PlayStation Plus

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,092
نام
MohammadAli
سلام
سالی یکبار برای هر اکانت یا هر کنسول؟
چون وقتی با یه اکانت پلاسو گرفتم با اکانتای اکتیو دیگه امتحان کردم نشد.
اکانت 2 روزه یک بار فقط برای هر کنسول هست. یه اکانت 14 روزه هم هست که یک بار برای هر اکانت میشه گرفت ولی باید پی پال وریفای شده یا کارت اعتباری بهش متصل کرد.

• Like
Reactions: mgh2225

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
سلام
سالی یکبار برای هر اکانت یا هر کنسول؟
چون وقتی با یه اکانت پلاسو گرفتم با اکانتای اکتیو دیگه امتحان کردم نشد.
سلام.والا اطلاع دقیقی در این‌‌ مورد ندارم ولی فکر کنم‌برای هر کنسول کلا ۱ بار باشه

• Like
Reactions: mgh2225

ghazadi2002

کاربر سایت
Apr 8, 2014
10
سلام
این آفری که پلی استیشن برای پلاس گذاشته ( PlayStation®Plus Membership: 15 Months for the Price of 12 ) فقط باید از سایتش خریداری بشه یا اینکه میشه از این گیفت کارتهای پلاس یکساله توی بازار خرید و 15 ماه تمدید بشه
ممنون میشم راهنمایی کنید

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
سلام دوستان دو تا سوال مبتدی دارم:
1-این بازی های ماهیانه ای که بصورت رایگان ارائه میکنه فقط توی همون ماه قابل استفاده هستند یا بعدا هم میشه استفاده کرد؟
2-بازی های که توی ماه های قبل رایگان شدن هم قابل دسترس هستش مثلا من الان اکانتم رو بگیرم بازی که شش ماه پیش رایگان شده هم توی لیست هستش ؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
سلام دوستان دو تا سوال مبتدی دارم:
1-این بازی های ماهیانه ای که بصورت رایگان ارائه میکنه فقط توی همون ماه قابل استفاده هستند یا بعدا هم میشه استفاده کرد؟
2-بازی های که توی ماه های قبل رایگان شدن هم قابل دسترس هستش مثلا من الان اکانتم رو بگیرم بازی که شش ماه پیش رایگان شده هم توی لیست هستش ؟
1. تا وقتی پلاس داشته باشی میتونی بازی کنی پلاست تمومشه تا وقتی تمدیدش نکنی نمیتونی اونارو بازی کنی
2. نه

• Like
Reactions: Vahid67

Amir Gamer2009

کاربر سایت
Sep 4, 2009
328
نام
امیر
1. تا وقتی پلاس داشته باشی میتونی بازی کنی پلاست تمومشه تا وقتی تمدیدش نکنی نمیتونی اونارو بازی کنی
2. نه
یعنی من اگه الان Beyond رو که رایگانه بگیبرم بعد که پلاسم تموم شد نمیتونم بازی کنم ؟

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
2. نه
مرسی از پاسخ شما...
من کنسول رو میخوام از کانادا بگیرم و اونجا اکانتم رو فعال میکنم و توی چند ماهی که طول میکشه کنسول بدستم برسه هر ماه بازی ها رو میخوام دانلود کنم روی دستگاه، وقتی اومد اینجا از نظر ریجن و اینجور مسائل مشکلی پیش نمیاد برای آنلاین و آفلاین بازی کردن ؟

abbas 007

کاربر سایت
Apr 23, 2018
88
سلام دوستان
بازی که قبلا تو پلاس رایگان شده احتمال داره دوباره رایگان بشه مثلا ماه قبل mad max رایگان بود احتمال داره دوباره بعدا رایگان بشه؟؟؟؟

B20EAST

کاربر سایت
May 14, 2017
199
نام
رامین
الان من پلاس اشتراکی ظرفیت 2 از کسی که نمیشناسمش بخرم در صورت خیانت طرف بدترین سناریو چی میتونه باشه. بدتر از این میشه که من میشم ظرفیت 3 و فقط باید داخل اون اکانت که یوزر پس رو هم ندارم بازی کنم؟ ممکنه کلا اون اکانت غیر فعال و یا حتی Delete بشه از روی کنسولم؟

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
الان من پلاس اشتراکی ظرفیت 2 از کسی که نمیشناسمش بخرم در صورت خیانت طرف بدترین سناریو چی میتونه باشه. بدتر از این میشه که من میشم ظرفیت 3 و فقط باید داخل اون اکانت که یوزر پس رو هم ندارم بازی کنم؟ ممکنه کلا اون اکانت غیر فعال و یا حتی Delete بشه از روی کنسولم؟
دقیق نمیدونم ولی احتمالا ندونی و بشی ظرفیت ۳ و ندونسته انلاین شی و سونی یه حرکتی روت بزنه
راه جلوگیریشم اینهکه به طرف بگی تو پول بده من پلاس میخرم‌بعدش ظرفیت‌۳ رو بهش بدی

• Like
Reactions: B20EAST

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر