا هم فری شده،منظورم از بازی فری اون دسته بازی هایی بود که فقط رو ps4 موجوده )

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
من هنوز نتونستم خودمو قانع کنم که این پول رو بدم :D فعلا دارم بی پلاس سر‌میکنم
خيلي رو اعصابه اين موضوع ! نصف پول كنسول رو بايد براي يك سال پلاس هزينه كنيم ! من خودمم پلاسم داره تموم مي شه ولي مثل شما زورم مياد واقعا :D ولي مي ترسم نگيرم دو سه ماه ديگه بشه ٨٠٠ تومن كه ميشه :D

• Like
Reactions: tempest

mesi08

کاربر سایت
May 18, 2008
138
نام
علیرضا
سلام دوستان. ببخشید اینجا می نویسم. من تو عید پلاس 1 ساله گرفتم و الان میخوام کنسولو بفروشم و چند ماه از پلاسم مونده بعلاوه 10 دلار موجودی . اگر خواستید با قیمت خیلی کمتر از بازار می فروشم. با تشکر

abbas 007

کاربر سایت
Apr 23, 2018
88
دوستان پلاس امارات سه ماهه صد تومان خوبه بخرم؟؟؟ بعد کد پلاس که محدودیت زمانی نداره یعنی هر وقت بخوای میتونی کدا وارد کنی و از اون به بعد سه ماه رایگانه؟؟؟

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
سلام دوستان. ببخشید اینجا می نویسم. من تو عید پلاس 1 ساله گرفتم و الان میخوام کنسولو بفروشم و چند ماه از پلاسم مونده بعلاوه 10 دلار موجودی . اگر خواستید با قیمت خیلی کمتر از بازار می فروشم. با تشکر
مشخصات اکانتت رو‌ بزن توی بازارچه همین بازارسنتر و بفروشش.این تاپیک‌ شاید کسی سر نزنه.
خرید و فروش بازی

• Like
Reactions: mesi08

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
دوستان پلاس امارات سه ماهه صد تومان خوبه بخرم؟؟؟ بعد کد پلاس که محدودیت زمانی نداره یعنی هر وقت بخوای میتونی کدا وارد کنی و از اون به بعد سه ماه رایگانه؟؟؟
سلام اینو نمیدونم که اگر کد رو نگه داری بعدا میشه زد یا نه
اما میدونم که اگر مثلا الان از پلاس 2 ماه مونده
یه پلاس 3 ماهه هم بزنی 3 ماه به اون اضافه میشه
یعنی میشه 5 ماه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر